Pondělí 16 listopad 2020
Příklady, které radí a varují (1)   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 17:20:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Existují všeobecně známá a lehce pochopitelná nebezpečí, která hrozí Evropě v různé podobě: neochota západních elit vyměnit rozbitý džbán demokracie a liberalismu za nový, potrestat facebook za zneužívání monopolní pozice, vytvořit oficiální konkurenci bitcoinu, drtícího společně s covid-19 bankovní systém, neschopnost přiznat veřejně, že elektrická a vodíkem poháněná auta zredukují ropný průmysl do rozměru českého sklářství po nástupu demokracie, že nebezpečí z války na korejském poloostrově nezmizelo, podobně jako nezmizelo nebezpečí rozpadu EU. Že nelze ve Velké Británii vyloučit vládu socialistů, podobně jako nelze vyloučit zkoušku obchodní války ČLR proti některým státům. Kromě uvedených existují méně veřejně známá aktuální a dalekosahající nebezpečí, o kterých česká média píši skromně nebo vůbec nepíší, podle přísloví: čím méně vím, tím lépe spím.

Čeština oplývá značným bohatstvím nejrůznějších pořekadel, přísloví a rčení. Častokrát můžeme skutečnost vyslovenou jedním příslovím vyjádřit pomocí přísloví jiného, případně hned několika jinými, a to aniž by se změnil význam skutečnosti. Například: Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Kdo zaváhá, (ten) nežere. Pozdě bycha honiti. Nebo i trochu nepřesně - Kdo pozdě chodí, sám sobě sám. Připomínám, že rada i varování patří do skupiny přísloví, rčení a pořekadel v české kotlině, a to od jejich objevení v překladu Bible až po současnost, kdy dochází k jejich aktualizacím a modifikacím. K nejvýznamnějším sběratelům českých přísloví se řadí osobnosti typu Miroslav Červenka (1932 – 2005), Václav Flajšhans (1866 – 1950), Jan Blahoslav (1523 – 1571), Josef Dobrovský (1753 – 1829), František Ladislav Čelakovský (1799 – 1852).

Nechvalme den před večerem

Protože se s pravděpodobností hraničící s jistotou nedovíme, v jakém rozsahu se skutečně falšovalo během posledních prezidentských voleb v USA, je dobré si uvědomit, že příčiny chyb bývají obvykle nebezpečnější než chyby samy. Kdo by se nestal obyvatelem Bílého domu po 20. lednu 2021 nebude to mít lehké. Prezident Trump bude muset urychlit destrukci džbánu demokracie a globalismu, pro který se nabízí karikatura přísloví: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až dá někdo na pivo. Případný prezident Biden se bude muset smířit s jiným příslovím: Pozdní hosti, jedí kosti. Bude si muset se svým týmem nechat přeložit a vysvětlit poslední lekci z čínské diplomacie. Ta byla nabídnuta západním politikům a mladým diplomatům formou blahopřání Joe Bidenovi a Kamale Harris jedním oficiálním představitelem MZ ČLR. Blahopřál k volbě amerického národa, kterou ČLR respektuje. Blahopřál během tiskové konference, ne odděleně z MZ ČLR. Zmiňuji o lekci z blahopřání, protože Biden riskuje stát se prezidentem, který ukradl vítězství. Málokdo v Evropě si umí představit tlak neviditelné moci hlubokého státu na soudce, jejich rodiny, na právní kanceláře prezidenta Trumpa a osoby prověřující sčítání volebních lístků. Jaký by však nebyl výsledek povolebních tahanic, jedno je jisté: Již dokázané falzifikace diskreditují americký volební systém a odebírají mu zbytek legitimity. Bidenovi by poradci měli připomenout Watergate a sám ve věku by Biden měl vědět, že kůň, který dorazí první, má a pije nejlepší vodu.

O takovém přísloví v Bruselu nevědí nic, nebo málo. Americký kůň nedoběhl jako první do cíle se svojí utajovanou TPP dohodou (Trans-Pacific Partnership). Brusel propásl příležitost se nějakým způsobem angažovat v dnes (15.11) uzavřené dohodě o Všestranném regionálním ekonomickém partnerství. Podepsání dohody pod vedením MF ČLR se 14 státy v rámci summitu Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) v Bangkoku, během kterého zahřměly i výbuchy, ukončilo jednání, která začala v roce 2012. Během více než 30 kol jednání byl vytvořen největší prostor volného obchodu na světě. Pro informaci: ASEAN tvoří 10 států, z nichž některé jsou (ještě) spojenci USA. 649,07 milionu lidí, společný HDP 2,99 bilionu USD a zahraničně obchodní obrat 2,816 bilionu USD představují bezprostřední konkurenci EU, praktickou nemožnost EU nepodepsat s USA dohodu TTIP (Transatlantické obchodní a investiční partnerství) a nepřímou konkurenci USA v kontextu geopolitických změn.

V ČLR vědí nejenom o přísloví o koni, ale i o tom, že až 80% tázaných občanů v USA jsou přesvědčeni, že došlo k falzifikaci, že hlasovalo pro Bidena cca 1.8 milionů mrtvých, a že proces se může táhnout několik let. Proto jsem připomenul Nixonův skandál Watergate, proto by měli podporovatelé Bidena v Evropě počítat s impeachmentem, následky již zřejmé demence a se rčením: Každá msta je sladká. V čem spočívá lekce uvedeného příkladu?

