Pondělí 03 únor 2020
V Británii byly síly temnot poraženy. Podaří se to i u nás?   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:47:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z žaláře národu v pátek o půlnoci uprchl první vězeň. Ukázal všem, že to jde. Po 47 letech je Británie konečně zase suverénní stát, bez diktátu bruselských magorů. Může prodávat banány jakkoliv zakřivené, svítit čím chce, jezdit na benzín a elektřinu vyrábět metodami, které neodporují fyzikálním zákonům. Její trh nebude křiven dotacemi a kurs libry si bude určovat podle potřeby sama. Stejně jako svou migrační politiku. A nebude nucena platit obrovské částky, z nichž nemalá část jde na luxusní život bruselských parazitů a zbytek na dotace křivicí trhy.

Samozřejmě eurohujeři straší temnými hospodářskými scénáři, ale domnívám se, že k nim nedojde. Naopak předpovídám, že si ekonomicky polepší.

Jak se to podařilo? Británie nikdy nebyla příliš těsně spojená s Evropou. I její členství v EU bylo vyšperkováno výjimkami a úlevami, které si vyjednali už při vstupu. Například nikdy nemuseli přijmout euro. Přečtěte si celkem kvalitní rozbor historických faktů na iDnes v článku Britský románek s EU: dlouhé námluvy, léta hádek a trpký rozchod. Britští politikové mají koule, národní hrdost, parlamentní tradici, dokázali se vzdát osobních výhod bruselských trafik, které jsou mocným lákadlem politiků menších a chudších zemí. Jen se zeptejte Jourové.

Je tady ještě jedna věc, která možná Britům pomohla. Do Británie vedou nitky světové moci. Své hlavní sídlo tam má dobrák Rothschild, jeho úderná pěst Soros a další finančníci plus starobylá šlechta. I když samozřejmě tahle skupina je internacionální, banka bank BIS (Bank for International Settlements) má například sídlo ve švýcarské Basileji (rovněž země mimo EU, jaká náhoda), zelený stůl, odkud se rozhoduje, je z velké části v Británii. A těmto silám prostě začala být kazajka bruselských byrokratů už příliš těsná. Bez jejich skryté podpory by Británie nikdy EU neopustila.

Britové tedy mohou slavit, i když se obávám, že na záchranu země jako takové je už příliš pozdě. Británie je rozkládána zevnitř migrací ze zemí třetího světa a islámem. Země je pro migranty obrovský magnet, navíc se jim jako bumerang vrací jejich koloniální politika. Vlastní porodnost je nízká, je otázkou desetiletí, než naplaveniny z afrických a asijských zemí převáží počtem původní obyvatelstvo. Navíc je Británie doslova drcena politickou hyper korektností, terorem LGBT a dalšími výdobytky moderní doby. No, uvidíme, jak se s tím vypořádají, ale příliš naděje v ně nevkládám.

V každém případě má Británie nakročeno správným směrem. Ale co bude s námi? Jak se teď zachová Brusel? Jsou dvě možnosti. Buď dostali eurohujeři po papuli a trošku zmírní svůj tlak, budou více hledět na přání jednotlivých zemí (přeci jenom příklady táhnou) anebo se naopak semknou a ještě přitvrdí v politice likvidování národních států. Budeme potřebovat pár měsíců, než se nový směr ukáže. Jsem i tady pesimista a vidím to spíše na utažení kohoutku, ale třeba se mýlím.

