Další šílenost z Bruselu   
Pridal tk Úterý 04 únor 2020 - 04:48:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Další šílenost z Bruselu. Europoslanec SPD Ivan David upozornil, že Evropská komise chce zakázat dieselové motory. Říkají tomu „Zelený úděl“. Traktor ani kombajn na baterky zatím nikdo nesestrojil. Ani se o to nepokouší. V Bruselu, jak je vidět, nikomu nedošlo, že zemědělství se bez dieselových motorů neobejde. Zemědělské stroje potřebují velký kroutící moment a v určitých okamžicích také velký výkon. Elektromotory sice umějí dodat velký výkon, ale ne na baterky. Traktor na baterky by nedojel ani ze stodoly na pole... Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a vystoupit z EU jako Britové a stát se znovu svobodnou zemí!

Ivan David si z bruselských potentátů udělal legraci a napsal, že by se to dalo vyřešit podobně jako na autodromu s elektrickými autíčky, kdy z autíčka vedla nahoru trolej, která byla napájena z husté sítě drátů vysokého napětí.

Navíc elektromobily jsou procentuálně mnohem častěji součástí dopravních nehod než jakýkoliv jiný typ vozu. Ukazuje to studie dánského deníku Politiken, který sesbíral data od místních pojišťoven, které evidují údaje o nehodách. Za současných technologií je elektromobilita slepá cesta. Už jen vybudování sítě na dobíjení je nereálné!

Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a vystoupit z EU jako Britové a stát se znovu svobodnou zemí!

Autor: Radim Fiala / euportál
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://ww12.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27239
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0892 sec,0.0503 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,068kB