Blahopřání je z formálního pohledu nepřímé. Proč? Jedná se o odpověď na otázku v rámci tiskové konference. Nikdo neřekl, a nikdo neviděl, zda blahopřání bylo podepsáno, a jestliže ano, kým. Hádej, hádej hádači. Dále: ČLR blahopřála, respektuje volbu amerického lidu a současně vzkazuje, že ví, že výsledek voleb je virtuální, vyhlášený médii, neoficiálně, a že je podpořený evropskými loutkami typu Velké Británie, Francie a spojeneckého Izraele. Tuto trojici řídí dynastie Rothschildů. K trojici uvedených států se připojila kancléřka Merkel, ale i český prezident Zeman. Chci věřit, že znají Balfourovu deklaraci z roku 1917. Ta je typicky britsky nekonkrétní a ponechává možnost různého výkladu. Pro české elity platí: Dobrá rada nad zlato. Neštěstí nechodí samo a po horách, ale po lidech. Všechno má svůj konec.

Poradci pana prezidenta a minstra zahraničí ČR si možná již prostudovali obsah šanghajského vydání časopisu The Paper, pokud jim GK v Šanghaji poslal patřičnou zprávu. Časopis nabízí dvě důležité informace. Tou první je, že blahopřání bylo vysloveno jménem MZ ČLR. Nic více, nic méně. Rád se mýlím, proto tvrdím, že ho nepodepsal ministr Wang I nebo zástupce Qi Yu. Možná ani ne Le Yucheng. Přestože posledně jmenovaný se nechal 6. listopadu 2020 slyšet s nadějí na spolupráci ČLR s novou administrací USA na bázi vzájemného respektu. Tou druhou informací je formulace blahopřání. Ta obsahuje slovo očekávané (vítězství). Něco očekávat znamená něco jiného než být, nebo co se již událo.

Neuškodí také seznámit se s portálem Tencent. Ten informuje o blahopřání americkému národu s vyražením své vůle. Kdo obdrží blahopřání jako vítěz, rozhodne vývoj dění. Přeloženo do jednoduché řeči s ohledem na zkušenost na východě to neznamená nic jiného, než velice kvalitně formulovaná rada diplomata – neradujte se příliš a brzo. Česky: nechvalme den před večerem. Tomu napovídá ještě zajímavější hra slov: For Biden a Forbidden City (za Bidena a Zakázané město) v ČLR ukázat na Zakázané město. To byla pekingská rezidence císařů. Hádej, hádej hádači, co tato maličkost asi znamená!

Diváci vidí lépe než herci.

Blahopřání formou odpovědi na otázku kladenou během tiskové konference nese datum 13. listopadu. To je den po té, co prezident Si vystoupil na videokonferenci na 3. Pařížském mírovém fóru. Připomínám rok 2018, a co agentura AP zaznamenala: světoví vůdci zmeškali přesný okamžik příměří. To začalo platit 11. listopadu 1918 v 11:00. A - posledních několik stovek metrů státníci šli pěšky. Macron kráčel uprostřed, Babiš šel za ním. Setkání Donalda Trumpa a Vladimira Putina bylo odřeknuto. Fórum se podle představ Paříže má opakovat každý rok jako výraz obnoveného, reformovaného multilateralismu. Zmiňuji příběh, protože prezident Si ve svém video-projevu se ani slovem nezmínil o amerických volbách a odjel na třídenní návštěvu provincie Ťiang-su. Ta se nachází na pobřeží Jihočínského moře. Správním centrem je Nanking. Uvedená fakta indikují, že hodnocení blahopřání s pravděpodobností hraničící s jistotou odpovídá skutečnosti. Pro doplnění si dovoluji ještě další postřeh.

Zahraniční politika ČLR je prerogativou ÚV Komunistické strany ČLR. V ní je integrována Komise mezinárodních vztahů. Ministerstvo zahraničí je částí výkonné moci, ne konceptuální složkou. Proto je nepravděpodobné, že blahopřání je produktem ÚV KS. Proto se nabízí úvaha spojená s vnitro-mocenským bojem čínských komsomolců a čínských komunistů. Z veřejně dostupné profesionální biografie ministra zahraničí Wang I nelze dedukovat, že by patřil k tzv. čínským komsomolcům, přestože vede ministerstvo, jež reflektuje zahraničně politickou linii severu, těsně spojenou s dědictvím Čou En-laje (1898 – 1976).