Co je ale jisté, je posílení vlivu Německa a potažmo Francie jako dvou nejpočetnějších zemí EU. Dokud tam byli Britové, přeci jen tvořili určitý protipól. Projevy britských poslanců byly osvěžující, Nigel Farage a jeho ostrý jazyk bude v bruselském parlamentu velmi chybět. Německo teď začne arogantně diktovat zbytku Evropy svůj pohled a nebude to hezký pohled. Hitlerova vize Evropy pod nadvládou Německa se tedy realizuje 75 let po jeho smrti. Jenomže Hitlerovo jednonárodnostní Německo už není. V Německu stejně jako ve Francii dochází k rozpadu společnosti vlivem neřízené migrace ze zemí Třetího světa. A stejně jako v Británii i Německo a Francie mají problém s nízkou vlastní porodností. I tady je otázkou desetiletí, než se nově příchozí stanou rozhodující složkou ve státě. Islám se pevně usazuje v obou zemích. Tedy přesněji ve všech zemích na západ od Aše. A to je velmi zlé. Všechna špatná rozhodnutí politiků se dají časem zvrátit, opravit. Ale muslimy a Afričany, kteří do Evropy přišli a stále přicházejí, už nikdo nikdy nevystrnadí.

Co z toho vyplývá pro nás? Budeme potřebovat všechnu sílu, abychom jim vzdorovali. V Čechách, na Moravě i na Slovensku je nesmírně silná pátá kolona zrádců a kolaborantů, na ně napojených prospěchářů, parazitů, neziskovek, naše školství přitom produkuje nové a nové nevzdělance a nepoužitelné aktivisty, kteří už přebírají moc ve státě a zbavit se jich bude skoro nemožné.

Teoreticky by to bylo jednoduché. Stačilo by, kdyby lidi volili těch několik vlasteneckých stran, které tady ještě máme. Ale lidé jsou ovlivněni nesmírně účinnou propagandou mainstreamu a nedokážou se rozhodnout.

Kdyby se přeci podařilo a některá vlastenecká strana nebo strany se dostaly k moci, dalo by se vypsat referendum o vystoupení z EU (nepochybuji, jak by dopadlo), vystoupit následně z EU ať to stojí, co to stojí, z schengenského prostoru, na hranicích znovu vztyčit ploty a ostnaté dráty a nazdar. Je to otázka řady roků, já vím, ale ještě není pozdě, i když je minuta po dvanácté. Pak bychom mohli přijímat migranty prchající ze západních zemí, jejich původní, vzdělané obyvatelstvo. Nepochybuji, že by bylo pro nás přínosem.

A to celé by nás ani moc nestálo. Chce to jen politiky, kteří mají koule. A my několik takových máme. Dejme jim šanci.

Vykládal se za socialismu vtip: Stojí tatínek s klukem u hraničního plotu do Německa a kluk se ptá: „Tati, co jsou to za lidi tam za tím plotem?“ „To jsou Němci, svobodní lidé. A za tím plotem nejsou oni, za tím plotem jsme my.“ Byl bych rád, kdybychom jednou mohli říkat „To jsou Němci, nesvobodní lidé drceni politickou korektností a muslimskou invazí, o které nesmí mluvit. A ten plot je tady, aby k nám nemohli.“

Vladimír Stwora

Připomeňme si proč Britové odešli z EÚ - Brexit (dokument, české titulky)
Argumenty pro vystoupení Velké Británie z Evropské unie. Režie: Martin Durkin


Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/02/8183-v-britanii-byly-sily-temnot-porazeny.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle nové vědecké zprávy potrvá šíření nového typu koronaviru desetiletí a bude mít vážný dopad na globální ekonomikou a zdraví celého lidstva. Válka s Ruskem by však byla mnohem horší!   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:36:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Svůj názor na nacismus američtí vojáci nijak neskrývají. SS jsou jejich vzor.

Nový typ viru je blízký příbuzný virů SARS a MERS, které mají větší smrtnost ( SARS 9,6 a MERS 34% ), ale jsou obtížněji šiřitelné v lidské populaci. Nový koronavirus nCoV-2019 má smrtnost mezi 3-5,6%, nicméně rychle se šíří a je schopen nakazit 83% všech, kdo s ním přijdou do styku. Již nyní během jednoho měsíce se koronavirem nakazilo oficiálně dvakrát tolik lidí, co virem SARS za více než rok jeho šíření v letech 2002-2003 ( 15000 oproti 8000 u SARS).

