Středa 11 listopad 2020
Nic není rozhodnuto: Zamotané souvislosti volebního podvodu. Naši kolaboranti si honí triko...   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:47:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nic není rozhodnuto: Zamotané souvislosti volebního podvodu. Naši kolaboranti si honí triko. Ustojí soudci útok Bažin? Budou z amerických měst bojiště? Co na to šibal Putin? Bidenovi ještě trochu rozumu zbývá

Zajímavé okolnosti současné situace okolo amerických prezidentských voleb:

V nedělní veřejnoprávní vymývárně mozků Václava Emanuela Moravce řešili, zda bylo správné, když americké televizní stanice, zapojené do volební kampaně za „zvolení“ Josepha Robinetta Bidena, přestaly vysílat projev prezidenta Trumpa.

Není správné vysílat lživá prohlášení politiků!, zastával se cenzurního zásahu presstitutů moderátor pořadu. Jediný, kdo totalitní praktiky televizních stanic odmítl, byl Jiří Kobza z SPD, posledního to hlasu normality na našem mediálně politickém kolbišti.

Pokud by se Moravcovou pokryteckou morálkou řídili i zákulisní majitelé naší hlásné trouby „nové normality“, neměli by na vybranou – vysílání Otázek VM by muselo být přerušeno, stejně jako všechny zpravodajské pořady ČT, věnované interpretaci výsledku amerických prezidentských voleb.

Proč? Odpověď je prostá – každý moderátor či politik, tvrdící, že Joe Biden je novým americkým prezidentem, lže, až se mu od huby práší. Prezidentem USA je totiž Donald John Trump, a to přinejmenším do schůze sboru volitelů 14. prosince. Teprve toto těleso určí, kdo bude 46. prezidentem USA.

O tom, kdo je prezidentem, ve skutečné demokracii nerozhodují ani liberální média, ani cizí státníci, spěchající s ujištěním své připravenosti podílet se na budování dočasně ochromeného „nového světového řádu“. Že se k nim připojil i dávný Trumpův obdivovatel prezident Zeman je na jinou úvahu, pro české odpůrce globalismu to však nevěští nic dobrého.

Našli se však státníci, kteří svůj liebesbrief do suterénu, v němž Biden strávil většinu své volební kampaně, kterou za něj obstarala právě ta média, jež jej za nového prezidenta prohlásila, dosud neposlali. Nemám na mysli prezidenta Alassane Ouattara z Pobřeží slonoviny, ani Danne Faureho ze Seychelských ostrovů, ale prezidenty Ruska a Číny. Jejich mlčení svědčí o tom, že Trump je stále ve hře.

Pravda, prezident Putin se o vyhlídkách spolupráce s Joe Bidenem a jeho týmem vyjádřil necelý měsíc před americkými volbami – a stálo to za to. Se šibalským úsměvem zavzpomínal na své roky v Komunistické straně Sovětského svazu, a jak byly ulice Leningradu polepeny plakáty s vůdkyní amerických Komančů (neplést si s téměř vyhubeným kmenem z Velkých plání) Angelou Davisovou, aby tak dal najevo, že by s dvojicí Biden-Davisová, pardon Harrisová, dokázal najít společnou řeč. Ještě teď se tomu chechtám.

ZÁPLETKA

Mediální politruci (v ČT jim říkají politologové) však přehlížejí i jiné skutečnosti, na základě kterých nelze Trumpa vykázat – alespoň prozatím – na smetiště dějin. Opravdu nevědí, že Nejvyšší soud Pensylvánie, na rozdíl od místního zákonodárného sboru, není kompetentní určovat, zda mohou být počítány volební lístky po oficiálním skončení volby?

Soudce Nejvyššího soudu USA Samuel Alito již naznačil, že rozhodnutí pensylvánského Nejvyššího soudu je protiústavní. Pokud se k jeho názoru přidají i jeho další kolegové, dbalí ústavních pořádků (po nedávném zvolení Amy Coney Barrettové se nejspíš jedná o většinu), pak se může snadno stát, že Joe Biden o těch svých podvodem získaných 20 pensylvánských volitelů přijde.

