Neděle 01 listopad 2020
V liberální demokracii se již oznamuje jen to, co se smí. Vše ostatní je zakázáno. To nebylo ani za nacistů, nebo komunistů   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:42:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dlouhá léta po roce 1989 se tvrdilo že vše, co není zákonem výslovně zakázáno, je povoleno. Tohle již ale v liberální demokracii roku 2020 neplatí. Zde se explicitně oznamuje to, co je povoleno. Většinou se jedná o krátký seznam s několika výjimkami a vše ostatní je zakázáno. Totalita orwellowského stylu se u nás doma stává realitou. Vše se děje pod rouškou ochrany zdraví a životů nebohých jednotlivců. Ti jsou připoutáni k jednomu místo jako nevolníci ve středověku a pán jim milostivě určuje, co dneska smí a zítra již ne. Někde již dokonce platí i zločin myšlení, Vyprávět by o tom mohl například slovenský politik M. Kotleba.

Někdy jim pán dovolí i procházku do lesa, to v případě, že se nechají “dobrovolně” testovat jako na Slovensku. Jinak bude muset být slovenský potížista (odpírač dobrovolného testování) zavřený 3 týdny doma a nebude smět dojít dál, než do nejbližšího krámu. Že za chvíli bude úplně bez peněz? Koho to zajímá, hlavně že je zahraniční pán spokojený, myslí si místní “protektoři”. Středověké právo útrpné (a presumpce viny), by se mohlo aplikovat na zločiny myšlení. Obviněný by pak musel dokazovat, že žádné protizákonné myšlenky nikdy neměl.

Jsou to nové časy, ani nacisté a komunisté tak daleko nešli.

-student práv-
Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKatolický biskup, “za teror muslimů mohou evropské předsudky…”   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:37:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Katolický biskup v portugalském Portu Manuel Linda se veřejně vyjádřil k další sérii muslimů proti bělochům a křesťanům v Evropě. Podle něj není na vině islám, ale předsudky Evropanů, kteří nepodporují “multikulturní a mezináboženský dialog”, Podle církevního preláta tedy za teroristický útok ve Francii vlastně mohla ta žena, které muslimský fanatik (uprchlík) uřízl hlavu?!

Kdo pozoruje procesy a události v katolické církvi, ten se nediví. Církev je zcela plánovitě likvidována a posílána na smetiště dějin. O totiž tu její současnou LGBT, eco, multikulti agendu nikdo nepotřebuje. katoličtí věřící dokonce ze všeho nejméně. Její roli má nahradit islám.

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponK aktuálnímu řezání hlav ve Francii   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:33:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Francii se v krátké době poroučela k zemi další hlava nemuslima. Kdyby to nebylo tak vážné, tak by šlo označit za dobrý vtip slova, že motiv je nejasný...

Takže, motiv je samozřejmě naprosto jasný všem - muslimům i nemuslimům. Ta potíž je, že kdo jej hlasitě nebo veřejně pojmenuje, resp. pouze vysloví, ten může být vsazen za katr pro předsudečnou nenávist nebo pomocí dalších naprosto exkluzivních, většinou nově přijatých, lepšo-paragrafů a to na dost dlouhou dobu. Třeba jen takový Salvini - ten jako ministr vnitra bránil hranice a hrozí mu 15 let ťurmy.

Pokud se někdo ptá, zda Francii čeká občanská válka, tak by si měl napřed zodpovědět otázku, zda čirou náhodou není pro válku potřeba dvou stran - jedné, co je v roli agresora a chce získat, druhé, co je v roli obránce. Aktuálně je ve Francii z hlediska teorie války přítomna pouze jedna strana. Jenom jedna strana je spojena ve víře, má motivaci a dnes už i členy, kteří mají zkušenost z pouličních bojů a obdobných forem vedení hybridního válčení a ví co chce prosadit. O tom, že bude ozbrojena vůbec netřeba pochybovat, přestože to směrnice EU nedovolují. Pokud nemám pravdu, pak ty hlavy byly uřezány nejspíše vlídnou a mírumilovnou modlitbou. Místo druhé strany je nesjednocená a zpohodlnělá skupina občanů, která se odmítá smířit s realitou, řešící gender, nesmrtelnost chrousta a další cypoviny, navíc aktivně svými politickými vůdci odzbrojována - jak fyzicky tak mentálně. Přesto si tyto vůdce opakovaně volí. Při pohledu na fakta a realitu, to svědčí jen a pouze o tom, že vládnoucí garnitura je výborná v tom, jak ovládat masy, resp. vymývat mozky.