Protože diváci vidí lépe než herci a my tušíme, že blahopřání není s pravděpodobností hraničící s jistotou plodem práce MZ ani ÚV KS nabízí se podívat se za kulisy a do rodiny kandidáta Baidena. V jeho skříních je mnoho kostlivců. Někteří mají přímé spojení s korupcí na Ukrajině (Burisma Holdings) a s korupcí v ČLR (bankovní skupina Bohai). Připomínali se během prezidentské kampaně a budou připomenuti i v případě, že se přestěhuje do Bílého domu. V něm se bude muset paralelně zabývat utajovanými záležitostmi z jiného soudku. Za prvé: chybami nebo sabotáží zpravodajských služeb USA v Náhorním Karabachu ve spojení s podepsanou dohodou mezi Ázerbájdžánem a USA (podepsanou náměstkem Stephen Biegunem), utajeným obsahem dohody prezidentů Putina a Erdogna v kontextu Kavkaz – Sýrie, a v neposlední řadě s praktickým koncem revoluce v Arménii. V ní USA založily strategickou rozhlednu po Kavkazu, biotechnologické laboratoře a obrovské velvyslanectví. Za druhé: lživými informacemi Pentagonu a US Department (ministerstva zahraničí) týkající se počtu a odvodu vojsk ze Sýrie a klamání prezidenta Trumpa. V této věci připomínám interview speciálního vyslance v Sýrii Jim Jeffrey, které dal Defence One (12. listopadu). Když vlastní úředníci obelhávají svého presidenta, evropští slouhové USA by se měli mít na pozoru a vzpomenout Lenina: Důvěra je dobrá, kontrola je lepší. Platí to i pro naše ochránce před covid-19: Dva lidé onemocněli covid-19. Jeden byl doma a vyléčil se. Druhý byl v nemocnici, vyléčil se také. U obou covid-19 zmizel, testy v pořádku, ale oba lidé nejsou dodnes zdraví. V čem je problém pánové ministři a premiére? Víte snad, že PES, který štěká, nekouše a příčiny chyb bývají obvykle nebezpečnější než chyby samy. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
15.11.2020
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimský žák (11) německé učitelce, “uříznu Ti hlavu”! Rodiče muslima, “vše je vina školy”….   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 11:34:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Muslimský žák (11) vyhrožoval učitelce uříznutím hlavy, pokud urazí proroka Mohameda. To není zážitek ze Saudské Arábie, ale z berlínské základní školy ve čtvrti Spandau. Ve škole se držela minuta ticha za zavražděného francouzského učitele S. Patyho (muslim mu uřízl hlavu, protože ukázal karikaturu Mohameda). Následně žák prohlásil, že si to zasloužil a učitelce pohrozil, že pokud to udělá také, tak on jí uřízne hlavu! Učitelka se vydala za ředitelkou a bylo “vyšetřování”. Sice platí multikulturní pravidla o vyvolenosti jistých menšin, ale tohle bylo přece jen asi moc. Ředitelka si pozvala rodiče a ti s žákem přinesli ručně psanou omluvu. Z té vyplynulo, že žák podobně vyhrožoval i dalším pedagogům. Podle jeho matky, je ale na vině škola. Prý ho doma k žádné radikalizaci nevedou a ve škole prý je "hodný imám" (v německých školách dnes působí i imámové!)

Co asi bude tento chlapec dělat, až mu bude 18 let?! Vraždit nevěřící na ulici?! Jenže on není příčina, ale důsledek. Kdo vymyslel teorii multikulturalismu, kdo vlastní media, která ji prosazují, kdo vymyslel a zorganizoval masovou migraci do Evropy? Odvážíme se konečně na něj ukázat prstem?

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmeričané byli usvědčeni ze špionáže proti Dánsku a Švédsku   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 11:05:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rádio Danmarks se dozvědělo, že americká národní bezpečnostní agentura monitoruje obranný průmysl ve Švédsku a Dánsku, píše Pledge Times. Předpokládá se, že špionáž byla spojena s nákupem nových vojenských letadel Dánskem, ve kterém byla jednou z možností považována švédská stíhačka Gripen.

Pledge Times: Američané byli usvědčeni ze špionáže proti Dánsku a Švédsku. Americká národní bezpečnostní agentura prováděla špionáž proti podnikům švédského a dánského obranného průmyslu, píše Pledge Times s odvoláním na místní média.

Podle informací, které obdržela společnost Danmarks Radio ze zdrojů dánské vojenské zpravodajské služby, byl dohled prováděn u švédské společnosti SAAB a dánské Termy. Kromě toho zdroje označují jako cíle špionáže ministerstvo financí a ministerstvo zahraničních věcí Dánska.

Zdroje tvrdí, že americká agentura získala přístup k informačním sítím a datovému centru na dánském území, což jí umožnilo sledovat provoz Nizozemska, Norska, Německa, Dánska, dánských politických institucí a švédských vojenských zařízení.

Předpokládá se, že dohled byl prováděn v souvislosti s plány Dánska na nákup nových vojenských letadel. Navzdory skutečnosti, že volba nakonec padla na americké stíhačky F-35, byly za možného kandidáta považovány víceúčelové stíhače Gripen čtvrté generace SAAB. Neexistují však žádné důkazy o tom, že odposlechy přímo souvisely s nákupem.

Podle Pledge Times se jeden z dánských vojenských zpravodajských důstojníků, jehož jméno nebo funkce nebyla zveřejněna, neúspěšně pokusil upozornit vedení služby na špionáž americké agentury prostřednictvím dánsko-americké spolupráce. Výsledkem bylo, že se vše provalilo až poté, co v roce 2015 podal žádost parlamentnímu výboru o dohled nad zpravodajskými službami, který dohlíží na činnost zpravodajských služeb.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPaříž udeří na Ankaru: Turecko je vážně ohroženo   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 10:56:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francie zavede nová omezení proti Turecku. Uvedl to státní tajemník pro evropské záležitosti Clement Bon.

Francouzská strana pečlivě studuje všechny problémy. Autor zvažuje sankce jak pro Turecko jako celek, tak pro „jednotlivá“ odvětví.

Spory mezi Tureckem a Francií nejsou žádným tajemstvím: Erdogan pravidelně kritizuje hlavu francouzského státu Emmanuela Macrona, avšak Evropská unie Paříž již podpořila. Téma je diskutováno na nejvyšší úrovni. Jednání s dalšími evropskými zeměmi jsou pravděpodobná.