A protože důkazů o tom, že i v jiných státech neproběhly volby regulérně, den ode dne přibývá, nelze zcela vyloučit, že 14. prosince vyřkne sbor volitelů jméno, po kterém Joe Biden nebude schopen říci ani jeden ze svých fantaskních přeřeků. Natož lednovou inaugurační řeč.

Další vývoj se tedy odvíjí od toho, zda najdou příslušní soudci – na státní i federální úrovni – dostatek odvahy na to, aby se postavili proti rozjeté mašinérii washingtonských bažin. A když ne soudci, tak zákonodárci „swing states“ s republikánskou většinou, kteří na zasedání sboru volitelů pošlou takové zástupce, kteří proti vůli zosnovatelů převratu zvednou ruku pro Trumpa. Ano, i tuto možnost americká ústava připouští. Jistě však vědí, že případné potvrzení prezidenta Trumpa v úřadu by ulice amerických měst, decimovaných zkorumpovanými vládami Demokratů, proměnily v bojiště.

Ví to i Joe Biden. Možná i proto nezakončil svoji oslavnou řeč obligátním „Bůh žehnej Americe“, ale „Bůh chraň naše vojska“. Souvisí s tímto výrokem i spekulace amerických médií o rezignačním dopisu amerického ministra obrany Marka Espena, připraveném pro případ, že Trump zůstane americkým prezidentem?

Je samozřejmě možné, a dokonce pravděpodobné, že ti, kteří Bidena zvolili – nemyslím tím americký lid, který se směl do volby zapojit jen pro vytvoření iluze demokratičnosti – jsou dostatečně silní na to, aby svého cíle dosáhli. Jisti si tím však budeme až v polovině prosince.

Nebo ve chvíli, kdy zaměstnanec americké poštovní služby, zapojené do gigantické volební šarády, hodí do Bidenovy schránky gratulaci od Vladimíra Putina a Si Ťin-pchinga.

Stanislav Stýblo

Zdroj: FB Stanislava Stýbla

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč pomohl Izrael tureckým islamistům a Ázerbájdžánu ve vítězství nad křesťany?   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:35:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skutečnost, že Izrael vědomě i během tureckého a ázerbájdžánského útoků na křesťanskou Arménií nadále zbraněmi a munici zásoboval tyto útočící síly by měl být pro nás v Evropě varováním.

Izraelská vláda se tímto krokem ukázala jako nespolehlivý partner a potencionální hrozba, protože v budoucnu může úplně stejně Izrael podpořit naše nepřátelé, protože to pro něj bude výhodné. A to je velmi špatná zpráva pro nás i pro naše vztahy s Izraelem.

Autor: Lukáš Lhoťan / euRabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle Hamáčka bude nutné žádat Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:31:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před jednáním Poslanecké sněmovny uvedl v úterý předseda Ústředního krizového štábu a ministr vnitra Jan Hamáček, že zřejmě bude nutné znovu žádat Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu.

Ministr vnitra konstatoval, že požádal ministra zdravotnictví Jana Blatného, zda by mohl do tabulky protiepidemických opatření doplnit informaci, zda si některá opatření vyžadují vyhlášení nouzového stavu. Blatný o této tabulce informoval v minulém týdnu, tehdy také představil její pracovní podobu.

„Jsem přesvědčen, že bude potřeba požádat Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu. Epidemie brzdí pomalu, a zřejmě si to prodloužení stavu vyžádá,“ konstatoval Hamáček.

Zmiňme, že nouzový stav momentálně platí do 20. listopadu. Do tohoto data tak platí i většina přijatých opatření v zemi. Prodloužení nouzového stavu musí odsouhlasit Sněmovna.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ErxU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína reagovala na americké sankce   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:28:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 10. listopadu mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin (Wang Wen-pin) na tiskové konferenci uvedl, že čínská strana vyzvala USA, aby zastavily zasahování do hongkongských záležitostí, zrušily tzv. sankce a nepokračovaly po špatné cestě.

