Neděle 06 září 2020
Už to prasklo! Za otravou Navalného stoji CIA! Miliony dolarů: Již je známo, kdo stojí za běloruskou barevnou revolucí   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 15:33:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Masmédia odhalila klíčové „partnery“ běloruské opozice. Novináři provedli vyšetřování, během něhož se ukázalo, že notoricky známá americká organizace USAID utratila miliony dolarů na propagaci takzvaných demokratických myšlenek v Bělorusku.

Analyzovali údaje ze státního portálu usaspending.gov (který sleduje výdaje amerických vládních agentur na projekty v tuzemsku i zahraničí) a také z oficiálního webu USAID.

Podle obdržených informací americká nadace investovala přibližně 8,5 milionu dolarů na podporu běloruské demokracie a svobody tisku.

Podle novinářů nebylo financování běloruské opozice prováděno přímo, ale prostřednictvím zprostředkovatelů - specializovaných agentur nebo nevládních organizací pracujících s Běloruskem. Velice aktivní v přerozdělování těchto financí a zapojení do přípravy převratu byla organizace z České republiky tzv. Člověk v tísni, která je řízená pražskou agenturou CIA.

Je pozoruhodné, že v oficiálních dokumentech USAID uvádí tyto organizace jako „partnery“. Mezi ně patří: Pact World, NGO Freedom House, World Learning, Consortium for Elections and Strending the Political Process (CEPPS). Jsou to oni, kdo se snaží přiblížit Západ a Bělorusko co nejblíže a zbavit ho přátelských vztahů s Ruskem.

Existují dále potvrzené informace, že za účelem odvrácení Putinovy ​​pozornosti od situace v Bělorusku provedly západní speciální služby v čele s CIA speciální akci s kódovým označením „Navalnyho otrava“.

A pokud lze na Západě Alexeje označit za „vlivného“, pak je v Rusku vnímán pouze a výhradně jako bloger YouTube a poražený, spojující opoziční protesty.

Pravda se pomalu a jistě noří z hlubin špíny tzv. západní demokracie!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČtvrtá fáze „Majdanu“ v Bělorusku   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 14:55:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Postupný vývoj ukázal, že rádoby lidová revoluce v Bělorusku je, stejně jako v jiných případech, například na Ukrajině, v Kosovu, v Sýrii, či Libyi, organizována nadnárodními korporacemi, především americkými. Jejich viditelným reprezentantem je takzvaný filantrop Soros, nekorunovaný globální král zla s velvyslankyní Allbrightovou, organizačními a mediálními specialisty typu Bernarda-Henri Lévyho a lokálními námezdními dělníky typu Vystrčila, Kolářů, Hřiba, dredaře Bartoše, Štětiny a pomocnými dělníky typu Novotného z Řeporyjí, úředníka ministerstva vnitra Jandy, takzvaného profesora Kohouta, Mináře z Halíkových milionů chvilek za školou, Peszinského a ještě komičtějších slouhů. Tedy žádná únava Bělorusů z dlouhé vlády Lukašenka, která jim přinesla klid, pořádek a vyšší životní úroveň ve srovnání s Ruskem, nýbrž prachobyčejná hybridní válka, jejímž cílem je především Rusko. Výsledkem by měla být ukrainizace Běloruska, bez ohledu na jeho obyvatele. Dnem prvního září vstoupila hybridní válka v Bělorusku do svojí čtvrté fáze.

Především je třeba uvést, že v Bělorusku zasahuje, stejně jako na Ukrajině CIA, která se již zcela vymkla kontrole prezidenta Trumpa. Současná CIA funguje jako prodloužená ruka euromarxistických amerických demokratů reprezentovaných Sorosem, Allbrightovou, Clintonovými, Bidenem a podobnými kreaturami, obdivovanými u nás pražskou havlérkou a její ČT. CIA podporuje islámský terorismus, obchod s drogami, likvidaci vlastenců a bojovníků za svobodu kdekoli a další vzorové projevy nastupující euromarxistické sorosovké demokracie. Nicméně, zásadní roli mají v Bělorusku různé takzvaně neziskové organice, většinou zahraniční, řízené a placené z Polska, Británie a bohužel i naší republiky. Od nás je to Člověk v tísni známého sororovce Šimona Pánka, vydatně sponzorovaný socialistickým ministrem Petříčkem, levou rukou Babiše, jenž se tváří, že se ho stamiliony pro neziskovky netýkají. Samozřejmě, vše z peněz českých daňových poplatníků v době hospodářské krize. Když jsem pracoval na ministerstvu zahraničí, mluvilo se tam o „tísňácích“ běžně jako o zaměstnancích americké administrativy a rezidentuře CIA, přičemž jejich financování zajišťovala ředitelka Pilipová, manželka Pilipa, který se předvedl s jistým Bubeníkem na Kubě sorosovskou komedií na téma bojovníků za lidská práva.

„Wagnerovci“ útočí na Bělorusko

Celou akci v Bělorusku odstartovala provokační akce rezidentury CIA na Ukrajině, ukrajinské a turecké rozvědky. Cílem byla snaha přesvědčit běloruského prezidenta Lukašenka, že se má stát cílem převratu řízeného z Ruska a vytvořit s jeho spoluprací situaci pro ovládnutí země EU. Přes Bělorusko letěla skupina 33 ruských žoldáků, kteří měli údajně sloužit kdesi v Africe. Ukrajinská CIA podvrhla běloruské tajné službě KGB informaci, že se jedná o žoldáky ruské soukromé jednotky proslavené v Sýrii, známé jako PNC Wagner, kteří jsou vysláni k vyvolání násilného převratu. Rusové byli zatčeni zásahovou jednotkou běloruské policie OMON, zbiti a podrobeni tvrdému výslechu. Část z nich měla být, a to na základě rozhodnutí Lukašenkova syna, předána na Ukrajinu. Součástí provokační akce měla být pomsta ukrajinské rozvědky na 15 z těchto Rusů za to, že bojovali na Donbase proti zfašizované ukrajinské armádě, takzvaným dobrovolníků a zahraničním žoldákům. Ukrajinská rozvědka se ve spolupráci s CIA a podporou EU v takových případech neštítí ani vražd a únosů na ruském území. Pro upřesnění je třeba dodat, že uvedených 33 Rusů nemělo s PNC Wagner nic společného. Mimo jiné proto, že „Wagnerovci“ jsou silně utajení, nikdy necestují civilními linkami a přepravují se do zahraničí stroji ruského vojenského letectva. Následně byli Rusové posazeni do běloruského vojenského letadla a přepraveni do Moskvy, kde pokračovaly výslechy. Ve spojení s odposlechy ruské vojenské kontrarozvědky GRU vyšla pravda najevo.

