Pátek 06 listopad 2020
Bývalý zpravodajský důstojník CIA odpálil na Infowars bombu...   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 16:42:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý zpravodajský důstojník CIA odpálil na Infowars bombu, že Joe Biden a Demokratická strana se ocitli ve středu Trumpem nachystané Sting operace na odhalení plánu demokratů a Deep State na zfalšování amerických voleb! Trump tajně nařídil před volbami označit korespondenční hlasy kryptografickým vodoznakem na bázi technologie Blockchain, která umí zachovávat a ukládat nezfalšovatelné informace o distribuci lístků. Trump na svém Twitteru už v červnu odhalil, že o podvodu demokratů ví všechno! Za operací stojí zřejmě QAnon, komunita vlastenců ve vládních kruzích! Bidenovi a dalším hrozí zatčení!

Americký server Infowars přinesl včera výbušnou reportáž v podobě svědectví Dr. Stevea Pieczenika, bývalého náměstka ministra zahraničí Henryho Kissingera v Carterově vládě a agenta americké CIA, který s povolením tajných služeb a skupiny lidí z okruhu vlastenců v Bílém domě a ve Washingtonu odhalil, že současná povolební krize s počítáním hlasů a naprosto nepochopitelnými počty hlasů pro Joea Bidena, které někde i převyšují 100% voličů ve volebních okrscích, je důsledkem připravené Sting operace, což je označení tajných služeb pro provokační akci, která má přinutit nepřítele nebo protivníka, aby se dopustil trestných činů, případně jiných chyb, které následně je možné proti němu použít a odhalit ho, obvinit a odsoudit, případně zlikvidovat. Připravil jsem pro vás česky otitulkované video s touto reportáží.
Dr. Steve Pieczenik ve výbušném rozhovoru uvedl, že má dovolení oznámit veřejnosti zásadní věc, o které do té chvíle nikdo nevěděl. Všechny korespondenční lístky pro hlasování poštou totiž byly na příkaz Donalda Trumpa opatřeny speciálním vodoznakem, tedy watermarkem, který obsahuje Blockchain, tedy kryptografický řetězec redundantních a cyklických kryptografických vazeb, které jsou základem kryptografické měny Bitcoin, ale samotná technologie Blockchain, která ukládá všechny platební transakce od počátku vzniku Bitcoinu, je použitelná i na jiné věci, než jsou jenom virtuální peníze. A jedním z možných použití jsou systémy pro záruku nezpochybnitelnosti volebního hlasu zasílaného poštou.

Všechny americké volební lístky pro korespondenční volbu mají kryptografický vodoznak, o kterém Demokratická strana nevěděla. Zfalšované a namnožené hlasovací lístky budou odhaleny!

Když se pokusíme ověřit Pieczenikova tvrzení, tak opravdu narazíme na technologii QFS Blockchain Encryption. Dne 7. února 2020 si americká státní pošta USPS nechala tento systém patentovat, další informace lze potom nalézt zde https://www.cisa.gov/sites/default/files/publications/mail-in-voting-election-integrity-safeguards_508.pdf Ovšem, co je důležité, to je prezidentský dekret s názvem Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election, který Trump podepsal už 12. září 2018.

V něm uděluje pravomoc ministerstvu vnitřní bezpečnosti DHS, aby ve všech 50 státech unie zahájilo práce na zabezpečení systému voleb, m.j. i voleb skrze korespondenční hlasy. To znamená, že Trump musel vědět už v roce 2018 o plánu Deep State na zfalšování voleb v USA na podzim 2020. Všechno to najednou do sebe logicky zapadá, musel vědět dopředu, co se chystá, proč v červnu psal na Twitter o největším volebním podvodu, který se chystá a proč teď na tiskovkách vystupuje s ledovým, až zabijáckým klidem.

Demokraté o této technologii vodoznaků podle všeho nevěděli, protože informace o ní se asi nedonesly architektům spiknutí, anebo neočekávali, že by technologie byla zavedena na volebních lístcích už letos, takže kdokoliv začne od této chvíle a dnešního dne kontrolovat demokraty zfalšované a na PC tiskárně namnožené volební lístky pro Joe Bidena, okamžitě se zjistí, že na volebních lístcích vodoznaky chybí. Včerejší tisková konference Donalda Trumpa v Bílém domě byla podle všeho posledním varováním, aby se demokraté stáhli a uznali porážku, jinak přijde vlna zatýkání. Od včerejšího večera tak běží čas a Demokratická strana může být celá obviněna ze spiknutí a volebních podvodů.

Prezident už v červnu na Twitteru varoval, že se chystá volební podvod, který vstoupí do dějin

Donald Trump včera na tiskové konferenci vyslal varovný vzkaz, že Detroit a Philadelphia nemohou již mít zodpovědnost za sčítání hlasů, čímž vyslal signál, že považuje sčítací komise za zkorumpované a hlasy bude muset začít počítat někdo jiný, a to soudní zřízenci, znalci z oboru pravosti listin a další autority. Reakce demokratů se stává hysterickou a je v naprostém kontrastu s ledovým, až doslova s cynickým klidem Donalda Trumpa. Ten je totiž úplně někde jinde, protože kdo sleduje jeho Twitter, musí být dnes a v posledních dnech v naprostém šoku.

Donald Trump totiž 22. 06. 2022, mimochodem na mystické datum Kabaly zvané “Tanec zmijí” uveřejnil na Twitteru podivný tweet psaný shoutingem, tedy celé věty velkými znaky: “ZFALŠOVANÉ VOLBY 2020: MILIONY POŠTOVNÍCH HLASOVACÍCH LÍSTKŮ BUDOU VYTIŠTĚNY CIZÍMI ZEMĚMI A DALŠÍMI. BUDE TO NEJVĚTŠÍ SKANDÁL VŠECH DOB!” Tehdy nikdo nechápal, o čem to Donald Trump píše, jestli přehání, konspiruje, nebo co mu přelétlo zase přes nos, ale někteří lidé si všimli, že když Trump píše kapitálkami, tak to myslí smrtelně vážně a mluví s největším důrazem. Včerejší vystoupení Dr. Pieczenika na Infowars tak pouze potvrdilo, že Donald Trump v červnu takto dramaticky psal na Twitter, protože se dozvěděl, co demokraté chystají, i když o tom musel vědět obrysově už v roce 2018. Věděl tedy přesně, co se stane.

