Sobota 07 listopad 2020
Masové protesty v Německu proti novému zablokování   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 16:25:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tisíce demonstrantů proti přísnějším karanténním opatřením v Německu demonstrovaly v německém městě Lipsku.

Podle zpráv mnozí demonstranti porušují hygienická pravidla a chodí bez ochranných masek, stejně jako porušují vzdálenost.

Média konstatují, že policie musela agresivní chování demonstrantů několikrát potlačit.

Dříve v Německu vstoupila v platnost zpřísněná karanténní opatření. Minimálně do konce listopadu byly v zemi uzavřeny fitness kluby, tetovací salóny, bazény, kosmetická a masážní studia, divadla, kina a koncertní sály, bary a restaurace.

V naší pravdomluvné České televizi o tom opět neslyšíte ani slovo!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakousko zavírá mešity!   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:55:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po pondělním islámistickém útoku ve Vídni je Rakousko vzhůru nohama. Opozice tepe vládu, probíhá bezpečnostní inventura, jsou zatýkáni další kumpáni z islámistické sféry, a v neposlední řadě jsou prováděny proti-islámistické razie a zavírány radikální mešity. Zatím byla zavřena mešita Tewhid a mešita Melit Ibrahim. Policistům přitom poskytl podporu specnaz WEGA.

Situaci shrnul na tiskovce ministr vnitra Karl Nehammer spolu s ministryní pro integraci Suzanne Raabovou, která uvedla, že akce není namířena proti náboženskému společenství, ale proti zneužívání náboženství radikály.

Zdroj https://www.krone.at/2269916

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAustralská vláda objedná pro 25 milionů obyvatel 80 milionů Covid-19 vakcín. Očkování začne začátkem příštího roku. Australané jako pokusní králíci?   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:38:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Australský předseda vlády Scott Morrison (Liberální strana) prohlásil, že 30 mil vakcín od firmy Asta/Zeneca se již začne příští týden vyrábět a očkování populace má proběhnout začátkem roku 2021. Zatím není jasné, zda očkování bude povinné pro všechny obyvatele. Spíš se přistoupí ke “slovenskému modelu”. Očkování bude sice dobrovolné, ale kdo se nenechá naočkovat, tak nebude smět nakupovat/jezdit MHD/létat letadlem, chodit do školy atd. Stane se z něj občan 2. kategorie a bude vyloučen ze společnosti a v tichosti evaporován.

Vakcína nebyla nijak odborně testována a řada vědců vyjádřila o jejím účinnosti a skutečné funkci vážné obavy. Stanou se z nás pokusní králíci sociálních experimentů globálních elit?!

Australská vláda pro jistotu plánuje objednat ještě dalších 40 milionů kusů vakcín od firmy Novavax a 10 milionů od firmy Pfizer/Biotech. V Austrálii nás sice žije pouze necelých 25 milionů a to vychází 3 vakcíny na hlavu a ještě 5 milionů dávek zbyde. Skoro to vypadá, že si vláda chce být jistá, že alespoň jedna z vakcín “zabere” a přinese kýžený efekt. Jaký to má být efekt, je ale hádankou. Dobro obyvatel Austrálie to určitě nebude.

Klokan
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA mají problém. Majitelé domácích mazlíčků jsou diverzifikovaní, ale veterináři jsou většinou běloši. To se prý musí změnit!   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:34:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Amerika řeší další závažný problém. Většina veterinářů jsou běloši, celých 90%! Jen 2% jsou Hispánci a mezi veterináři nejsou skoro žádní černoši! Přitom majitelé domácích zvířat jsou plně diverzifikovaní. 67% bílých domácností má domácí zvíře, mezi Hispánci je to 61% a mezi černochy je to 37 % ! Bohužel nejsou známi údaje mezi Asiaty, kde například psí maso patří k oblíbené pochoutce.

To se prý musí změnit a je třeba odstranit nerovnost. Nejlepší by prý bylo vypsat stipendia pro studenty ze znevýhodněných menšin. Psi určitě ocení, že je bude ošetřovat černý veterinář. Již ani oni nemohli tu rasovou nespravedlnost a nerovnost dál snášet.

KPI
Česká věc


Zdroj: https://time.com/5901334/black-veterinarians-diversity/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVolby v USA vyhraje Izrael   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:28:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké volby skončily a my, Američané, budeme muset další čtyři roky snášet pokračující nesmysly, přícházející z Bílého domu a Kongresu. Budeme jim lhostejní, nehledě na to, kdo bude zvolen. Ať už vyhraje strana, kde se všechno mění, nebo strana, kdy všechno zůstává stejné, nevyhnutelným výsledkem bude další zvětšení autoritářské moci, spojené s větším distancováním vlády od lidí, kterým bude vládnout.

Uprostřed veškeré té pochmurnosti však existuje jeden úspěšný příběh. Je to příběh o tom, jak Izrael a jeho přátelé z politických a finančních kruhů dokážou vyždímat veškeré možné výhody z obou hlavních stran současně a zjevně bez námahy. Izrael by mohl být skutečným nesporným vítězem ve volbách v roce 2020, i když nebyl uveden na volebním lístku a během kampaně o něm nepadla téměř žádná zmínka.

