Úterý 10 listopad 2020
Už to začalo! Americký generální prokurátor nařídil podřízeným, aby začali kontrolovat průběh voleb   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 19:04:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéf amerického ministerstva spravedlnosti William Barr zaslal americkým státním zástupcům oficiální dopis, který je opravňuje k zahájení vyšetřování „přiměřených obvinění“ z možných podvodů v nedávných prezidentských volbách.

Americký generální prokurátor William Barr poslal federálním prokurátorům přípis, kterým je zmocnil vyšetřovat „rozumná obvinění“ z možných volebních podvodů, aniž by čekali na potvrzení voleb ze strany unijních států.

Barr zejména řekl americkým státním zástupcům, že mohou zahájit vyšetřování „pokud existují jasná a jasně věrohodná obvinění z protiprávního jednání, která, pokud jsou pravdivá, by mohla potenciálně ovlivnit výsledek federálních voleb v konkrétním státě“.

Zpráva o Barrově nařízení přichází v době, kdy Donald Trump a někteří přední republikáni pokračují v tvrzeních o rozsáhlých podvodech s hlasováním a sám Trump odmítl přiznat porážku nově zvolenému prezidentovi Joe Bidenovi.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrestní oznámení na premiéra Slovenské republiky Igora Matoviče   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 09:33:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenský poslanec Ĺubomír Blaha (Smer) podává několik trestních oznámení na premiéra Igora Matoviče v souvislosti s plošným testováním na Covid-19, které podle poslance Blahy mělo sloužit k osobnímu obohacení premiéra a dalších osob.

O Matovičovi a jeho podvodech s firmičkou, která dluží na zdravotním a sociálním pojištění a vyhrála tendr na nákup a distribuci pofidérních testovacích sad, jsme již na našem webu psali vícekrát, takže trestní oznámení je jen další hřebíček do rakve tohoto kontroverzního předsedy slovenské vlády.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÁzerbajdžánský prezident Alijev se omluvil Putinovi za sestřelený ruský vrtulník Mi-24   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 09:18:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Ázerbájdžánu Ilham Alijev zavolal ruskému kolegovi Vladimiru Putinovi a omluvil se za incident s ruským vrtulníkem na arménsko-ázerbajdžánské hranici, zároveň slíbil, že viníci sestřelení vrtulníku budou potrestáni, informovalo o tom tiskové oddělení Alijeva.

Ministerstvo obrany Ruska včera oznámilo, že ruský vrtulník Mi-24 byl sestřelen ve vzdušném prostoru Arménie mimo zóny bojových akcí. Zemřeli dva členové posádky, jeden byl zraněn. Ázerbajdžánská strana přiznala, že omylem sestřelila ruský vrtulník, omluvila se a uvedla, že je připravena Rusku vyplatit kompenzaci. Moskva tento krok ocenila pozitivně a vyjádřila naději, že viníci budou potrestáni.

„Prezident Ilham Alijev se omluvil za tragickou náhodu a poznamenal, že večer byl tento vrtulník přijat za vrtulník Vojensko-vzdušných sil Arménie,“ uvádí tiskové oddělení ázerbajdžánského prezidenta.

Ázerbajdžánský lídr poprosil, aby příbuzným a blízkým byla vyjádřena upřímná soustrast, zraněnému členovi posádky Mi-24 popřál brzké uzdravení.

Alijev během telefonátu potvrdil, že Baku je připraveno vyplatit kompenzaci rodinám zemřelých a zraněnému. Putinovi také oznámil, že Generální prokuratura Ázerbájdžánu zahájila trestní řízení ve věci s ruským vrtulníkem.

„Viníci budou potrestáni, o čemž bude informována ruská strana. Ruský prezident poděkovali prezidentu Ilhamu Alijevu za telefonát a poznamenal, že podobné incidenty jsou nepřípustné. Strany vyjádřily přesvědčení, že v budoucnu k podobným incidentům nedojde,“ uvedlo tiskové oddělení.