Dalo by se říci, že turecká ekonomika podkopaná hegemonickými aspiracemi nově raženého sultána nemohou obstát ve zkoušce síly. Hodnota turecké liry doslova letí dolů. Hyperinflace a hromadné ochuzování se již staly problémem číslo jedna.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu nad Mohanem a zabavila server společnosti SCYTL, který zfalšoval výsledek amerických voleb!   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 08:08:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu nad Mohanem a zabavila server společnosti SCYTL, který zfalšoval výsledek amerických voleb! Informaci potvrdil republikánský kongresman státu Texas, podle uniklých informací z razie Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden pouze 128 hlasů! Razie byla provedena záhy poté, co Donald Trump vyhodil ministra obrany Marka Espera a nahradil další klíčové figury v Pentagonu svými loajalisty! V USA došlo podle informací k pokusu o státní převrat za pomoci interference do voleb ze strany cizích státních mocností!

Republikánský kongresman za stát Texas Louie Gohmert v šokujícím prohlášení pro americkou televizi Newsmax potvrdil, že americká armáda před několika dny provedla razii v datacentru v německém Frankfurtu nad Mohanem poté, co americký prezident Donald Trump byl ze strany kongresmana Gohmerta a Trumpových právníků informován o technické specifikaci elektronického řešení amerických voleb. Podle těchto informací celé americké volby končily v podobě datových záznamů a databází zde v Německu, a to konkrétně na serveru společnosti SCYTL, která má sídlo v Barceloně ve Španělsku.

Právě zde v Německu poté docházelo k úpravám volebních výsledků a jejich zasílání zpět do USA, a to z jediného důvodu, z vyhnutí se trestní odpovědnosti spáchání zločinu spiknutí, protože pokud falšování voleb fyzicky proběhlo v cizině, tedy v tomto případě na serveru společnosti SCYTL provozovaného ve zdejším datacentru ve Frankfurtu, potom americká justice nemá nad stíháním takového trestného činu přímou jurisdikci, protože americké právo se řídí principem teritoriality.
Donald Trump podle nezfalšovaných volebních výsledků získal 410 hlasů volitelů a přiblížil se drtivému vítězství Ronalda Reagana v roce 1984

Informaci o razii uveřejnil již minulou neděli na Twitteru německý whistleblower, který informoval, že americká armáda provedla razii v jednom z největších evropských datacenter ve Frankfurtu, kde španělská technologická společnost SCYTL měla svůj volební server, který podle informací, které naše redakce nyní zpracovává, přijímal volební data z celkem 28 amerických států a umožňoval hackerům přes speciální aplikaci měnit v reálném čase výsledky voleb přímo na sběrných serverech v USA.

Potom to bylo možné sledovat i v amerických televizích v živých přenosech, kdy si lidé všímali toho, že republikánští kandidáti najednou skokově přichází o své hlasy ve stejném objemu, v jakém v tom okamžiku je objem hlasů připočítán demokratickému kandidátovi a Joeu Bidenovi. O těchto změnách, kdy najednou Donald Trump o hlasy přišel a získal je Joe Biden, anebo Joe Biden naráz získal přes 130 000 hlasů a Donald Trump ani jeden jediný, jsme už informovali v minulých článcích.

Obrázek:Uniklá data ze serveru, který zabavila americká armáda ve Frankfurtu. Donald Trump skoro zopakoval triumf Ronalda Reagana z roku 1984Nyní se ukázalo, kdo za tímto podvodem stál. Byla to španělská společnost SCYTL, na jejíž server ve Frankfurtu proudila volební data z USA a právě na tomto serveru došlo k zásahům a změnám v datech, k jejich úpravám a následnému zpětnému zaslání zpátky do USA. To všechno s jediným cílem, k zamezení trestnosti a snadností stíhání, protože americké soudy nestíhají trestné činy Američanů spáchané mimo území USA.

Pokud chtějí americké soudy stíhat např. teroristický čin amerického občana v cizině, potom si to musí osobně vyžádat dotčený americký subjekt a musí prokázat, že došlo k poškození amerických zájmů doma v USA, případně zdraví či bezpečnosti amerických občanů v obecné rovině. Donald Trump totiž podle nezfalšovaných dat dosáhl podobného vítězství jako Ronald Reagan, když v roce 1984 porazil na hlavu Waltera Mondalea, když Reagan získal 525 hlasů volitelů a Mondale z Demokratické strany jen 13 hlasů.

Donald Trump již v roce 2018 prezidentským dekretem umožnil, aby americké mocenské složky mohly stíhat pachatele falšování voleb i v zahraničí

Je naprosto logické, proč to provedli v cizině a proč k falšování a změně volebních dat došlo na serveru v Německu. Jedná se totiž o časovou tíseň. Za 75 dnů od amerických voleb, kdy má proběhnout 20. ledna 2021 inaugurace nového prezidenta, je tak krátká doba, že se nestihnou vznést obžaloby, protože trestný čin proběhl v cizině. A to je na dlouhé lokte.

Deep State počítá s tím, že jakmile se Joe Biden stane prezidentem, prezidentským dekretem zahladí trestní stíhání a FBI vše odloží, protože trestným činem kdesi na serveru v Německu se nikdo zabývat nebude. Jenže, Donald Trump je génius. On se totiž zařídil dlouho dopředu. Donald Trump totiž dne 12. září 2018 podepsal prezidentský dekret Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election , tedy v překladu Exekutivní příkaz o uvalení jistých sankcí v případě vměšování cizích mocí do amerických voleb.

A tento exekutivní příkaz tak automaticky činí trestnými jakékoliv činy vykonané kýmkoliv v zahraničí proti průběhu amerických voleb. Díky tomuto můžou americké orgány, a to jakékoliv, už nejenom americká justice, ale i americké tajné služby a právě i americká armáda, provádět zásahy a operace v cizích zemích v zájmu americké národní bezpečnosti. A právě k tomu došlo, když na příkaz prezidenta Trumpa došlo k razii americké armády v datacentru zde ve Frankfurtu. Najednou to všechno zapadá do sebe. Už je naprosto jasné, proč Donald Trump minulý týden vyrazil Marka Espera, ministra obrany a další 3 nejvyšší činitele Pentagonu a nahradil je svými loajalisty. Bez nich by totiž nebyla americká armáda pod kontrolou a k razii ve Frankfurtu by nikdy nedošlo.