Za operací stojí jednoznačně QAnon, rukopis operace je nepochybný

A když teď sledujete jeho naprosto zabijácký klid, který i mně připadal opravdu podezřelý, najednou to všechno začne do sebe zapadat. Donald Trump ve spolupráci s QAnon nachystali Sting operaci na demokratickou stranu a není jasné, kolik toho budou chtít z demokratů vytěžit, protože nevěřím, že by je chtěli všechny pozavírat. Ne, budou je chtít k něčemu přinutit, zejména ve vztahu ke Kabale a jejich krevním lóžím, což jsou obdoby zednářských lóží, ale zasvěcené čistě a jenom Baalovi, který žádá krev a hlavně dětí. Kauzy Pizza Gate, Ikea Gate, ohňové noční seance Bohemian Grove, Jeffrey Epstein a jeho účetní kniha, to všechno jsou věci, které by mohl Trump a skupina QAnon teď po demokratech žádat. Není ovšem jasné, jak daleko již demokraté zašli na druhé straně, tedy na úrovni okultních procesů řízení, kterým se zodpovídají.

Kabala nedovolí jejich kolaps, a pokud by měli padnout, zařídí Kabala jejich zmizení a odchod ze scény politiky a veřejnosti, jako to udělali s Jeffrey Epsteinem, když jako náhodou selhala kamera v jeho cele, a on se jako oběsil, a jeho tělo na vozíku vypadalo skoro jako Epstein, ale chybička se vloudila, nebyl to Epstein, viz. náš článek zde: https://aeronet.cz/news/xoxo-hillary-bill-jeffrey-epstein-je-zrejme-nazivu-organizace-qanon-predlozila-dukaz-ze-telo-jeffreyho-epsteina-publikovane-na-fotografii-medii-patri-ve-skutecnosti-americkemu-herci-z-televize/ Nafingování Epsteinovy smrti v cele zařídil Deep State, protože Epstein nebyl žádný debil a měl životní pojistku, která se nedá nikde sjednat a ani koupit.

Pokud by se mu něco stalo, jeho účetní knihy a hlavně videa a nahrávky politiků, bankéřů, soudců a vysokých figur, jak zneužívají a dokonce týrají malé děti, by se dostaly na veřejnost. Epstein měl nejvyšší ochranu, protože věděl všechno, ale hlavně si natočil všechno. Když Dr. Pieczenik v rozhovoru mluvil o přátelích v Bílém domě a ve Washingtonu, kteří pomáhají Trumpovi, myslel tím jednoznačně skupinu QAnon. To je jejich práce, jejich rukopis a architektura procesů řízení.

Bez koronaviru by nikdy v USA neproběhlo masové hlasování poštou, takže víte, co to znamená?

Donald Trump drtivě vyhrál americké volby, to je platný stav a jen hlupák by si na okamžik myslel, že senilní podvodník a korupčník Joe Biden by vyhrál americké prezidentské volby u americké veřejnosti. Oni věděli v demokratické straně, že nemají šanci porazit Donalda Trumpa, a tak nachystali plán, zfalšování voleb pomocí poštovních volebních lístků. Spiknutí může jít tak daleko, že to byl Deep State, který vypustil z Fort Detrick laboratoří v Marylandu koronavirus do světa na podzim 2019, aby to zasáhlo natvrdo nejprve jako Čínu na odvedení pozornosti od zdroje, ale potom hned rychle a hlavně USA, aby situace byla tak kritická, že kvůli viru budou muset lidé na podzim volit prezidenta korespondenčně.

Ano, koronavirus jako plán na prosazení korespondenčního hlasování v zemi největší vojenské mocnosti světa, kde jinak lidé hlasují hlavně osobně a poštovní hlasování je jen jako doplněk. Jak tedy donutit Američany, aby masově hlasovali poštou? Chápete? Koronavirus vyhovuje Deep State kvůli volbám, vyhovuje globalistům kvůli Global Reset procesu, takže vzájemně se skvěle doplňují. Joe Biden prohlásil, že jak bude prezident, navrátí USA do globalistických smluv a struktur, do Pařížského klimatického protokolu, zavede v USA Green Deal, postupně zruší těžbu fosilních paliv atd. Deep State a globalisté jsou tudíž na stejné ose.

Proč se Donald Trump letos nezúčastnil sjezdu AIPAC, na rozdíl od Joea Bidena?

Je tady však ještě jedna podivná věc, kterou rozeberu dnes na SVCS. Donald Trump se totiž letos nezúčastnil sjezdu AIPAC v USA, čehož si všimlo mnoho Židů, hlavně v Izraeli. Na sjezdu AIPAC letos v březnu místo Trumpa promluvil jeho viceprezident Mike Pence a co je zajímavé, na sjezdu nebyl ani tehdejší kandidát demokratů Bernie Sanders, tehdy Bidenův soupeř v primárkách. Trump a Sanders tak chyběli. Kdo ovšem nechyběl, to byl Joe Biden, který v březnu na sjezdu AIPAC vystoupil, neměl roušku a dříve prohlásil, že je Sionista, stejně jako Miloš Zeman řekl, že je Žid. To je snad nemoc, nebo co, když se goyim snaží zalíbit Židům na jejich sjezdech.

Bývalý izraelský ministr komunikací a dnešní poslanec Ajúb Kara uvedl pro média, že velká část amerických Židů asi právě proto zradila ve volbách Trumpa a přiklonila se na stranu Joea Bidena, protože podle zjištění až 72% amerických Židů hlasovalo pro Bidena, na rozdíl od roku 2016. Proč Trump chyběl na sjezdu AIPACu, to vyžaduje hlubší zkoumání a dnes na SVCS si to zanalyzujeme. Každopádně v USA podle těchto nových informací probíhá masivní sting operace, a v takovém případě můžeme očekávat krev, obrazně politickou, ale i tu skutečnou.

Jak vypadá QFS Blockchain na americkém poštovním hlasovacím lístku
Sčítání hlasů přitom stále pokračuje a Joe Biden právě vyrobil další “zázrak”, když v Georgii přeskočil díky korespondenčním hlasům Donalda Trumpa a podobný přeskok asi zažije i Pensylvánie. Jakmile jsou zfalšované hlasy vrženy, už je nelze stáhnout, Joe Biden početně pomocí falešných hlasů určitě “vyhraje”. Co se začne dít potom, to si teď nikdo netroufá odhadovat, kromě již předeslaných oznámeních o žalobách, přepočtech hlasů atd.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBidenův volební podvod, krok za krokem   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 16:12:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Filadelfie ve státě Pennsylvania byla klíčovým místem, kde se mělo rozhodnout o výsledku letošních prezidentských voleb. Filadelfie má v souvislosti s volebními podvody špatnou pověst, v minulosti zde například byly započítány volební lístky ze sousedního města Camden ve státě New Jersey, ležícího přes řeku. V minulosti tam byly započítávány hlasy zesnulých a neexistujících osob. Korespondenční hlasování má i podle NYT největší náchylnost k volebním podvodům.

