Sobota 14 listopad 2020
Soudem uznaný opilec Šafr (FORUM24) žádá od Babiše slušnost. To je perla...   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:35:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Babiš v jedné z odpovědí označil Deník Referendum za "nejhorší žumpu", která lže. Podle novinářů je takový výrok od premiéra nepřijatelný. Výzvu iniciovala redakce deníku Forum 24. ČTK o tom informoval jeho šéfredaktor Pavel Šafr.

Kdo je to Šafr?

Vydavatel webu Svobodné fórum což je FORUM24 Pavel Šafr byl odsouzen za řízení v opilosti k čtyřměsíčnímu trestu vězení s podmíněným odkladem na 18 měsíců a zákazu řízení rovněž na 18 měsíců. Podle soudu řídil opilý a hádal se s policií. Šafr se k soudu nedostavil. Rozsudek je pravomocný.

Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/novinar-pavel-safr-dostal-podminku-za-rizeni-v-opilosti.A150820_173801_lidicky_nh

"Deník Referendum, to je ta snad nejhorší žumpa, co tady je, novinářská, která zase lže, jak v minulosti lhala," řekl premiér. Podle některých novinářů ale takové vyjádření nelze nechat bez reakce a přiměřeného protestu. "Podle našeho mínění se jedná o skandální výrok, který poškozuje novinářskou profesi jako takovou a je naprosto nepřijatelný od nejvyššího představitele exekutivní moci. Proto Vás vyzýváme, abyste se za svá slova bezvýhradně omluvil," píše se v textu. Svůj podpis pod výzvu vedle Šafra připojili například šéfredaktor Respektu Erik Tabery, šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner...

Jo a už se prý přidal (kdo by se divil) Venouš Moravců...

Já neříkám tak ani tak, ale na mí slova dojde:
Když někomu ujede vlak, tak se ale zaručeně projde.
Jo, ale hned se proto jako věšet není nutné. Von se někdy ba i tesař utne.
Já neříkám tak ani tak, vono je to všelijak. Jo, jo...

(Vlasta Burian)


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3619-soudem-uznany-opilce-safr-forum24-zada-od-babise-slusnost-to-je-perla
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe Velké Británii oslaví diverzitu novou mincí   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:29:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Velké Británii budou mít novou minci 50P, která bude oslavovat diverzitu britské společnosti. Bude na ní napsáno “Diverzity built Britain” (diverzita vytvořila Británii). Země se sice zmítá v obrovské ekonomické krizi, Angličané jsou doma zavření v karanténě, ale multikulturní agitka jede dál naplno. Skoro se zdá, že koronavirus se propagátorů neomarxistického běsnění vůbec netýká.

Možným vylepšení podobných nápadů by mohla být LGBT jedno librová bankovka. Nebo 10 librová bankovka s transsexuálem? Asi čtenáře nepřekvapí, že ministr financí se jmenuje Rashi Sunak.

Sára Stein
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Kalifornii začnou dávat mužské vězně do ženských věznic, pokud se budou cítit jako žena   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:26:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
26. září 2020 podepsal kalifornský guvernér G. Newsom The Transgender Respect, Agency and Dignity Act, Podle tohoto nařízení budou od 1.1. 2021 umísťováni mužští vězni do ženských věznic, pokud se prohlásí za ženu. Podle guvernéra je potřeba respektovat genderovou identitu každé osoby. Již během soudního procesu se mohou obžalovaní domáhat své nové sexuální identity na základě svého aktuálního pocitu. Vybrat se mohou nejenom muže a ženu, ale třeba i “dvojí duši”, “mahu” a další z mnoha známých a ještě neznámých genderových identit. Na vrozené pohlaví nebude brán zřetel.

Znásilňovači žen a sexuální predátoři se tak prohlásí za ženu a budou ve své hanebné činnosti pokračovat i ve vězení. Tohle je ten Západ, kam chtějí liberální demokraté patřit?

česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOd Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:19:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká republika: Vadily vám zupácká a chaotická omezení ministra Prymuly? Možná na něj budeme ještě vzpomínat. Nový ministr Blatný jde do války proti covidu "vědeckými" metodami. Vymyslel excelovou tabulku a pět stupňů rozvolnění. Krásně to barevně označil, doplnil piktogramy, aby i ten největší blbec pochopil, kde na něj virus číhá a čeho se musí vystříhat. Pojmenoval to protiepidemický systém (PES), podle něhož by se měla řídit opatření přijatá kvůli epidemii koronaviru. I na novinkách.cz píšou, že PES je hodně přísný, rozvolňování je v nedohlednu.