Donald Trump získal přístup k nezfalšovaným volebním datům na serveru firmy SCYTL, a je to masakr

Podle uniklých informací se na serveru firmy SCYTL nachází originální a nezfalšovaná data o amerických volbách a výsledek je šokující, ale současně pro alternativu nijak překvapující. Donald Trump podle nezfalšovaných údajů drtivě vyhrál a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden potom jen 128 hlasů. Americká armáda tak získala tento server a prezident Donald Trump, přesně jak slíbil na Twitteru, tento nadcházející týden všechno pustí ven, anebo když ne všechno, tak alespoň podstatné informace, které v Deep State vyvolají obrovskou paniku.

Tato data ze zkonfiskovaného serveru totiž mohou opravdu způsobit, že Nejvyšší soud označí Donalda Trumpa za drtivého vítěze amerických voleb a nařídí přepsat volitele a získané hlasy. Ano, panika v Deep State se nedá ani popsat a běhny z českého mainstreamu doslova tečou strachem, lžou každým dnem a dnes dokonce přinesli dezinformaci, že Donald Trump přiznal porážku, přitom se jednalo o falešný překlad smyslu jeho výroku na Twitteru, kde kritizoval Bidena, že se chlubí ukradeným vítězstvím, a že jen kvůli krádeži voleb “vyhrál” a současně Trump doplnil, že nikdy porážku v těchto volbách neuzná.

Falšování voleb probíhalo pohodlně ze zahraničí, Deep State se rozhodl zbavit Trumpa skrze zfalšované volby. Falšuje se i v Evropě při volbách

Naše redakce chystá podrobné informace o kauze společnosti SCYTL, přineseme další článek a podrobnosti, kde si popíšeme, jak celé spiknutí probíhalo, jak docházelo k přepisování výsledků, jaké prostředky byly použity, jak snadno se dají volby manipulovat a falšovat v reálném čase. Už nikdy se nebudete ani na české a slovenské volby dívat jako na transparentní věc, ale bude plivat a se zhnusením sledovat, co všechno a jak snadno lze měnit pomocí jednoduchých nástrojů.

Uvidíte, jaké triky byly v USA použity k získání času na úpravu volebních dat z Německa a jejich implantaci zpátky do amerických volebních databází. Porucha vodovodního řadu, potřeba přerušit sčítání, výpadek elektřiny v budově, to všechno jsou poznávací znamení zfalšovaných voleb, nejen v USA, ale v minulosti s vysokou pravděpodobností i v ČR, kdy Českému statistickému úřadu při sčítání výsledků parlamentních voleb v roce 2017 spadly “náhodou” servery kvůli prý výpadku elektřiny.

A teď v roce 2020 na podzim při sčítání výsledků krajských a senátních voleb pro změnu v budově ČSÚ praskl vodovodní řad, stejně jako v noci ze 3. na 4. listopadu ve Philadelphii v Pensylvánii, při sčítání hlasů z voleb amerického prezidenta. Tam jim také praskla voda. Jenže, ještě nikdy se nepodařilo chytit firmy a organizace při těchto operacích a při zajišťování manipulování voleb. Teprve až Donald Trump řízl do tohoto hnisu americké liberální politiky, která tato svinstva naučila i ostatní státy ve světě, své vazaly pod jařmem Pax Americana. Donald Trump podle všeho tak teď má důkaz, že cizí mocnosti v čele s Čínou se pokusily ve spolupráci s Demokratickou stranou zfalšovat americké volby.

Proto všichni politici v Evropě servilně poslouchají neocony, protože na těchto volebních podvodech se podílejí i ve vlastních zemích, o tom nepochybujte. Dnes koncem roku 2020 platí, že cokoliv napíše lamestream, je pouze lež napsaná na objednávku. Je to informační válka s cílem přesvědčit vás o falešné a fiktivní realitě, kde podvodníci a zloději jsou vykreslováni jako vítězové voleb a okradení jsou označovaní za poražené. Nic se neděje samovolně a Donald Trump je dopředu připraven na boj proti Deep State. Má v ruce server, na kterém je úplně všechno! V příštím článku exkluzivně přineseme podrobnosti, jak se falšovaly americké volby krok za krokem.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGates a Big Pharma v akci   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 07:44:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Boris Johnson se setkal s Billem Gatesem kvůli zavedení „globálního“ vakcínového programu

Boris Johnson hodlá využít britského předsednictví G7 v roce 2021 k realizaci „globálního přístupu“ Gatesovy nadace k „zabezpečení zdraví“.

Britský premiér Boris Johnson, který je v současné době kritizován za vyhlášení dalšího lockdownu na základě sporných údajů, se setkal s Billem Gatesem, aby s ním prodiskutoval zavedení globálního programu „zabezpečení zdraví“, k čemuž by mohl využít britského předsednictví G7 a tím celý proces urychlit.


Johnson se setkal s Gatesem a také s generálními řediteli deseti největších farmaceutických společností na světě za účelem podnícení plánů na zavedení vakcíny proti koronaviru.

Všichni generální ředitelé se zavázali k tomu, že poskytnou „spravedlivý“ přístup k vakcíně po celém světě, až bude vakcína připravená.