Podle zprávy americká strana kvůli realizaci hongkongského zákona o národní bezpečnosti uvalila sankce vůči 4 čínským úředníkům. V odpovědi na související dotazy Wang Wenbin uvedl, že USA veřejně zasahují do čínských vnitřních záležitostí a vážně porušily Mezinárodní ústavu a základní principy mezinárodních vztahů, čínská strana je pevně proti tomu. Čína je právní stát a Zvláštní administrativní oblast Hongkong je také společnost řídící se zákonem.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo znamená Bidenovo prezidentství pro obchodní vztahy Čína-USA   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:26:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předpokládá se, že Joe Biden zvítězí v amerických prezidentských volbách, a proto je důležité se zamyslet nad tím, co bude Bidenovo prezidentství znamenat pro obchodní vztahy Čína-USA.

Je pravděpodobné, že čínsko-americké vazby, které jsou v současné době na nízké úrovni, se v některých oblastech během Bidenova prezidentství vylepší. Rok 2021 nabízí dobrou příležitost pro Čínu a USA, aby se pokusily zlepšit situaci prostřednictvím konstruktivního zapojení, protože Biden a mnozí ve Washingtonu se domnívají, že je nutná obnova americké čínské strategie, ale vztahy se pravděpodobně radikálně nezlepší. Doufám, že Čína a USA se budou snažit najít společnou řeč, protože izolacionistická politika a cla poškozují jak obě země, tak svět.

Dvě pravděpodobné změny spočívají v tom, že Biden bude předvídatelnější než Trump, přičemž Biden dává přednost práci krok za krokem k jasné politice; je také pravděpodobné, že bude více spolupracovat s dalšími zeměmi a mezinárodními organizacemi, jako je Světová zdravotnická organizace (WHO), Světová obchodní organizace (WTO) a OSN (které USA tradičně silně podporují, ale které Trump odsunul stranou) k prosazení mezinárodních dohod.

Americká politika vůči čínským firmám, jako jsou Huawei, ByteDance (vlastník TikTok) a Tencent (vlastník WeChat), se může zmírnit, ale je pravděpodobné, že bude i nadále tvrdá kvůli takzvaným bezpečnostním obavám. Biden se však zavázal zastavit americkou vládu, která se snaží výslovně finančně těžit z regulace čínských firem v USA

Přesně to, co Biden udělá, pokud jde o cla na čínské zboží dovážené do USA, zůstává nejasné. Je však nepravděpodobné, že by rychle odstranil cla a mohl by je použít jako páku v obchodních jednáních s Čínou.

Je užitečné, že Biden strávil mnoho hodin s čínským prezidentem Xi Jinpingem, když byl viceprezidentem. Biden naznačil, že Trumpova cla na čínský dovoz zhoršují ekonomické problémy mezi Čínou a USA, i když v poslední době nejsou tak kritická.

Biden je více pro volný obchod než Trump a je pravděpodobné, že bude spolupracovat s WTO a vrátí jí větší důležitost a lepší fungování. Vypracuje jasnou a konzistentní strategii pro Čínu a bude k ní postupovat krok za krokem. Tento přístup vyhovuje Číně lépe než Trumpovy neustále se měnící politiky prováděné spontánně prostřednictvím tweetů.

Biden doufá, že uskuteční plán „kupovat americké“ ve výši 400 miliard USD, který nasměruje nákupy vládních institucí USA na produkty se značným procentem domácího vstupu. Kromě toho doufá, že zvýší americkou daň z příjmu právnických osob z 21 procent na 28 procent, což bude obtížné, pokud si republikáni udrží kontrolu nad Senátem.

Zatímco USA kritizovaly čínskou podporu, aby její firmy byly inovativnější prostřednictvím politik jako „Vyrobeno v Číně (Made in China) 2025“, Biden oznámil podobnou novou strategii nazvanou „inovujte v Americe“ s investicemi 300 miliard USD do výzkumu a vývoje a průlomových technologií. Plánuje také zvýšit vstupní požadavky na používání loga „Made in USA“ nad současných 51 procent.

Trump vyzval americké firmy, aby přesouvaly výrobu z Číny do USA pomocí hole, což mělo malý úspěch; Biden chce dosáhnout stejného cíle pomocí mrkve, jako je podpora inovací, která také pravděpodobně nebude snadná.