Připomíná mi to, jak před 20 lety prezident Bush vyhlásil "válku proti terorismu". Za ty roky stála válka biliony dolarů, terorismus utěšeně vzkétá a šíří se jednou zemí za druhou a konec v nedohlednu. S tím virem to bude stejné. Z pohledu nás, obyčejných lidí, je Blatný stejná pohroma, jako byl Bush. Škody, které jeho idiotský systém napáchá, budou splácet generace po nás. A covid? Ten tady samozřejmě zůstane. Navždy.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17365/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické volby byly nelegitimní kvůli rozsáhlým volebním podvodům, prohlásil předseda Federální volební komise!   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:12:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké volby byly nelegitimní kvůli rozsáhlým volebním podvodům, prohlásil předseda Federální volební komise! Členové demokratických sčítacích komisí přerušovali neustále sčítání voleb kvůli tomu, že ručně vyplňovali prázdné volební lístky pro Joea Bidena! Svědecké video zachycuje v uzavřené místnosti člena sčítací komise, jak vyplňuje prázdné volební lístky a ostatní členové komise okolo sedí a hlídají, aby nikdo nepřišel! Donald Trump Jr. na Twitteru oznámil, že až všechno vyplave na povrch v příštích dnech a týdnech, média to nebudou moci popřít!

Předseda americké Federální volební komise (FEC) Trey Trainor poskytl včera americké televizi Newsmax zásadní vyjádření, že tyto americké prezidentské volby považuje za nelegitimní v důsledku mohutných volebních podvodů. Mezi ně patří především to, že volební okrsky kontrolované demokraty nevpustily do sčítacích místností republikánské pozorovatele, a když je tam později museli pustit na základě soudního příkazu, nepustili je ke sčítacím stolům na vzdálenost 6 stop, tedy necelých 2 metrů, ale byli odsunuti daleko, desítky metrů na opačný konec tělocvičny či kulturního domu, kde sčítání probíhalo.Nebylo tak možné, aby pozorovatelé dohlíželi na regulérnost a platnost započítávaných hlasů. Republikáni tak byli de facto postaveni do role lidí 2. kategorie, doslova na principu Apartheidu. Ukradené volby však nebudou ukradené příliš dlouho. Donald Trump zahájil čistku na ministerstvu obrany, konkrétně okolo lidí napojených na Marka Espera, před 2 dny odvolaného ministra obrany. Právě on a několik lidí okolo něho se mělo podílet na spiknutí proti prezidentovi v souvislosti se zfalšovanými volbami. Mnoho novinářů a pozorovatelů si všimlo neuvěřitelného rozporu v těchto amerických volbách. Republikánští kandidáti vyhráli de facto všechno, co se dalo.

Republikáni triumfovali na kandidátkách, ale Trump nepochopitelně prohrál s Bidenem?

Neztratili ani jedno křeslo v kongresu, naopak, dalších 7 jich přidali na úkor demokratů, republikáni triumfovali i ve volbách do státních kongresů, jenže vůdce a lídr kandidátky, č. 1 úplně nahoře, tedy Donald Trump, v klíčových státech prý a údajně prohrál, protože ho porazil Joe Biden. Jenže, toto je samozřejmě lež a naprostý nesmysl a podvod. Jedná se totiž o tuto zásadní věc, o které novináři a presstitutky na mainstreamu nenapíšou ani slovo. Pokud voliči volí kandidáty do kongresu, potom logicky volí i prezidenta. Pokud nevolí prezidenta, potom v drtivé většině případů nevolí ani další kandidáty.

Jenže v případě Trumpa to vypadá, jako kdyby miliony voličů masivně volili republikánské kandidáty a kongresmany, ale za prezidenta by volili Bidena, což je naprosto nereálné a nesmyslné. Je sice pravda, že někteří mediálně vypíchnutí republikáni, kteří nenávidí Trumpa, se jistě tak mohli zachovat, ale to jsou standardně výjimky zhrzených republikánů, kteří se např. nedostali na kandidátky apod. Jenže při těchto volbách došlo k tomu, že po celých USA voliči republikánů masivně volili republikánskou kandidátku, ale prý nikoliv Trumpa. Kdyby Trump byl neoblíbený prezident mezi voliči, odnesla by to celá republikánská strana, to je prostě fakt a realita daná desítkami let zkušeností z voleb v USA.