Situace v Náhorním Karabachu a ruští mírotvorci

K incidentu s Mi-24 došlo na pozadí zhoršení situace v Náhorním Karabachu. Arménie a Ázerbájdžán se navzájem obvinily z vojenských akcí. Lídři Ruska, USA a Francie vyzvali bojující strany k ukončení bojů a zahájení jednání bez předběžných podmínek.

Situace se zkomplikovala tím, že Ankara aktivně podporuje Baku. Přičemž Turecko je členem NATO, Arménie zase Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti.

V noci na 10. listopadu vyšlo najevo, že lídři Ruska, Arménie a Ázerbájdžánu přijali společné prohlášení o zastavení bojů v Náhorním Karabachu. Jak oznámil Vladimir Putin, bojové akce v zóně konfliktu budou zcela ukončeny od úterní půlnoci moskevského času (pondělní 22:00 SEČ). Ázerbájdžán a Arménie zůstávají na současných pozicích a také si musí vyměnit vojenské zajatce. Zároveň v regionu budou umístěni ruští mírotvorci.Zdroj: Sputniknews, Ruskavesna
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolští LGBT a propotratoví aktivisté vyzývají k vraždění katolických kněží   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 05:15:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polští LGBT a propotratoví aktivisté, řízení a placení ze Západu, začínají otevřeně vyzývat k násilí proti svým politických oponentům. V Gdaňsku byl zneuctěn velký kříž nápisem “ZABIJ KNĚZE”.

Je to další eskalace ze strany neomarxistické levice proti katolické církvi a katolíkům obecně. Polská veřejnost je totiž proti LGBT propagandě a to se západním pánům nelíbí.

Proto se jejich pátá kolona snaží o vyvolání konfliktu, který by vedl k zásahu “spřátelených sil” za nastolení tolerance k LGBT v Polsku.

Grzegorz
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrávníci Republikánské strany identifikovali 450 000 zfalšovaných hlasů v několika amerických státech, další stovky tisíc hlasů obsahují zaškrtnutého pouze Joea Bidena...   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 05:11:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právníci Republikánské strany identifikovali 450 000 zfalšovaných hlasů v několika amerických státech, další stovky tisíc hlasů obsahují zaškrtnutého pouze Joea Bidena, ale ani jednoho demokratického kandidáta do kongresu nebo na post guvernéra! Anonymní skupina vědců našla empirický důkaz o podvodu a umělém přičítání hlasů Bidenovi! Ten se již v říjnu ke všemu otevřeně přiznal! A pozor, Donald Trump právě vyrazil ministra obrany a do čela armády postavil šéfa národní protiteroristické centrály! Co to znamená? Bude armáda provádět razie v Deep State?

Advokátka a právní zástupkyně generála Michaela Flynna a jedna z hlavních advokátek Republikánské strany Sidney Powell, poskytla v neděli americké televizi FOX News zásadní rozhovor, který vám přinášíme v otitulkovaném videu níže v tomto článku. V úvodu videa však najdete záznam z vystoupení Joea Bidena z jeho projevu v pořadu Pod Save America ze dne 24. října, kde se přiznal, že společně s Barackem Obamou a dalšími lidmi z Bidenovy kampaně dali dohromady největší organizaci na páchání volebních podvodů v dějinách americké politiky.

Média to okamžitě omluvila tím, že Joe Biden se pouze popletl, protože je starý a dobrotivý popleta, který plácá slova, prostě on to tak nemyslel, zapomeňte! Jenže, opak je pravdou. Joe Biden trpí pokročilou demencí, jejíž projevy jsou tlumeny injekcemi a medikamenty, ovšem vedlejším projevem demence jsou tzv. nekoordinované volní projevy, mezi něž patří nekontrolovaná upřímnost, nedomýšlení důsledků svých výroků, nedostatek kontroly nad kognitivními procesy v mozku. Joe Biden tak kvůli své nemoci velmi často říká to, co má na jazyku, to co je pravda, protože to nedokáže ovládat. Joe Biden se tak prořekl, že nachystali volební podvod, který americké dějiny nepamatují.