Během letošního roku se tímto virem nakazí pravděpodobně minimálně miliony lidí a desítky tisíc jich zemřou. Od okamžiku, kdy Čína oficiálně vedla ( „přiznala“ ) 1800 nakažených a současně uzavřela celé 11 milionové město Wu Chan, mi bylo jasné, že věc je velmi vážná. Po zjištění, že nemocnice ve Wu Chanu mají kapacitu 75000 lůžek v běžném režimu a přesto se urychleně budují nemocnice další, byla vážnost celé situace víceméně jasná.

Vir se přenáší mezi lidmi kapénkovou nákazou, tj. při hovoru s druhými lidmi, při kašli, kýchnutí, na madle vMHD ( kde ,,vyprsknutý“ virus vydrží hodiny ) na které někdo jiný sáhne a pak si třeba přikryje pusu či sáhne do oka. Virus vstupuje do organismu ústy, nosní sliznici a dokonce i okem. Více o symptomech a průběhu nemoci ( v 80% doprovázené oboustranným zápalem plic a respiračními potížemi, apod. ) je již známo.

Co není jasné je, jak krozšíření viru opravdu došlo. A zrovna na Čínský Nový rok, kdy celá Čína cestuje. Jestli to nebyla náhoda a pouze dílo přírody, tak co je tímto sledováno? A i když by to nebyl záměr, tak kdo na tom získá a jakým způsobem to budou ovlivňovat globální elity? Zpohledu šesti priorit zobecněných prostředků řízení by se vpřípadě záměru jednalo o válku na 5. prioritě řízení ( biologická ), protože na šesté ( vojenské ), ani na čtvrté a třetí prioritě řízení ( hospodářská a ideologická ) Čínu porazit nelze. Na vyšších prioritách řízení ( chronologická a metodologická ) působí hlavně Globální elity, tam si Americká státní elita moc jistá není. Proto žádné obchodní války, námořní cvičení vJihočínském moři a odsuzování ,, porušování lidských práv“ vČíně Západu nijak nepomůže asijskou mocnost srazit na kolena. Toto by byla nejlevnější a nejúčinnější možnost Čínu poškodit. A to velmi vážně. Vzhledem k tomu, že USA a farmaceutické firmy mají patentované tyto patogeny, tak se možnost diverze přímo nabízí.

Ať už je to tedy se vznikem a rozšířením viru jakkoli, tak ani USA nemá moc důvodů slavit. Efekt bude pouze sekundární, i když nyní se ztoho někteří západní byznysmeni radují. Nejde jen o to, že nákaza zasáhne i USA ( na obyčejných Američanech jejich vládě stejně nezáleží ), ale globální elity využijí hysterii spojenou spandemií viru ktomu, aby odřízli americké struktury od vlivu na čínskou vnitřní politiku, což bude pokračování perestrojky a odstavování USA od globálních procesů. US státním elitám zbývá proto, aby udrželi svou globální moc a neudržitelné parazitování a vysávání světových zdrojů, pouze vyvolat chaos v Evropě anebo přímo válku sRuskou federací. Vir vČíně nebude k udržení US hegemonie stačit, protože bude globálními elitami zase využít proti USA ( odstřihnutí od Číny ).

Dejme si proto veliký pozor na přesuny amerických jednotek do Evropy ( nyní plánují velké jarní cvičení DEFENDER 20 ) a plány NATO budovat další vojenské základny pro vazalské státy, zjejichž území a na jejichž náklady budou poté vedeny agresivní války a jejichž území se stane terčem odvetného úderu napadených států. Takový Vondra by měl nápad, jak zČeské republiky udělat trávu na válečném poli. Tyto vlastizrádce nelze tolerovat. Počet obětí možné války by překonal desetkrát ty nejčernější scénáře šíření koronaviru, který však uspíší příchod nové globální ekonomické krize, kdy některé státy zela přijdou o suverenitu a ztratí státnost. Budou škemrat Mezinárodní měnový fond o další úvěry a prodávat své obyvatelstvo jako pokusný dobytek pro různé sociální, ekonomické a kulturní (de) reformy, jimiž budou nosaté úvěry podmíněny.