V této Filadelfii došlo k tomu, že se 4. listopadu ve 3 hodiny ráno objevilo 120 tisíc volebních lístků navíc pro Joe Bidena. Nikdo neviděl, jak se tam dostaly, protože do volební komise nebyl vpuštěn nikdo z Republikánské strany. Vše probíhalo v režii komisařů nominovaných za Demokratickou stranu. Když se tam chtěli zástupci Republikánů dostat, nebylo jim to dovoleno, mohli volební místnost sledovat z deseti metrů. V řadě volebních místností volební komise zabednila okna dřevotřískovými deskami, aby nebylo okny vidět dovnitř, co se tam děje.

Tím byl ale hrubě porušen volební zákon spojených států a volby v těchto státech by se měly zneplatnit a konat znovu. Stejně jako se konaly znovu druhé kolo prezidentských voleb Van der Bellen vs. Hofer v roce 2016 v Rakousku, když vyšlo najevo, že se manipulovalo s desítkami tisíc hlasů. Nechám vás hádat v prospěch koho bylo v rakouských volbách manipulováno. Volební komise má u všech korespondenčních hlasů zkontrolovat, zda byly podepsány a zda prošly poštovním úřadem. Namísto toho prostě naskočilo hausnumero ve prospěch Bidena a nikdo původ a pravost těchto korespondenčních hlasů nemohl ověřit.

Stejná situace nastala v Arizoně, v Nevadě a v Detroitu, stát Michiganu. Tedy ve všech státech, které měly rozhodnout do té doby nerozhodný volební prezidentský duel. Ptám se, zda nebude zapotřebí do USA posílat volební pozorovatele z Mexika nebo Kanady, pokud by měly volby napříště probíhat regulerním způsobem. Protože něco tak neuvěřitelného, se neodehrávalo ani na Krymu během referenda o připojení k Ruské federaci. Informace pocházejí od bývalého starosty Rudi Giulianiho, který ve Philadelphii podal trestní oznámení na volební komise. Informace o dění v ostatních státech získal od bývalého kongresmana Sweeneyho, který za Republikány tyto státy navštívil.

Toto co vám popisuji, to nejsou jednotlivé lapsy, dílčí selhání. To je organizovaná úsilí o podvodné zvrácení výsledku voleb. Největší demokracie světa nám právě dala lekci, jak to nemá vypadat a pachateli jsou progresivní levice. Která láká voliče na vizi spojení a sjednocení všech lidí, ve skutečnosti však kráčí směrem k totalitě a nesvobodě.

Mimochodem, když v Demokratické straně probíhaly primární volby o prezidentskou nominaci, bylo z korespondenčního hlasování vyřazeno 40% lístků jako neplatných. Mohl to být způsob jak vyřadit Bernieho Sanderse, každopádně, když má Demokratická strana ošéfovat své hlasování, tak jsou lístky kontrolovány jeden po druhém. V prezidentských volbách je však nesmí kontrolovat nikdo. Dokonce je to tak, že všechny ty stovky tisíc korespondenčních hlasů, které se zčistajasna objevily ve tři hodiny ráno, anulují hlasy stovek tisíc republikánských voličů a berou smysl jejich volební účasti. Dokonce i Česká televize vyjádřila údiv, jak je možné že korespondenční hlasy vycházely v poměru 17:1 ve prospěch Joe Bidena.

Toto je, přátelé, zločin, za který by měl jít někdo sedět a prezidentské volby se ve sporných státech konat znovu. O čemž by měl rozhodnout devět soudců Nejvyššího soudu Spojených států, kteří jediní mají právo rušit neústavní akty státní moci. Tři z nich byli jmenováni Trumpem v uplynulém volebním období, nepokládám proto za zcela jisté, že by nejvyšší soud tyto podvodné volby určitě anuloval.

Jedním z předpokladů pro takový chaos ve volebním systému je mobilita obyvatel Spojených států, kteří se stěhují za prací podstatně častěji než Evropané. Tím může docházet k duplicitním záznamům ve volebních seznamech na federální úrovni. Studie republikánské agentury Judicial Watch udělala v září šetření, ze kterého vyplynulo, že v mnoha státech unie je počet registrovaných voličů běžně o deset patnáct procent vyšší, než jaký je skutečný počet žijících voličů. Prostě bordel k pohledání. V těchto volbách se však přihodilo něco co překonává naší představivost, totiž že počet vhozených lístků byl mnohdy vyšší než počet existujících voličů. Pro náš Čechy, kteří jsme rádi za volební účast 35% je něco nepředstavitelného, aby k volbám dorazilo 100% obyvatel, natož pak 120%

ANTONÍN BAUDYŠ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Ve Philadelphii zaznamenán další náhlý „přírůstek“ 25 277 hlasů. Všechny pro Bidena   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 16:06:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jeví se jako naprosto zřejmé, že výsledky hlasování v Severní Karolíně a v Georgii se nevyhlašují proto, že mají sloužit jako rezerva, která se jako „volební vítězství Bidenovo“ přisune na hromádku Bidenových zisků v tom případě, kdy by podvody v Michiganu a Wisconsinu a právě probíhající podvod v Pensylvánii (Philadelphia), Bidenovi k ukradení voleb nestačily.

Zdroj: PCR: Another enormous "batch" of 25 277 votes in Philly are recorded. All for Biden.

https://www.lifesitenews.com/news/another-enormousbatchof-23277-votes-in-philly-are-recordedall-for-biden?utm_source=top_news&utm_campaign=standard

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecký prezident si v době koronaviru našel chvilku na přijetí zástupců svazu leseb a homosexuálů   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:48:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německý spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier (SPD) nezahálí v práci pro NWO ani v době koronavirového lockdownu. Přijal totiž zástupce svazu homosexuálů a leseb ( Lesben- und Schwulenverband (LSVD)) při příležitosti výročí jeho založení. Podle německého prezidenta se díky nim stala německá společnost pestřejší a tolerantnější. Homosexuálové a lesby jsou podle něj v Německu stále pronásledováni a znevýhodňováni a je potřeba je dál podporovat. Škoda, že si německý prezident podobně nenašel čas i na zástupce prorodinných organizací.

Má to ale pan Steinmeier divné pracovní a životní priority.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNekorektní projev   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:44:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na půdě parlamentu dne 30.10. přednesl velmi odvážný projev bývalý člen SPD, Marjan Bojko. Je zajímavé, že nikdo se neodvážil jeho pravdivý názor vyvrátit.

