Pátek 07 únor 2020
Cílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:52:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
O tom svědčí zejména „Memorandum Hergel“, plány K.H. Franka na germanizaci česko–moravského prostoru, projev R. Heydricha na téma, že Čech v domovském prostoru nemá co dělat.

Po vítězné válce pro Německo mělo být překročeno k likvidaci českého národa. Část z něj měla být germanizována v prostředí staré Říše, jiní měli být vyhnáni někam daleko na východ a sever, rasově dobrá složka českého národa, ale vůči říši nepřátelská, měla být postavena ke zdi. A naše původní sídelní území mělo být osídleno Němci.

Ze strany znacizovaných bývalých čs. Němců byly tlaky, aby protektorát byl zrušen, ke germanizaci přikročeno dříve, aby vůči obyvatelů tzv. protektorátu byly používány i krajně násilné prostředky. Pražská organizace NSDAP např. žádala, aby Češi, kteří odmítnou dobrodiní germanizace, byli postaveni bez dalšího ke zdi. Lidický masakr byl vítán jako projev moci, která konečně pochopila, že se vzpurnými Čechy se musí jednat tvrdě. Podle nich nastal čas odložit rukavičky a plnit vytčené cíle. Řada sudetů sloužila v SS jednotkách, v gestapu a jiní pak ve Wehrmachtu bojovali po celé Evropě za nadvládu panského národa a likvidaci podlidí.

Vztahy mezi Čechy a Němci se v průběhu války nelepšily, ale naopak vyhrocovali. Čs. vláda v Londýně byla zaplavena stále radikálnějšími požadavky našeho domácího odboje, který nakonec téměř zcela jednotné požadoval přesídlení německého obyvatelstva z republiky. Argumentoval tím, že vzhledem k činům těchto bývalých občanů ČSR není možné další soužití našeho národa s Němci. A těmto tlakům podléhal zčásti i prezident E. Beneš.

Ogňan Tuleškov
České Národní Listy


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIslám, migrační politika a terorismus nepatří do Evropy i vyspělého světa   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:47:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje...

Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje důchodovou reformou a utahováním opasků!

S islamisty mám stoprocentně špatné zkušenosti, a proto jakýkoliv islám a jeho směry; které se vzájemně bijí, nenávidějí se mezi sebou, nenávidějí křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním; musejí být zakázány v evropských státech, Evropské unii i vyspělém světě.

Dále by si Evropská unie měla uvědomit, že i ty přehnaně propagované sexuální menšiny "v evropských chálífátech" by to neměly vůbec lehké.

Nechť se tedy islámští migranti vrátí do svých domovů, a raději budují své země po řádění Islámského státu.

Evropská ministerstva zahraničí a neziskové organizace jsou tedy tunelem a výsměchem vůči evropským občanům, pořád se dělají nějaké humanitární akce a pomoci, ale efekt je opačný.

Budou nás nenávidět daleko víc, neboť sami se mezi sebou (viz odnože) považují za satanská učení, stejně tak Boží Trojici označují za dílo satanské, dále i názory, postoje a vyznání ostatních skupin obyvatelstva.

Oni ani nechtěli přijmout, že jsem byl pokřtěn ještě za komunistů v husitské víře.

A teď Evropo jednej tvrdě včas proti vypatlaným mozkům islamistů, které znají jen vraždění mezi sebou, terorismus ve vyspělých zemích světa, zotročování rozvojových zemí atd.

Ještě bych dodal, že i z královských islámských rodin a dynastií utíkají ženy na západ. Napadá mě myšlenka - což takhle zbavit všechny Korány nenávistných a diskriminačních Súr, zrušit ponižující právo Šária a všechny nenávistné, diskriminační, islámské dokumenty a dogmata.

Pak by byl na světě mír, a ušetřilo by se tolik peněz, že by se vyspělé a rozvojové země konečně věnovaly ochraně přírody, sociální tematice pro vlastní občany, bydlení a infrastruktuře bez strachu z teroristických hrozeb.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon1,5 milionu korun na občana. Okamura spočítal, kolik dluží Německo Čechům na reparacích. Kde však najde exekutory?   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:43:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve svém projevu publikovaném na sociální síti Facebook vyzvedl Tomio Okamura otázku povalečných reparací ze strany Německa, kterých by se Česká republika podle něj měla aktivně domáhat. Zkritizoval také postoj odpůrců vymáhání finanční kompenzace a prozradil, proč někteří politici nemají zájem o vyřešení této otázky ve prospěch Česka.