Je nehorázné, že České republika je takovou kolonii a gubernií, že někde ve Washingtonu se rozhodnou dělat na našem území jakési ,, válečné hry“ a nikoho nenapadne ani požádat třeba o povolení České strany, ani nikdo zpolitiků o tom nevyvolá veřejnou diskusi. Ani se o tom nesmí diskutovat, to je prostě dané: Protektor nařídil a o tom se nediskutuje!

Opravdu nás nečekají hezká léta.

Daniel Novák

Odkazuji na zjištění a zdroje Michala:

https://time.com/5772254/wuhan-coronavirus-infections-higher/

http://www.cidrap.umn.edu/news-perspective/2020/01/experts-ncov-spread-chinas-cities-could-trigger-global-epidemicSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSenátorka Chalanková odmítá bolševické metody svých senátorských kolegů v kauze volby Rady ČT   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:19:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prohlášení senátorky Chalankové k diktátu 19 senátorů požadujících (po vzoru starých dobrých praktik komunistů) po katolických biskupech stažení politický nepohodlné ekonomky Lipovské:

Plně podporuji kandidaturu Ing. Hany Lipovské do Rady České televize. Jsem přesvědčena, že právě kandidatura paní Lipovské je mimořádně důležitá a prospěšná pro naši zemi.

Odmítám dopis 19 senátorů, kteří vyzývají Českou biskupskou konferenci, aby kandidaturu paní Lipovské stáhla. Tento dopis odmítám proto, že zásadně odmítám bolševismus. Pro informaci dodávám, že ze Stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky jsem vystoupila již na podzim loňského roku.

Důvodem mého vystoupení z této komise byly již tehdy patrné bolševické metody s průvodními jevy kádrování. Za takovou činnost jsem rozhodně nemohla nést zodpovědnost.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUNIVERZITA V USA RUŠÍ PŘEDNÁŠKY O RENESANCI: PŘÍLIŠ BÍLÉ, MUŽSKY ŠOVINISTICKÉ A EUROCENTRISTICKÉ   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:15:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dávat na obdiv evropské umění je problematické, říká Tim Barringer, významný představitel univerzity Yale. "Úvod do historie umění: od Renesance až do současnosti" zkrátka zmizí z programu. Je tam příliš bílých, šovinistických a eurocentristických motivů.

Odejmutý program zatím nebude nahrazen jiným, v plánu jsou však jiné, např: Umění a politika, Řemeslná výroba světa, Hedvábná stezka a Svatá místa."

Po informaci o plánovaném zrušení se studenti paradoxně začali hlásit do tohoto posledního zbývajícího akademického období ještě více. Počet byl však limitovaný, tudíž se na všechny nedostalo.

Zdroj: https://www.ilgiornale.it
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponItalští vědci postupují kupředu v boji s čínským koronavirem. Podařilo se ho izolovat   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:13:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministr zdravotnictví Italie Roberto Speranza v neděli uvedl, že vědcům země se podařilo dosáhnout fundamentálního pokroku ve studii koronaviru 2019-nCoV. O tom informoval na sociálních sítích.

Podle Speranzi vědci z italského národního institutu infekčních chorob Spallanzani izolovali koronavir. Během tiskové konference ministr sdělil, že výsledky práce italských vědců budou přístupné pro odborníky po celém světě.

„Zásadní krok pro celou vědeckou komunitu, to umožní zrychlit výzkum v boji proti této nemoci,“ sdělil Speranza na Facebook.

Líst Il Messaggero uvádí, že izolovat koronavir se podařilo dvěma odborníkům institutu Spallanzani v pátek večer.

Šéf institutu Spallanzani Giuseppe Ippolito k věci uvedl, že po izolaci koronaviru vznikají nové možnosti k dalším zkouškám diagnóz a vakcín. Italští odborníci dodávají, že disponování identifikovaným patogenem umožňuje zkoumat mechanismus nemocí pro vývoj léčby a dokončení vývoje vakcíny.