Trumpovi kradly hlasy počítačové programy Dominion a ScoreCard a překlápěly je na stranu Bidena, proto Trump jako prohrál, zatímco další republikáni z kandidátky v daných státech triumfovali

Když vás bude štvát Jan Hamáček, tak také nepůjdete volit ostatní kandidáty ČSSD, to je logické. Proč tedy republikánští kandidáti na společné kandidátce s Trumpem vyhráli co se dalo, ale Trump prý v klíčových státech neuspěl? Jedinou odpovědí je samozřejmě volební podvod, konkrétně mix několika podvodů. Prvním podvodem je zahazování a likvidace volebních lístků s Trumpem.

Jenže, zahazovat tisíce lístků je problém, takže přichází na řadu druhá možnost, a to je ruční vypisování prázdných lístků ve prospěch Joe Bidena. Taková činnost je pracná a vyžaduje čas. A právě proto došlo v noci ze 3. na 4. listopadu během volební noci k zastavení sčítání v klíčových státech, kde Donald Trump vedl. Zaměstnanci sčítacích komisí potom celou noc horečně vypisovali nové hlasovací lístky pro Joea Bidena. Jenže, tím došlo k zajímavému paradoxu.

Zatímco Joe Biden údajně v těchto státech zvítězil, demokratičtí kandidáti na téže kandidátce zcela propadli, nikdo pro ně totiž nehlasoval, totálně vyhořeli. Kdyby šlo o nadšené voliče demokratů, kteří usilují o ovládnutí kongresu a senátu, tak by samozřejmě masově hlasovali nejen pro Bidena, ale i pro demokratické kandidáty do kongresu a senátu na stejném volebním lístku.

Pokud by Biden měl opravdu takovou podporu v klíčových státech, museli by demokratičtí kandidáti republikány doslova převálcovat ve volbách, úplně by zaplnili kongres i senát. Jenže namísto toho, demokraté projeli kongres i senát na celé čáře, pouze Joe Biden prý zvítězil. A na straně druhé opačný extrém, republikánští kandidáti vyhráli, co se dalo, jenom Trump to nevyhrál. Jak jistě uznáte, obojí je přitažené za vlasy a je to nesmysl.

Mladý Donald na Twitteru vyslal vzkaz, že všechno půjde brzy ven, veřejnost se všechno dozví, jak byly zfalšovány volby a kdo za tím stál

Znovu to zopakuji, že prezident v USA přenáší svůj úspěch i neúspěch na ostatní kandidáty, takže pokud nemá úspěch prezident, nemohou ho mít ani kandidáti strany, a opačně, pokud kandidáti strany triumfují, znamená to i triumf prezidenta. Hlavním důvodem této záhady jsou počítačové programy Dominion a ScoreCard, které prokazatelně během voleb úmyslně překlápěly hlasy od Donalda Trumpa k Joeu Bidenovi, ale toto překlápění už zjevně neprobíhalo u dalších republikánských kandidátů, tedy až na výjimky.

Zajímavé je všimnout si i toho, že Donald Trump Jr. na Twitteru napsal, že skončením těchto “sraček” dojde k záchraně americké republiky a víry v demokracii. Těmi sračkami myslí éru falšování amerických voleb. A stejně jako otec Donald, tak i junior na Twitteru píše, že až dojde k odhalení úplně všeho, co je na cestě a bude odhaleno, že už ani média to nebudou moci popírat, že došlo k podvodům.

Tohle, co právě vidíme, je obrovský boj Deep State o přežití jeho mocenského systému Pax Americana. A oni jsou ochotni klidně i Trumpa oddělat, pokud nebudou mít jiné možnosti. Právě proto Donald Trump před 2 dny odvolal z ministerstva obrany celkem další 4 lidi, kromě ministra Marka Espera odešel i úřadující politický náměstek James Anderson, náměstek pro zpravodajskou činnost Joseph Kernan a šéfka štábu ministra obrany Jen Stewartová. Všichni tři byli v hierarchii Pentagon nejvyšší figury, hned pod ministrem Esperem. Deep State začal mít oprávněné obavy.

Donald Trump provedl razii a čistku v Pentagonu, vyhodil i šéfku pro kontrolu jaderných zbraní, prezident počítá i s nejhorším, s útokem Deep State na Bílý dům?