Jeden a půl milionu českých korun. Právě tolik momentálně dluží Německo každému z českých občanů, tvrdí předseda SPD Tomio Okamura. Dokonce i celkovou částku ve výši 15 tisíc miliard korun považuje český politik za minimální kompenzaci.

„Německý stát nám dluží zhruba 15 tis. miliard korun na reparacích. Tolik dělá minimální a částečná náhrada za škody, které nám Německo způsobilo od roku 1939 do jara 1945. Jakkoli se o tom snaží čeští politici a čeští novináři lhát, není tento dluh promlčený, protože promlčet nelze. Je to závazek, který Německu uložily mezinárodní dohody v Postupimi a na Pařížské konferenci,“ prohlásil ve svém příspěvku Tomio Okamura.

Dále předseda SPD vystavuje kritice tvrzení, že v současné době Česko již nemá nárok na žádné reparace, a to kvůli majetku sudetských Němců, který Československo získalo po druhé světové válce. Okamura totiž uvádí, že toto přesvědčení je v naprostém protikladu s reparační dohodou, podle níž se do výše reparací nezapočítává majetek, který byl vlastnictvím příslušníků Německa v době druhé světové války.

„Jednoduše řečeno, zabavený majetek sudetských Němců anebo německých kolaborantů, kteří byli před válkou československými občany, nemůže být započítán do reparace,“ tvrdí předseda SPD.

Představitelé současné vlády však nepopírají ten fakt, že má Německo doopravdy dluh vůči České republice, jenomže odmítají ten dluh vymáhat. Důvodem je snaha zachovat rovné a přátelské vztahy s Německem, což je podle Okamury naprostý nesmysl. Jako argument uvádí český politik skutečnost, že Německo před několika lety splatilo veškeré dluhy z první světové války jiným státům. Navíc musela také Česká republika splatit povalečné reparace, a to již v době první republiky.

Předseda SPD kategoricky odmítá ignorovat problém povalečných reparací, jelikož podle něj se tato otázka netýká pouze vlády, ale celého českého národa.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Br6B
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrumpeachment se nezdařil   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:40:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Senát USA zprostil viny prezidenta Donalda Trumpa v obou bodech v procesu obžaloby. Prezident tak nebude odsouzen a zbaven moci.

Senátoři shledali Trumpa nevinným v případě obvinění ze zneužití pravomoci a maření práce Kongresu. Tím proces impeachmentu skončil.

K sesazení prezidenta byly zapotřebí dvě třetiny senátorských hlasů. Republikánská většina v Senátu od samého počátku neměla v úmyslu Trumpa obviňovat.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Br69

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPůjde o státní převrat? Schwarzenberg posílá Chvilkařům jasnou výzvu: Když vládci neposlouchají, tak se musí…   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:37:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Karel Schwarzenberg, bývalý předseda strany TOP 09 a také bývalý ministr zahraničních věcí, poskytl serveru iHNed.cz rozhovor. V něm promluvil o demonstracích na Letné, přičemž doplnil i svou radu, a pár slov sdělil také o vedení strany TOP 09.

V rozhovoru se Schwarzenberg pustil do kritiky lidí a také politiků, kteří přirovnávají Evopskou unii ke třetí říši. Podle jeho slov tito lidé nevědí, o čem mluví nebo šíří vědomě demagogii s tím, že tohle ovšem velmi nepůsobí.

„Dneska už ani psa od kamen neodlákáte takovými šplechty. To je úplná blbost, která na mladé lidi už vůbec nepůsobí. Před padesáti lety využili strach před Němci komunisté, aby mohli začít budovat železnou oponu, ale dneska už to nefunguje,“ míní Schwarzenberg s dodatkem, že lidé jezdí do Německa studovat, a pouze někteří lidé jeho generace si neustále stěžují.

Neschopnost spolupráce

Kromě jiného promluvil i o současném premiérovi Andreji Babišovi. Toho označil za člověka, který žádnou korupci nepotřebuje, jelikož „ať kamkoliv zavolá, vykonají úředníci, co chce“. „To už není korupce. To je metakorupce,“ vyjádřil svůj názor bývalý ministr zahraničí.

Za velkou chybu považuje to, že opoziční strany nejsou schopné se spojit a spolupracovat. Podle jeho mínění by do takové spolupráce měly jít. „Smutné je poslouchat nového předsedu lidovců Mariana Jurečku, který zřejmě chce jít samostatně a neposlechl Petra Pitharta, který lidovce vyzýval ke spolupráci s ostatními,“ dodal.