Pokud si někdo myslí, že poslední projevy Macrona o "nesmiřitelném" boji s radikalizovaným islamismem budou něco znamenat, pak bych opět doporučil se střízlivě podívat na realitu, fakta a nelhat si do kapsy. Macron si totiž jen kupuje čas. Pokud by dnes měl oficiálně kladný vztah k migrantům a islámu, pak je definitivně provařený a nezvolitelný. Účinně zakročit nemůže, protože mu to zas nedovolí jeho loutkovodiči. Proto prohlášení o rozlišování mezi neškodným islámem a tím zradikalizovaným ... a současně ujišťování, že proti tomu zradikalizovanému se bude bojovat seč svíčky, síly na semknutí a elektřina na nasvěcování budou stačit. Sice nesmysl, ale na nějakou to dobu zabere, protože se Francouzi rozdělí zhruba na dvě poloviny a začnou se akademicky hádat, zda to bude stačit a je to správné nebo to stačit nebude a měl by se islám vyexpedovat ze země. Že jde o bytí nebo nebytí Francouzů bude za velkého tlaku elit a médií marginalizováno. Odhaduji, že by tato taktika do jeho příštích voleb mohla stačit. Jediná šance, kdy si Francouzi mohou uvědomit, že to je celé bouda, by mohla nastat, pokud budou muslimové nedočkaví a začnou předčasně důsledně praktikovat svou víru.

Nic jiného v těch prohlášeních nehledejte. Současná EU legislativa neumožňuje pravou příčinu ani pojmenovat, nedej Bože proti ní aktivně zakročit nebo bojovat. Kdo bude moc aktivně poukazovat na nevhodná fakta a ještě mít tu drzost navrhovat účinná řešení, bude okamžitě samotným Macronem a za potlesku mainstreamu označen za xenofoba, islamofoba, pravicového radikála a člena Putinovy úderky, zkrátka za neFrancouze vzdalujícího se francouzským ideálům a EU hodnotám. Ke společenské likvidaci to bude stačit, proto odvážlivců bude jak šafránu. Tristní stav, ale tak to je. Pikantní je, že jde o Francii, resp. zda si Macron uvědomuje historii své země. Pokud ano, pak bych na jeho místě klidně nespal, protože to není až tak dávno, co taky padaly hlavy, tenkrát ovšem elit a pomocí gilotiny. Macron může klidně dopadnout tak, že až poslouží, tak bude jako obětní beránek předhozen davu.

David Dvořák


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPanečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku!   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:25:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to byl fackovací panák! Důchodce si odmítl roušku nasadit, hodil ji na zem a od policisty přilétla další facka, tu máš! Covidová hysterie už zjevně zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ti zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, protože teď to vypadá, že v Nouzovém stavu v ČR mají za úkol vyřvávat a mlátit!

Fašizace proti občanům a jejich svobodám a důstojnosti se přenáší ze Slovenska i do České republiky. Dvojice svědků v automobilu natočila v Praze na zastávce MHD neuvěřitelnou scénu. Motorizovaná hlídka Policie ČR přijela se zapnutými majáky k autobusové zastávce MHD a vrhli se na staršího muže v černé bundě, který neměl roušku. Měl u sebe nákupní tašku na kolečkách a na zastávce byl úplně sám. Z videa není patrné, jestli se jednalo o bezdomovce, ovšem z videa to vypadalo, že byl čistě oblečen, a možná si byl jenom nakoupit. Je docela možné, že ho někdo udal, že čeká na zastávce bez roušky, protože co se začalo dít potom, to opravdu je natolik neuvěřitelné, že by takovéto chování policistů měl někdo prověřit.

Video zachycuje dva policisty, jak vystoupí z auta a jdou zkontrolovat dva muže. Ten první přicházel po chodníku směrem k zastávce a policista s bílou rouškou mu kontroluje doklady. Zato druhý policista, to je úplně jiná liga. Z policejního auta vystoupil bez roušky a začal postrkovat druhého muže postaršího věku, strčil do něho a donutil muže si sednout na lavičku a vrazí mu facku. Potom následuje střih a přijede další hlídka, policisté chtějí muže donutit, aby si nasadil roušku.