"Vážení poslanci. Pozorně jsem poslouchal projev mnistra zdravotnictví. Koho jsem nemohl uznávat nikdy, byl ministr Prymula a divím se, že zástupcům demobloku nevadilo, že měl brutální střet zájmů. Byl propuštěn z místa ředitele nemocnice. Nebyl schopen si obstarat bezpečnostní prověrku na náměstka, ale na funkci ministra zdravotnictví ji nepotřeboval. Nikdy jsem mu nevěřil.

Projev, jež nás všechny vyzýval a prosil se svou svitou jako v krematoriu u katafalku. Přitom unikly záběry, kdy před projevem žertovali bez roušek. Je to nedůvěryhodný člověk, nemluvě o tom extempore, když byli načapáni v té restauraci. My jsme byli vždycky vyzýváni- dodržujte pravidla, nejezděte nikam, sedte doma. Nikdo z nás v zahraničí nebyl, byli jsme doma. Pak premier odletěl na Krétu, pan Faltýnek taky letěl do ciziny, a to jsme byli vyzýváni, abychom seděli doma.

Deset lidí na pohřbu je totální nesmysl. Nakonec supermarkety a nikdo to neřeší. Bohoslužby to samé...Je to špatně, takže nechápu tato omezení.

Včera jsem se dočetl, že Světová zdravotnická organizace přiznala, že žádná pandemie není. Je to prostě chřipka s nějakým těžším průběhem.

V tom kontextu jsem byl šokovaný, co se děje na Slovensku. Slovensko podle mě řídí totální psychopat, protože když slyším ty jeho projevy:"To, že máte negativní test, neznamená, že jste negativní...". Nechápu, že může něco takového vypustit ohledně testování. Přitom navrhuje společné testování pro celý národ. Jejich lékařský odborový svaz to odmítá, že to nemá žádný smysl, že je to kontraproduktivní a že to nic nedokáže.

V našem kraji je každý třetí test pozitivní. To znamená, když provedeme čtyřicet testů, tak patnáct je pozitivních. Co to znamená? Že lidi žádné příznaky nemají a že jsou pozitivní. Dvě sta lidí v parlamentu, osmdesát jeden v senátu, vláda, dohromady zhruba necelých tři sta. Tak když nás všechny otestují, tak sto z nás bude pozitivních. Nikdo o tom nevíme, všichni budeme zdraví, ale všichni jsme pozitivní. Budete v karanténě, a o tom to je. Potom strašně chybí ty lidi, ten perzonál, protože lidé nejsou nemocní, ale jen jsou pozitivní, nebo mají karanténu.

Já bych otevřel aspon ty první stupně základních škol. Já to vidím u nás doma, mám vnučku v první třídě, co je to za zátěž pro rodiče. Jestli to bude pokračovat ještě další měsíc, tak se to už nikdy nedožene. Rodiče doma nedají dítěti to, co ta učitelka ve škole. Myslím si, že to je strašně špatně, když chcete zrušit tu speciální výuku, jestli je to dobrý nápad.

Tady prostě vyvoláváme atmosféru strachu. Rozvrací se rodina, protože muži to nezvládají doma, takže stoupá počet násilí v rodinách. Apeluji znovu na ministra, otevřete ty školy a lidi ve zdravotnictví bude dost. Protože ty maminky a otcové, kteří sedí doma na ošetřovném, místo aby byli v práci."

V dalším projevu řekl Okamura, že desítky českých lékařů v cizině nám chtějí pomoci, ale vláda je odmítá. Raději přijme na tři měsíce cizí lékaře. Jak se pacient dorozumí s takovým lékařem, když bude mít nějaké potíže? Po třech měsících se na tyto cizáky zapomene a tiše se jim prodlouží pobyt na dočasný pobyt cizích vojsk, pardon vojenských lékařů NATO...Nepřipomíná vám to něco?

Česká firma nabídla vládě velmi levné testování za pouhých 100, slovy sto korun. Vláda to odmítla a přijímá test za dva tisíce. Kdopak na tom asi vydělává, když vláda odmítá levné věci. Kdo tady sliboval boj proti korupci?

Náhradní nemocnice v Brně a v Praze údajně zejí prázdnotou a lékaři se tam nudí. Skutečně bude mít zdravotnictví dost peněz za pár let, když takto hospodaří? Opravdu nehrozí katastrofální kolaps a nedostupnost ve zdravotnictví?

Kdyby byl virus tak nebezpečný, mohlo by se scházet dvě sta poslanců v jednom uzavřeném prostoru a mohly by se denně vozit desetitisíce lidí v hromadných dopravních prostředcích, desetitísíce lidí scházet v supermarketech a hypermarketech? Kdyby to bylo tak pandemické. narůstaly by mimořádně rychle počty nejen nakažených, ale hlavně těžce nemocných a mrtvých přesně tak, jak to stále předpovídá psychopat Šlégr. Je normální, že v celém světě se testují stamiliony zcela zdravých lidí? Cui bono?

Miroslav Petr
CFP

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNemohoucnost voleb   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:37:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud by mohly volby něco změnit, tak je zruší ...

Vše nasvědčuje tomu, že Trump a jeho lidé si možná pozdě uvědomili, že vítězství ve volbách připadne tomu, kdo nejen získá více hlasů, ale zařídí i správné spočítání. Je pravděpodobné, že skuteční vládci Trumpa asi řádně doběhli.


Začíná být čím dál jasnější, že volby jsou jen takové divadlo pro masy lidí "tam dole". Ukazuje se, že věta Stalina - „Volby nerozhodují voliči, ale ti, co počítají hlasy.“ je aktuální více než jindy.

Než se dostanu k současným volbám v USA malá exkurze do minulosti.