Republikáni identifikovali 450 000 zfalšovaných hlasů v několika státech

Sidney Powell poskytla TV Fox další informace a je to hotový masakr. Republikáni totiž již identifikovali 450 000 volebních lístků v několika státech, které jsou prokazatelně zfalšované nebo neoprávněně započítané, dále evidují stovky tisíc hlasů, které jsou uměle vytvořené, protože obsahují pouze hlas pro Joe Bidena, ale nikoliv pro demokratické kandidáty na tomtéž volebním lístku, kde jsou další kandidáti demokratů do kongresu a na post guvernéra. Těchto lístků jsou stovky a stovky tisíc v několika státech, což je statistický nesmysl, že by tak obrovské množství voličů demokratů zapomnělo hlasovat pro demokratické kongresmany a guvernéry.

Dále bylo zjištěno, že podvody probíhaly i na úrovni státní pošty, která antidatovala razítky pozdě došlé volební lístky poštou, aby mohly být započítány do voleb. Sčítací programy od firmy Dominion Voting Systems překlápěly hlasy od Donalda Trumpa a dokonce i od republikánských kandidátů do kongresu ke kandidátům demokratů. Tak obrovské volební podvody opravdu dostály slovům Joea Bidena o tom, že nachystali největší organizaci na volební podvody v dějinách. Jenže, dnes přišel důkaz, který je možná právě tím největším důkazem ze všech. Je to vědecká analýza volebních dat.

Vědci narazili ve volebních datech na důkaz o volebním podvodu

Na serveru Zerohedge se objevila studie anonymních vědců, kteří mají obavy o svůj život, ale poskytli data, ze kterých se doslova tají dech. Data totiž empiricky a vědeckým způsobem odhalují umělé a nepřirozené navyšování hlasů pro Joea Bidena v klíčových státech. Zdrojová data byla čerpána z volebních dat serveru The New York Times, takže cemperizační procesy nelze použít na znehodnocení validity těchto dat.

Pomocí jednoduchého skriptu vytvořili vědci grafy, které ukazují vizuální podobu postupu sčítání hlasů, jakou běžný člověk asi nikdy v životě neviděl, ale data jsou naprosto výmluvná a jasná. Abyste pochopili níže připojené obrázky, nejprve si vysvětlíme, co vlastně data zobrazují a co zachycují. Je to velmi důležité pro pochopení sofistikovanosti tohoto volebního podvodu. Když začne sčítání hlasů ve volbách, kde figurují dva kandidáti, můžeme vytvořit graf závislosti na čase, který bude zobrazovat poměr hlasů, resp. převažování hlasů v čase pro jednoho nebo druhého kandidáta.

Ve skutečných volbách to funguje tak, že když se vysype urna na stůl, anebo poštou došlé hlasovací lístky, potom v reálné situaci platí, že v každém okamžiku a v každém empiricky měřeném úseku času, řekněme v rámci každé hodiny, bude poměr hlasů dosahovat poměru blízkého 1, a buď bude k hodnotě 1 konvergovat, anebo od ní bude divergovat. V praxi to znamená, že za hodinu sčítání hlasů se ukáže, že kandidát A dostal 48% hlasů a kandidát B dostal 52% hlasů.

Další hodina ukáže, že sčítání dalších hlasů přineslo 51% kandidátovi A a 49% kandidátovi B. Pokud vezmeme extrém, že by kandidoval opravdu zoufalý a totálně neoblíbený kandidát, potom by první hodinu kandidát A získal třeba jenom 35% hlasů a kandidát B potom 65% hlasů. Jenže, nikdy by se nestalo, že za hodinu sčítání kandidát A získá 0% hlasů a kandidát B celých 100% hlasů. To je totiž statisticky vyloučené. Jenže, přesně k tomu došlo v Pensylvánii a v dalších státech.