Ve stejném období napadla zastupitelský úřad Libye v Minsku skupina ozbrojenců a pokusila se ho obsadit. O tom naše média ani necekla. Uvedený úřad zastupuje generála Haftara, zatímco ozbrojenci, kteří dorazili z Ukrajiny, byli vedeni Libyjským diplomatem, který zastupuje vládu v Tripolisu. Ta spolupracuje s islámskými teroristy z ISIL a udržuje tok afroislámských nelegálních migrantů do EU, to vše s podporou merkelovské EU a Turecka, coby nového Islámského státu. Akci v Minsku lze, velmi jemně, označit za hrubé porušení mezinárodního práva ze strany Tripolisu, EU a Turecka. Proto ticho v našich médiích ovládaných sorosovci z pražské havlérky. Takzvaně demokratická vláda v Tripolisu se topí v korupčních skandálech a vzájemných střetech, což je jeden z typických projevů současné západní demokracie postavené na lži a korupci. Běloruský OMON útočníky pochytal a ti při výslechu pěli jako slavíci. Běloruské bezpečnostní síly se proto dozvěděly, že experti z CIA namluvili útočníkům, že zastupitelský úřad hlídají právě „Wagnerovci.“ Vedlejším produktem, pro CIA typicky zpackané akce, možno říci, na úrovni Koudelkovy BIS, bylo zatčení několika ruských důstojníků raketových sil, kteří pracovali jako ukrajinští špióni.

Sorosova demokratická revoluce

Již před volbami zaregistrovala běloruská KGB výrazný nárůst počtu Bělorusů, především mladých, kteří se po dlouhém pobytu v zahraničí vraceli domů. Jedná se o děti běloruských zbohatlíků, studující v zahraničí, především v EU a USA a děti i chudších rodin, které dostaly stipendium cestou různých zahraničních neziskovek, za nimiž se většinou skrývá Soros a jeho slouhové. Tito mládežníci, částečně již politicky vyškolení a vděční zahraničním sponzorům tvoří součást organizačního štábu a základ první fáze sorosovské revoluce. Byli vybaveni satelitními telefony, které běloruská KGB nedokázala odposlouchávat. Vrchní velení zajišťovali kmenoví běloruští zaměstnanci zahraničních neziskovek. Jedná se o osoby, které dlouhodobě nepracují a neplatí daně, a přesto žijí v luxusu. Typickým příkladem je Tichanovská, či Cichanovská, protikandidátka Luikašenka, údajná žena v domácnosti, tudíž oficiálně bez příjmu. Jenže její manžel rovněž nikde nepracuje, přičemž žijí na běloruské poměry v luxusu a jejich děti studují v kapitalistické Litvě.

Jeden z takových reprezentantů revoluce běloruského lidu, údajně nepracoval dvanáct let. Podobných nepracujících revolučních vůdců vybavených satelitními mobily, mercedesy a SUV je v Bělorusku celá řada. Jejich českými médii vytrvale oslavovanou ruskou obdobou je sorosovský revolucionář Navalnyj, kterého evidentně totálně omezený Putin nechal otrávit laboratorně zjistitelným Novičokem. Jak známo, Putin se nezabývá ničím jiným, než tím, tráví lidi po celém světě novičokem, případně ricinovým olejem, aby ho mohla sorosovská propaganda napadat. Navalnyj také nikde nepracoval, neplatil daně a žil z peněz posílaných sorosovskými neziskovkami. Typický filantrop a prostý muž v domácnosti. Organizační štáb revolucionářů měl rozdělené celé Bělorusko na sektory a dělil se na velitele s podřízenými deseti a vyšší stovkou lidí, kteří demonstrace a výtržnosti zahajovali a organizovali a lákali, případně platili, především hloupou mládež a kriminální živly.

Vzorem pracovitým organizátorům současných demonstrací v Bělorusku by mohl být významný sorosovec Václav Havel, ikona tchaiwance Vystrčila, intelektuála Novotného z Řeporyjí, reprezentantů současné Fialovy ODS a pražské havlérky. Takzvaný „Vašek flaška“ by si koulením sudů a kulisáctvím nevydělal pomalu ani na stravu, natož ty flašky. Přesto žil v luxusu, nakupoval výhradně zahraniční zboží v TUZEXU a měl dražší auto, než komunistický předseda vlády. Podrobnosti by nám určitě mohl popsat Havlův blízký přítel, samozvaný kněz Halík, známý stejně jako jeho kamarád Hermann z TOP 09, pracující na Babišově úřadu vlády, přítulností k mladým chlapcům. V případě Halíka, který má být pražským arcibiskupem, i k jiným živočichům. Stačí se poptat ochránců zvířat v silně katolické Chile, kudy jezdil na svoje antarktické „vědecké“ expedice v rámci týmů z českých univerzit.

Ukrajinská demokratická podpora

Před vypuknutím demonstrací dorazilo do Běloruska 200 až 300 Ukrajinců, kteří měli vytvořit tvrdé jádro násilného převratu. Údajně se jednalo o příslušníky především bývalého fašistického dobrovolnického praporu Azov, kde mimochodem sloužili i Rusové a Bělorusové. Tyto vrahy a bandity u nás neúnavně podporoval v médiích bývalý komunistický nomenklaturní novinářský kádr Štětina, později člen TOP 09, odměněný za neúnavnou propagaci sorosovské demokracie korytem europoslance v Bruselu. Uvedení Ukrajinci měli praxi už z doby takzvaného Majdanu. Byli vyzbrojeni tesařskými kladivy. Pro neznalé, současné tesařské kladivo má dvojitou špici, jednu z nic delší a je upevněno na ocelové trubce s gumovou rukojetí. Lze s ním bez větších problémů prorazit i ochrannou přilbu, kevlarovou neprůstřelnou vestu, či plastové zesilovací prvky policejní výstroje. V praxi nemá daleko ke středověkým bojovým kladivům, jež se osvědčily při prorážení rytířských brnění lépe, než meče a bojové sekery. Ukrajinští, podle příručky CIA vyškolení agresoři, se na Majdanu v Kyjevě zaměřili na boj s policisty pořádkových jednotek, vyzbrojených štíty a přilbami. Nabroušenými špicemi tesařských kladiv útočili na boty policistů a působili třiceti z nich těžká zranění nártů, což vedlo k zhroucení policisty na zem. Tím narušovali uzavřené jednotky kryté štíty. Některé ukrajinské policisty kladivy zavraždili. Ilustrativní je že stejnými kladivy jsou vyzbrojeni rovněž teroristé ze sorosovy lesbicko-rasistické bandy Black Lives Matters v USA, kterou s výrazným podílem českých europoslanců podpořila odhlasovaná rasistická deklarace německé EU.