Obě hlavní strany si předcházely židovské miliardáře, kteří mají úzké vazby na Izrael, a to jednak kvůli příspěvkům, a také kvůli tomu, aby naléhali na své přátele v klubech oligarchů a v médiích kvůli příznivým reakcím. Největším samostatným sponzorem demokratů je mediální magnát Haim Saban, zatímco republikáni se spoléhají na kasinového miliardáře Sheldona Adelsona. Existuje odhad, že 60% politických příspěvků pro demokraty pochází z židovských zdrojů a Saban je jediným největším přispěvatelem. Tento Izraelec má dvojí občanství. Adelson, který také může mít dvojí občanství a má za manželku Izraelku, je hlavním podporovatelem republikánů. Během těchto posledních voleb vysolil více než 100 milionů dolarů.

Saban ani Adelson však neskrývají, že jejich prioritou je podpora Izraele. Je známo, že Saban podporuje Joe Bidena „kvůli jeho dosavadní podpoře Izraele a jeho spojenectví se Spojenými státy.“ Adelson, který byl v 50. letech povolán do americké armády, uvedl, že by tehdy raději sloužil u Izraelských obranných sil. K Sabanovi a Adelsonovi se, pokud jde o lásku k Izraeli, připojuje řada politiků v Kongresu a administrativě, kteří staví Izrael na první místo a chtějí zahrnout židovský stát neomezenou politickou podporou, penězi a zbraněmi.

V nejnovějším projevu zavázanosti vůči „šlechtě“ si ministr obrany Mark Esper minulý týden udělal zastávku v Izraeli, aby svým protějškům poskytl značnou pomoc, samozřejmě vše financovali američtí daňoví poplatníci. Podle zdrojů z Washingtonu a Jeruzaléma chtějí USA „poskytnout Izraeli přímý přístup k vysoce utajovaným satelitům, jako je družicový systém SBIRS pro detekci řízených střel, čímž bude zajištěno, že Izrael získá za velmi krátkou dobu rozhodující obranné platformy prostřednictvím využití výrobních sektorů, plánovaných pro ozbrojené síly USA.“ Izrael také obdrží „hlubší přístup k základním leteckým systémům“ nových stíhaček F-35, které získal od Washingtonu.

Jako odůvodnění pro upgrade bylo uvedeno, že Kongres pověřil USA, aby udržovaly „kvalitativní vojenskou výhodu“ Izraele s ohledem na blížící se prodej F-35 arabským státům, které nedávno navázaly diplomatické styky s Izraelem. Tehdy izraelské zdroje naznačovaly, že židovský stát bude možná potřebovat 8 miliard dolarů na nové upgrady vojenského hardwaru, aby si udržel výhodu nad svými sousedy. Usuzuje se, že tento účet zaplatí americký daňový poplatník, i kdyby v USA nastala vážná finanční krize.

Družicový detekční systém je provozován ze vzdušných platforem, které jsou umístěny na vrtulnících. Bystrý čtenář si jistě uvědomí, že do tohoto rámce nejnovějšího vyzrazení Izraeli nejsou zahrnuty žádné bezpečnostní zájmy USA. Naopak, Izrael bude dostávat materiál z „výrobních sektorů, plánovaných pro americké ozbrojené síly“, což sníží schopnost Ameriky detekovat rakety. Také budou značně narušeny obranné zájmy USA, neboť Izrael nevyhnutelně ukradne pokročilou technologii F-35, k níž bude mít přístup, přepracuje ji pro svůj vlastní obranný průmysl a prodá ji klientům v Asii, Africe a Latinské Americe. Udělali to již dříve, když prodali vyspělou americkou raketovou technologii Číně.

Kongres tomu také nahrává. Do Sněmovny reprezentantů si razí cestu návrh zákona, tzv. „americko-izraelský zákon o autorizaci společné obrany“, který schválí poskytnutí amerických bomb na ničení bunkrů Izraeli. Vzhledem k tomu, že v sousedství Izraele by tyto bomby mohly být užitečné pouze pro bombardování opevněných lokalit v Íránu, je význam této zprávy jasný. Tato „ničitelka bunkrů“ (Massive Ordnance Penetrator) váží 30 000 liber a je schopna zničit cíle, umístěné hluboko pod zemí. Kupodivu Izrael nevlastní letadlo, které by bylo schopné unést tuto váhu, takže se předpokládá, že Bílý dům bude také muset poskytnout bombardér. Tento návrh zákona spolufinancují dva členové Kongresu - demokrat Josh Gottheimer za stát New Jersey a republikán Brian Mast za stát Florida - kteří jsou předními podporovateli Izraele.

Izrael rovněž usiluje o upgrade několika svých jiných stíhacích letadel. Údajně se obrátili na Pentagon ve snaze zakoupit Lockheed Martin F-22 Raptor, jednomístný, dvoumotorový, taktický stíhací letoun stealth, vhodný do každého počasí, který byl původně vyvinut pro letectvo Spojených států. Jeho schopnost utajení, nejvyšší rychlost, manévrovatelnost v kombinaci s pokročilými zbraňovými systémy vzduch-vzduch a země-vzduch z něj činí nejlepší stíhačku na světě.

Bohužel pro Izrael však stíhačky F-22 nejsou v současné době k dispozici, má je pouze letectvo Spojených států. Současný federální zákon USA zakazuje export tohoto letadla komukoli za účelem ochrany přísně tajné moderní technologie stealth a také celé řady vymožeností v oblasti výzbroje a obecného přehledu o situaci. Pokud však převáží úcta a respekt vůči požadavkům Izraele, můžete se klidně vsadit, že židovský stát obdrží souhlas k získání tohoto letadla ještě předtím, než v lednu proběhne inaugurace. Můžete se také spolehnout na to, že izraelští kontraktoři v oblasti obrany brzy poté zkonstruují technologii stealth a další prvky.