VIDEO: Policista bez roušky fackoval důchodce za to, že neměl roušku. Potom si policista roušku nasadil, ale muže fackoval dál

Policista bez roušky si mezitím roušku nasadil. Muž v černém oblečení si nejprve nasadí svoji roušku, ale asi se mu v ní špatně dýchá a roušku zahodí na zem. Policista ji sebere a vrazí muži další facku. V redakci neznáme pozadí incidentu, ale podle toho, jak se policisté k muži chovají to vypadá, že jím naprosto pohrdají a možná ho znají, možná to opravdu je bezdomovec. Jenže, bez ohledu na to, jestli šlo o bezdomovce nebo jenom o důchodce, který si jel nakoupit a vracel se MHD domů, není možné akceptovat takovéto chování policie. Současná virová hysterie tak vede k tomu, že policie považuje nenošení roušek za důvod k tomu, že je možné občany fackovat.

Z videa přitom není jasné, jestli muž není autista, který má výjimku z nošení roušek, nebo jestli existoval nějaký jiný důvod a argument pro nenošení roušky, ovšem fackování občanů na zastávce příslušníky policie, to je opravdu otřes. Jenže, v historii už něco takového probíhalo. V Německu ve 30. letech minulého století působily v ulicích hlídky Freikorps a kontrolovaly v židovských ghettech nošení hvězd na kabátech. Když spatřili Žida, že jde po ulici a nemá žlutou hvězdu, zmlátili ho. Dnes se ta situace vrací, jenom už se nenosí hvězdy ale roušky. A když někdo nemá roušku, dojde k udání, přijede policie s houkačkami a začnou fackovat člověka, který nechce hvězdu přes ústa nosit. Ta rouška je totiž žlutá Davidova hvězda, je to symbol útlaku obyvatelstva, protože roušky nemají s nákazou nic společného, právě naopak. Čím více lidé nosí roušky, tím více pozitivně testovaných lidí ve společnosti se objevuje.

Proč je evropská databáze registračních rozhodnutí k lékům a zdravotním pomůckám EUDAMED neveřejná?

Možná jste zapomněli, ale na jaře v dubnu epidemiologové říkali, že když se budou nosit roušky, virus nakonec zmizí, přestane se šířit. Na Slovensku máte důkaz, že to nebyla a není pravda. Na rozdíl od ČR totiž na Slovensku nepřestala platit povinnost nošení roušek v obchodech, v nákupních centrech, v MHD a také v zaměstnáních. A teď se podívejte, na Slovensku to ničemu nepomohlo, počet pozitivně otestovaných raketově roste. Takže, k čemu byly ty roušky Slovákům? Ano, odpověď znáte, byly jim úplně k h…. a mají ten samý nárůst pozitivních testů jako ostatní země. Je to logické, protože pozitivní testy hlásí výsledky podle toho, kdo je výrobcem testů a od koho testy nakoupíte. A není překvapením, že na Slovensku se právě dnes plošně testuje pomocí testů od firmy Biosensor, které mají neznámého držitele registračního rozhodnutí v EU.

Slovenský Státní ústav pro kontrolu léčiv na svých stránkách uvádí, že testy od SD Biosensor mají evropské registrace v databázi EUDAMED, ale do této databáze nemá veřejnost přístup. Není jasné, kdo je držitelem rozhodnutí, je to utajený údaj. A je natolik utajený, že jej nesděluje ani slovenský ŠÚKL, ani příbalový leták v krabicích s těmito testy. Přitom v EU se nesmí distribuovat a používat zdravotnické pomůcky bez jasně uvedeného držitele registračního rozhodnutí v příbalovém letáku. Existuje reálné podezření, že držitelem rozhodnutí není jihokorejský výrobce SD Biosensor, ale nějaká jiná firma, např. Bill & Melinda Gates Foundation.

Za testovacími sadami od SD Biosensor stoji Bill Gates a jeho nadace, možná proto se okolo držitele registračního rozhodnutí k testům na Slovensku dělají takové tajnosti

Na webu Světové zdravotnické organizace je totiž uvedeno, že tyto antigenní testy vznikly na základě objednávky této nadace Billa Gatese. Proč je databáze EUDAMED tajná a veřejnost do ní nemá přístup, to je možná kvůli tomu, že by se ukázalo, kdo je držitelem registračního rozhodnutí k testům od SD Biosensor. A pokud by se tím držitelem ukázala nějaká organizace napojená na Billa Gatese, někomu by asi docvaklo, kdo stojí za scénářem současné mediální hysterie okolo koronaviru, kdo vydělává peníze na prodejích a výrobě testů a posléze i vakcín. Kdyby to bylo transparentní, proč by to Evropská unie tajila a omezovala veřejnosti přístup k databázi EUDAMED?