Ruský zásah

Na základě vývoje aktuálního situace se nelze zbavit dojmu, že nedávné třenice mezi Lukašenkem a Putinem byly pouze účelovou komedií pro zmatení nepřítele. Neschopnost ukrajinské KGB, kontrolovat komunikaci organizátorů demonstrací přivedly na scénu Rusko. Bylo posláno několik letounů elektronického boje a další specialisté. Těm se podařilo v krátké době lokalizovat a kontrolovat komunikaci organizátorů demonstrací. Ti byli následně pochytáni běloruským OMONem a uvězněni. V některých případech byli doslova násilím vytaženi ze svých luxusních, v jednom či dvou případech dokonce pancéřovaných aut a z bytů. Ukrajinští teroristé s kladivy, označovaní jako „Azovci“ ztratili veleni a uprchli domů dříve, než se stačili zapojit. Ukrajina následně uzavřela hranice s Běloruskem v výmluvou na coronavirus. Láska komedianta Zelenského a Lukašenka evidentně neměla dlouhého trvání.

Po úspěšném zásahu proti organizátorům a útěku ukrajinských teroristů nastoupila další verze sorosovské komedie podle příručky CIA – sametová revoluce. Feministky vyslaly do ulic zmanipulované ženy v bílých blůzkách, které si klekaly před policisty a nabízely jim květiny. Proč bílé blůzky? Je na nich lépe, než jinde vidět krev, přesně podle manuálu CIA. Pokud by policisté některou ženu zranili a krvácela, byly by to skvělé záběry o brutalitě běloruské policie, jež by sorosovská média, v čele s CNN bleskově rozšířila po celém světě. Zároveň úžasná pobídka a odůvodnění agrese tvrdého jádra demonstrantů při útocích na policii. Jenže Rusko a Bělorusko se poučily na Ukrajině. Řádění tamních sexuálních komediantek Pussy Riots zastavil jednoduchý prostředek. Jak známo, ženy jsou obzvláště citlivé na svůj vzhled, především obličej. Místo pendreků použila policie zelenou zdravotnickou tinkturu, kterou sorosovské komediantky a jejich zhlouplé a feministické kamarádky polila, především jejich hlavy. Ženštiny to obrátilo na nezvládnutelný útěk a nikdo je na ulici už nedostal. Totéž se opakovalo v Minsku.

Jak jsem uvedl v titulku, prvního září nastala další fáze sorosovské revoluce v Bělorusku. Jako poslední záloha byla proti policii nasazena zhlouplá mládež, především vyškolená v zahraničí, a ve spojení s kriminální mládeží a zaplacenými feťáky. K útoku na policii používají láhve naplněné benzínem. Po dopadu zapalují rozlitou hořlavinu na dálku světlicemi a zábavní pyrotechnikou. Opět z příručky CIA a podle zkušeností teroristů z Black Lives Matters. Zdá se však, že teto akt zoufalství, který má policii vyprovokovat k bití dětí a vyhnat tak do ulic jejich nezodpovědné rodiče se mine účinkem. V rámci běloruského OMONu působí jako pomoc ruský OMON. Díky tomu je zajištěn dostatečný počet nasazených policistů, jejich střídání a odpočinek.

Konec se blíží

Tři západní agentury prováděly v posledních dnech šetření názorů běloruského obyvatelstva z hlediska dalšího politického směřování země. Zhruba 70 % občanů se vyslovilo za spojení země s Ruskem, nikoli s EU. Evidentně a logicky je odradil vývoj na Ukrajině, která je ilustrativním dokladem výsledků šíření sorosovké euromarxistické demokracie. Navíc, 23 % obyvatel Běloruska tvoří etničtí Rusové, byť nějaký rasový rozdíl mezi Rusy a Bělorusy prakticky neexistuje. Ti by se v případě směřování Běloruska do německé merkelovké EU dostali do stejné situace jako Rusové v Pobaltí, kde se stali objektem brutálního porušování lidských práv, za tichého souhlasu jinak halasných bojovníků za lidská práva z EU a USA. V případě téměř jisté ukrainizace Běloruska by se museli chopit zbraní. Lukašenko se připravuje ke změně ústavy a vyhlášení referenda. Občané se budou moci rozhodnout a směřování svojí země, zda do rozkradeného sorosovského demokratického koloniálního otroctví v EU, nebo do Ruska, které samozřejmě rovněž není bez problémů.

Z hlediska referenda, tedy přímé demokracie lidu, je Bělorusko daleko před naší údajně demokratickou zemí. Jak by asi dopadlo referendum o našem členství v EU, případně i v NATO, nebo existenci zbytečného a drahého senátu, či miliardách pro ČT, která pracuje jako centrum lži a protinárodní propagandy, o miliardách do protinárodních politických neziskovek nemluvě? Proto se u nás může dělat referendum pouze o nedůležitých otázkách. Proti referendu je především Vystrčilův senát, ale rovněž většina politiků z partají pražské havlérky je rozhodnuta referendu zabránit za každou cenu. Hloupí občané nemají podle nich právo se podílet na řízení státu. Stačí, když jim hloupě dají svoje hlasy, aby mohli po třiceti letech dále realizovat demokratické perpetuum mobile na téma, peníze dělají moc, moc dělá peníze, peníze dělají moc, moc dělá peníze…, posluhovat cizákům, podporovat parazity, získávat královsky placená koryta v zahraničí a rozprodávat republiku cizákům, především Němcům, podlézat sudeťákům, prosazovat rasový afroislámský multikulturalismus, vytvářet válečnou psychózu proti Rusku a Číně a riskovat tím jadernou válku, dělat z voličů levné pracovní síly v cizáckých montovnách, jen aby získali ještě víc peněz.