Rada od Schwarzenberga

Zmínil také svou stranu TOP 09, která má nové vedení – Markétu Pekarovou Adamovou. Sám Schwarzenberg věří, že se pod jejím vedením může odrazit strana vzhůru. Uvedl však, že by bylo lepší, pokud by se spojila s ostatními. Bývalý ministr zahraničí míní, že by to mohlo fungovat se STAN, lidovci či ODS. K poslední zmíněné straně uvedl, že je jistý problém v tom, že občanští demokraté se zatím nerozhodli být proevropskou stranou.

„My jsme výrazně proevropští a od toho neustoupíme. A se stranou, která má k EU vztah, řekněme, vachrlatý, je těžké být v partnerství,“ dodal.

Kromě toho řekl pár slov také k demonstracím na Letné, které organizoval spolek Milion chvilek pro demokracii. V této souvislosti dal jistou „radu“ samotným demonstrujícím.

„Nestačí demonstrace na Letné. Když neposlouchají, tak se musí jít na Hrad. A pod okny se ozvat. Ne postávat v podhradí,“ uvedl.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Brk8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZvláštní skupina centrální vlády pro reakci na epidemii svolala zasedání   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:30:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský premier Li Keqiang(Li Kche-čchiang) 6. února předsedal zasedání zvláštní skupiny centrální vlády pro reakci na epidemii zápalu plic způsobenou novým typem koronaviru. Zasedání poukázalo na to, že je třeba obnovit produkci řádným způsobem a současně vědecky kontrolovat epidemii.

Zasedání poukázalo na to, že je třeba nadále soustředit úsilí na prevenci a kontrolu epidemie v provincii Hubei, zejména ve Wu-chanu, a dále zvyšovat počet nemocničních lůžek a zdravotnického personálu ve Wu-chanu. Je třeba nadále pracovat na zajišťování klíčových zdravotnických potřeb.

Bezpečnost, zdraví a život cizinců v Číně jsou zaručeny a očekává se, že různé strany posílí spolupráci

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Hua Chunying (Chua Čchun-jing) dnes v Pekingu uvedla, že Čína sjednotila úsilí celé země, aby bojovala s epidemií zápalu plic způsobenou novým typem koronaviru nejpřísnějšími a nejdůslednějšími opatřeními. V současné době je zaručena bezpečnost, zdraví a život občanů cizí státní příslušnosti v Číně a provoz čínského civilního letectví nebude pozastaven. Hua Chunying zdůraznila, že Čína doufá, že různé strany nebudou na epidemii reagovat přehnaně. V současnosti je nejvyšší prioritou sjednotit se a posílit spolupráci mezi různými zeměmi.

Podle nejnovějších údajů, které zveřejnil Čínský národní výbor pro zdravotnictví, se do 5. února vyléčilo celkem 1.153 lidí nakažených novým koronavirem, což je dvojnásobek počtu obětí nemoci (563). Od 4. února zaznamenal počet nově potvrzených případů mimo provincii Hubei už druhý po sobě jdoucí den pokles.

Hua Chunying mimo jiné zdůraznila, že čínské civilní letectví přijalo řadu účinných opatření na zajištění bezpečnosti a zdraví cestujících na mezinárodních letech a na minimalizaci šíření epidemie letadly. Provoz čínského civilního letectví nebude pozastaven.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImpeachment Bakaly   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:28:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na rozdíl od amerického Senátu, ve kterém šel včera Mitt Romney v jednom ze dvou hlasování o impeachmentu Donalda Trumpa proti své vlastní straně, žádný český poslanec z „prezidentských stran“ neudělal takový historický krok při závěrečné ústavní žalobě na Miloše Zemana.

Žádný poslanec z ANO, ČSSD, KSČM či SPD nehlasoval 26. září pro svržení Zemana. Ve druhém nedávném českém hlasování o „impeachmentu“ nehlasoval žádný přítomný poslanec proti usnesení o odsuzování Zdeňka Bakaly za odmítnutí se dostavit před vyšetřovací komisi k OKD. Bakaly se nezastali ani Ondřej Veselý z ČSSD nebo Miroslav Kalousek z TOP 09, kteří jako jediní hlasovali proti přijetí závěrečné zprávy o OKD.