Americká vláda servilně ustupuje Izraeli i v dalších věcech - např. označení významných organizací v oblasti lidských práv, které kritizující židovský stát, jako antisemitské, a jejich sankcionování. Také zpřísnila stávající sankce proti íránským finančním institucím, údajně ve snaze ztížit prezidentu Bidenovi znovu zavést pozastavený Společný komplexní akční plán (JCPOA), který má monitorovat íránský jaderný program. Kromě sankcí existují i jiné kroky, které mají vést ke zničení íránské ekonomiky, např. „... že USA společně s Izraelem podnikly v posledních měsících sabotážní útoky uvnitř Íránu, kdy došlo ke zničení elektrárny, továren na hliník a chemikálie, lékařské kliniky a 7 lodí v přístavu Bushehr...“

V rámci nejnovějšího vývoje událostí v souvislosti s upřednostňováním Izraele má americký Kongres uzákonit, že izraelská vláda bude mít právo veta nad rozhodnutím USA prodat zbraně jakékoliv zemi na Středním východě. Návrh zákona se nazývá „Garantování izraelského zákona QME [Kvalitativní vojenská výhoda] z roku 2020“ (H.R. 8494). Také byly na základě exekutivního nařízení USA rozšířeny projekty vědeckého rozvoje v Američany financovaných ilegálních židovských osadách na Západním břehu. Tyto projekty budou nakonec konkurovat americkým společnostem.

Spojené státy se ve skutečnosti staly děvkou Izraele, a stěží existuje politik nebo novinář, který by měl odvahu to říci. Kongres a média jsou natolik zkorumpované penězi z izraelské lobby, že toho nikdy nemohou udělat dost pro to, aby uspokojily americké vládce v Jeruzalémě. A pro ty, kteří nepodlehnou síle peněz, vždy existuje nějaká forma zastrašování, obvinění z popírání holocaustu a antisemitismu, vedoucí k ukončení kariéry. Vše je navrženo k dosažení jednoho výsledku: nezáleží na tom, kdo vyhraje v prezidentských volbách v USA, pokud Izrael dostane to, co chce. A že téměř vždy dosáhne toho, čeho chce.

Philip Giraldi

Israel Wins U.S. Election vyšel 3.11.2020 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8495-volby-v-usa-vyhraje-izrael.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPůjde to bez krve? Těžko…   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:24:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Amerika je unikátní zemí světa a nepochybně i nejdůležitější zemí Západu. Unikátní jak v tom dobrém, tak ještě více ve zlém. Začalo to nezbytně agresivním postupem kolonistů při vymanění se z vlivu domovské Británie, který se bez rozhodujících střetů neobešel. Kolonisté po krvavých bojích zvítězili. Později následovala krutá občanská válka v podstatě mezi svými, mezi liberálnějším Severem a otrokářským Jihem, válka, která v podstatě dodnes určuje kontury moderních USA.

Poutavé slogany o demokracii a boje za svobodu, se prolínala s krví vyvražďovaných původních obyvatel Indiánů a později zotročených černochů, kteří za cenu mnoha úmrtí za nelidských podmínek byli zneužíváni jako nucená pracovní síla. Co bychom si namlouvali, i při příjezdu Pattonovy armády do Československa, existovaly oddělené tábory pro bílé vojáky a pro černé.

A když už jsme u toho násilí, USA bez nadsázky vedou v historii válek na cizím území k zajištění svých imperialistických zájmů. Proto zbraně a násilí spojované se slovy o svobodě a demokracii je Američanům tak blízké…

I proto násilné bouře a nepokoje jsou víceméně pravidelnou součástí protestů, jak společenských, tak zejména politických. A to, že je velice často někdo zastřelen je prostě běžné.

Právě probíhající volby, které zřejmě skončí až definitivním přiklepnutím soudcovského kladívka předsedy Nejvyššího soudu byly zřejmě nejdrsnější v historii USA, protože odpor proti zvolenému prezidentu Donaldu Trumpovi vedenému opozičními demokraty započal ihned po jeho zvolení a při zapojení veškerých silně progresivistických médií byla celou dobu hnětena atmosféra konfrontace až do nepříčetnosti..

V okamžiku, kdy píši tyto řádky, ještě není definitivně dopočítáno (6.11.2020 v 9:02 SEČ), ale i kdyby bylo, není to z hlediska mé úvahy zas tak důležité.

Než tyto volby včetně konsekvencí totiž skončí nějakým ustáleným výsledkem se zřejmě, téměř zákonitě uděje mnohé a vzpomeneme-li si na násilí v ulicích Black Lives Matter v posledním půlroce i faktu ozbrojování bílých mužů ze středozápadu, krev může téci. Jde vlastně jen o to, aby jí bylo méně než více.

Projde-li jako vítěz včetně soudního projednání u Nejvyššího soudu Trump, vzbouří se silná liberální část obyvatelstva.

Naopak, bude-li jako vítěz potvrzen Biden, zcela jistě to odmítne Trump a jeho stoupenci.

Zkrátka a dobře bez krve si to nedovedu představit. A jak říkám: V USA je od vznešených slůvek ke zbrani velice blízko.

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPlné znění projevu US prezidenta Donalda Trumpa, který televize zcenzurovaly   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:05:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Televizní stanice uprostřed projevu prezidenta USA ukončily přímý přenos s tvrzením, že lže a vyzývá k občanské válce. Proto přikládám překlad plného znění Trumpova projevu, abyste si mohli sami udělat názor.