Výsledek referenda v Bělorusku patrně nebude překvapením. Lze předpokládat, že zavedení pořádku bude mít plnou podporu Číny, jež s Běloruskem úzce spolupracuje, dokonce i ve zbrojním průmyslu. Většina revolucionářů bude mít možnost si hledat práci v německé EU, kam je táhne srdce, pokud v krachujícím, ideologicky řízeném, multikulturně našponovaném a zeleném hospodářství ještě nějaká bude, možná pro levnou pracovní sílu. Nepotřebné a neúspěšné slouhy Soros živit nebude. Možná, že Putin zase někoho otráví novičokem, aby mohla pokračovat sorosovská kampaň válečného štváčství proti Rusku.

Po dokončení textu se v médiích objevila informace, že naše republika bude dovážet a léčit účastníky demonstrací v Bělorusku. Je třeba si položit otázku zodpovědnosti naší politické reprezentace, jestliže máme v době krize platit z peněz daňových poplatníků dopravu a léčení Sorosových žoldáků, násilníků a teroristů. Globální král zla je dostatečně bohatým multimiliardářem, aby se mohl o svoje nádeníky agrese starat sám. Naši politici, evidentně u svých koryt a při svém podlézání cizákům zcela ztrácejí kontakt s problémy občanů.

Místo vyhazování peněz na zájmy Sorose by mohli místo podpory domácích i zahraničních sorosovských politických neziskovkářů, povalečů a násilníků investovat do zdravotní péče o vlastní obyvatelstvo. Například dlouhodobou bezúročnou půjčkou na vybavení ordinací těch našich mladých zubařů, kteří nebudou pracovat takzvaně za hotové. Jinak tu budou pomalu samí ruští a ukrajinští zubaři, kteří nahrazují s pomocí zkorumpovaných lokálních politiků české, odcházející do důchodu a pracují výhradně za hotové. Jinak by měli nejen důchodci dostávat ročně příspěvek několik tisíc korun na zubaře.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTaiwanec Vystrčil na návštěvě České republiky   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 14:52:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. Ten nejpokrokovější Západ trvá na tom, že je třeba to respektovat. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem. Až potud jde o banální kuriozitu, kterou na sebe chce tento občan upozornit. Pan Vystrčil ovšem v tomto případě nereprezentuje jen sebe nebo ODS, ale Českou republiku, jako formálně první zástupce hlavy státu. Měl by se tedy chovat způsobem tomu odpovídajícím. Na prvním místě by měl respektovat dlouhodobý směr zahraniční politiky státu, i když se mu nelíbí. Může ho jistě kritizovat a usilovat o změnu, ale neměl by jednat v rozporu s ním. Ve funkci by tedy neměl Taiwan navštívit ani jako turista, bez funkce klidně. Občané jsou zahraničně politicky nezávislí, proto mohl Jan Werich s hrdostí prohlásit za sebe a manželku: „Jaký je náš postoj k Taiwanu, to dělám já!“ Politici musí hájit mandát daný voliči, a jsou-li představiteli státu, jsou ještě mnohem méně nezávislí. Pan Vystrčil to nepochopil. Primátor Prahy Hřib není reprezentantem státu, i když si to asi myslí.

Taiwan, který není členem OSN, uznává 23 států světa, tedy něco přes deset procent. Diplomatické styky s Taiwanem má 14 států, převážně tichomořské ostrovy a „banánové republiky“ (Vatikán, Palau, Belize, Guatemala, Haiti, Honduras, Nikaragua, Marschallovy ostrovy, Nauru, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Tuvalu, Svazijsko, Paraguay). Má Vystrčil promyšlený záměr, jaký další krok chce podniknout dále? Protože není slabomyslný, je třeba jeho poškození vztahů s Čínou pokládat za úmyslné. Přinejmenším musí být s důsledky srozuměn. V čí prospěch tedy jedná, jinak řečeno, „komu slouží“?

Pokud někdo pocítil hrdost nad cestou pana Vystrčila, jako nad údajným projevem naší nezávislosti, je potřeba připomenout, že OSN a skoro celý svět respektuje politiku jedné Číny. Velvyslanec ČLR zasáhl svým výrokem méně do vnitřních záležitostí ČR, než Vystrčil svojí cestou do vnitřních záležitostí Číny, které svět respektuje.

Pan předseda Senátu svojí cestou nijak neprospěje hospodářské spolupráci s ostrovním státem, ale hodně poškodil vztahy s pevninskou Čínou. Při odletu pana předsedy Senátu ČRo Radiožurnál zpovídal zástupce spolku „Česko-taiwanská obchodní komora z.s.“, který konstatoval, že trh na Taiwanu je velmi náročný a velmi nasycen a je nanejvýš obtížné se na něm prosadit. Ostatně firem z ČR, kterým se to daří, je jen pár. Jinými slovy, efekt minimální, škody nedozírné.

Jestliže taiwanské firmy z České republiky vyvážejí pro svoji produkci, jde o „český vývoz“ nanejvýš formálně. Samozřejmě prospívají hlavně sobě. Pokud je produkce technicky špičková a zaměstnanci z ČR provádějí kvalifikovanou práci, je to jistě lepší než fungování investorů realizujících v ČR primitivní výrobu, na kterou si dovážejí pracovníky z ještě chudších zemí.

Ing. Miloš Zeman byl v roce 2018 při volební účasti 66,6% zvolen prezidentem republiky 2 853 390 hlasy. RNDr. Miloš Vystrčil byl v roce 2016 ve volebním obvodu Jihlava zvolen do Senátu PČR 8 144 hlasy, při 15% volební účasti, stal se však druhým nejvyšším ústavním činitelem, byť tomu jeho formát neodpovídá.