Ve státech, kde se nepodvádělo, vypadají vizualizovaná volební data na grafech jinak než ve státech, kde se falšovalo

Grafy zachycují následující příběh: Na grafu je poměr mezi Demokraty a Republikány při volbách na Floridě rozdělený v čase červenou půlící přímkou. Modré tečky nad čarou označují poměr hlasů v hromadě a v daném čase ve prospěch Joea Bidena, tečky pod čarou totéž, ale ve prospěch Donalda Trumpa. Když se v USA začalo počítat, poměry ležely dokonale na ose, tedy poměr blízký 1. To bylo způsobeno tím, že nejdříve se počítaly hlasy, které přišly poštou, a jak je zvykem, v poště, tedy v té skutečné a nepodvržené, je dokonalý mix hlasů pro Bidena a Trumpa, protože jak všichni víme, poctivé volby v USA měly být vyrovnané, ale Trump měl zvítězit o 2 až 3% v klíčových státech.

Grafy ze států jako Texas, Florida nebo Jižní Dakota v článku na Zerohedge to potvrzují. Teprve až v horní části šikmé přímky, tedy ke konci sčítání vidíme, že body poměrů se odchylují od 1, a to podle toho, jak přichází hlasy z venkova, ale také z velkých městech. Tam už jsou poměry roztěkané, když přijde várka hlasů z venkova, tečka se připíše pod červenou linii do polygonu Trumpa, když přijdou hlasy z okrsku, kde mají převahu demokraté, bod se dostane nad červenou čáru do polygonu Bidena. Volby vyhrává ten, kdo má více teček ve svém polygonu. Takhle vypadá grafické znázornění poctivých voleb.

Florida jako vzorový případ, kde se nepodvádělo

Jenže, pojďme si graf trochu změnit, aby místo objemu hlasů v čase odvislých od poměru 1 zobrazoval raději křivku vytvořenou ze samotných poměrů. Na grafech níže tedy na ose Y vidíte poměr, pokud diverguje od 1, je to poměr pro Trumpa, pokud konverguje k 1 a převyšuje 1, je to poměr pro Bidena. Nejprve se podíváme na Floridu. Na počátku sčítání vidíme, že poměry jsou cik cak, protože to jsou hlasy živých voličů, kteří právě hlasují osobně ve volebních místnostech, poměr se mění podle toho, kde převažují demokraté, anebo republikáni. Vedle toho se také sčítají poštovní hlasy, které tvoří vláček uprostřed. Jak však přibývá čas, poměr se urovnává do úhledného vláčku s klesající tendencí od 1. To už se nesčítají živé hlasy, ale pouze poštovní.

To znamená, že sčítání přináší lehký, ale stále o něco větší převahu hlasů pro Trumpa z venkova a menších měst, protože ty obvykle jdou do sčítacích centrál delší dobu a sčítají se až na konec. Vláček se urovnává, protože mix poštovních hlasů je vyrovnaný, hlasy pro Bidena i Trumpa, ale s převahou pro Trumpa. Poměr je tedy seřazený do úhledného vláčku. Graf z Floridy tak ukazuje drtivé vítězství Donalda Trumpa. Nikde ve vláčku bodů nevidíte žádný schod, žádný prudký pokles řady ve prospěch Trumpa, nebo prudký skok blíže k 1 ve prospěch Bidena. Takto vypadá graf nezfalšovaných voleb.

Naproti tomu šok a falšování ve Wisconsinu

Jenže, potom se podíváte na vygenerovaný graf z Wisconsinu, a málem vás trefí šlak. Z počátku všechno probíhá normálně jako na Floridě, nejprve široký rozptyl, což jsou hlasy živých voličů. Potom se začínají počítat korespondenční hlasy a začne se vytvářet klasický vláček poměrů, a opět na straně Trumpa, čili pod 1 a vláček nejprve má tendenci lehce růst nahoru, je to velmi nepatrné, ale potom zase klesá mírně dolů zpátky ve prospěch Trumpa. Všechno je normální. Jenže, potom přijde 4. hodina ranní ve středu amerického času a něco se stane. Vláček se skokově přetrhne, vyskočí nahoru těsně nad 1, tedy ve prospěch Joea Bidena a žádný poměr od té chvíle se pod 1 již nedostane.