Ani jeden poslanec nezpochybnil, že jde o porušením zákona, pokud někdo, kdo žije v zahraničí, se odmítá dostavit před vyšetřovací komisi Poslanecké sněmovny. (My jsme to zpochybnili v srpnu 2018 a platí to stále.) Jde tu o „nestrannou spravedlnost“, o které včera mluvil Romney? Ne, ale nikdy nikdo hlasováním proti Zdeňku Bakalovi nepřišel o politické body.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Důsledkem globalizmu je světová nestabilita   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:26:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jestliže se koronavirus prokáže být vážným problémem, což se zatím nepotvrzuje, mohlo by to postihnout mnoho světových ekonomik. Čína vyrábí mnoho součástí zařízení, které se k dalšímu zpracování zasílají výrobcům v jiných zemích, a Čína též vyrábí už hotové produkty mnoha amerických firem, jako jsou např. Apple. Jestliže se dodávky tohoto zboží z Číny zastaví, prodej i výrobu mimo Čínu to nepříznivě poznamená. Bez příjmů nebude z čeho zaměstnance zaplatit. A na rozdíl od finanční krize roku 2008 by tentokrát šlo o nezaměstnaneckou krizi a hospodářský úpadek velkých výrobních a obchodních společností.

Stali jsme se takto, díky globalizmu, snadno zranitelní. Kdyby americké korporace to zboží, které prodávají v USA a ve světě, vyráběly doma, epidémie by poznamenala jen jejich obchodování s Čínou a neohrozila by jejich příjmy tak, jak je tato epidémie ohrožuje dnes.

Příliš rychle uvažující lidé, kteří vytvořili globalizmus, jaksi přehlédli, jak je vzájemná závislost nebezpečná a jaké masívní a nezamyšlené důsledky může přinášet. Mimo epidémie mohou totiž být dodávky zboží přerušeny z celé řady dalších dúvodů, např. stávek, politické nestability, přírodních katastrof, sankcí, válek atd. A všcchna tato nebezpečí ohrožující hladký chod systému nelze ospravedlnit honbou za lacinější pracovní silou a následnými kapitálovými zisky vlastníků akcií. Z globalizmu má prospěch jen jedno procento.

Globalizmus vytvořili lidé motivováni chamtivostí jenoho okamžiku a žádný trvalý prospěch tento projekt lidem až dosud nepřinesl. Stal se masívním omylem. Nicméně téměř všude na světě jak političtí vůdci, tak ekonomové, globalizmus obhajují. Taková už je inteligence současného světa.

V současnosti jen s obtížemi chápeme světovou hysterií vyvolanou koronavirem a předpovědím o něm jako příčině globální pandémie. V Číně je lidí infikovaných koronavirem 24 000 a 500 lidí zemřelo – to vše v populaci 1,3 miliardy lidí. Ve srovnání s běžnou sezónní chřipkou, kterou se nakazí miliony lidí celého světa a na kterou umírá 600 000 lidí ročně, se koronavirus jeví jako bezvýznamný. A to též proto, že jeho výskyt mimo území Číny je minimální. A navíc se též zdá, že šíření viru je omezeno jen na populaci čínskou.

Nicméně Čína uvrhla na obrovské oblasti svého území karanténu a cestování do Číny i z ní ven je omezeno. Přičemž nic podobného se nepodniká proti sezónní chřipce. Jen v USA jí v současnosti trpí 19 milionů lidí, 180 000 z nich je v nemocnicích a 10 000 lidí na ni zemřelo. Zatímco jen 16 lidí v USA je nakaženo koronavirem a žádný nezemřel.

Je však možné, že koronavirus se teprve vzmáhá a to mnohem horší nás teprve čeká. Jestliže se tak stane, světový hospodářský produkt (HDP), postihne otřes. Karantény omezí pracovní činnost. Hotové výrobky a též jejich součásti se přestanou vyrábět i dopravovat. Obchody se zbožím se přestanou uzavírat, protože zboží bude chybět. Společnosti nebudou mít příjmy a nebudou lidem platit mzdy. Příjmy všeobecně na celém světě klesnou a podniky zbankrotují.
Jestliže smrtelná pandémie koronavirusová či nějaká jiná skutečně vypuknne a jejím následkem se stane světová hospodářská deprese, mělo by nám být naprosto jasno, že ji zapříčinil globalizmus.

Země, jejichž vlády jsou tak nezodpovědné či korupčnické, že nepodniknou vše, aby uchránily své občany od rozvratných událostí, které probíhají v cizině, jsou zdravotně, ekononomicky, sociálně a politicky nestabilní.
Důsledkem globalizmu je světová nestabilita.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: google-P.C.Roberts-Official Homepage-Recently published Articles-The Consequences of globalism is World instability
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2220 sec,0.0943 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,674kB