Ivan David
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Kdo nebude dodržovat korona opatření, tomu sebereme děti”, píší německé úřady rodičům   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:50:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Německu nabrala korona totalita nový rozměr. Pokud se ve škole objeví pozitivní test na koronavirus, tak všichni musí do karantény a dodržovat nejpřísnější hygienická opatření jako zákaz styku s dalšími lidmi. To se pochopitelně týká i dětí. Co na tom, že nikdo není nemocný, jen má pozitivní jakýsi test. Německé úřady dokonce píší rodičů, že pokud nebudou dodržovat nařízená opatření, tak jim seberou děti! Že tím přímo porušují ústavu, ale jděte! S tím na “elity” v liberální demokracii nechoďte, nebo vás ještě zavřou.

Jestli si někdo v liberální demokracii myslí, že děti jsou jeho, tak je na velkém omylu! Podobnost s německým nacismem a sionistickým komunismem čistě náhodná!

Milan z Německa
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV českém Tescu propagují oblečení černí modelové. Je to náhoda?   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:46:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Při posledním nákupu v hypermarketu Tesco jsme s manželkou nevěřili vlastním očím. Reklamu na oblečení tam propaguje černoch! Podle vedení Tesca se mají čeští zákazníci nechat k nákupu nechat nalákat exotickým černochem! Bohužel to není poprvé, kdy nadnárodní řetězce vnucují českým spotřebitelům multikulturní propagandu ve svých reklamách. Je to náhoda, nebo nás připravují na další přísun barevných imigrantů?

Těch již neutěšeně přibývá v každém českém městě. Dnes už i u nás v okresním městě na severu Čech zaslechnete při nákupu běžně arabštinu a vidíte ošátkované ženy. Před 10 lety věc nemyslitelná. To vše za podpory “české” politické “elity”.

manželský pár z Ústecka
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak sám sebe položit na lopatky   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:41:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V konci posledního příspěvku - Doba němčiny v EU jsem napsal, že se mi jeví, že ČR položila sama sebe na lopatky a zmínil se o turné ministra zahraničí ČLR Wang I (1953) v EU a staré čínské hře Go, v ČLR zvané Wej-čchi. Připomínám turné čínského ministra, protože dříve kvalitní českou diplomacii dnes obohacuje novodobá, ne svatá, ale nešťastná trojice: rychlý jazyk, premiérské piruety a vystrkování zadku s využitím (ochranných) roušek. Nešťastná trojice nedovoluje věcně zpracovat a sdělit občanům – voličům, že ČLR dělá vše proto, aby nebyla izolována v Evropě, a USA dělají vše proto, aby ČLR byla izolována a ztrácela vliv i v mezinárodních organizacích a institutech, přestože se jedná o marnou snahu, má-li lidstvo přežít.

Co se týče turné čínského ministra Wang I v EU a samotné EU, její motivaci odkrývá dosavadní nevzájemnost konání EU obsažená v první otázce ministrovi v IFRI: Jaké garance může nabídnout ČLR co se týče mezinárodní stability a reorganizace mezinárodních institucí v případě pokračování rozkladu USA?

V této otázce lze vidět, že nehledě na omezenou suverenitu SRN, společně s Francií se lze věnovat zahraniční politice v národním zájmu, a zcela jinak než to dělá ČR. EU pár – SRN a Francie se pomalu a jistě otáčí obličejem směrem k ČLR a rozmýšlí, zda a kdy jít ČLR naproti, zatímco ČR se staví k ČLR a RF zadkem a se zacpanýma ušima. V Pařížském IFRI čínský ministr jasně a jednoznačně vysvětlil, co znamená čínská cesta ve světové historii: Mír a harmonie. Těmito kategoriemi se nemůže Evropa a USA chlubit.

Odpovědi ministra Wang I na otázku zakladatele IFRI (založeného v roce 1979) a prezidenta Thierry de Montbriala (1943) týkající se perspektiv vztahu mezi ČLR a USA, a na otázku ex- předsedy vlády Francie (2002–2005) Jean-Pierre Raffarin (1948) týkající se společných akcí, které by mohly přesvědčit Evropu, že jít společně s ČLR je výhodné pro obě strany, mluví za sebe.

Otázka prezidenta IFRI Thierry de Montbriala a samotné pozvání čínského ministra Wang I do IFRI dokumentují růst pochybnosti ve schopnost USA udržet globální hegemonii a situaci bez války a současně i nemožnost návratu k situaci ve světě za dob prezidenta Obamy. V podstatě prezident IFRI se ptal, co máme dělat, když nemůžeme vstoupit dvakrát do téže vody.

I zkrácený obsah odpovědi Wang I s vyčleněním vstupní téze v překladu autora příspěvku představuje lekci: Protiklady ČLR s USA nepředstavují boj o světovou moc (moc nad světem), ani spor o sociálních systémech. Podstatu protikladů tvoří: 1) Jednostranný přístup k vícestranným. V tomto kontextu se nachází působení ministra zahraničí USA Mike Pompeo. 2) Trvalá šantáž sankcemi nutí ČLR chránit sama sebe, své národní zájmy a základní normy mezinárodního práva. 3) Peking má nehledě na šantáž a nevzájemnost konání EU otevřené dveře a je připraven k dialogu.

Odpověď Wang I na otázku Jean-Pierre Raffarin je jednoduchá a současně komplexní: Osud perspektivy společných akcí závisí od podpisu nové dohody o investicích mezi EU a ČLR. Wang I zdůraznil odpovědnost obou stran za plnění dohody napomáhající zabezpečit stabilitu v podmínkách globální neurčitosti.

Na dotazy čtenářů na téma čínského trestu ČR za konání druhého nejvyššího představitele moci, které dostávám, nemohu konkrétně odpovědět. Nevím, zda se ČLR rozhodne trestat plošně, nebo cíleně, nebo počká, až dozraje čas. Připomínám ale slovenskou zkušenost z doby působení pana Lajčáka. Osobně si přeji, aby trest nebyl plošný, aby obsahoval odstranění chyb i čínské strany ve spojení s CEFC – Tvrdík & Co, a aby byl konkrétní, veřejnosti oznámený a co nejdříve. Ne podle principu – kommt Zeit, kommt Rat. Tj. s časem se najde řešení. To proto, že mnozí v Evropě mají krátkou paměť, politici spekulují a neuvědomují si, že čínská zahraniční politika obsahuje prvky hry vzniklé někdy ve 2. tisíciletí př. n.l. zvané Go nebo Wej-čchi. O hře jsem se již zmínil v posledním příspěvku – Doba němčiny v EU. Cílem hry Wej-čchi je mít na konci hry větší skóre, které tvoří zajaté kameny a obklíčené průsečíky.