No, nebuďte blbí a zamyslete se. Otevřete si domácí lékárničku a náhodně vyberte jakýkoliv lék, kapky, prostě úplně cokoliv. Otevřete krabičku a vytáhněte příbalový leták. Na jeho konci, obvykle na druhé straně najdete dva zásadní údaje, kdo je výrobce, a kdo je držitelem registračního rozhodnutí. Bez těchto dvou údajů se nesmí v EU prodávat a používat léky a zdravotnický materiál. A teď si vezměte, že testy od SD Biosensor, kterými se dnes na Slovensku testuje přes 5 milionů lidí, nemají na příbalovém letáku držitele registračního rozhodnutí vůbec uvedeného, oskenovaná kopie příbalového letáku a článek je zde: https://aeronet.cz/news/covid-1984-pribalovy-letak-antigennich-testu-se-kterymi-se-celoplosne-testuje-na-slovensku-obsahuje-zarazejici-nesrovnalost-jihokorejsky-vyrobce-sd-biosensor-totiz-v-letaku-upozornuje-ze-testy/

Na Slovensku armáda testuje obyvatele, v Česku pro změnu policie už rovnou lidi mlátí za nenošení roušek
ŠÚKL pouze na svém webu uklidňuje, že testy mají registrace v databázi EUDAMED, ale ta databáze je tajná, není veřejná.
To je úplně stejné, jako kdybyste si šli do lékárny koupit nějaký lék, ale na příbalovém letáku by držitel registračního rozhodnutí nebyl uveden. A lékárnice by vám řekla, že máte být v klidu, držitel je uveden v evropské databázi EUDAMED, musíte jí věřit, že to tak je, protože veřejnost nemá do databáze přístup. To je úplně stejné, jako kdyby do obchodního rejstříku měl přístup jenom někdo, Evropská komise, pár vyvolených a jinak nikdo. Takový registr by potom byl úplně k ničemu, protože veřejnost by si nemohla nic zkontrolovat.

Takže, na Slovensku se lidé testují pomocí testů, u kterých je utajený držitel registračního rozhodnutí a v Česku policisté už začali mlátit lidi za to, že nemají roušky. Sám teď nevím, co z toho je horší, jestli vědomí toho, že přes 5 milionů lidi je testováno pomocí testů s neznámými klinickými testy a s neznámým a utajovaným držitelem registračního rozhodnutí, anebo skutečnost, že česká policie na zastávce MHD fackuje důchodce za to, že nemají přes ústa nataženou novodobou Davidovu hvězdu. Napadá mně jediné slovo: Teror. A nebezpečí ztráty svobody přichází nenápadně, obvykle pod roušku ochrany nebo obrany před něčím nebo někým.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJmenuji se Maruška, jsem Češka a chtěla bych žít u vás v Sýrii   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:14:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jmenuji se Maruška, jsem Češka a chtěla bych žít u vás v Sýrii. Mám však pár zásadních požadavků:

1) Chci, abyste ve vesnici postavili kostel s velikým křížem na střeše, aby mě Pánbíček našel.

2) Zároveň prosím, abyste zakázali řvaní z mešity, protože tomu jednak nerozumím a také nechci být rušena, když si chci přispat.

3) Chci, aby místní ženy nenosily ty černé oděvy, protože se jich bojím a uráží mě, když nevím, kdo v oděvu je. Se mnou problém nebude - mám jen pár letních šatů a plavky.

4) Chci, abych měla v dosahu nějaký Steak house s vepřovým masem, protože ho miluji. A ať taky mají dobrou kořalku!

5) Chci, aby mi vaše vláda přispěla na bydlení a stravu, protože jsem nikdy nepracovala a ani nehodlám. Jestli na to vláda nemá, tak ať trochu zvýší daně.

6) Chci také řídit nějakou firmu. Nejlépe stavební, kde je hodně mužů. Moc ráda je sekýruju. Dejte mi prosím vědět, dokdy budou mé požadavky splněny.

Já se zatím vydám na cestu a doufám, že cestovní výdaje mi zpětně uhradíte. Nebo pro mne raději pošlete nějakou svoji organizaci, aby cestu urychlila. Věřím, že vaši kulturu obohatím a že se na mne moji budoucí spoluobčané těší! Jsou přeci tolerantní a korektní, takže nevidím žádný problém...