Nejedná se o kosmetickou čistku, ale o odstranění 4 nejvyšších hlav vojensko-průmyslového komplexu a Trump již tyto pozice nahradil svými loajalisty. Marka Espera nahradil Christopher Miller, dosavadní šéf národní protiteroristické centrály, úřadujícím náměstkem (undersecretary) pro politické záležitosti se stal vysloužilý brigádní generál Anthony Tata, kterého v minulosti Senát odmítl jmenovat ministrem obrany, a to hlavně kvůli jeho výrokům proti Islámu a obecně proti muslimům, že Barack Obama je teroristický vůdce, a že bývalý šéf CIA John Brennan, který Trumpa z duše nenávidí, se pokusil prý prezidenta zlikvidovat vydáním příkazu na jeho likvidaci. A už minulý pátek musela podat rezignaci Lisa Gordon-Hagertyová, šéfka Národního úřadu pro jadernou bezpečnost. Ta měla dohled nad jaderným arzenálem. Na všechna tato místa Donald Trump dosadil své loajalisty.

A teď otázka pro hloupé a naivní: Opravdu je tady někdo, kdo si myslí, že Donald Trump tato opatření činí jen tak, i když by věděl a byl smířen s tím, že 20. ledna 2021 skončí ve funkci? Odpovídat vám doufám nemusím. Donald Trump má větší úkol než volby, má za úkol zlikvidovat Deep State, aby moc Pax Americana byla definitivně zlikvidována. To je úkol Trumpa, protože jinak bude v ohrožení plán na budování Velkého Izraele.

Kompletní čistka všech hlav v Pentagonu včetně šéfky jaderného arzenálu je jasným vzkazem, jak vysoká hra se hraje, a jaká válka se odehrává. Trump se podle analytiků opevňuje pro případ, že by část mocenských složek chtěla Donalda Trumpa svrhnout provedením útoku na Bílý dům ještě předtím, než dojde k odhalení autorů a strůjců zfalšovaných voleb. Budou se snažit zveřejnění zabránit i pokusem o odstranění Trumpa z Bílého domu.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News.Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakousko: Politický islám postaven mimo zákon!   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 06:01:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve středu rakouská vláda projednala a schválila Protiteroristický balíček opatření na zabránění islámistických útoků v zemi jako na začátku měsíce ve Vídni.

Balíček obsahuje taková opatření, se kterými by lidskoprávníci a vítači ještě donedávna dělali cavyky: Politický islám je postaven mimo zákon, je zřízen institut preventivní vazby a elektronické kontroly pro radikalizované a nebezpečné osoby se sklonem k terorizmu, odnětí rakouského občanství uprchlíkům odsouzeným za terorizmus, extrémisti představující islámistickou teroristickou hrozbu budou zavíráni jako choromyslní, radikální mešity budou zavírány a islámistické spolky rozpuštěny a kontrolováno jejich zahraniční financování.

„Islámistická ideologie musí být potírána všemi prostředky!“, prohlásil rakouský kancléř Kurz. Situace, kdy jsou pachatelé propuštěni z vězení a není jasné, zda jsou deradikalizováni je (už) neudržitelná, konstatoval dále Kurz. Ministryně spravedlnosti Zadićová zas přislíbila, že „žádný potenciální ohrožovatel bezpečnosti nesmí zůstat nestřežen“. A ministryně pro integraci Raabová potvrdila, že politickému islámu se musí sebrat živná půda a musí být výslovně zakázán.

Na obdobných opatřeních se mají dnes shodnout ministři vnitra napříč 27čkou. Uvidíme, s jakou přijde pan ministr Hamáček, pokud vůbec. Protiislámistická opatření mají být zavedena v celé EU.

Zdroj: https://www.oe24.at/video/fellnerlive/fellner-live-karl-nehammer-im-interview/453896212

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSituace v Náhorním Karabachu: Obyvatelé za sebou pálí domy   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 05:54:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obyvatelstvo oblasti Kalbajar, která má být vracená Ázerbájdžánu v souladu s dohodou podepsanou 10. listopadu, odchází ze svých domů. Uvádí se, že si lidé s sebou berou všechno, co mohou – dobytek, nábytek a osobní věci. Někteří před odjezdem pálí své domovy, aby nepřipadly Ázerbájdžáncům.

Koncem tohoto září se situace v Náhorním Karabachu vyhrotila: Arménie a Ázerbájdžán se navzájem obviňovaly z eskalace konfliktu, který začal koncem 80. let. Všichni účastníci vyhlásili všeobecnou nebo částečnou mobilizaci a začaly boje.