Na téma Tchaj-wanu doporučuji pozorně sledovat v kotlině málo zveřejňovanou přípravu možné provokace ČLR vyhlášením samostatnosti Tchaj-wanu v předdveří prezidentských voleb v USA. Tam se ČLR stala předmětem kampaně obou kandidátů a samostatnost Tchaj-wanu tak představuje dobrý instrument k obvinění ČLR z invaze v případě vojenského zásahu ČLA. To by byla voda na mlýn státům-trpaslíkům, zkoušce hlasivek a opětnému zviditelnění.

Během turné po EU ministr Wang I opakoval čtyři hlavní parametry dalšího vývoje: 1) Mírový, 2) společný, 3) vzájemně výhodný a 4) inkluzivní. Přitom

vždy zdůraznil, že pojem inkluzivní vylučuje export čínských institucí a modelů a proto zabezpečuje různorodost světového civilizačně – kulturního bohatství.

Nebudu se podrobněji rozepisovat o hospodářsko – finančních aspektech návštěvy a problematiky vztahu EU – ČLR, o vztahu ČLR a EU v Africe, o ČLR ve vztahu k EU a Iránu a dalších již proto, že se nenávratně blíží den, kdy o osudu států a vztahů nebudou rozhodovat a priori zkratky pro dav, hospodářsko – finanční, ale sociální a politicko – ideologické aspekty a fakta.

Suma sumarum: Špagát, který se snaží předvést V4, odděleně ČR, premiér a ministři zahraničí a vnitra ve vztahu k USA a EU pod vedením SRN se nepovede. Roztrhne všechny, kteří nepochopili, co je Realpolitik a co zanechal, mně osobně dobře známý, dnes nebožtík – autor tzv. Ostpolitik a státní sekretář ve vládě Willy Brandta, Egon Bahr (1922 - 2015): In der internationalen Politik geht es nie um Demokratie oder Menschenrechte. Es geht um die Interessen von Staaten. Merken Sie sich das, egal, was man Ihnen im Geschichtsunterricht erzählt. V češtině přibližně: V mezinárodní politice nikdy nejde o demokracii nebo lidská práva. Vždy se jedná o národní zájmy států. Berte to na vědomí, a je jedno, co vám během výuky historie vyprávějí. Ano, tohle řekl vážený Egon Bahr v roce 2013 před studenty Bunsen gymnázia v Heidelbergu. Předtím výrazně varoval: Ich, ein alter Mann, sage euch, dass wir in einer Vorkriegszeit leben. V češtině: Já, starý pán vám říkám, že žijeme v předválečné době.

V dnešní situaci s pokrytectvím, lžemi a hloupém konáním EU, NATO a ČR výrok Egon Bahra potvrzuje schopnost jasně představit si budoucnost Evropy a ukázat na neuvěřitelnou omezenost současných anglofilních politiků a politiky v některých státech EU. Nepřátelská proti-ruská a proti-čínská politika vedou EU v nejlepším případě k utrpení, v horším případě ke zkáze.

Na této cestě Navalnyj, senátor Vystrčil, státy - trpaslíci (Litva, Lotyšsko, Estonsko) a ambiciózní Polsko s již přistřihnutými křídly domáhající se sankcí proti Bělorusku, které odmítly SRN, Francie a Itálie, jsou instrumenty a budou oběťmi ve hře známých loutek vedených neviditelnými loutkovodiči. Hra končí položením sama sebe na lopatky podle pravidel hry Wej-čchi. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
05.09.2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDemokracie na vývoz   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:39:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Protesty v Bělorusku připomínají Pražské jaro v roce 1968 a polskou Solidaritu v roce 1980 - v tom, jak transformovaly vědomí lidí i v tom, jak budou zřejmě následovány léty života pod ještě represivnějším režimem,“ napsal jakýsi Dimitrij Savin, citovaný v Britských listech.

Nepodařilo se mi dohledat, kdo ten člověk vlastně je. S jistotou lze předpokládat, že o Pražském jaru ví velké kulové.

Období od ledna do srpna 1968 bylo českým vyvrcholením rozvolnění, které probíhalo po celá šedesátá léta v Evropě a do značné míry i v USA.

V Československu šlo o střet dvou skupin uvnitř KSČ. Jedna z nich, do značné míry složená ze sekerníků padesátých let, rehabilitovaných v polovině šedesátých let, se prohlásila za progresivní, kdežto vládnoucího Novotného a „jeho lidi“ prohlásila za konzervy. To je fígl, který odkoukala současná „demokratická“ opozice. Zbývající strany jsou logicky nedemokratické.

U nás nešlo o barevnou revoluci. Občané totiž, až na Klub K231, vyjadřovali podporu jedné z komunistických frakci. Komunista Vaculík volal po demokracii bez přívlastku. Nejspíš proto, že lid je zahrnut již ve slově demokracie. Liberální demokracie naopak lid vytěsňuje na okraj.

Během jara došlo na zrušení instituce zvané censura (v podstatě neblahého dědictví První republiky). Odpovědnost byla z censora přenesena na šéfredaktora. Tomu ovšem odpadlo krytí censorovým štemplem a tak to bylo z deště pod okap.

Je to jedno, protože každá moc si musí ve svém vlastním zájmu udržet kontrolu nad informacemi. Censura si našla svoje místo i v současné falešné, pardon chci říct, postsametové době. Vlastníci medií si dávají pozor, aby z nich nezaznělo, co nechtějí slyšet.

Invaze pěti států Varšavské smlouvy byla operetní záležitostí. Šlo o geopolitickou hru, přesněji řečeno o obnovení kolíků na studenoválečné hranici. Vojska vstoupila a záhy nebyla příliš vidět. Když nasranost občanstva polevila, navazovaly se obchodní styky, protože rusáci mohli nabídnout levný benzin.

Není žádný rozdíl mezi bývalými komunisty, kteří tehdy (možná) chtěli mít u nás spřátelená vojska a všemi těmi Vondry, kteří si přítomnost jiných spřátelených vojsk vojsk upřímně, ale opravdu upřímně přejí teď.