Johnson uvedl, že příležitost předsedat G7 v roce 2021 poskytne Británii možnost být hlavním průkopníkem globálního zdravotnického plánu, který vypracovala Nadace Billa a Melindy Gatesových ve spolupráci s Wellcome Trust.

Tento plán představil Gates na půdě OSN v září, kde vyzval společnosti Big Pharma, aby důkladně revidovaly svou schopnost vyrábět „vakcíny a poskytovat léčení“.

Johnson ocenil toto úsilí jako „novou éru spolupráce při řešení problémů“ a „pandemické připravenosti“ a dodal, že to bude „skutečně globální úsilí“.

Předseda vlády uvedl, že světoví lídři měli před mnoha lety dbát Gatesova varování, a že nyní musí spolupracovat s jeho nadací, aby zabránili tomu, aby se „něco podobného [jako je covid-19] už nikdy neopakovalo“.

Gates poznamenal, že „svět potřebuje komplexní strategii; ucelený přístup k financování a výrobě miliard dávek vakcín, testů a léků; a síť pro sledování nových hrozeb“.

„Máme velké štěstí, že předseda vlády Johnson přišel s chytrým plánem uskutečnit tohle ve Velké Británii, a naše nadace bude i nadále spolupracovat s jeho vládou a ostatními, aby se to stalo skutečností,“ dodal Gates.

Britská vláda se připravuje na rozšíření koronavirové vakcíny na zcela nevídané úrovni, kdy bude povolána armáda, která bude obsluhovat očkovací centra na stadionech, ve sportovních halách a nákupních centrech.

Bylo to popsáno jako „největší logistické úsilí od druhé světové války“.

Gates již dříve prohlásil, že svět se nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí“ nedostane druhou „super účinnou“ vakcínu proti koronaviru, což může být za několik let.

Minulý týden Gates předpověděl, že „v nejlepším případě bude scénář“ pro návrat k normálu na konci roku 2021, což je termín, který byl omezen s výhradou: „Stále však nevíme, zda budou tyto vakcíny úspěšné.“

Miliardář také navrhl, aby vlády „hledaly“ způsoby, jak „snížit váhavost lidí ohledně vakcín“ tváří v tvář „konspiračním teoriím“, které mluví proti vakcínám.

Steve Watson

PM Boris Johnson Meets Bill Gates to Discuss Implementing ‘Global’ Vaccine Program. Gates and Big Pharma call the Shots vyšel 12.11.2020 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8504-gates-a-big-pharma-v-akci.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNEDĚLNÍK ADAMA B. BARTOŠE (XIII.) DĚTI VE ŠKOLE V ROUŠKÁCH? ANI NÁHODOU   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 05:16:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy banánové nám předvedly demokracii jak řemen. Svátek demokracie – tzv. volby – se staly výsměchem lidu. Desetitisíce příznivců Trumpa navštěvovalo předvolební mítinky prezidenta, na dementního pedofila Bidena chodily jen desítky lidí. Přesto se stal zázrak, a podle médií to dopadlo přesně opačně – Biden prý zvítězil, ačkoli Trump získal pro republikány možná nejvíce hlasů v celé americké historii vůbec. Jak mohlo k této nelogičnosti dojít? Asi proto, že mrtví vstali z hrobů a hodili to dvojici Biden-Harris (ale do obou komor Kongresu překvapivě vůbec nehlasovali)? Sčítací mašiny překlápěly hlasy od Trumpa k Bidenovi o sto šest a kde to nešlo mašinami, vozily se balíky s desetitisíci „korespondenčních hlasů“ pro Bidena, případně se horem pádem pro Bidena ručně vyplňovaly prázdné hlasovací lístky (proto to přerušování sčítání). Byly porušeny snad všechny možné zákony, vyhlášky, principy, zvyklosti a pořádky a gigantický podvod pak završila média, když vyhlásila – aniž by bylo sčítání hlasů oficiálně dokončeno – za vítěze Bidena. Fake news, že byste lepší příklad nenašli, ale tyto fake news evidentně nevadí, Česká televize jede fejky jak divá. Fejky sem, fejky tam, fejky kam se podívám…

A pak věřte na volby. Nedělám si iluze, že se to nedělá všude, i u nás, a mohl bych o tom vyprávět pár historek. Pokud to „nepraskne“ a nikdo odsouzen nebude, ti, co běžně při volbách výsledky falšují, mohou příští rok falšovat ještě více, ještě divočeji a ještě odvážněji, když vidí, jak to v té výspě demokracie – údajně nejdemokratičtější zemi světa – tak krásně jde (viz minulé parlamentní volby a vypnutí serverů ČSÚ ve prospěch TOP 09). A když to praskne? Pak zase hrozí, že se to projeví v (ne)důvěře lidí ve volební proces – k volbám jich může přijít ještě méně, než kolik jich chodí nyní…

Možná si ale Trump s těmi zloději hlasů vyřídí účty takovým stylem, že i u nás si ti, kteří volby falšovali běžně, podobné choutky příště raději rozmyslí. Ale kdo ví? Trump se sice zatím chová tak, že to jistou naději na dramatický obrat skýtá, ale obávám se, že z Ameriky se do Evropy kopírují spíše jen ty negativní procesy. Pozitivní tolik ne…

Podobně je ve hvězdách i osud Covidu. I Trump naznačoval, že když volby vyhraje, uvidíme Covid najednou na zázračném ústupu. Asi něco tušil – že covidová hra byla rozehrána i proto, aby umožnila podmínky pro jeho odstavení. Trump vyhrál, vítězství mu sice zatím upírají, a tak se vše natahuje, takže i Covid vlastně neví, zda má nebo nemá řádit, respektive zdejší politické figurky si nevědí rady, jaká čísla zmatené veřejnosti předkládat. A tak, třebaže před volbami šla covidová čísla raketově nahoru, po volbách se najednou čísla – světe div se – začala zlepšovat. To je ale náhodička, že? A to ještě není Trump oficiálně znovuzvoleným prezidentem. I tak se přesto někdo asi chytl za nos a připravuje si cestu, jak z Covidu ven?