Češi dost dlouho žili v době, kdy volby byly taková radostná, dobrovolně-povinná a nedůležitá drobnost. Kandidátka byla jedna, účast atakovala pravidelně 100%. Pokud by se i našel odvážlivec s myšlenou vlastní kandidatury, neměl šanci - internet neexistoval, tisk, rozhlas a televize byly pevně v rukou vládnoucí skupiny. Nikdo by se tak o hypotetickém odvážlivci ani nedozvěděl, stejně tak, že by se nad ním zavřela voda nějakého uranového dolu. Objektivně ale vzato, měl tento systém vedle nevýhod i výhody - přinášel stabilitu a pro velkou množinu občanů relativně snadný, bezpečný a pohodlný život. Z celonárodního hlediska šlo dobře plánovat a realizovat velké stavby protože nebylo omezení na následující pouhé 4 volební roky - mj. i proto mohly být postaveny přehrady, jaderné elektrárny, dálnice, metro .. atd. Nikdo nemohl stát v cestě, vlastníkům dotčených pozemků a staveb bylo vše bez problému vyvlastněno. Pamatuji si na drobný problém s nově postavenou chemičkou v Ostravě po revoluci - přišlo se na to, že soudruzi formality až tak opomíjeli, že část té nové fabriky prostě stála na nevyvlastněných pozemcích. Z pohledu největšího počtu obyvatel to taky mělo nějakou tu výhodu - přesně se vědělo, co lze na veřejnosti říkat a hlásat a co už nikoliv. Srovnejte to z dneškem - nikdo si není jistý ničím. Výrok pronesený před lety prošel, dnes stačí na něj poukázat a dopady jsou nekompromisní. Další relativní výhoda bylo to, co se nazývalo rovnoměrné rozprostření bídy - vládnoucí skupina prostě mohla dlouhodobě dbát a dbala, aby se zvedala životní úroveň všem, což lze nejlépe doložit na faktu, že medián mzdy koreloval s průměrnou mzdou, což je dnes sci-fi. Šlo to sice pomalu, ale šlo. 60. léta byly lepší než 50., 70. léta byly lepší než 60. ...atd. Aby se systém s pseudovolbami udržel, bylo něco lidem dát - a tak byly byty zadarmo, životní náklady (energie, teplo ... atd) za babku, nevyžadovalo se velké pracovní nasazení, tolerovalo se drobné odklánění materiálu a služeb "dodom". S dnešním pracovním tempem se to nedá ani v nejmenším přirovnat. Zajímavostí pak nesporně je, že neproduktivních úředníků byl zlomek oproti dnešku. Tohle (velikost sboru úředníků) měli soudruzi zmáknuté nepochybně lépe. Celé to fungovalo do doby, než vedoucí postavy zatoužili být pravými kapitalisty - nestačilo jim jen řídit, ale měli touhu i fakticky vlastnit, což se většině z nich povedlo.

Pojďme se podívat, jak k problému případného nevhodného výsledku voleb přistupovali na Západě. Vezmeme-li za bernou minci fakt, že nejdále v "budování" demokracie dospěly USA, pak můžeme konstatovat, že nevhodný výsledek voleb vyřešili atentátem. Poslední a nejznámější případ je vražda J.F.K. Síla skutečně vládnoucích osob v pozadí se projevuje i dnes tím, že stále platí oficiální verze o jednom pomateném střelci ... přestože existuje tzv. Zapruderův film, že v obnoveném vyšetřování se objevuje věta o jistotě min. dvou střelců ... stále je oficiální variantou 1 pomatenec. Kdo si prošel vojnou, musel projít střeleckým výcvikem, tak ten ví, že trefit na danou dálku cíl velikosti melounu je umění. Někdo je v tom horší, někdo šikovnějším, ale zatím nikdo nezopakoval výkon pomatence (dle oficiální verze) - během sekund mít tři zásahy a k tomu ještě jednu kulku naprogramovat tak, aby měnila za letu dráhu. Prostě blbost, nicméně je to oficiální verze, jiná připuštěna zatím není. Navíc stále platí, že záznamy z vyšetřování jsou stále tajné - proč asi?... vždyť přeci by jen potvrdily oficiální verzi. Konspirační teoretikové pak tvrdí, že pravým důvodem vraždy J.F.K byl fakt, že se "vymknul" kontrole. Chtěl omezit vliv mafie, vojensko-průmyslového komplexu a spolupracovat s Chruščovem min. ve vesmíru, což by znamenalo se podělit o tajný výzkum a pod.

Pojďme ale do historie bližší. Taktika se změnila, vraždy vítězů voleb se ukázaly asi jako logisticky komplikované, finančně náročné a s nejistým mediálním dopadem. Za ukázku změny postupu mohou posloužit nedávné prezidentské volby v sousedním Rakousku. Použitý vzorec je společný se současnými volbami v USA - uhelným kamenem je korespondenční hlasování. Princip voleb má být, že se jedná o rozhodnutí jedince, které by nemělo být ovlivňováno. Volby tedy mají být rovné a přímé v tajném hlasování. Tato podmínka u korespondenčního hlasování splněna být nemůže - nikdo nemůže např. zaručit, že při vyplňování volebního lístku neměl dotyčný u hlavy pistoli a taky nemůže být nakonec ani jisté, zda chtěl dotyčný nějaký hlas odevzdat. Přesto je to ze strany skutečně vládnoucích prezentováno, jak další výdobytek demokracie. V případě vzpomínaného Rakouska a poslední prezidentské volby byli dva kandidáti - nežádoucí a skutečnými vládci žádaný. Lid ovšem volil kandidáta nežádoucího a proto, když sčítání hlasů směřovalo k nechtěnému výsledku, nastoupily na scénu korespondenční hlasy, které kupodivu preferovaly žádaného kandidáta. Protože, šlo de-facto o zkoušku nového modelu ovládání občanů, došlo k chybám. Z hlediska voličů se jednalo o volební podvody na které bylo poukázáno a došlo ke zrušení volebního výsledku a byl stanoven nový termín. Následovala mediální masáž na podporu žádaného kandidáta, ovšem ani k novému termínu voleb se nepodařilo zlomit vůli většiny, proto byl termín posunut. Do dalšího termínu už mediální vymývání mozků slavilo úspěch, proto volby mohly zdárně proběhnout - zvolen byl samozřejmě správný kandidát.

Komu nestačí nedávný příklad z Rakouska, nechť si vzpomene na referenda v EU - pokud nevyšlo, následovala mediální masáž a opakování referenda.

V případě USA je nutno poukázat na několik věcí, které mají společné to, že ti největší demokraté hlásají pravý opak než je realita. Zkrátka, ti echt demokraté hlásají přesně podle návodu Orwella ... že válka je mír, svoboda je otroctví apod. Každý si jistě pamatuje, že Obama hned ze startu dostal Nobelovu cenu za mír - ale ve válčení trumfnul i jestřába Bushe. Zkrátka řádné chucpe. V případě voleb v USA demokraté horovali o korespondenční hlasování - opět chucpe, echt demokraté prosazovali způsob odporující principu svobodných, přímých a tajných voleb. Ale pojďme na začátek.