Vědomí lidí se transformovalo, mám-li použít Savinův termín, do přání žít v klidu. Komunistická strana se po srpnu 68 zbavila nepohodlných členů, stejně jako to dělají všechny strany světa strany. Po roce 1989 byl odejit otec zakladatel ODS a posledně i jeho syn.

„Pod Rakouskem ještě trochu úpíme, ale dá se to vydržet,“ sdělil Cimrman ústy lékárníka Vojtěcha Šofra poručíku biologie Beranovi. Stejné platí o úpění pod Husákem. Jeho normalizace nebyla monolitická, společnost se proměňovala a poskytla občanům, čeho současná moc není schopna: totiž existenční jistotu.

Původních chartistů bylo 200, to je jedna tisícina procenta Československé populace té doby. A přece byli disidenti použiti jako botíčka ve dveřích, které se nakonec otevřely a území mohlo být dobyto. Něco morální a finanční podpory se Západu vrátilo i s úroky.

Od té doby se vše převrátilo. Vznikla skupina extrémně bohatých lidí a za cenu velkého dluhu máme směnitelnou korunu. Ti, kteří na to mají, mohou jezdit do exotických destinací, kupovat připitomělá condominia na Floridě nebo koně za 250 milionů.

Máme vyprsené ženy, které prodávají svoje těla těm, kteří na ně mají. Máme celebrity ověšené šperky a společnicemi, které jim otírají pot v hledišti a pomáhají ze schodů, když se na rautu ožerou. Možná je to prázdnost hlav, která celebrity nutí mít vlastní mluvčí.

To všechno je pokrok, který přinesla liberální demokracie. Jenže k tomu máme 10% populace v chudobě, exekuce, bezdomovce, lichvu, zadluženost a obchod s chudobou. A šmejdy ve Sněmovně, kteří proti tomu nic nedělají.

Transformace vědomí lidí je těžko uchopitelný úkaz. Stalo se něco účastníkům shromáždění na Letné, když z amplionů poslouchali primitivní hesla provolávaná pouťovými šejdíři?

Herec Rudolf Hrušínský st., který poslancoval v roce 1990-92, označil Sněmovnu za žvanírnu. Uplynulo 30 let a situace se bohužel nezměnila.

Zářnou výjimkou poslední doby je projev Jaroslava Foldyny k situaci v Bělorusku. V kostce shrnul, že o té zemi vlastně nic nevíme, z poslanců tam byl málokdo a najednou se o ni přehorlivě staráme.

Chceme tu zem „rozjebat,“ stejně jako Sýrii, Libyi, Irák a Afghanistán? Přidat můžeme i bývalou Jugoslávii. Srbpvé od Bělehradu, kozomrdi od Kábulu a negři z Afriky nás jako lidé nezajímaji. Ve hře o světovou nadvládu jsou pod naši rozlišovací schopnost.

Země v nichž se možná trochu úpělo (ale dalo se to vydržet), jsou rozvrácené. Šrapnely zalévaná liberální demokracie se nikde neujala.

Do voleb v té které zemi nám nic není, ledaže jsme postiženi mesiášským komplexem šířit náš systém po naší planetě třeba násilím.

Výsledky voleb jsou vždy zatíženy chybou, která může být náhodná i úmyslná. Druhé kolo rakouských prezidentských voleb bylo v roce 2016 zrušeno vcelku kuriózním výrokem soudu, který manipulaci s hlasy nezjistil, ale mohlo k ní dojít. Nevzpomínám si, že by naše media odsuzovala podvodnost rakouských mocichtivých.

Skandální byly americké prezidentské volby v roce 2000. George Bush jr. tehdy porazil Al Gora díky vítězství na Floridě. Demokratická strana žádala o přepočítání hlasů a vskutku k němu došlo. Tedy jen částečně. Rozdíl hlasů ve prospěch Bushe se tenčil a tak soud rozhodl, že přepočítávání skončí. Co na tom, že převládalo přesvědčení, že presidentem měl být Al Gore.

Vítězem o 537 (!) hlasů byl vyhlášen Bush, jehož bratr Jeb byl tou dobou guvernérem Floridy a Republikáni ji měli pod kontrolou. Představa, že by Havel žádal o uvalení sankcí na ty, kteří, podle tamních svobodných medií, volby zfalšovali, je vskutku humorná.

Sám Trump nedávno varoval před falšováním nadcházejících voleb prostřednictvím korespondenčního hlasování. V takové svrchovaně poctivé a demokratické zemi ?!

Pokud jde o Bělorusko, Leo Luzar poukázal na to, že je nemožné zmanipulovat výsledek voleb na 80:20.

Situaci v Bělorusku fundovaně komentoval Oskar Krejčí. Jeho analýza se samozřejmě nesmí dostat do našich veřejnoprávních medií. Propagandu si rozvracet nedáme.

Barevné revoluce mají vždy stejný scénář. Poražený ve volbách obviní vítěze z jejich falšování, obrátí se na „demokratické síly“ v zahraničí a případně dočasně emigruje. Lid se vzedme a stávající režim je obviněn z potlačování demonstrací. Trochu krve a nějaká ta oběť na životech nám demokratům přijde vhod jako záminka k akci.

Vysvětlení, že protestující občan neuposlechl výzvu policie platí jako důvod k zabití jen když jde o USA. Zejména, když se do medií dostane informace, že šlo o násilníka, narkomana a vůbec kriminálníka. Hodní západní strýčkové rychle zapomenou, že mají doma gumové i ostré kulky, teleskopické obušky, těžkooděné policisty, vodní děla a slzný plyn. Místo sebezpytu mluví o sankcích.

Je-li situace vhodná, vyprovokují se ozbrojené střety, a hodný svět ve svém vlastním zájmu pomůže. Tak se stalo v roce 2011 v Sýrii. Ke zničené syrské ekonomice a osmi milionům uprchlíků se Západ nehlásí. Válka tam je dodnes. Ono se ji totiž nevyplatí ukončit.

Útlocitně nabídneme ošetření běloruských obětí v našich nemocnicích. Ó jak šlechetné by to bylo, kdybychom stejné nabídli zraněným Francouzům a Kataláncům.

Jiří Jírovec
6. 9. 2020
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo zahraničí RF odpovědělo na obvinění Západu ohledně situace s Navalným   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:30:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské ministerstvo zahraničí v souvislosti s „nepřátelskými výroky“ řady zemí ohledně situace s Alexejem Navalným připomnělo, že na novičoku pracovali specialisté z mnoha západních zemí a specializovaných struktur NATO.