CFP
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBLATNÁ PRYMULE   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:10:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Národ si může oddechnout a být v klidu. Pan Blatný, jako nový ministr zdravotnictví, již v rekordně krátkém čase prokázal, že je naprosto "důstojným" nástupcem pana Prymuly.

Také si to neumí spočítat: https://www.novinky.cz/.../blatny-se-seknul-pri-vypoctu...

A také lže, jako když Reuters, AP Associated Press, IPI United Press International, New York Times Service, Washington Post a CNN tiskne a hlásí: https://www.novinky.cz/.../blatny-petici-milionu-chvilek...

Je to skvělé a národ je v dobrých zdravotnických rukách. Pokud se nový pan ministr rozklepe z dotazu novináře na své politické názory, aby náhodou nešel proti Babišovi, který mu dal přeci šanci se předvést, tak jak asi bude hájit vlastní názory před případnými oponenty, když už prakticky první dny ve funkci si za nimi nestojí a popírá je a lže o nich?

Státní politika je v davově-elitářské společnosti vždy pouze v rukách deprivantů. A proč? Protože nikoho jiného než dalšího deprivanta mezi sebe nepustí. Ovládat takovouto duševní lůzu, je pro ty co chápou více zahradní slavností. Mnohdy totiž stačí, nechat je pracovat v míře jejich mravnosti a chápání.

Kdyby ta tragi-komedie neměla za cíl zničit naši krásnou zemi, tak by to byla opravdu velká legrace.

Jednou se chopí řízení mlčící většiny konceptuálně silní jedinci a pak mnozí nezažijí hrůzný konec, ale hrůzu bez konce. A nebude to pomsta, jen neobyčejně obyčejná Spravedlnost.

FB Petra Nováka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAzeři vraždí civilisty v Arcachu zakázanou fosforovou municí   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:05:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Průběh války v Arcachu, který je u nás znám též pod názvem Náhorní Karabach, potvrzuje, že cílem ázerbajdžánské armády je genocida Arménů žijící v této nezávislé republice. Arcašský ombudsman Artak Beglarjan zveřejnil informace o masivním nasazení zakázané fosforové munice proti civilistům. Arménská agentura ANI v této souvislosti připomněla, že podle Ženevských úmluv o pravidlech vedení války jde o těžký válečný zločin.

Kvůli surovému způsobu vedení boje azerskou armádou, která likviduje obce na území Arcachu plošným raketovým, dělostřeleckým a dronovým bombardováním, uprchlo do lesů podle ombudsmana asi 75 tisíc civilistů. Azerské vojenské jednotky, kterým velí turečtí generálové, nyní podle Beglarjana přistoupili k zapalování těchto lesů pomocí fosforové munice.

Upalování bylo oblíbenou zábavou osmanských vojáků a důstojníků už v dobách genocidy Arménů v roce 1915...

Ivan David
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPROHLÁŠENÍ ÚSTŘEDÍ MUSLIMSKÝCH OBCÍ V ČR K UDÁLOSTEM VE FRANCII   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 06:00:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čeští muslimové vydali prohlášení k teroristickým útokům svých souvěrců ve Francií. Je to klasické blablalba, prostě kecy o tom, že islám a Muhammad nemohou za tyto teroristické útoky, že to je v rozporu s islámem, ale zároveň se dodává, že vlastně si za to mohou Francouzi sami, protože urážejí islám. A protože čeští muslimové chtějí předejít takové situaci v České republice, tak požadují, aby jsme my v ČR islám neuráželi a nekritizovali. Podle nich by bylo nejlepší, aby to tu bylo zakázáno zákonem. Aby nás neobviňovali z manipulací, tak zveřejňujeme jejich prohlášení v celku a zvýrazňujeme pouze dotyčné pasáže.