PREZIDENT: „Dobrý večer. Rád bych americkým lidem poskytl informace o našem úsilí o ochranu integrity našich velmi důležitých voleb 2020. Pokud spočítáte legální hlasy, snadno vyhraji. Pokud spočítáte nelegální hlasy, mohou se nám pokusit ukrást volby. Pokud spočítáte hlasy, které přišly pozdě – a ty kontrolujeme velmi silně. Ale hodně hlasů přišlo pozdě.

Už jsem rozhodně vyhrál mnoho kritických států, včetně obrovských vítězství na Floridě, Iowě, Indianě, Ohiu, abych jmenovali jen několik. Vyhráli jsme tato a mnoho dalších vítězství navzdory historickým volebním zásahům velkých médií, velkých peněz a velkých technologií.

Jak všichni viděli, vyhráli jsme historickými počty hlasů. A ti, kdo provádějí průzkumy veřejného mínění (pollsters) to pochopili špatně. Chápali to úplně špatně. Měli jsme hodnoty, které byly tak směšné, a to tehdy všichni věděli. Nekonala se žádná modrá vlna, kterou předpovídali. Mysleli si, že bude velká modrá vlna; to bylo chybné. To bylo provedeno, protože nás chtěli srazit dolů. Ale místo toho došlo k velké červené vlně.

A ve skutečnosti to média náležitě uznala. Myslím, že to na ně udělalo velký dojem, ale to bylo poté. To nám neposloužilo.

Ponechali jsme si Senát, přestože jsme měli obhajovat dvakrát tolik křesel než demokraté. A ve skutečně - mnohem konkurenceschopnějších státech - jsme odvedli skvělou práci se Senátem a myslím si, že jsme velmi hrdí na to, co se tam stalo. Měli jsme mnohem více křesel, která jsme museli obhajovat.

Jen na kampaň do Senátu v Jižní Karolíně a Kentucky Demokraté utratili téměř 200 milionů dolarů – dvě kampaně - a stovky milionů dolarů celkově proti nám. Na národní úrovni byli hlavními dárci našich oponentů bankéři z Wall Street a „zvláštní zájmy“. Našimi hlavními dárci byli policisté, zemědělci, běžní občané. Přesto jsme vůbec poprvé ve Sněmovně reprezentantů neprohráli nic. Mluvil jsem dnes s Kevinem McCarthym. Řekl, že tomu nemůže uvěřit: nulové ztráty. Velmi neobvyklá věc. Nula. A ve skutečnosti jsme získali mnoho nových křesel.

Byl to také rok republikánské ženy. Do Kongresu bylo zvoleno více republikánských žen než kdykoli předtím. To je velký úspěch. Získal jsem největší podíl nebílých voličů ze všech republikánů za posledních 60 let, včetně historického počtu voličů Latino, Afroameričanů, asijských Američanů a nativních Američanů, vůbec největší v naší historii. Rozšířili jsme naši stranu o 4 miliony voličů, což byla největší účast v historii Republikánské strany.

Zdá se, že Demokraté jsou stranou velkých dárců, velkých médií a velkých technologií. A Republikáni se stali stranou amerického dělníka, to se stalo. A věřím, že jsme také stranou integrace.

Jak nyní všichni vědí, průzkumy médií byly zásahy do voleb, v pravém slova smyslu tohoto slova, vedené mocnými „zvláštními“ zájmy. Tyto skutečně falešné průzkumy veřejného mínění - musím jim říkat falešné průzkumy veřejného mínění - byly navrženy tak, aby udržely naše voliče doma, vytvořily iluzi vzestupu pro pana Bidena a snížily schopnost Republikánů získávat finanční prostředky. Byly to, čemu se říká „potlačovací ankety“. Každý to teď ví. A nikdy to nebylo použito do té míry, jako to bylo použito v těchto posledních volbách.

Abychom zdůraznili jen několik příkladů: Den před volbami Quinnipiac - což bylo špatné při každé příležitosti, o které vím - měl Joe Biden v průzkumech na Floridě o 5% více a nakonec měl o 8,4 % méně. A snadno jsem vyhrál Floridu. Snadno. Takže mi hodně ubrali na Floridě a nakonec jsem hodně vyhrál Floridu. Kromě toho byly velmi přesné, opravdu. V Ohiu ho povýšili o 4 % a mýlily se o 12,2 %. A také jsem velmi snadno vyhrál Ohio - velký stát Ohio.

Washington Post měl Bidena ve Wisconsinu ve vedení o 17 %, a bylo to v podstatě vyrovnané. Byli mimo asi o 17 % a věděli to. Nejsou to hloupí lidé. Věděli to. V zájmu potlačení.

V prezidentském závodě nyní zbývá rozhodnout jen o několika státech. Hlasovací aparát těchto států je ve všech případech řízen Demokraty.

Ve skutečnosti jsme hodně vyhrávali na všech klíčových místech. A pak naše číslo začalo zázračně v tajnosti klesat a nedovolili vstup zákonně přípustným pozorovatelům. V několika případech jsme šli k soudu a byli jsme schopni je přimět, aby vpustili naše pozorovatele. A když se tam pozorovatelé dostali, chtěli, aby byli 60, 70 stop, 80 stop daleko, 100 stop - nebo mimo budovu, aby pozorovali lidi uvnitř budovy.