Za měsíc a půl učinily strany tři neúspěšné pokusy o zastavení palby. V noci na 10. listopadu podepsaly Rusko, Ázerbájdžán a Arménie čtvrtý dokument. V souladu s tímto dokumentem ázerbájdžánská a arménská armáda ukončí bojové akce, zastaví se na obsazených pozicích a vymění si zajatce. Arménie musí vrátit Baku oblasti Kalbajar, Lačin a Agdam.

Navíc budou v zóně konfliktu v Náhorním Karabachu umístěny ruské mírové síly. Podle ministerstva obrany bude kontingent, jehož základem bude mírotvorná jednotka 15. samostatné motostřelecké brigády Centrálního vojenského okruhu, čítat 1960 vojáků, 90 obrněných transportérů, 380 jednotek automobilové a speciální techniky.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EtG7
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Jižní Koreji se bude ročně vyrábět 150 milionů dávek vakcíny Sputnik V   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 05:49:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský fond přímých investic (RFPI) a biotechnologická společnost GL Rapha se dohodly na výrobě přes 150 milionů dávek vakcíny proti koronaviru Sputnik V v Jižní Koreji.

Export začne v lednu 2021, uvádí se na oficiálním Twitteru tohoto přípravku.

„Je třeba rozvíjet mezinárodní spolupráci a partnerství pro zabezpečení dostatečného množství vakcíny Sputnik V a uspokojení mezinárodní poptávky,“ uvádějí se slova ředitele fondu Kirilla Dmitrijeva.

V jihokorejské společnosti Sputniku také sdělili, že ruská vakcína se zatím bude v zemi vyrábět pouze pro export, nikoli pro domácí použití, ale v případě příslušného požadavku je GL Rapha připravena o této otázce jednat.

Začátkem srpna zaregistrovalo Ministerstvo zdravotnictví RF první na světě vakcínu proti covidu-19, kterou vyvinuli na základě dobře prozkoumané platformy vektoru lidského adenoviru odborníci z Ústavu epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji za podpory RFPI. Dostala označení Sputnik V.

V létě prošel přípravek úspěšně dvěma stádii testování na dobrovolnících ve věku 18 až 60 let, u nichž se vytvořila imunitní reakce a protilátky k SARS-CoV-2.

Studie vakcíny po registraci začaly v září. Kromě Ruska se provádějí v SAE, Venezuele, Indii a Bělorusku. Podle výsledků třetí fáze studií činí efektivita Sputniku V 92 procent. První dávku dostalo přes 20 tisíc dobrovolníků, přes 16 tisíc jich už dostali i druhou dávku. Celkem se studií účastní 40 tisíc lidí, včetně lidí pokročilého věku a pacientů z rizikových skupin.

Ředitel fondu Kirill Dmitrijev oznámil, že RFPI dostal žádosti z více než 20 zemí o nákup 1,2 miliardy dávek ruského přípravku. Už má dohody o výrobě s pěti zeměmi, existující kapacity umožňují výrobu až 500 milionů dávek ročně.

V současné době patří Sputnik V mezi deset vyvíjených vakcín na světě, které se blíží k ukončení třetí fáze studií a zahájení masové výroby.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EtHv


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský premiér předložil čtyři návrhy na pokračování vztahů s ASEAN   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 05:46:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
PEKING 12. listopadu (Xinhua) - Čínský premiér Li Keqiang (Li Kche-čchiang) ve čtvrtek předložil čtyři návrhy na rozvoj spolupráce s Asociací národů jihovýchodní Asie (ASEAN) v oblastech, jako je veřejné zdraví, ekonomika a obchod, digitální ekonomika a trvale udržitelný rozvoj.

Vyzval k tomu v projevu na 23. zasedání vedoucích představitelů Číny a ASEAN, které se konalo ve čtvrtek odpoledne prostřednictvím videa.

„Čína bude aktivně zvažovat požadavky zemí ASEAN na vakcínu proti COVID-19 a podnikne praktická opatření, aby podporovala dostupnost a cenovou dostupnost vakcín,“ řekl Li a doufá, že co nejdříve vstoupí v platnost síť pro mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví mezi Čínou a ASEAN a úspěšně se bude konat 3. fórum pro spolupráci v oblasti zdraví mezi Čínou a ASEAN.

Li poukázal na to, že ASEAN se stal největším obchodním partnerem Číny, a navrhl posílení volnosti a usnadnění regionálního obchodu a investic a společné budování regionálního „rychlého pruhu“.