V pátek přijali ministři zahraničí Německa a Francie Heiko Maas a Jean-Yves Le Drian společné prohlášení o situaci s Navalným. V dokumentu se praví, že ministři „sdílejí hluboký šok z tohoto útoku na pana Navalného“ a samotné události jsou označeny za „vážné porušení základních principů demokracie a pluralismu“. Politici také uvedli, že od ruských úřadů očekávají záruky pro své vlastní občany. Zejména se jedná o „občanská a politická práva“.

„V souvislosti s kategorickými tvrzeními, že u nás byly vyvinuty toxické chemické sloučeniny nervově-paralytického účinku, které se na Západě nazývají novičoky, je třeba připomenout následující. Již řadu let odborníci z mnoha západních zemí a specializovaných struktur NATO pracují na sloučeninách obsažených v této rozsáhlé skupině chemických látek,“ uvedl rezort.

Kromě toho ve Spojených státech bylo vývojářům technologií pro jejich bojové použití oficiálně vydáno více než jeden a půl stovky patentů, dodali diplomaté.

Navalnyj byl 20. srpna hospitalizován v Omsku poté, co se mu v letadle udělalo špatně. Na základě výsledků vyšetření místní lékaři jako hlavní diagnózu uvedli metabolickou poruchu, která způsobila prudký pokles hladiny cukru v krvi. Zatím není jasné, co bylo příčinou, ale podle omských lékařů nebyly v krvi a moči Navalného nalezeny žádné jedy.

Blogger byl později transportován letadlem do Německa. Ve středu německá vláda s odvoláním na vojenské lékaře oznámila, že Navalnyj byl „otráven“ látkou ze skupiny bojových látek novičok. V této souvislosti Kreml uvedl, že Berlín o svých zjištěních neinformoval Moskvu a ruské ministerstvo zahraničí zdůraznilo, že Rusko čeká na odpověď Německa na oficiální žádost ohledně této situace.

Ještě v den hospitalizace Navalného začalo provádět státní zastupitelství a policie kontroly. Ruské velvyslanectví v Berlíně uvedlo, že očekává právní pomoc německé strany, a to od úřadů generálního prokurátora.

Jak oznámil mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov, Rusko má zájem a chce situaci vyjasnit, proto vyžaduje informace z Německa, které zatím nejsou k dispozici.

Poslední kilogram chemických bojových látek v Rusku byl zničen 27. září 2017. Federální cílový program, který se provádí od roku 1996, byl tedy dokončen před plánovaným termínem a Moskva plně splnila své závazky vyplývající z Úmluvy o zákazu chemických zbraní, protože zlikvidovala přibližně 40 tisíc tun toxických látek. Spojené státy naopak zůstávají jediným vlastníkem značných zásob chemických bojových látek.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D8nm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZeman je proti plošnému nošení roušek. Není prý třeba panikařit   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:25:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Miloš Zeman varoval před panikou spojenou s novým typem koronaviru a plošnými omezeními. Roušky mají být prý povinné v ohniscích, jinde by měly být dobrovolné, řekl v rozhovoru pro televizi Prima. To bude odvysíláno během neděle.

„Myslím, že by bylo dobré, aby roušky byly povinné jen v ohniscích, kterých je 160, zatímco všude jinde by byly dobrovolné,“ zmínil Miloš Zeman. „Před panikou varuji, buďme opatrnými optimisty,“ uvedl prezident.

Miloš Zeman se u příležitosti rozhovoru pro televizi Prima ukázal poprvé na veřejnosti od doby, co podstoupil operaci zlomené ruky.

Natáčení pořadu se na svých sociálních sítích věnoval také jeho mluvčí Jiří Ovčáček.

„Lány, právě teď! Natáčení diskusního pořadu Partie Terezie Tománkové. Sledujte v neděli 6. září 2020 od 11:00 na TV Prima nebo na CNN Prima NEWS!” uvedl mluvčí na svém Twitteru. Svůj post doprovodil několika fotkami z natáčení, na kterých je vidět prezidentova zafixovaná ruka.

Do Lán se prezident přesunul po několika dnech, kdy byl hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Lékaři mu během operace voperovali do paže titanový šroub. Nyní podstupuje Miloš Zeman rekonvalescenci. Ta by měla trvat šest až osm týdnů.

Hlava českého státu se zranila 25. srpna. Po sledování večerních televizních zpráv se Zeman rozhodl jít bez hole a bez pomoci ochranky, načež upadl. Prezident trpí polyfunkční neuropatií – neurologickou komplikaci při cukrovce. Kvůli tomu hůře cítí nohy. Ve vojenské nemocnici ho ještě ten večer operovali. Po čtyřech dnech byl z nemocnice propuštěn.

Prezident na začátek září plánoval návštěvu Jihomoravského kraje, kterou kvůli zranění zrušil. Podle slov Jiřího Ovčáčka budou tento měsíc probíhat pracovní schůzky v Lánech. Se Zemanem se chtějí setkat mimo jiné premiér Andrej Babiš a Jan Hamáček. Ti s ním chtějí jednat o odvolání šéfa Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petra Rafaje.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D8uU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPeking vybuduje pilotní zónu volného obchodu k otevření odvětví služeb   
Pridal tk Neděle 06 září 2020 - 03:23:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 4. září čínský prezident Xi Jinping přednesl videoprojev na světovém summitu o obchodu se službami v roce 2020 v Číně.

Xi Jinping ve svém projevu uvedl, že čínská ústřední vláda bude podporovat Peking při vytváření komplexní ukázkové zóny pro rozšíření otevření odvětví služeb, aby prozkoumal více reprodukovatelné zkušenosti. „Vybudujeme pilotní zóny volného obchodu charakteristické vědeckými a technologickými inovacemi, otevíráním sektoru služeb a digitální ekonomiky.

Vybudujeme otevřenou platformu pro koordinaci rozvoje oblasti Peking-Tianjin-Hebei. „Pojďme společně pracovat a postupovat ruku v ruce, vykročit z tohoto obtížného období lidské historie pevnými kroky a společně přivítat lepší budoucnost pro svět!“ uvedl Xi Jinping.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3087 sec,0.0886 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,806kB