Nakažení v Italii

23. ledna se do Itálie dostal starší pár čínských turistů z provincie Chu-pej. Turisté byli hospitalizováni v institutu Spallanzani, kde se zjistilo, že jsou nakaženi novým koronavirem. V tomto ohledu podepsal šéf italského ministerstva zdravotnictví Roberto Speranza rozkaz ukončit leteckou komunikaci s Čínou (v sobotu byl zákaz zrušen pro nákladní lety).

Současně italští lékaři hodnotí stav nakažených jako uspokojující. Mimo ně je ve zdravotnickém zařízení monitorováno 23 pacientů z „jiných čínských oblastí postižených epidemií“. Dalších 13 lidí bylo propuštěno po negativních výsledcích testu.

Kvůli šíření koronaviru italská vláda rozhodla uplatnit šestiměsíční pohotovostní stav. Toto rozhodnutí, na jehož provedení bylo přiděleno 5 milionů euro, se italské úřady spojily s tím, že Světová zdravotnická organizace uznala vypuknutí pneumonií, kterou způsobuje nový koronavir, za mimořádnou událost mezinárodního významu. Kromě toho se očekává, že v pondělí přicestuje do Itálie 67 občanů země, kteří se chtějí vrátit z oblasti Wu-chanu.

Příchod nového koronaviru

Čínská vláda informovala 31. prosince 2019 Světovou zdravotnickou organizaci o epidemii neznámého druhu zápalu plic v městě Wu-chan v centrální části země. Odborníci odhalili původce nemoci, jedná se o koronavirus 2019-nCoV. Počet nakažených tímto virem dosáhl v Číně 14 380 lidí, zemřelo 304. Dalších 100 lidí onemocnělo mimo Čínu.

Světová zdravotnická organizace (WHO) ve čtvrtek večer vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Počet nakažených již totiž přesáhl úroveň onemocnění při epidemii SARS, která vypukla v roce 2003. WHO globální stav zdravotní nouze vyhlásila teprve pošesté v historii, zatím však není navrženo ani omezení cestování a obchodu. Některé země již přijímají různá opatření – vyhlašují zvláštní stav, uzavírají hranice, ruší lety a nevydávají víza.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BnZ8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolicie v Belgii střílela po útočnici s nožem - hned po podobném útoku v Londýně   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 04:10:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Policie v belgickém městě Gent postřelila ženu s nožem poté, co zranila dva lidi. K útoku došlo asi hodinu poté, co londýnská policie zastřelila teroristu útočícího také nožem.

Podle belgického portálu HLN, žena s tmavou barvou pleti zaútočila na dva lidi procházející kolem nožem. K události došlo na ulici Bevrijdingslaan v centrální části Gentu. Podle informací žena jednu z obětí pobodala v oblasti břicha.

​Muži zákona ženu zneškodnili výstřelem do ruky. Následně byla vzata do vazby.

Oběti útoku byly převezeny do nemocnice. Jejich stav není považován za vážný.
Útok je vyšetřován, odpovědný státní zástupce odmítl událost komentovat.

​K útoku ženy došlo přibližně hodinu po podobném útoku v Londýně, kde policie útočníka zastřelila. Londýnský útok je považován za teroristický, došlo k němu v oblasti jižního Londýna.

Londýnský útočník také útočil nožem, podle informací zranil dva lidi.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BnUZ
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko přesouvá tanky do syrského Idlibu   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 03:59:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecko pokračuje v přesouvání vojenského vybavení na hranici se Sýrií. Další konvoj obrněných transportérů a tanků dorazil do oblasti Reyhanli v provincii Hatay na hranici se syrským Idlibem, informovala v neděli tisková agentura Anadolu.

Podle nejnovějších údajů překročilo v neděli hranici se Sýrií nejméně 200 kusů vojenského vybavení turecké armády, včetně obrněných vozidel a tanků. Informoval o tom televizní kanál Al-Arabiya.

