Nemít na vlastní bydlení je zločin současného státu a režimu!   
Pridal tk Úterý 04 únor 2020 - 18:20:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Rapidní zdražování nemovitostí, podvody s nemovitostmi a pozemky, bezradní lidé, kteří zaplatili dvakrát, třikrát, za uvedenou nemovitost; nešťastné rodiny, jednotlivci, pracující, starobní a invalidní důchodci platící předražené...

Rapidní zdražování nemovitostí, podvody s nemovitostmi a pozemky, bezradní lidé, kteří zaplatili dvakrát, třikrát, za uvedenou nemovitost; nešťastné rodiny, jednotlivci, pracující, starobní a invalidní důchodci platící předražené nájmy za malý prostor.

Již uvedený režim přebírá mafiánské praktiky z USA a Evropské unie, vždyť migrační krize má v médiích větší přednost než řešení problematiky bydlení!

Rapidní zdražování nemovitostí probíhá společně s rapidním zdražováním všeho potřebného! To není ideální stát, ale katastrofa pro občany okleštěné republiky.

Dostáváme se tedy do kritických 30. let minulého století. Raději se řeší předražený nákup zbraní (fidlátek) od USA než problematika bydlení.

Je hrozné, že jsou priority nastaveny v současnosti špatným směrem. Zároveň krajina a životní prostory strádají, životní prostředí též.

A bude hůř, pokud se nebudeme zabývat kvalitním a levným bydlením pro občany České republiky, a to v souladu s nádherným okolím.

V naší zemi nesmějí vznikat kriminální gheta, bezdomovectví a kriminální ubytovny. Občané naší republiky musejí mít nárok na důstojné a kvalitní bydlení. Předražené ceny nájmů a nemovitostí musejí být minulostí, jinak se z marasmu nedostaneme jako celek.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://ww12.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27245
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0801 sec,0.0323 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,069kB