A vyhráli jsme případ - velký případ. A dějí se i další. Existuje spousta - spousta soudních sporů. I mimo naše soudní spory existuje obrovské množství soudních sporů obecně kvůli tomu, jak nespravedlivý byl tento proces, a to jsem předpovídal. O hlasování poštou mluvím už dlouho. Ono - skutečně zničilo náš systém.
Je to zkorumpovaný systém. A dělá lidi zkorumpovanými, i když nejsou takoví od přírody, ale zkorumpují se; je to příliš snadné. Chtějí zjistit, kolik hlasů potřebují, a zdá se, že je dokáží najít. Čekají a čekají, a pak je najdou.

A to vidíte na volební noci. V hlasování v Severní Karolíně jsme byli napřed o hodně - obrovský počet hlasů. A stále jsme o hodně, ale ne o tolik, protože najednou najdou hlasovací lístky. "Ach, máme nějaké poštovní lístky."

Je úžasné, jak jsou i tyto poštovní lístky tak jednostranné. Vím, že to mělo být ve prospěch demokratů, ale ve všech případech jsou tak jednostranní.

V Pensylvánii jsme měli o téměř 700 000 hlasů více . Hodně jsem vyhrál Pensylvánii, a to se snížilo na - myslím, že teď řekli, že jsme napřed o 90 000 hlasů. A budou stále přicházet a přicházet a přicházet. Našli je všude. A nechtějí, abychom měli nějakého pozorovatele, i když jsme soudní spor vyhráli. Soudce řekl - musíte mít pozorovatele.

Stejně tak v Georgii – a oni se odvolávají. Opravdu se odvolávají. Vyhráli jsme případ, v němž chceme, aby se lidé dívali, a chceme pozorovatele, a oni se skutečně odvolávají, což je dost zajímavé. Zajímalo by mě, proč se odvolávají - protože vše, co chceme udělat, je nechat lidi sledovat, jak dělají hlasovací tabulky.

Stejně tak v Georgii jsem hodně vyhrál - hodně - s náskokem - přiblížil jsem se ve volební noci k 300 000 hlasům. A, mimochodem, náskok se zmenšil a teď to bude v bodě, kdy půjdu od „hodně vyhrávám“ k tomu, že to bude trochu vyrovnané.

V Georgii prasklo potrubí na vzdáleném místě, naprosto nesouvisejícím s místem, kde se počítá, a přestali počítat na čtyři hodiny a stalo se spousta věcí. Volební aparát v Georgii řídí Demokraté.

V Michiganu jsme měli také náskok 300 000. Byli jsme v Michiganu; vyhráli jsme stát. A ve Wisconsinu se nám také dařilo fantasticky dobře. A to se zmenšilo. Všechno - v každém případě byl najednou náskok pryč.

Dnes jsme na dobré cestě vyhrát Arizonu. Potřebujeme mít pouze 55 % zbývajících hlasů - 55 % rozdílu. A to je čára, kterou jsme výrazně překročili. Uvidíme, co se s tím stane, ale jsme na dobré cestě, abychom v Arizoně byli v pořádku.

Naším cílem je hájit integritu voleb. Nedovolíme, aby korupce ukradla takové důležité volby nebo jakékoli jiné volby. A nemůžeme dopustit ticho – aby kdokoli umlčel naše voliče a vytvořil výsledky.

Nikdy jsem neměl - už dlouhou dobu dělám spoustu veřejných věcí; Nikdy jsem neměl nic, co by mě tak od lidí inspirovalo - volali, mluvili, posílali nám věci. Nikdy jsem neviděl takovou - lásku a takovou náklonnost a takového ducha, jaké jsem teď viděl. Lidé vědí, co se děje, a vidí, co se děje, a děje se to před jejich očima.

A existuje mnoho případů, které budou hlášeny velmi brzy. Probíhají obrovské spory. A to jsou případy, kdy se snaží ukrást volby, snaží se zmanipulovat volby, a to nemůžeme dopustit. Detroit a Filadelfie - známé jako dvě nejzkorumpovanější politická místa kdekoli v naší zemi - snadno - nemohou být zodpovědné za zrežírování výsledku závodu o funkci prezidenta - velmi důležitého prezidentského závodu.

V Pensylvánii šli Demokraté k Nejvyššímu soudu státu, aby se pokusili zakázat naše volební pozorovatele, a to velmi důrazně. Nyní jsme případ vyhráli, ale oni - pokračují. Nikoho tam nechtějí. Nechtějí, aby je někdo sledoval, jak počítají hlasovací lístky, a nedokážu si představit proč. Neexistuje absolutně žádný legitimní důvod, proč by nechtěli, aby lidé sledovali tento proces, protože pokud je rovný, byli by - měli by být na něj hrdí. Místo toho se samozřejmě snaží spáchat podvod. O tom není pochyb.

Ve Filadelfii byli pozorovatelé drženi daleko - velmi daleko - tak daleko, že lidé se museli pomocí dalekohledu pokoušet něco vidět, a způsobili tím obrovské problémy. Sčítači dali papír na všechna okna, takže nevidíte dovnitř, a lidé, kterým je bráněno v přístupu, jsou velmi nešťastní a občas poněkud násilní.
V Georgii, 11. obvod rozhodl, že se hlasuje v den voleb - že by hlasy měly být v den voleb, a nebyly. Hlasování přichází po volebním dni. A už měli rozhodnutí, že musíte mít hlasy do volebního dne. Pokud je mi známo, mělo by se hlasovat do volebního dne, a neudělali to.