Joe Biden vyhrává Wisconsin o pouhých 20 000 hlasů o 0,6%. Ano, v čase 4:00 ráno, když bylo přerušené sčítání. Ve skutečnosti se v té době vkládaly několik hodin do boxů falešné hlasovací lístky, převážely se do sčítacího centra, aby potom naráz mohly být postupně od 4:00 zadávány do systému jako hlasy pro Joea Bidena. Algoritmus byl nastaven tak, že balík zhruba 140 000 falešných hlasů byl připočítáván matematicky tak, aby poměr byl přesně v horizontu okolo 3% ve prospěch Bidena, a to naráz, skokově, náhle, přičemž před 4. hodinou byl poměr stabilní pro Trumpa.

V Pensylvánii bylo vše normální až do chvíle, než se přerušilo sčítání hlasů

Když se podíváme na Pensylvánii, vidíme ještě větší šok. Z počátku se vláček vytváří úplně stejně jako na Floridě, nebo kdekoliv jinde, kde vyhrál Trump. Vláček se vytváří hluboko pod 1, tedy ve prospěch Trumpa. Jenže, potom následuje přerušení sčítání a objeví se mezera. Jakmile se začne počítat znovu, vláček z neznámých důvodů vyskočil nahoru blíže k 1 a nahoře vidíme na straně Bidena šílené osamělé poměry jako osamělé tečky, které znamenají v lidském jazyku tisíce poštovních hlasovacích lístků výhradně pro Bidena a prakticky ani jeden pro Trumpa.

Pozor, tady nemluvíme již o sčítání živých hlasů, v té době se již počítaly pouze poštovní hlasy. A jak vidíme z ostatních normálních států jako je Florida a další, je statisticky vyloučené, aby v mixu poštovních hlasů z celého státu došlo k jevu, že hromada např. 100 000 lístků jich bude mít 98 nebo dokonce 100% ve prospěch jednoho kandidáta, jako to vidíme na grafu z Pensylvánie, kde úplně nahoře u čísla 2 na straně Joe Bidena vidíte započítávané poštovní hlasy. To je naprostý nesmysl, empiricky zcela vyloučený všude na světě.

V Georgii přerušovali sčítání každou chvíli, a po každém obnovení sčítání naskočili skokově hlasy Bidenovi

Pokud se podíváme na graf z Georgie, znovu vidíme klesající vláček z počátku, ale v Georgii začaly po 4. hodině ranní ve středu sypat obrovské objemy poštovních hlasů Bidenovi, daleko více než v Pensylvánii, vůbec se to ani nesnažili maskovat, zatímco v Pensylvánii, kromě několika výstřelků okolo 100% hlasů pro Bidena se snažili držet 3% nad hranicí poměru 1. Všimněte si přetrhávaného vláčku a schodů nahoru při každém přetržení. To je situace, kdy přestali na několik hodin sčítat, to je ta malá mezera, a potom šup a připočetli hlasy Bidenovi a drželi poměr. Potom přerušil sčítání znovu, mezera, a šup znovu nasypání hlasů Bidenovi.

A tak pořád dokola, až Biden Georgii ukradl, a to o pouhých 11 000 hlasů. Pokud jde o Michigan, tam se úplně na maskování vykašlali a sypali obrovské dávky hlasů Bidenovi až do konce, poměry okolo 80% hlasů pro Bidena tam ale nepomáhaly, a tak těsně před koncem sčítání tam vyrobili obrovský schod, přetržení vláčku a Biden vyskočil nad 1.

Trumpovi podle všeho ukradli i Virginii, o čemž Trump možná ani netušil. Graf totiž ukazuje, že i tam se nepřirozeně přerušovala kontinuita poměru, vyrobili tam několik schodů v poměrech, které vedly k nepřirozenému vítězství Bidena.

Donald Trump se připravuje na použití armády pro obranu ústavnosti, vyrazil ministra obrany z funkce a do čela dosadil svého člověka z protiteroristické centrály. Bestie z Deep State dostali vzkaz

A situace začíná opravdu eskalovat. Donald Trump totiž v pondělí vyhodil minstra obrany Marka Espera z funkce a na jeho místo dosadil překvapivě dosavadního šéfa Národní centrály proti terorismu Christophera C. Millera. Tato centrála přitom nepodléhá Pentagonu ale prezidentovi. Na alternativě v USA to vyvolalo jasný vzkaz, že Donald Trump chce mít v čele armády a vojsk svého člověka. Donald Trump tento krok provedl jako preventivní opatření a pojistku před Deep State, protože ten se může pokusit Donalda Trumpa násilně sesadit z pozice právoplatného prezidenta a vítěze voleb, který byl okraden o stovky tisíc hlasů v několika státech s cílem jeho odstranění z funkce. Změna ministra obrany vyvolala šok v Demokratické straně, protože je to nezvyklý krok, který mnohé naznačuje.