Americká obchodní komora v Šanghaji provedla průzkum v roce 2020 u více než 200 amerických firem v Číně a zjistila, že 70,6 procent neplánuje přesunout žádnou výrobu z Číny. Většina firem, které plánovaly přesunout výrobu, uvažovala pouze o částečném přesunu a pouze 3,7 procenta firem zamýšlelo přesunout výrobu do USA

Čína se stává globálně mnohem důležitější ekonomickou velmocí a nyní je druhou největší ekonomikou na světě, takže některé tradiční mocnosti se cítí ohroženy. Přesto je důležité si uvědomit, že Čína se vrací pouze na své historické místo. Čína představovala 29 procent světového HDP v roce 1600, 32 procent v roce 1820, 2 procenta v roce 1979 a zpět až 16 procent v roce 2019.

Výzvy zůstávají v bilaterálních vazbách mezi USA a Čínou, ale výzvy vytvářejí příležitosti. Doufejme, že obě země využijí výhody nového amerického prezidenta, který je předvídatelnější, zaměřený na plány a podporuje volný obchod, aby konstruktivně usiloval o obnovení obchodních vztahů, z nichž by v případě úspěchu měly prospěch čínské firmy, americké firmy a svět.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDůkaz o tom, že Demokraté ukradli Trumpovi volby   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:23:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Psal o tom P.C.Roberts už v článku Ukradené volby. Když šel první volební noc spát, měl Trump ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida pohodlný náskok - ale pak sčítání hlasů náhle ustalo. Ovšem Trumpův náskok nad Bidenem byl v těch hodinách tak velký, že P.C.Roberts šel spát s jistotou, že Trump volby vyhrál.

Jaké však bylo jeho překvapení, když se ráno po probuzení z televize dověděl, že náhle je mnoho věcí naopak. Např. to, že ve Wisconsinu a v Michiganu došlo během noci a přesněji v časných ranních hodinách k vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně 150 tisíc hlasů byl odevzdán v jeho prospěch. A byla to právě tato hromádka hlasů, přisunutá na dosavadní hromádku Bidenových zisků, která způsobila, že v obou těchto státech Trump své dosavadní vedení ztratil. Je možné, psal P.C.Roberts dále, že počítači hlasů v těchto dvou státech odešli spát a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech kromě toho, že by všechny tyto nové hlasy byly připsány Bidenovi a ani jediný nebyl připsán ve prospěch Trumpa.

Jak tento podvod proběhl ukazují tyto dva grafy, zobrazující průběh voleb ve Wisconsinu a Michiganu.
(zde je třeba tyto grafy uvést a to klepnutím na http.lepa-net. webnode.cz v této zprávě. A pod grafy bude článek pokračovat takto:)

Na prvním snímku, zobrazujícím průběh voleb ve Wisconsinu, má Trump 2 200 902 hlasů a Biden o 200 000 hlasů méně. Ale pak, v 6 hodin 23 minut ve středu 4. listopadu, vyskočí náhle Biden vzhůru a v průběhu několika okamžiků se dostane nad Trumpa a drží si tento náskok až do konce voleb. Nu a na snímku druhém, zobrazujícím průběh voleb v Michiganu, přibude přibližně ve stejný čas Bidenovi náhle 138 000 nových hlasů a Trumpovi ani jediný.

Komentář už netřeba

Lubomír Man

P.C.Roberts: Západ sám sebe vhodil do popelnice historie

Jestliže soudy volební zákony podrží, budou volební podvody ve Wisconsinu, Michiganu Pensylvánii i v dalších sporných státech obráceny v pravý opak a vítězem voleb bude vyhlášen Trump. A to proto, protože o podvodu není nejmenších pochyb.

Otázkou ovšem je, zda Trump tváří v tvář nepřátelství médií, násilné povaze Antify či hnutí Na životech černých záleží a jen a jen s podporou málo srdnatých republikánů najde dost odvahy k tomu, aby do boje vstoupil.