Do roku 2016 bylo v podstatě jedno, kdo vyhraje, šlo jen o to, které strana se nabalíkuje více. V rozhodujících pohledech měli všichni stejný názor. Média usilovně vytvářela zdání volebního boje, lid tak měl své hry a byl relativně klid. V r. 2016 se však na scéně objevil nepolitik Trump, který neměl ani podporu republikánů, za které vlastně kandidoval. On tak nějak kandidoval navzdory skutečným vládcům a občané ho zvolili. Srovnejme to s dneškem, kdy byl vybrán senilní stařík, který mj. svou vnučku představuje jako svého syna, který je již bohužel několik let mrtvý. Vrátíme se k Trumpovi - všechna média byla proti němu, "průzkumy" vůbec nepřipouštěly jeho vítězství ... přesto zvítězil. Někde nastala chyba v matrixu.

Ještě k volebním průzkumům - dnes už je snad každému jasné, že ty tzv. "volební průzkumy" žádnými průzkumy nejsou. Je to jen mediální tlak skutečných vládců na formování podvědomí voličů. Nerozhodnutý volič nebo volič nezajímající se o politiku raději odevzdá hlas předpokládanému vítězi ... a kdo je předpokládaný vítěz? ... no přece na to máme průzkumy ... kruh je uzavřen. Nicméně, Trump byl zvolen a začala štvanice, jak škodnou z revíru dostat - doslova za jakoukoliv cenu. Nepodařilo se. Skuteční vládci ovšem prostřednictvím Demokratů nelenili a pečlivě se rovněž připravovali na další volby. První výstřel bylo prohlášení, tuším Pelosiové v tom smyslu, že Trumpa v případě potřeby z Bílého domu dostane armáda, následovala výzva Clintnové, aby senilní Biden nezapomněl a za žádných okolností neuznal volební porážku, protože .... a samozřejmě prosazení korespondenčního hlasování. Všechna média se jak na povel přidala a tak byl účinně vykreslován mediální obraz jednak, že Biden samozřejmě vyhraje a druhák, že se padouch Trump bude nečestně bránit. To, že na mítinky Trumpa chodilo až 50.000 lidí a na Bidenovy pár lidí v autech nehrálo roli. Skuteční vládci všemi prostředky tlačili svoje, vč. hlavní karty - volebních průzkumů, kterými formovali podvědomí voličů. O tom, že skuteční vládci nic neponechali náhodě a nepřipustí opakování své chyby z minula, svědčí následující: Trump vítězil s pohodlným náskokem, pak ovšem došlo (v rozhodujících státech pod řízením Demokratů) k přestávce ve sčítání a po obnovení se Trumpův náskok rozplynul jak pára nad korespondenčními hlasy. A najednou vůbec nevadí, že jsou dokládány volební podvody, kdy např. je fantastická volební účast nad 100% ve volebních okrscích, že odevzdal hlas volič mnoho let mrtvý, že na kameru je zachycen okamžik, kdy došlé volební hlasy putují rovnou do koše, že významný právník Giuliani je odpojen z éteru, kdy začne mluvit o volebních podvodech ... zkrátka nic z toho nevadí, protože z pohledu vládců se situace vyvíjí žádaným směrem a navíc tyhle "drobnosti" se odehrávají v zónách pod řízením Demokratů. Za všechny podivnosti dva grafy - kdo se jen mihnul kolem teorie pravděpodobnosti, tak je mu jasné, že ty dva grafy dokládají v místě kolmého nárůstu hlasů pravděpodobný podvod.
A poslední chucpe, že je vše řádně připraveno - zaregistroval jsem, že Biden měl mít výzvu něco v tom smyslu, že vyzývá aby občané formovali skupiny na podporu a dohled nad regulérním sčítání hlasů ... a snad se už tak i děje. Chucpe stejné, jako když Soros brání demokracii.

Skuteční vládci zkrátka prosadí svou vůli děj se co děj. Otázkou tak jenom je, co na to řeknou voliči a hlavně "byznysklan" kolem Trumpa, který by mohl přijít o své nemalé investice.

Podle mého USA čekají dva prezidenti, rozdělení nebo občanská válka. Jestliže pak bude celým USA vládnout senilní loutka Biden, pak se připravme na válčení. Ostatně, na hranicích RF je už připravena armáda dosti početná.

P.S. Pokud někdo po přečtení dojde k závěru, že účastnit se voleb je tedy naprosto marné a zbytečné, tak opak je pravdou. Pokud nebude alespoň brzda pro ty vládnoucí šílence, tak si vychutnáme jejich pravé, nefalšované a neomezené dobrodiní.

David Dvořák

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNádherný vánoční dárek pro všechny fanoušky Karla Gotta: Hlas Mistra zazněl v nové písni skupiny Kryštof   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:31:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem ve čtvrtek zveřejnila hudební klip ke své nové písni Vánoční. A v ní zazněl i hlas legendárního zpěváka Karla Gotta, který loni zemřel. Duo čekalo na svou chvíli celé dva roky, protože Mistr ji nedovolil zveřejnit dřív. První diváci a posluchači se již podělili o své emoce na YouTube a nemohou zadržet slzy.

Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli píseň s Karlem Gottem. Krajčo nyní plní dohodu, kterou měl s Karlem a jeho rodinou, a společnou píseň s názvem Vánoční vypouští do světa. Klip zrežírovala Karin Krajčo Babinská.

„Píseň spolu natáčeli v lednu roku 2019 a domluvili se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích,“ uvedla vdova Ivana Gottová.

Ve videu tak mohou fanoušci zhlédnout útulnou rodinnou scénu z příprav na Vánoce. A nechybí ani tradiční zvyky a symboly Vánoc, jako je vánoční stromeček, bramborový salát, smažený kapr. Hlas Karla Gotta slyšíme, když se na gramofon umístí deska s písní. Jeho hlas zní jako z nebe. Na konci klipu si ale uvědomujeme, že jeden z členů rodiny celou dobu vlastně nebyl se svými příbuznými, i když je „zpovzdálí“ sledoval.

„Když jsem Vánoční psal, myslel jsem na ty, které miluji, i když s námi už třeba nemohou být. O tom je čas Vánoční. Vím, že se mnou stále jsou. Jako Andělé. Mějte se krásně a nezapomeňte – oni při nás vždycky budou stát. Držte se v téhle podivné době a važte si těch, které máte kolem sebe,“ popsal na YouTube novou tvorbu Richard Krajčo.
Klip za necelý den nasbíral již několik set tisíc zhlédnutí a spoustu nadšených a emotivních komentářů. Uživatelé byli velmi potěšeni, že mohli znovu slyšet hlas svého idola, který v loňském roce navždy odešel.

„Myslel jsem, že každý jednou musí umřít, ale Karel dokázal, že je stále mlád, a že je nesmrtelný! Karel Gott nikdy opravdu neumře! Bude tu už napořád, i v tomto videu!“ okomentoval klip jeden uživatel.

„Božský hlas Mistra přímo z nebe.. Díky za skvělý zážitek, nádhernou hudbu a hlas, který nikdy neumírá,“ poděkovala jiná komentující.