PROHLÁŠENÍ ÚSTŘEDÍ MUSLIMSKÝCH OBCÍ V ČR K UDÁLOSTEM VE FRANCII
​​​​​​​
Je naší morální povinností odsoudit trestuhodné násilí, k němuž v uplynulých dnech došlo ve francouzských městech ze strany několika mladých muslimů. Tyto činy ukazují na závažnou akulturaci těchto lidí a naprostou neznalost pravé podstaty islámského učení a jeho nejzákladnějších předpisů, zdůrazňovaných všemi relevantními islámskými autoritami. Tato protiislámskost se odráží ve třech ohledech:
1. Žádný jedinec nemá právo sahat na život a práva jiného člověka bez ohledu na to, čeho se dotyčný dopustil, tím spíše, je-li nevinný.
2. Žádný muslim nemá právo brát do svých rukou realizaci islámských či jiných předpisů, jejichž výkon náleží výhradně legitimní soudní a exekutivní moci.
3. Žádný muslim, jedinec ani instituce, nemá právo bránit nějakému zlu krokem anebo způsobem, jehož provedení způsobí zlo ještě daleko větší.
Nejen proto, takové zrůdné činy nemohou nalézt nejmenšího pochopení.

Je však namístě zdůraznit, jak velké pohoršení v nás vzbuzuje opakované hanobení a urážení Posla Božího Muhammeda, mír a požehnání s ním. Jsme zděšeni z toho, že se už nejedná o ojedinělé incidenty, ale o soustavnou, mnohaletou a cíleně přiživovanou kampaň proti více než 1,8 mld. obyvatel naší planety. V kombinaci s politicky infantilními, krátkozrakými a konfliktními vyjádřeními francouzské hlavy státu hrozí takto nepřátelské počiny rozdmýcháním globálního konfliktu bezprecedentního rozsahu. Z tohoto důvodu rezolutně odmítáme urážky a hanobení posvátných hodnot islámu, které Prorok, mír a požehnání s ním, zosobňuje. Požadujeme zastavit jejich šíření, vybízíme ke konstruktivnímu diplomatickému řešení vzniklé krize a voláme k rozhodnému odsudku urážek nejen islámského náboženství ve veřejné sféře.

V budování soužití muslimů a nemuslimů v některých západoevropských zemí došlo k hrubým prohřeškům. Jsme rádi, že ČR nesdílí stejnou historickou zátěž jako některé západoevropské země. Proto se neustále snažme, aby podobné problémy nezatěžovali soužití lidí v naši společnosti a proto také vyzýváme všechny, aby ve svých činech či vyjádřeních a komentářích nevytvářeli podobné zbytečné konflikty.


Apelujeme na všechny lidi, aby se nenechali mezi sebou rozeštvat a navzájem se důstojně respektovali.

31.10.2020
Muneeb Alrawi
Předseda Ústředí muslimských obcí


Kdo jsou a co ve skutečnosti hlásají čeští muslimové? Dvě tváře českých muslimů - odsuzuji na veřejnosti terorismus a mezi sebou jej podporují, se dočtete v unikátní knize na českém knižním trhu:

Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání & fotogalerie

Objednat můžete zde:

http://www.lukaslhotan.cz/Islam-v-Cechach-a-na-Morave/110-Isl%C3%A1m-islamismus-v-%C4%8Cesk%C3%A9-republice-3-roz%C5%A1%C3%AD%C5%99en%C3%A9-vyd%C3%A1n%C3%AD-fotogalerie

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína chce k roku 2027 učinit ze své armády „vedoucí moderní sílu“. Brousí si zuby na US Army   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 05:53:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský lídr Si Ťin pching minulý týden vyzval k většímu úsilí při budování armády, hlavně v části její modernizace. Zmínil, že se jedná o klíčovou záležitost rozvoje země.

Peking ohlásil novou strategii, v jejímž rámci se snaží o dosažení moderního ozbrojeného sboru do roku 2027. O tomto úsilí rozhodly vrcholné orgány komunistické strany země minulý týden. Modernizace armády má jít ruku v ruce s ekonomickým rozvojem země.

Noviny South China Morning Post citovaly vojenského analytika z Hongkongu Song Zhongpinga, který uvedl, že snahy o modernizaci čínské armády jsou vedeny takovým směrem, aby z ní byla „vedoucí síla na planetě, která se bude rovnat americké armádě“.

Podobný názor vyjádřil Junfei Wu, výkonný ředitel hongkongského think-tanku Tianda Institute. Podle jeho slov je „v základu cílem vybudovat čínskou armádu, jež svými schopnostmi bude rovna americké armádě, a to k roku 2027, aby mohla efektivně vytvořit obranu okolo Tchaj-wanu“, jeho slova citují South China Morning Post.