Donald Trump se nehodlá nechat okrást a bude potřebovat armádu, loajální armádu, k ochraně Ústavy a zřejmě i k mohutnému zatýkání v řadách Deep State. Vyměnit ministra obrany 6 dní po volbách, a navíc ve chvíli, kdy média svévolně prohlásila zloděje za vítěze voleb, je velice výbušná situace, Donald Trump dělá pořádky a přetahuje do čela armády svého člověka. Trump ví moc dobře, že se Deep State nebude rozmýšlet použít proti němu i sílu. A proto si Trump dělá zavčas domácí úkoly. Rok 2020 zdaleka není ještě u konce a mnoho politiků teď už možná s obavami lituje, že poslali blahopřání Bidenovi.

Ve Washingtonu se totiž prý proslýchá, že prezidentem USA se stane nakonec ten, komu poblahopřeje telegramem Vladimir Putin, i kdyby to mělo být dříve, než zazní poslední soudní verdikt. Putin totiž oznámil, že pogratuluje Bidenovi nebo Trumpovi až ve chvíli, kdy v USA skončí všechny soudní spory ohledně voleb, ale Putin je známý tím, že rád vysílá signály, takže jakmile bude jasno, Putin pošle telegram. V té chvíli bude jasno. Do té doby zůstaňte v klidu, nic se neděje, Donald Trump vládne, pojišťuje si loajalitu armády, a to je co? Přesně totéž, co udělal Putin již několikrát v minulosti v ruské armádě. Vyměnil těsně po volbách lidi v silových resortech pro upevnění moci.

-VK- Šéfredaktor AE News

Video a grafy v původním článku v odkazu zde:

https://aeronet.cz/news/video-pravnici-republikanske-strany-identifikovali-450-000-zfalsovanych-hlasu-v-nekolika-americkych-statech-dalsi-stovky-tisic-hlasu-obsahuji-zaskrtnuteho-pouze-joea-bidena/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponS nelegálními imigranty na území ČR se roztrhl pytel   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 04:17:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S nelegálními imigranty na území ČR se roztrhl pytel. Policisté v neděli zadrželi na Vysočině na 104. kilometru dálnice D1 dalších 24 nelegálních muslimských migrantů. Pravděpodobně jde o Syřany a Turky. Ve čtvrtek zadrželi celníci 48 nelegálních migrantů, kteří jsou patrně ze Sýrie. Ještě o týden dříve bylo zadrženo 35 nelegálních imigrantů z muslimských zemí. Podle dřívějšího vyjádření mluvčího policie Bohumila Maláška zde navíc mohou tito imigranti požádat o azyl! To je naprosto skandální. Podle hnutí SPD by měli být vypovězeni z našeho území! Jsme proti udělování azylu nelegálním imigrantům!

Malášek uvedl, že ještě nelze přesně říct, co s nimi bude dál. Mohou být například vráceni tam, odkud přijeli, mohou ale také u nás požádat o azyl!

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Uvolnění restrikcí po první vlně epidemie přilákalo do Česka tisíce cizinců, kteří v zemi pobývali nelegálně, píše deník Právo. Ve třetím čtvrtletí evidovala cizinecká policie na 4300 lidí bez potřebných dokumentů a povolení k pobytu, to je o téměř tři desítky jedinců víc, než loni ve stejném období.

Přes dvě stě cizinců v letních měsících podle statistik cizinecké policie přes Česko cestovalo do Německa. Většinou šlo o Afghánce, Syřany nebo občany Alžírska.

SPD je jednoznačně proti jakékoliv podpoře ilegální imigrace, voláme po ukončení jakékoliv její podpory, po ochraně našich hranic a po nemilosrdné deportaci všech ilegálních imigrantů zpět na kontinent, kam patří.