Jenže dokud se v Americe nezačne za ten volební megapodvod masově zatýkat a tahanice o volby se bude ještě déle natahovat, omezení svobod, které nám politici vnutili a které se jim tak zalíbilo, bude i nadále trvat a možná se bude i prohlubovat.

Někdy mám pocit, že si z nás dělají blázny. Nejprve to vypadalo, že se děti do škol jen tak nevrátí a najednou, po amerických volbách, se mají vrátit tak rychle, že jsou z toho zaskočeny školy i rodiče. A školy – poněkud překvapivě – řeší, jak se s tím vypořádat, že děti půjdou do školy. Co je na tom, proboha, za problém? Připomíná to silničáře, kteří jsou každý rok zaskočeni prvním sněhem.

Jenže to vládní dělání si bláznů z lidí nespočívá v tom, že situace se mění ze dne na den a že děti jdou do školy zítra, když ještě včera říkali, že se tam vrátí možná až na jaře, nýbrž spočívá v tom, že vláda kromě A řekla i B, a to už se mnoha rodičům nelíbí. Děti (tedy jen první a druhé ročníky) se sice vrátí do škol (to je to A), ale budou muset celou dobu školní výuky sedět v lavicích v rouškách (to je to B), což je něco, z čeho má každý normální rodič hrůzu. Byl bych proti něčemu takovému už z principu a jsem proti něčemu takovému dvojnásob, protože mám dceru, které se to týká. Představa, že bude muset několik hodin každý den sedět v roušce, je děsivá – nejsem sám, kdo je přesvědčen o tom, že toto mučení dětí je zvrhlost, kterou nesmíme dopustit. Jistěže nošením roušky mučí i nás, dospělé (na Slovensku měl konečně odvahu něco takového říci například soudce Štefan Harabin), ale mučení dětí si snad už líbit nenecháme. Nebo ano? Politici je mučili beztak už několik měsíců psychicky a teď ještě tohle?

Toto, dámy a pánové, není uvolňování, to je zpřísňování. A rodiče, kteří toto nařízení vítají, jsou nejspíše padlí na hlavu. Když už tedy byly děti doma, a rodiče i učitelé si jakžtakž zvykli na distanční výuku, tak děti zase nyní vyženou do škol, aby v nich seděly v rouškách, což na jaře nemusely (ale ročníky od třetího výše budou i nadále dřepět doma). Logiku v tom nehledej. Někdy to vypadá, že dementní není jen Biden a že psychopati nesedí jen ve slovenské vládě.

Rodiče i učitelé by se měli spojit a odmítnout roušky pro prvňáky a druháky. Buď si vynutit zrušení povinnosti jejich nošení ve třídě (nejlépe ve škole úplně), nebo ať si rodiče mohou vybrat, jako na jaře, zda dítě do školy poslat, či ne. Ne každý si to může dovolit (pokud nepracuje z domova), ale který rodič jen trochu může, raději nechá své děti doma a bude se s nimi raději učit sám, než aby je nutil podstupovat něco tak odporného, jako je výuka v rouškách.

Může to být jen další nonsenc vlády, a jednotliví ministři mohou ještě dvakrát či třikrát odvolat či odvolat odvolané, nebo (a to spíše) je to jasný záměr, jak nás buzerovat a zkoušet naši trpělivost, co vše si ještě necháme líbit. Že jsme si všichni svorně nechali líbit roušky, je zřejmě povzbudilo, že to s námi tak těžké nebude. Tak zkoušejí přitvrdit. Vnutíme roušky i vašim dětem, aby se v nich celé dny a týdny dusily a aby kolabovaly…

Nemluvě o tom, že podobná zhovadilost je i plošné testování učitelů. A co teprve, až se ve třídě objeví „pozitivní“ dítě? Otestují celou třídu? Otestují bez našeho vědomí naše děti?

Takže co? V USA to možná neomarxisti přepískli a teď se jen čeká, zda jim to projde, nebo zda půjdou od válu a do tepláků. A zda tedy „demokracie“ bude moci jakžtakž fungovat dál a zda voliči, když si drtivou většinou vybrali Trumpa, toho Trumpa nakonec skutečně dostanou. Ani to samozřejmě nebude žádná extra výhra, protože Trump má jiné úkoly, než kopat za Spojené státy (jeho MAGA je spíše MIGA). Ale pořád lepší než ta druhá možnost – neomarxistická „Kamarila“ Harris, se kterou se počítalo jako s prezidentkou poté, co starý Biden zaklepe bačkorami. Už nyní, když se milovníci nových technologií zeptají virtuální asistentky Siri, kdo je prezidentem USA, dozví se, že prý Kamala Harris. Že by se vloudila další chybička – asi jako když hlasatelka ve zprávách oznamovala, že spadl barák, který za jejími zády v přímém přenosu ještě nějakou dobu stál?