„Příběh ve videu mi přijde krásný. Je super, že to ztvárnil Richard – anděla, který s nimi je, ale vlastně není. Smrt není překážkou… S milovaným budeme vždy, i kdyby pouze ve vzpomínkách. Nikdy nás milovaní neopustí,“ sdílel své dojmy další uživatel.


Píseň Vánoční vznikla těsně před duetem Srdce nehasnou, který pro Karla Gotta a jeho dceru Charlottu napsal také Richard Krajčo.

Zdroj: https://sptnkne.ws/En3c

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponScénář masivního nástupu radikální levice se nenaplnil. Václav Klaus promluvil o tom, co názorně ukázaly volby v USA   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:21:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý prezident ČR Václav Klaus varoval před politickou krizí a nestabilitou po vyhlášení výsledků voleb. Nepochybuje ani o tom, že budou mít dopad nejen na USA, ale i na celý svět. Už teď můžeme dospět k řadě důležitých závěrů, jako je například to, že je americká společnost velmi rozdělená a její značná část odmítá přijmout zásady progresivismu.

Současné prezidentské volby v USA odhalily rozpory a narůstající krizi v americké společnosti. Václav Klaus je přesvědčen, že bez ohledu na jejich konečný výsledek budou mít letošní volby zásadní význam pro celý svět, a to včetně České republiky. Jedním z klíčových témat je antagonismus mezi zastánci tradičních hodnot a těmi, kdo prosazují principy levicového pokrokářství.

„V USA mizí konsensus ohledně dalšího směřování země a světa. Velká část americké společnosti odmítá připustit destrukci západních pilířů svobodné západní společnosti, na nichž tradiční Amerika stojí, a kterou naopak prosazuje radikální levice,“ tvrdí Klaus.

Nehledě na to, že mainstreamová média předpovídala masivní nástup americké radikální levice, tak se tento jev ukázal být výrazně menší, než se původně zdálo. Naopak volby odhalily, že v americké společnosti existuje značný odpor vůči progresivismu a sociálnímu inženýrství.

Dalším problémovým bodem je možné snížení demokratické legitimity samotných voleb, a to kvůli zásadními vlivu korespondenčního hlasování na průběh a výsledek voleb. V souvislosti s tím Václav Klaus v nadcházející době vidí velká rizika politické destabilizace.

Protesty po volbách

V úterý se ve Spojených státech konaly prezidentské volby. Výsledky hlasování v řadě států jsou zatím neznámé. Podle výpočtů předních amerických televizních kanálů je v čele demokratický kandidát Joe Biden, ke konečnému vítězství potřebuje získat hlasy šesti volitelů. Nicméně současný prezident Donald Trump ve středu oznámil vítězství a obvinil demokraty ze snahy „ukrást volby“. Jeho předvolební štáb se chystá požadovat přepočet hlasů.

Místní noviny Star Tribune uvádějí, že ve středu večer byly zadrženy stovky demonstrantů ve městě Minneapolis ve státě Minnesota, a to krátce poté, co se vydali na federální dálnici č. 94. Demonstranti kromě jiného protestovali proti prezidentství Donalda Trumpa a jeho hrozbám odvolat se proti výsledkům voleb.

Kromě toho bylo oznámeno, že v Portlandu (stát Oregon) protesty přerostly v nepokoje. Podle Fox News demonstranti házeli Molotovovy koktejly a skleněné láhve. Jeden z nich měl dokonce zbraň. Policie označila nepokoje za vzpouru, bylo zadrženo více než deset lidí. Státní orgány se rozhodly použít Národní gardu k udržení veřejného pořádku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EnJe
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Tohle nedělali ani komunisté,“ zuří Fico kvůli zadržení bývalých policistů a přišel s fakty   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:18:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda největší opoziční strany na Slovensku Směr-SD Robert Fico označil čtvrteční zadržení bývalých vysoce postavených policistů za politickou objednávku. Podle něj se takto snaží vypořádat se s opozicí. Zajímalo ho, proč o utajeném policejním zásahu věděli novináři.

Ve čtvrtek odpoledne svolal předseda Směru Robert Fico tiskovou konferenci, na níž se vyjádřil k zatčení bývalého policejního prezidenta Tibora Gašpara a dalších bývalých vysoce postavených policistů v rámci akce Očistec.

„Nevím, co tito lidé dělali v soukromé době. Pokud selhali, ať jsou potrestáni. Ale nebudu lidi házet přes palubu jen proto, že si to přejete vy,“ vzkázal novinářům s tím, že pokud někdo spáchal trestný čin, je třeba ho odsoudit, aby nesl následky za to, co spáchal.

Přitom Fico zdůraznil, že je nutné respektovat princip presumpce neviny, a akci označil za policejní objednávku. Na otázku, zda se nebojí, že bude další na řadě, odpověděl, že takovou otázku čekal.

„Řekněte mi, proč? Pokud něco máte, tak to řekněte,“ vyzval.

Bezdůkazná obvinění

Později se k věci podrobněji vyjádřil na videu zveřejněném na Facebooku. V něm opět zopakoval, že okolnosti zadržování představitelů policie a justice je velmi podezřelé. Fico je přesvědčený, že se premiér Igor Matovič (OĽaNO) snaží takto odlákat pozornost veřejnosti od podezřelého nákupu antigenních testů a sporné kampaně celoplošného testování.

Svá podezření ilustroval na příkladu bývalé místopředsedkyně nejvyššího soudu Jarmily Urbancové, kterou zadrželi na konci října.

„Po Slovensku chodí takový bývalý soudce, který se jmenuje doktor Sklenka. Doktor Sklenka se přiznal, že přijal úplatky dohromady ve výši 170 tisíc eur za to, že pro někoho řešil soudní spory, včetně Mariana Kočnera. Za to, že vypovídá a udává jiné soudce, ho nechali na svobodě a dokonce může mít tyto peníze, které dostal jako úplatek, což je podle mého názoru světový unikát. Ale dnes je Slovensko taková země,“ uvedl Fico. Právě tento soudce podle něj udal Urbancovou.

Podle bývalého premiéra ale obvinění proti ní jsou zcela absurdní.

„V přesně nezjištěném období, na nezjištěném místě místopředsedkyně nejvyššího soudu, doktorka Urbancová přijala od neurčité osoby úplatek ve výši 5 tisíc eur pro doktora Sklenku, kterému finanční prostředky odevzdala v přesně nezjištěném období za to, že v právní věci neurčitého konkurzního řízení, které se vedlo na nějakém soudu, bude postupovat podle jejích požadavků. Neurčité, neurčité, neurčité a ještě jednou neurčité,“ shrnul obvinění Fico.