Radim Fiala

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJsme částí přetrvávajícího hitlerovského bažení po ruském bohatství   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 04:15:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Žijeme v tom a vidíme to všude kolem sebe. Ruská vakcína proti Covidu nás nezajímá, protože si ji nemůžeme koupit, i kdyby nás přežívala už jen hrstka a šlo o jedinou účinnou vakcína na světě. Protože ta vakcína je, jak už řečeno, ruská.

Co k té a k té události řekl Putin, se z našich médií nedovíte, protože Putin je Rus.

Naše média, zvláště pak ČT a zdánlivě snad i my všichni, se v těchto dnech svíjíme blahem nad volební porážkou prezidenta, který jediný v americké historii nevedl žádnou válku, a po případném svém znovuzvolení byl rozhodnut normalizovat vztahy s Ruskem, skoncovat s vládou vojenskobezpečnostního komplexu nad USA a ještě výrazněji než dosud pokračovat se stahováním amerických vojáků ze zahraničí zpět do USA.

Nu a se stejným blahem v duši se zdánlivě my všichni radujeme i z toho, že s nadcházející americkou vládou Demokratů přijde pravý opak toho všeho: Že boj proti Rusku se přitvrdí, že vojenskobezpečnostní komplex USA nebude hubnout, ale vzkvétat, že se ve světě znovu rozhoří války, že ještě rozhodněji než dříve též my Češi podpoříme všechny západní protiruské akce, včetně protestního protivládního hnutí v Bělorusku, protože hned poté, co jeho současná vláda padne ( přispěli jsme k té snaze darem 10 milionů korun běloruské opozici i my), napochodují pluky NATO na území Běloruska, odkud to budou mít do ruského Charkovadu jen pár kilometrů.
A budeme, stejně jak jsme to činili už i v případě Ukrajiny, dovážet z Běloruska k nám na léčbu jen ty v potyčkách zraněné, kteří stáli na straně proti Rusku. Nemluvíme a nebudeme už nikdy mluvit o Krymu, ale jen o Krymu Ruskem protiprávně anektovaném, a nesmí u nás existovat jediné oficiální médium, které by se odvážilo zveřejnit v minulosti i dnes platnou krymskou ústavu, v níž je uvedeno právo krymských obyvatel rozhodovat svou volbou o tom, ke kterému státu chtějí patřit.

Budeme i nadále, třebaže nás nikdo neohrožuje, za pohádkové ceny dovážet z USA pro nás nepotřebný zbraňový šrot, a nehneme ani brvou, když např. za každý z 12 vrtulníků, které příští rok z USA přebereme, zaplatíme 1,16 miliardy korun, což představuje např. více než čtvrtinu všech výdajů plánovaných na provoz a rozvoj města Ostravy příští rok. Pravda, budou nám ty vrtulníky k ničemu, ale proč bychom neudělali lidem z vojenskobezpečnostního komplexu USA radost.

Dostavbu jaderné elektrárny v Dukovanech bude zcela jistě provádět firma americká, třebaže to bude znamenat tvorbu kočkopsa, protože půjde o roubování technologie americké na technologii sovětskou – a to se všemi bezpečnostními riziky, které s sebou toto řešení nese (o horentně zvýšené ceně ani nemluvě). Požádat ovšem o pomoc ruský Rosatom nepřipadá v úvahu - ten je ruský.

Můžeme takto pokračovat dál a dál a s úžasem si uvědomovat, do jaké obludnosti expandoval euroatlantický oficiální protiruský sentiment též u nás, můžeme rozvažovat i nad tím, odkud se vzal a z jakých zdrojů je ten sentiment napájen, ale kápnout na to není pro pamětníka zas až tak moc složité. A to když si vzpomene třeba na rozhlasový projev ministra propagandy J. Goebbelse pronesený 22. června 1941, to je v den napadení SSSR nacistickým Německem.

Jakže to Goebbels tehdy řekl?: „Tohle není válka za žezlo a trůn. Tohle je válka za pšenici, železo, rudy, uhlí a suroviny, tohle je válka za bohatší stůl pro německého dělníka“.