Představitelé Demokratů nikdy nevěřili, že mohou tyto volby čestně vyhrát. Opravdu tomu věřím. Proto spolehli na hlasovací lístky, kde se děje obrovská korupce a podvody. Proto rozeslali desítky milionů nevyžádaných hlasovacích lístků bez jakýchkoli ověřovacích opatření. A všem jsem řekl, že se tyto věci stanou, a nyní vidíme, že se to stalo. Sledoval jsem spoustu různých voleb, než se Demokraté rozhodli jít k těmto velkými a masivním volbám, kdy byly rozdány desítky milionů hlasovacích lístků - v mnoha případech naprosto nevyžádaných.

To je v americké historii bezprecedentní. To je záměrné. Navzdory mnohaletým tvrzením, že jim záleží na volební bezpečnosti, odmítají zahrnout jakýkoli požadavek na ověření podpisů, totožnosti nebo dokonce určení, zda jsou tito voliči způsobilí nebo nezpůsobilí k hlasování. Lidé chodí jako náměsíční -nic netuší - prostě berou čísla. Píšou si tam různé věci - pracovníci - a dělají spoustu špatných věcí. A přichází spousta informací a soudních sporů, které uvidíte, které otřesou i vámi lidmi, a vy všechno uvidíte.

Úředníci, kteří dohlížejí na počítání v Pensylvánii a dalších klíčových státech, jsou všichni součástí zkorumpovaného demokratického mechanismu, o kterém jste psali - a dlouhou dobu píšete o zkorumpovaném demokratickém stroji. Chodil jsem tam do školy a vím o tom hodně. Nezměnilo se to. Je to už dávno a nezměnilo se to. Zhoršilo se to.

V Pensylvánii straničtí demokraté povolili přijímat hlasovací lístky ve státě tři dny po volbách, a domníváme se ještě mnohem víc. A počítají je bez jakýchkoli poštovních razítek nebo identifikace. Takže nemáte poštovní razítka; nemáte identifikaci. V celé zemi došlo k řadě znepokojivých nesrovnalostí. Naše kampani byl odepřen přístup ke sledování jakéhokoli počítání v Detroitu. Detroit je další místo.

Takže nemáte poštovní razítka; nemáte identifikaci. V celé zemi došlo k řadě znepokojivých nesrovnalostí. Naší kampani (lidem) byl odepřen přístup ke sledování jakéhokoli počítání v Detroitu. Detroit je další místo - a neřekl bych, že má nejlepší pověst poctivosti voleb.

Pracovníci hlasování v Michiganu duplikovali hlasovací lístky. Ale když se naši pozorovatelé pokusili tuto aktivitu zpochybnit, tito pracovníci hlasování si stoupli před dobrovolníky, aby jim blokovali výhled, aby neviděli, co dělají, což se stalo trochu nebezpečným.

Jedno hlavní centrum pro počítání hlasovacích lístků v Detroitu znovu zakrylo okna velkými kusy lepenky. A tak chtěli chránit a blokovat oblast počítání. Nechtěli, aby to někdo viděl, i když to byli pozorovatelé, kteří byli legálními pozorovateli, kteří tam měli být.

V Detroitu byly hodiny nevysvětlitelného zpoždění při dodání mnoha hlasů pro sčítání. Poslední dávka dorazila až ve čtyři ráno, přestože volební místnosti se zavřely v osm hodin. Takže to přinesli dovnitř a várky přišly a nikdo nevěděl, odkud pocházejí. V Georgii nám byl rovněž odepřen přístup k pozorování na kritických místech.

V mnoha „swing states“ bylo počítání o volební noci zastaveno na hodiny a hodiny, přičemž výsledky byly zadržovány z hlavních lokací provozovaných Demokraty, jen aby se objevily později. A určitě se objevily a všechny měly na sobě jméno „Biden“, nebo téměř všechny - myslím, že téměř všechny. Všechny měly na sobě jméno „Biden“, což je trochu divné.

Vyzývám Joea a každého demokrata, aby objasnili, že chtějí pouze legální hlasy. Protože mluví o volbách a myslím, že by měli používat slovo „legální“ - „legální hlasy“. "Chceme, aby se počítal každý zákonný hlas." A chci, aby se počítal každý zákonný hlas. Chceme otevřenost a transparentnost - žádné tajné sčítací místnosti, žádné tajné hlasovací lístky, žádné nelegální hlasování po volebním dni.

Máte volební den a zákony jsou v tomto ohledu velmi přísné. Máte volební den. A lidé nechtějí hlasy odevzdané po Dni voleb a chtějí, aby byl proces čestný. Je to tak důležité. Chceme poctivé volby a chceme poctivý počet a chceme, aby tam pracovali čestní lidé, protože je to velmi důležitá práce.

To je způsob, jakým tato země vyhraje. To je způsob, jakým USA zvítězí. A myslíme si, že volby snadno vyhrajeme. Myslíme si, že bude probíhat spousta soudních sporů, protože máme tolik důkazů, tolik důkazů. A možná to skončí u Nejvyššího soudu. Uvidíme. Ale myslíme si, že tam bude spousta soudních sporů, protože si nemůžeme nechat ukradnout volby - takhle.

A já - říkám vám, že bych - mluvil jsem o tom už mnoho měsíců se všemi z vás. A velmi jsem řekl, že korespondenční hlasovací lístky skončí katastrofou. Nicotné volby by byly katastrofou. Nicotné, velmi snadno proveditelné volby by byly katastrofou.