Podle zpráv, takové množství vojenských prostředků vstoupilo na území arabské republiky od dnešního rána.

​Je třeba poznamenat, že konvoje vybavení míří do provincií Idlib a Aleppo. Uvádí se také, že velení tureckých sil vyhlásilo za vojenskou zónu dálnici spojující syrská města Aleppo a Latákii.

Před několika hodinami panarabské noviny Al-Sharq al-Awsat ve svých webových stránkách uvedly, že nejméně 40 obrněných vozidel a tanků turecké armády překročilo hranici přes kontrolní stanoviště Kafr Lusain v severní provincii Idlib.

28. ledna vstoupil na území arabské republiky konvoj 30 vojenských vozidel, včetně 12 obrněných vozidel s logistickým vybavením, přes stejný kontrolní bod. Podle Al-Arabiyi zamířila kolona na jih do Idlibu.

Také bylo na syrské hranice nasazeno 15 nákladních vozidel s betonovými barikádami a zátarasy.

Podle agentury Anadolu bylo na hranici se Sýrií nasazeno vojenské vybavení s cílem posílit vojenské jednotky rozmístěné v pohraničních oblastech.

Dříve turecký prezident Recep Erdogan řekl, že pokud se situace v Idlibu nenormalizuje, Turecko nezůstane lhostejné a je připraveno k tomu učinit veškerá nezbytná opatření až do použití vojenské síly.

V souladu s dohodou dosaženou v květnu roku 2017 na jednáních v Astaně (nyní Nur-Sultan) zástupci Ruska, Íránu a Turecka, byly v Sýrii zřízeny čtyři deeskalační zóny. Území tří z nich se dostalo pod kontrolu Damašku v roce 2018. Čtvrtá zóna, která se nachází v provincii Idlib a v některých částech sousedních provincií Latákia, Hamá a Aleppo, zůstává mimo kontrolu vlády republiky. Ve stejné době, většina těchto území byla zajata teroristy ze zakázané v Rusku organizace Fronta al-Nusra. V září roku 2018 se Rusko a Turecko dohodly na vytvoření demilitarizované zóny v Idlibu, kde se nachází více než tucet různých teroristických organizací.

Syrská armáda 26. ledna zahájila ofenzivu na západě Aleppa kvůli každodennímu ostřelování obytných čtvrtí města teroristy, kdy zahynuly desítky civilistů. Generální štáb syrské armády oznámil 29. ledna osvobození celého města Maaret Nuuman, které od roku 2012 drží ozbrojenci. Město má strategický význam, protože se nachází na dopravní křižovatce silnice Hamá-Aleppo. Byl jednou z největších bašt teroristů a průsmykem zásobovacích cest na jihu provincie Idlib.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BnQf

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDenní výroba zdravotnického ochranného oděvu v Číně dosahuje 20 tisíc kusů a výrobní kapacita masky se obnovila na 60%   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 03:53:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínské Ministerstvo průmyslu a informačních technologií dnes v Pekingu svolalo tiskovou konferenci, na které informovalo o dodávce zdravotnických materiálů pro prevenci a kontrolu epidemie zápalu plic způsobenou novým typem koronaviru. Mluvčí Ministerstva průmyslu a informačních technologií Huang Libin uvedl, že až do prvního února dosáhla 20 tisíc kusů denní výroba zdravotnického ochranného oděvu, které se hlavně používá v provincii Hubei, zejména ve městě Wu-chanu, a v budoucnu bude přijata řada opatření k posílení dodávky zdravotnických materiálů pro prevenci a kontrolu epidemie.

Huang Libin mimo jiné uvedl, že až do včerejších 24 hodin, tuzemští výrobci poslali do provincie Hubei celkem 136 tisíc kusů lékařského ochranného oděvu, z kterých se již do Hubei dostalo 117 tisíc kusů. Masky N95 dodali celkem 134 tisíc kusů a již se dostalo do Hubei více než 110 tisíc. Záchranné brýle včetně lékařských izolačních masek dodali celkem 188 tisíc kusů a do Hubei se dostalo již 110 tisíc. Kromě toho byly do Wu-chanu poslány i zdravotnické ochranné oděvy, které byly dováženy ze zahraničí.