Přečtěte si ten výrok ještě jednou a dejte si jej do spojitosti s dvěma výroky zahraniční ministryně USA v letech 1997-2001 Madeleine Albrightové.

Ten první zněl: Rusko má příliš mnoho nerostného bohatství – a to není spravedlivé“.

A výrok druhý?: „V Rusku se nalézá příliš mnoho bohatství pro jednu zemi“.

Takže to je ten důvod! Tehdy za rajchu, stejně jako dnes.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší učitel se musí skrývat před muslimy. A opět kvůli karikaturám Mohammeda   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 04:12:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Učitel z Rotterdamu se musí ukrývat pote, co ho jedna z muslimských žákyň na sociálních sítích obvinila z urážky islámu, protože na nástěnku vyvěsil údajnou karikaturu Mohameda.

Obrázek tam přitom visel už pět let a prý to byla jen obecná karikatura džihádisty.

Autor: Martin Gust

Zdroj: NRC.nl

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÁzerbájdžánský prezident: V Karabachu bude společná mírová mise Turecka a Ruska   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 04:04:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ázerbájdžánský prezident uvedl, že v Karabachu bude společná mírová mise Turecka a Ruska. Zároveň uvedl, že je rád za ukončení dlouholetého karabašského konfliktu.

Alijev ve svém projevu k národu uvedl, že je Baku rádo, že se napsala pomyslná tečka ve věci urovnání dlouholetého karabašského konfliktu.

Dále konstatoval, že strany dosáhly dohody o Karabachu, která odpovídá zájmům Ázerbájdžánu a Arménie. Prohlášení Ruska, Ázerbájdžánu a Arménie označil za historické.

Podle jeho slov má Rusko v urovnání konfliktu zvláštní roli a jeho role v dalších aktivitách regionu bude významná. Prezident poděkoval Putinovi za osobní účast na řešení konfliktu v Karabachu.

Podél kontaktní linie v Karabachu podél Lačinského koridoru bude rozmístěn mírový kontingent Ruska o 1960 vojácích, uvedl.

Lídři Arménie, Ázerbájdžánu a Ruska dnes společně podepsali prohlášení o ukončení vojenských akcí v Náhorním Karabachu. Jak uvedl ruský prezident, úplné příměří začíná 10. listopadu v 00:00 tohoto roku. Arménie i Ázerbájdžán zůstávají na svých pozicích. Ruské mírové síly budou podle něj rozmístěny podél kontaktní linie v Náhorním Karabachu a podél koridoru, který spojuje Republiku Arcach s Arménií.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EqXk


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPo podepsání dohody o ukončení nepřátelských akcí v Karabachu vypukly v Jerevanu nepokoje   
Pridal tk Úterý 10 listopad 2020 - 04:02:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demonstranti vtrhli do budovy arménské vlády poté, co vyšlo najevo, že byla ustanovena dohoda o Karabachu. Informuje o tom agentura RIA Novosti.

Demonstranti v Jerevanu skandují, že míří do vládního sídla předsedy vlády, někteří zůstali před vládní budovou.

Protestující zničili zasedací sál arménské vlády. Během online vysílání na YouTube ukázal televizní kanál 24News záběry zničeného sálu v budově vlády. Na záběrech byly vidět rozbité židle a převrácené stoly. Na náměstí před vládou se nachází několik stovek protestujících a také mnoho troubících aut.

Lídři Arménie, Ázerbájdžánu a Ruska dnes společně podepsali prohlášení o ukončení vojenských akcí v Náhorním Karabachu. Jak uvedl ruský prezident, úplné příměří začíná 10. listopadu v 00:00 tohoto roku. Ruské mírové síly budou rozmístěny podél kontaktní linie v Náhorním Karabachu a podél koridoru, který spojuje Republiku Arcach s Arménií. Obě země si musí vyměnit válečné zajatce. Dojde i odblokování všech přepravních uzlů v Karabachu.


Zdroj: https://sptnkne.ws/EqUX
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1999 sec,0.0491 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,695kB