Toto je rozsáhlá verze a každým dnem se to zhoršuje. Slyšíme příběhy, které jsou hororovými příběhy - absolutními hororovými příběhy. A nemůžeme dopustit, aby se to stalo Spojeným státům americkým. Nejde o to, kdo vyhraje - Republikán, Demokrat; Joe, já sám. Nemůžeme dopustit, aby se to stalo naší zemi. Nemůžeme být zneuctěni tím, že se něco takového stane.

Doufejme tedy, že to bude vyjasněno, možná brzy; Doufám že brzy. Pravděpodobně to ale projde procesem - právním procesem. A jak víte, získal jsem určité státy a on tvrdí, že získal určité státy. Můžeme si tedy oba nárokovat určité státy, ale nakonec mám pocit, že budou muset vládnout soudci. Ale bylo tam hodně lumpáren a my to v naší zemi nemůžeme dopustit.
Děkuji mnohokrát.“

Ivan David
Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKobza: Vláda popírá realitu a pokorně čeká na instrukce. Co ale nastane, až padne první česká hlava muslimskou mačetou?   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 06:00:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanec SPD Jiří Kobza v komentáři pro Prvnizpravy.cz zkritizoval vládu za to, že ta podle něj podceňuje hrozbu islámského terorismu pro Česko. Vyčítá ji tak oslabenou akceschopnost a také to, že hlavním úkolem armády se nyní namísto ochrany obyvatel stává uhájení evropských hodnot. To ale bude podle Kobzy mít vážné důsledky.

„Zatímco nás naše (především) veřejnoprávní média zahlcují spoustou informací o koronaviru a amerických volbách, islámský terorismus za našimi hranicemi je až na samém okraji pozornosti,“ píše Jiří Kobza.

Z dohledu veřejnosti tak podle něj uniká skutečnost, že česká armáda dělá vše kromě plnění svého hlavního úkolu, kterým je ochrana obyvatel a území ČR. „Namísto, aby se účastnila uzavření hranic ČR, bojuje v Afghánistánu, v Mali a chrání Litvu před Ruskem,“ argumentoval Kobza.

Jednání vlády se podle poslance ukazuje jako v téže míře nedůsledné, pokud jde o reakci na teroristické útoky ve Francii a ve Vídni. „Naše vláda s hlavou pokorně v písku čeká na instrukce z EU, jak se ještě lépe semknout, a ještě lépe vyjádřit svoji podporu multikulturalismu a toleranci imigrace,“ poukázal Kobza.
Podobné oficiální reakce západních politických elit mu připadají příliš naivní.

„Tak například francouzský prezident Macron přišel s tím, že převychová imámy a odnaučí je šířit nenávist zejména mezi mladými muslimy. Doslova řekl, že chce ‚strukturovat imámy´ a ‚školit své vlastní doma´. To je beznadějnější, než poroučet větru a dešti. Což si jedna z vůdčích evropských hlav myslí, že jí na to zbytek světa skočí?“ ptá se Kobza.

Perspektivu však poslanec vidí mnohem černěji. Namísto podařeného vyškolení imámů můžeme podle něj oprávněně očekávat, že „ve Francii, co nevidět propukne regulérní občanská válka mezi muslimy a Francouzi, jimž se už začne vážně zajídat to stálé ustupování škol, úřadů a dalších společenských autorit před teroristy s mačetou v ruce“.

Skončí to všechno pode Kobzy vznikem sběrných detenčních táborů a násilnou repatriací odmítnutých migrantů z třetího světa, což nakonec vyvolá další turbulence.

„A co tedy dělá naše vláda? Všimla si už, že jsme přesně na té demarkační čáře mezi evropským severozápadem a muslimským jihovýchodem? Že každá příští válka se bude odehrávat mj. i na našem území? Pochybuji. V popírání reality je opravdu dobrá,“ pohoršuje se Kobza.

Shrnutí

Co je tedy podle Kobzy hlavními problémy ČR? Poslanec podotýká, že jedním z nich je nefunkčnost armády, která by okamžitě byla připravena „uhájit naše, nikoli nějaké ‚evropské´ hodnoty, ať už je jejich protagonistou gay-pornoherec Janda nebo vrchní eurocenzorka Jourová“.

Druhým problémem je podle Kobzy to, že vláda nemá jednotnou zahraniční politiku.

„Máme jen několik mladistvých papalášů, kteří z Černína či Letné odezírají z bruselských úst. Někdy mě až udivuje, že se tuto lidé nebojí toho, co nastane, až padne první česká hlava muslimskou mačetou na dlažbu Václavského náměstí. Copak si vážně myslí, že se to jich anebo nás všech netýká? Nebo že to za nás zařídí další bruselská směrnice?“ ptá se.

Ke stejně neuspokojivým zjištěním lze podle Kobzy dojít při pozorování celkové politické scény v Česku.
„Máme tady partaj, která si už do názvu vetkla slovo, které tradičně označovalo zločince, rabijáty a hrdlořezy. Mohli bychom se tomu pousmát a mluvit o metafoře a nadsázce, kdyby Piráti plnili svůj původní program spočívající v boji s copyrightovou lobby a snahami o cenzuru internetu. Dělají však něco z toho naši Piráti? Nikoli. Jen nás pan Bartoš ujišťuje, že je připraven být příštím premiérem,“ poznamenal Kobza.