Huang Libin oznámil, že s cílem řešit nedostatek dodávky zdravotnických ochranných oděvů, lékařských masek typu N95, lékařských záchranných brýlí a dalších materiálů se Ministerstvo průmyslu a informačních technologií během Jarních svátků ze všech sil snažilo o obnovení produkce hlavních výrobců. Až do prvního února dosahuje 20 tisíc kusů denní výroba zdravotnického ochranného oděvu v Číně a výrobní kapacita masky se obnovila na 60%.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Amerika věčně ve válce   
Pridal tk Pondělí 03 únor 2020 - 03:50:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za své filmy byl filmový tvůrce Oliver Stone vyznamenán už dvanácti cenami Americké filmové akademie. Avšak ani toto vynikající renomé mu nedokázalo zajistit podporu, kterou hledá pro zafinancování svého plánovaného filmu kritického vůči jedné z amerických válek. „Jestliže točíte tento druh filmů, nemůžete žádnou podporu čekat“, řekl Stone a dodal, že svým nesouhlasem s americkou oslavou válčení na sebe přivolal „ekonomickou cenzuru“.

Hollywood provozuje tedy stejnou cenzuru, jako provozují CNN, the New York Times a všechny další presstitutky fandící válkám. K čemuž Stone poznamenává, že se nikdy nic nedovíme o názorech těch zemí, které jsme si označili za „hrozby“, jako jsou Rusko, Čína, Severní Korea, Irán a Venezuela.

Plně pro války je i strana demokratická a republikánská. Demokraté dokonce nedovolili své člence americké sněmovny reprezentantů Tulsi Gabbardové vystoupit na mítinku v městské hale v New Hampshire, Důvod? Staví se proti válkám.

Stone soudí, že fakt, že demokratičtí vůdci jako Hillary Clintonová a Joe Biden jsou stejně nadšenými příznivci válčení jako je Dick Cheney a sionističtí neokoni, dokazuje, jak hluboce se už Amerika do válečné psychózy ponořila. Jak Putin řekl v rozmluvě právě se Stonem: „Nezáleží na tom, kdo je prezidentem USA. Politikou Washingtonu zůstane hegemonie získaná prostřednictvím válek“.

Trump prohlásil, že chce Ameriku válek zbavit. Řekl také, že bude normalizovat vztahy s Ruskem a že stáhne americké vojáky ze zemí, do kterých je vyslali předchozí američtí prezidenti Bush ml. a Obama. Pod tlakem aféry Russiagate i impeachmentu však pro svou politiku nenašel podporu mocné izraelské lobby, a jsou to dnes právě židovští členové demokratické strany ve sněmovně reprezentantů, kteří nejaktivněji usilují o to, aby byl svého úřadu procesem impeachmentu zbaven. A též většina falešných svědectví a výpovědí proti Trumpovi vychází ze stejného tábora.

Trump však nicméně pokládá své prezidenství na oltář své služby právě státu Izrael. Nedávno prohlásil, že se stáhl z mezinárodní jaderné dohody s Iránem protože Izrael to od něj vyžadoval.

„Jak každý ví, udělal jsem toho pro Izrael hodně“, řekl 20.ledna t.r. jásajícímu proizraelskému publiku v Bílém domě. „ Přestěhoval jsem americké velvyslanectví do Jeruzaléma, uznal jsem Golanské výšiny za území Izraele, a co je pro Izrael nejdůležitější, vycouval jsem z jaderné dohody s Iránem“.
Podřízenost Ameriky vůči Izraeli je z těch slov zřejmá. A proto též bude americká válka za nekonečné zájmy Izraele na Středním východě donekonečna pokračovat.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google-P.C.Roberts-Official homepage-Recently published articles-America at War forever
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1973 sec,0.0491 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,726kB