Podle něj si Sklenka může vymyslet cokoli, aby zůstal na svobodě, a co potkalo Urbancovou, může potkat každého občana.

„Tohle nedělali ani komunisté,“ uvedl Fico. „Co je to proboha za stát?“

Podezřelé statusy

Dále se pozastavil nad statusem novináře Aktuality.sk Davida Istoka na Facebooku. Jeho zpráva, kterou ovšem již smazal, svědčí o tom, že o zásahu musel předem vědět.

„(Novinář, pozn. red.) píše dnes ráno: ‚Budíček kolem třetí ráno, rychle čajík, umýt zuby, sbalit věci a vyrazit. Máme zásoby energeťáků, čokoládovou koblihu, nějaký croissant a tak. Čekáme. Policie si jde pro bývalého šéfa policie. A ještě si pořídil fotografii před policejním autem.‘ Pokud si dával budík na třetí hodinu, musel vědět o akci policistů, která je utajená, již včera večer. Co za tím může být jiného, než objednávka politického charakteru? Jak to bylo možné, že novináři byli pozváni prakticky na všechna místa zadržení, kde zasahovala NAKA,“ klade si otázku Fico.

Podle něj je jasné, že Matovič chtěl, aby novináři vyfotili, jak policisté nasazují zadržovaným pouta, aby se tím pak mohl chlubit.

„Takto bojuje vláda Igora Matoviče s politickou opozicí. Hlavně s tou, která si myslí, že má právo říkat svůj názor,“ míní Fico. „Toto je konec státu, který se nazývá právním státem, a je mi velmi líto, že se takovéto věci na Slovensku dějí,“ uzavřel.

Matovič míří na Fica

Slovenští policisté ve čtvrtek zadrželi bývalého policejního prezidenta Tibora Gašpara, bývalého šéfa Národní kriminální agentury (NAKA) Petra Hraška, exšéfa protikorupční jednotky Roberta Krajmera i bývalého ředitele Národní jednotky finanční policie Bernarda Slobodníka.

Dříve bylo zadrženo několik soudců, a to včetně bývalé místopředsedkyně Nejvyššího soudu Jarmily Urbancové, a šéf Specializované prokuratury Dušan Kováčik. Jak napsala novinářka portálu DenníkN.sk Monika Tódová, za sedm měsíců skončilo ve vazbě 20 vlivných osob, které jsou napojeny na členy bývalých vlád Roberta Fica a Petera Pellegriniho (Hlas).

„Vždy jsem toužil po Slovensku, kde budeme moci čestným policistům a prokurátorům dopřát úplnou svobodu jednat v souladu s veřejným zájmem. Je úžasný pocit se toho dožít... ĎAKUJEME VÁM PÁNOVÉ A DÁMY za statečnou práci,“ reagoval na zatýkání premiér Matovič s tím, že Fico má údajně „mimořádný strach, že světu, který si s Pellegrinim kolem sebe vybudovali, aby je chránil, definitivně končí záruka“.

Mezitím místopředseda Národní rady Juraj Šeliga (Za lidi) vyzval Fica, aby se v kauze obviněných představitelů policie přiznal a šel vypovídat. „Přiznání je polehčující okolnost,“ řekl Šeliga. Podle něj strana Směr-SD v době, kdy byla u moci, „kryla mafiánko-oligarchické prostředí“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EnJc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Za každou uřezanou hlavou nesou vinu vítači migrantů.” Hamplová uvedla jediný způsob, jak se Evropa může zachránit   
Pridal tk Pátek 06 listopad 2020 - 07:12:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká advokátka a bývalá poslankyně Jana Zwyrtek Hamplová promluvila o nekontrolované migraci a nabídla tvrdé řešení, jak se vypořádat s jejími důsledky. Politička nešetřila kritikou na adresu těch, kdo podporuje přijímání uprchlíků, a zároveň vyzvala k podpoře politiků, kteří budou schopní se postavit proti nelegální migraci.

Řada teroristických útoků v poslední době, včetně nedávných tragédií ve Francii a v Rakousku, je důsledkem chybné a zhoubné migrační politiky v Evropě a zanedbávání rostoucích hrozeb spojených s radikálním islamismem, myslí si česká advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Ve svém komentáři pro Prvnizpravy.cz Hamplová tvrdí, že přímou odpovědnost za šíření teroristické hrozby v Evropě nesou ti, co prosazují přijímání uprchlíků.

„Za každou uřezanou hlavu ve Francii nesou vinu vítači imigrantů a zastánci myšlenky, že Evropa patří každému, kdo si vzpomene. Multikulturalismus nikdy nefungoval a nefunguje, je to jen taková rádoby ušlechtilá maska pro totální zradu evropských a křesťanských hodnot,“ jasně vymezuje svůj postoj Hamplová.

Podle jejího názoru rozdávání peněz evropských daňových poplatníků těm, kdo nerespektuje místní zákony a projevuje agresivitu vůči evropským hodnotám, je naprosto nepřijatelné, navíc se to dá považovat za diskriminaci svých vlastních občanů, kteří poctivě pracují a odvádějí daně. Právě kvůli takové politice se evropské obyvatelstvo ocitlo v situaci, kdy jsou jejich životy v každodenním ohrožení, což názorně ukázaly události v Nice a ve Vídni.

Potřebujeme zachránit sami sebe

Vzhledem k nepříznivému trendu zvýšení nebezpečí a zhoubným důsledkům nezodpovědné migrační politiky musíme začít jednat, tvrdí Hamplová. Situace se musí především změnit v politické rovině, kde je potřeba podporovat ty politiky, kteří budou schopní a ochotní zaujmout striktní postoj vůči migrační krizi.

„Naše hlasy by měli dostat ti politikové, kteří se jednoznačně vyjádří k nekompromisnímu odsunu nelegálních migrantů z evropského území, k členství Turecka v NATO,” navrhuje politička. „A pak by taky měla začít platit přímá obecná úměra – kdo tu bez objektivních důvodů nepracuje, ať tu taky nejí,“ dodala následně.

Tím pádem Hamplová dává jasně najevo, že jediným řešením současné krize je odsun všech nelegálních migrantů, stejně jako těch, kdo propaguje či podporuje radikální islamismus. „Trestné musí být sňatky s nezletilými, obřízky a veškeré projevy diskriminace žen. Trestné musí být každé organizování nelegální migrace. Naše území, naše pravidla. Komu se to nelíbí, ať jde,” uzavřela Hamplová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/En3q
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2406 sec,0.0663 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,748kB