Čína a ASEAN byly prvními zeměmi, které otevřely „rychlý pruh“ a „zelený pruh“, aby usnadnily toky lidí a zboží a podpořily hospodářské oživení uprostřed boje proti pandemii COVID-19, uvedl a dodal, že navzdory poklesu globálního obchodu, ekonomické recesi a vážnému narušení cestování, obousměrný obchod mezi Čínou a ASEAN vzrostl v prvních třech čtvrtletích, zatímco čínské investice do zemí ASEAN meziročně vzrostly o více než 70 procent.

Li uvedl, že Čína vítá budoucí podpis Regionální komplexní dohody o hospodářském partnerství.

Vyzval také obě strany, aby koordinovaly rozvojové strategie v oblasti rozvoje digitálních ekonomik, a aby společně usilovaly o trvale udržitelný rozvoj.

Pokud jde o otázku Jihočínského moře, Li uvedl, že situace v Jihočínském moři je celkově stabilní. S ohledem na větší zájmy se Čína a země ASEAN snaží prohloubit spolupráci, aktivně řešit rozdíly, plně a účinně provádět Deklaraci o chování stran v Jihočínském moři (DOC) a neustále podporovat jednání o Zákoníku chování (COC).

„Čína se pevně zabývá a je odhodlána dokončit konzultace o COC v co nejkratším termínu,“ uvedl Li a zdůraznil, že Čína bude pozitivně zvažovat svolání konzultací tváří v tvář v Číně, jakmile to situace pandemie COVID-19 dovolí, aby tím urychlila druhé čtení COC.

Čína vyzvala všechny strany, aby „urychlily jednání flexibilním a pragmatickým způsobem“, řekl Li.

Zasedání se zúčastnili prostřednictvím videa také vietnamský premiér Nguyen Xuan Phuc, thajský premiér Prayut Chan-o-cha, filipínský prezident Rodrigo Duterte, brunejský sultán Haji Hassanal Bolkiah, indonéský prezident Joko Widodo, malajský předseda vlády Muhyiddin Yassin, singapurský předseda vlády Lee Hsien Loong, laoský premiér Thongloun Sisoulith, kambodžský místopředseda vlády Aun Pornmoniroth a ministr Myanmarské unie pro mezinárodní spolupráci U Kyaw Tin.

Na zasedání byl zveřejněn Akční plán pro provádění strategického partnerství mezi ASEAN a Čínou pro mír a prosperitu (2021–2025) a Iniciativa pro budování partnerství mezi ASEAN a Čínou v oblasti digitální ekonomiky.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponObjevují se nové a nové důkazy o krádeži voleb v USA   
Pridal tk Sobota 14 listopad 2020 - 04:59:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pensylvánský soud hází do koše nelegální hlasovací lístky pro Bidena.

V pátek 12. t.m. rozhodl pensylvánský soud Commonwealthu o tom, že „ soud konstatuje, že obžalována Kathy Boockvarová ze své úřední moci jako sekretářka Commonwealthu, postrádala statutární pravomoc k vydání Pokynů pro volební rady okresů ze dne 2. listopadu 2020, které rozšiřovaly stávající nejzašší termín pro sečítání hlasů, pro kterýžto termín důkaz o totožnosti voličů už nebyl vyžadován. Podle tohoto rozhodnutí soud tímto prohlašuje, že respondenti okresních volebních rad jsou povinni odečíst od celkového počtu odevzdaných hlasů ty hlasy, které nebyly odevzdány v souladu s paragrafem 1 soudního rozhodnutí, vydaného 5. listopadu 2020“.
Toto soudní rozhodnutí je zde:

https://static.foxnews.com/foxnews.com/content/uploads/2020/11/602-MD-2020-Order-Nov.-12.pdf

Zpráva televize Fox News k témuž případu je zde:

https://www.foxnews.com/politics/pennsylvania-court-secretary-of-state-changed-deadline

A bývalý starosta New Yorku Giuliani i s přiloženými dokumenty vysvětluje podvody v Pensylvánii a v Michiganu zde:Dodavatel hlasovacího systému Dominion prohlásil pod přísahou: „Při sečítání hlasů v Detroidu se faulovalo“.

Zde: https://www.theepochtimes.com/dominion-contractor-says-she-witnessed-fraudulent-actions-in-detroit-during-ballot-counting_3576395.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-11-12-3

Ale továrna na lží deník New York Times nás ujišťuje, že jediný důkaz o volebním podvodu neexistuje.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/11/12/the-ny-times-lie-factory-assures-us-there-is-no-vote-fraud-as-the-evidence-pops-up-everywhere/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1841 sec,0.0449 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,670kB