Pokud jde o ostatní politická uskupení, není podle poslance situace o nic lepší, když začínají spojovat do koalic a prohlašovat za svůj hlavní cíl odstranění premiéra Andreje Babiše.

„ODS, KDU-ČSL a TOP 09 sice ohlásili úmysl smést Andreje Babiše společnými silami v příštích volbách z trůnu, a dokonce se jim to může i podařit, ale s těmito nesourodými koalicemi máme v naší zemi dostatek zkušeností a jejich životnost se počítá spíše na měsíce než na roky, protože ješitnost jejich předsedů jim to jinak nedovolí. Ale hlavně: co nastane s odstřelem Babiše? No přece nástup Bartoše. Dokonce možná opřeného o STAN a socialisty. Komunisté se bezpečně odebírají k trvalému spánku,“ předpovídá Kobza.
Zbývá tak podle něj jen „vytrvale špiněná a nebezpečná svojí pevnou vírou ve vlastenectví SPD“.


Kobza však poznamenává, že postupně veřejnosti začíná přicházet pochopení, že toto hnutí je politickou sílou, která si všímá zájmů občanů v rozměrů nejen vnitřní, ale také zahraniční a bezpečnostní politiky. „A že tato politika překáží bruselským rádcům a věrchuškářům, je nabíledni. Proto nám naši liberální demoblokáři předkládají náhradní sousto v podobě kremelského a pekingského strašáka. A vlastenectví označují za zločin,“ uzavřel celou věc poslanec SPD Jiří Kobza.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Epub
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská unie uvalila sankce na Alexandra Lukašenka. Bělorusko slibuje odvetnou reakci   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 05:52:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie oficiálně zavedla sankce proti běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi. Takové informace vyplývají z dokumentu zveřejněného EU. Na celou věc ale záhy reagovalo tamní ministerstvo zahraničí, které se nechalo slyšet, že již brzy bude následovat patřičná reakce.

Evropská unie považuje běloruského lídra za osobu, která je odpovědná za represe vůči opozičním prezidentským kandidátům a pokojným demonstrantům, a také za zastrašování novinářů.

Ministři zahraničních věcí EU učinili politické rozhodnutí o prodloužení sankcí vůči Bělorusku jiř 12. října. Od té doby probíhají práce na vypracování a odsouhlasení nové tzv. černé listiny.

Kromě Lukašenka se na zmiňovaném seznamu ocitl také jeho nejstarší syn Viktor a dalších 13 obžalovaných, včetně šéfa prezidentské administrativy Igora Sergijenka, šéfa Výboru pro státní bezpečnost (KGB) Běloruské republiky Ivana Tertela, tiskové mluvčí prezidenta Natálie Eismontové, šéfa skupiny Alfa Sergeje Zubkova, předsedy Ústavního soudu Petra Miklaševiče a dalších.

Všem, kteří figurují na daném seznamu, bude zakázáno cestovat do EU a jejich majetek v Evropské unii bude zmrazen.

Připomeňme, že se jedná již o druhý balíček individuálních sankcí EU vůči Bělorusku. První vstoupil v platnost 2. října, kdy seznam zahrnoval 40 osob podílejících se podle Bruselu na násilí proti demonstrantům a na falšování výsledků hlasování. Lukašenko nebyl na tento seznam zařazen, protože Evropská unie vyjádřila naději, že běloruské orgány na výzvu zareagují a „zahájí konstruktivní dialog s běloruskou opozicí“.

Bělorusko slíbilo brzkou reakci

Bělorusko následně slíbilo, že bude na nové sankce EU reagovat. Jak uvádí tamní ministerstvo zahraničí, nové evropské sankce vůči Minsku zatím studují. Dodalo však, že tento krok nezůstane bez reakce, která bude následovat velmi brzy. V pátek to prohlásil tiskový mluvčí ministerstva zahraničí Anatolij Glaz.

„V současné chvíli vše v klidu a pečlivě studujeme. Toto rozhodnutí rozhodně nezůstane bez reakce, která bude následovat velmi brzy,“ nechal se slyšet mluvčí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EptW

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA by měly okamžitě napravit své chyby ohledně teroristických organizací   
Pridal tk Sobota 07 listopad 2020 - 05:21:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vzhledem k tomu, že Spojené státy zvrátily své rozhodnutí charakterizovat „Islámské hnutí Východního Turkestánu“ jako teroristickou organizaci, mluvčí ministerstva zahraničí Wang Wenbin (Wang Wen-pin) v Pekingu dne 6. listopadu řekl, že USA by měly okamžitě napravit své chyby a neměly by „očišťovat“ teroristické organizace a bránit mezinárodní spolupráci v boji proti terorismu.

Podle zprávy z webové stránky amerického ministerstva zahraničí z 5. listopadu americký ministr zahraničí Pompeo oznámil stažení rozhodnutí o charakterizaci „Islámského hnutí Východního Turkestánu“ jako teroristické organizace. V této souvislosti Wang Wenbin uvedl, že Čína vyjadřuje silnou nespokojenost a rozhodný nesouhlas s příslušným rozhodnutím USA. „Islámské hnutí Východního Turkestánu“ je teroristická organizace uvedená na seznamu Radou bezpečnosti OSN a také teroristická organizace uznaná mezinárodním společenstvím. Dlouhodobě se zabývá teroristickými a násilnými aktivitami, které způsobují velké množství obětí a majetkových ztrát a vážně ohrožují bezpečnost a stabilitu Číny a mezinárodního regionu.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2066 sec,0.0510 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,722kB