Zdroj:PCR: The West has itself thrown into the waste basket of history

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProhlášení DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT k výsledku voleb do krajských zastupitelstev a Senátu   
Pridal tk Středa 11 listopad 2020 - 04:18:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT ve volbách do krajských zastupitelstev obdržela 19 297 hlasů, tj. 0,69 % a ve volbách do Senátu ve volebním obvodě č. 24 - Praze 9 (Praha 14, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 9, Praha-Běchovice, Praha-Dolní Počernice, Praha-Klánovice, Praha-Koloděje, Praha-Satalice, Praha-Vinoř) obdržela její kandidátka 508 hlasů, tj. 1,46 %. V senátních volbách DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT ještě oficiálně podporovala dva kandidáty: ve volebním obvodě č. 12 pana Marka Anděla a ve volebním obvodě č. 30 pana Davida Bohbota, kteří měli program zaměřený mj. i na ochranu zvířat.

Ve volbách do krajských zastupitelstev skončila DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT v celkovém pořadí stran, hnutí a koalic na 24. místě z 85 kandidujících subjektů - stran, hnutí a koalic. Nejlépe strana uspěla v Plzeňském kraji s 1,03 %, dále pak Královéhradeckém s 0,97 %, Olomouckém s 0,87 %, Jihočeském s 0,77 % a Ústeckém s 0,77 %. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT získala celkově o skoro pět tisíc hlasů (4 898) více než v loňských volbách do Evropského parlamentu. A to se v těchto volbách /narozdíl od těch do EP/ nehlasovalo v Praze se skoro miliónem voličů. I přesto přibyla straně za ten rok víc jak třetina dalších nových voličů. Nejvíce preferenčních hlasů ze všech kandidátů DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT získala od voličů Ing. Eva Libuše Hulcová - 168 pref. hlasů. Následně Mgr. Barbora Tocauerová 150 pref. hlasů, Pavel Skřivánek 127 pref. hlasů, Martina Nováková 126 pref. hlasů, Renata Vybíralová 121 pref. hlasů, Larisa Zankerová 119 pref. hlasů, Ing. Oľga Bruncková 116 pref. hlasů, Mgr. Kateřina Borková 115 hlasů, Jana Křížková 114 pref. hlasů.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT byla jednou z 5 stran, které se podařilo ve volbách do krajských zastupitelstev postavit samostatné kandidátky ve všech 13 volebních krajích, z celkového počtu 85 stran, hnutí a koalic. Strana se tedy zúčastnila voleb ve všech 13 krajích: Středočeském, Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém, Libereckém, Královéhradeckém, Pardubickém, Vysočině, Jihomoravském, Olomouckém, Zlínském, Moravskoslezském.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT zastupovalo na kandidátkách v krajských volbách nejvíce žen ze všech 85 stran, hnutí a koalic - 84%. V senátních volbách bylo zastoupení žen 100%.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT byla jedinou kandidující stranou, která šla do krajských i senátních voleb prioritně bojovat za ochranu a práva zvířat, za jejich lepší podmínky v chovech a za dobré zacházení s nimi. Současně prosazovala i ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT dosáhla podle srpnového průzkumu agentur Kantar CZ a Data Collect, který si zadala Česká televize, v pěti krajích 6% a v dalších pěti krajích 5% volebního potenciálu.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT měla na kandidátkách uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany. DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandidovala do krajských zastupitestev a Senátu se záměrem bojovat prioritně za ochranu zvířat a jejich práv, ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se dostalo podpory, stejně jako ve volbách do EP, od holandské parlamentní strany Partij voor de dieren / Party for the Animals (Strana pro zvířata), která je její spřátelenou stranou a která vyzvala české voliče, aby v nadcházejících volbách do zastupitelstev krajů a Senátu podpořili svým hlasem její kandidáty. DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, že bude v boji za práva a ochranu zvířat, resp. v boji za jejich lepší život pokračovat dál. S ohledem na relevanci bodů jejího programu /např. zákaz pokusů a testování na zvířatech, přísnější tresty za týrání zvířat – nepodmíněné odnětí svobody, zákaz vývozu živých hospodářských zvířat z ČR do Turecka i dalších zemí, ad./ ji čekají příští rok nejdůležitější volby - volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT má za cíl prosadit důslednější ochranu zvířat, živočichů, přírody, vody, ovzduší, životního prostředí, ale též větší práva pro zvířata, resp. jejich větší právní ochranu.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
V Domažlicích 10. 11. 2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1965 sec,0.0653 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,671kB