Spojené státy oficiálně sledují politiku jednotné Číny. Tchaj-wan nevidí jako oddělenou část země. Washington má ovšem s ostrovem obchodní a zbrojní kontrakty. Peking ze své strany vidí Tchaj-wan jako svoji část, která se jednoho dne stane částí pevninské Číny.

Podle informací čínské státní agentury Sin-chua, čínská armáda drasticky snížila své počty ve snaze dosáhnout profesionálního sboru. Podle agentury je cílem, aby se čínská armáda stala více efektivní a flexibilní ve vzduchu, ve vesmíru a v kybernetickém prostoru.

Plány na snížení počtu příslušníků pozemní armády o celých 50 % ze své tehdejší velikosti byly publikovány v roce 2017. Současně s tím měl být zvyšován počet námořníků a příslušníků raketových sil.

Vojenský rozpočet Číny

Podle informací portálu Defence News tvoří vojenský rozpočet Číny pro letošní rok 178.2 miliard dolarů. Jedná se o nárůst ve výši 6.6 % ve srovnání s předchozím rokem, kdy čínská armáda hospodařila s 167 miliardami amerických dolarů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EjBh

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší skandál české justice! O trestný čin nejde? Soud se zastal Novotného. Ten chtěl, aby Ondráček z KSČM visel   
Pridal tk Neděle 01 listopad 2020 - 05:50:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V případě starosty Řeporyjí Pavla Novotného, který loni na Twitteru napsal, že by si přál, aby poslanec Zdeněk Ondráček „visel“, o trestný čin nejde. Vyplývá to z rozhodnutí odvolacího Městského soudu v Praze.

Ten potvrdil, že by se skutkem měl zabývat správní úřad. Skandální rozhodnutí je pravomocné.

Připomeňme, že výše zmíněný komunální politik čelil obžalobě z podněcování k trestnému činu.

Z jeho strany to byla reakce na příspěvek předsedy poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska. Tomu vadila Ondráčkova cesta do Doněcké lidové republiky, kterou bývalý ministr financí označil skoro za vlastizradu.

Novotný se toho chytil a také v komentářích pod dalšími příspěvky podle obžaloby napsal, že vystupuje pro „obžalobu Zdeňka Ondráčka z vlastizrady a po odsouzení na doživotí jeho usmrcení tajnou službou“.

Případem se zabýval Obvodní soud pro Prahu 5, který v červenci rozhodl, že postup Novotného není trestným činem. Bylo sice uznáno, že výroky řeporyjského starosty byly provokativní, nemorální a nehodné slušného člověka, ale nebyly uveřejňovány za účelem fyzického ublížení Ondráčkovi, ani k němu nemohly vybízet.

Tento soud rovněž uvedl, že návštěva Ondráčka na Ukrajině měla navenek vykazovat rysy státní návštěvy. Vzhledem k tomu podle soudu lze pochopit, že u lidí polárních politických názorů tato cesta mohla vyvolat emotivní reakce.

„Projev obviněného byl zcela jistě nevhodný, urážející, neomalený (...), avšak přesto nedosahuje takového stupně společenské škodlivosti, aby bylo možno shledat jednání obviněného trestným a aby v daném případě nepostačovalo uplatnění odpovědnosti podle jiného právního předpisu a aby bylo nutné stavět obviněného před soud,“ stojí v usnesení obvodního soudu.

Publikace připomíná, že proti rozhodnutí podal stížnost státní zástupce. Nicméně odvolací soud jeho argumenty nepřijal. Zdůvodnil to tím, že Novotný coby zástupce opozičního křídla má právo na ostré odmítnutí nejednoznačných kroků svého politického soupeře.

Odvolací soud shledává ve výrocích Novotného snahu o mediální upoutání pozornosti ke své osobě. Navíc politik v rozhovorech i sám připustil, že šlo o nadsázku.

„Lze proto přisvědčit závěru obvodního soudu, že internetové vyjádření obviněného nemělo potenciál vést ke škodlivým důsledkům a ani to nebylo záměrem obviněného,“ uvedl soud.

Publikace poznamenává, že Městský soud změnil původní rozsudek pouze v tom, že místo pražskému magistrátu skutek postoupil Úřadu městské části Prahy 5. Podotýká se, že Obvodní soud totiž rozhodl o tom, že je řeporyjský úřad podjatý, to mu ale nepřísluší. O podjatosti úřadu a přidělení kauzy jinému orgánu musí rozhodnout nadřízený správní orgán.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EjBd
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2721 sec,0.1051 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,674kB