Situace se dramaticky vyvíjí a mění ze dne na den, vývoj ve Spojených státech banánových bude mít jistě velký vliv i na to, co se bude dít u nás, ale bez ohledu na to, kdo nakonec usedne v Bílém domě, nesmíme se nechat připravit o svá práva, o náš důstojný život a naše děti o jejich duševní a fyzické zdraví. Nastal čas, abychom přestali donekonečna ustupovat, na něčem se konečně „kousli“ a „zabejčili“ (což mohou právě být roušky pro děti ve škole), odmítli to, získali zpět ztracené sebevědomí a odvahu a jedno po druhém si pak vzali zpět i to, co nám vzali už dříve. Než nás ta neomarxistická kamarila zničí totálně a nadobro…

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrumpovi příznivci v pátek ve Washingtonu DC   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 05:11:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je někdo tak šílený, aby věřil, že gangster Biden a rasistka Harrisová mohou zvrátit takovouto podporu pro Trumpa? Milionový páteční průvod ve Washingtonu na Trumpovu podporu.

Poznámka redakce IK: Všimněte si, že ani zmínka o této milionové demonstraci napadla na našich veřejnoprávních médiích. Podle toho můžete sami usoudit, jak vyvážené zpravodajství nám poskytují šmejdi z ČT a dalších medií!

Klikněte na přiložené fotografie a ony se zvětší.

Fotografie zde: https://parler.com/post/0bc603cd7d544df08e730124d81461c7

Zaslal P.C.Roberts

Překlad: L.Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArméni si zvolili EU a NATO, pak plivali na Rusko a dnes je Rusko zachránilo ...   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 04:54:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V jedné debatě o válce v Karabachu a Arménii. Proč Rusko nepomohlo Arménii dříve. Hezky odpověděl jeden ruský komentátor. Arménská vláda a politické elity v posledních dvou letech v jednom kuse Rusko z něčeho obviňovali a plivali na nás. Chtěli spolupracovat s EU a NATO. Proč by tedy mělo Rusko zachraňovat režim v zemi, který je k nám nepřátelský a proč by tam měli umírat mladí ruští kluci? A pak by nás stejně Arménie obvinila z vměšování a okupace. Prostě jsme čekali, až se umoudří a požádají nás o pomoc. Když se na ně EU a NATO vykašlali.

Strašná čísla z Karabachu

Rusové odhadli počet mrtvých ve válce na 10 tisíc arménských vojáků a 15 tisíc Azerů. Obě strany sbírají své i protivníkovy mrtvé a vyměňují si je pod dozorem ruských mírotvůrců a Mezinárodního červeného kříže. Měli by si vyměnit také zraněné a zajatce, ale o těch zprávy mlčí. Zdá se, že obě strany vedly válku pod heslem "zajatce nebereme".

Autor: Marie Divišová
Foto: Mrtvi arménští vojáci u cest


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Není pravda, že by nám vystoupení z EU uškodilo.“ Ivan David si na XTV nebral s eurohujery servítky   
Pridal tk Pondělí 16 listopad 2020 - 04:49:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Europoslanec Ivan David (SPD) byl hostem na XTV, kde s Janou Bobošíkovou hovořil o chování amerických médií vůči úřadujícímu americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Na přetřes ale přišla i možnost českého vystoupení z Evropské unie.

Jako první David komentoval chování amerických velkých médií vůči Donaldu Trumpovi, která ho například utnula uprostřed jeho projevu s tím, že prý říká lži.

„Já ho zásadně odmítám. Jestliže média mají být médii - od slova zprostředkovávat, tak by měla zprostředkovávat veškeré relevantní informace. Projev prezidenta relevantní informací pro občany je. Jedná se tady zcela evidentně o politický aktivismus, který svědčí o tom, že média, která nikdo nevolil, se snaží podílet na moci ve státě. Je to současně důsledkem úpadku demokracie z toho důvodu, že to nenaráží na zásadní odpor. Dokonce se setkáváme s projevy pochopení ze strany některých politiků, což znamená, že oni již rezignovali na to, že veřejnost má právo na informace, a že tady existuje svoboda slova,“ prohlásil europoslanec.

„Já si myslím, že toto je naprosto nepřijatelné. Já jsem zastáncem demokracie velmi důsledné. (…) Nemyslím si, že média mají prostředky, aby mohla manipulovat veřejným míněním a dosahovala takové shody ve společnosti, která někomu vyhovuje,“ dodal na téma médií Ivan David.

Podle jeho slov novinářský aktivismus není v USA „nic nového“. V této souvislosti poukázal na 50. léta v USA, kdy rovněž docházelo k politickému útlaku. V tomto smyslu se prý jedná o recidivu. „Je to něco, co ukazuje, jaký je stav v americké společnosti. (…) Například univerzity, kde bychom očekávali jakousi svobodomyslnost, se přiklánějí k podobným stanoviskům a naprostá většina univerzit a jejích funkcionářů zastává podobné názory. Myslím si, že to je cesta k odstranění demokracie a cesta, kterou bychom neměli následovat,“ prohlásil europoslanec za SPD.

Ivan David zdůraznil, že „zcela jednoznačně“ vidí podobné tendence i v orgánech Evropské unie. „Ten tlak na takzvanou politickou korektnost je velice silný. Já mám tu výhodu, že jsem byl najat na to říkat, co si myslím, a abych říkal, co si myslím, že je v souladu s pravdou, zatímco jiní byli najati na zvedání ruky,“ uvedl v rozhovoru s Janou Bobošíkovou.

Opatření proti koronaviru

Ohledně koronaviru Ivan David uvedl, že pro vládu je velmi těžké najít rovnováhu, co se týče opatření pro boj s epidemií. Uvedl ovšem, že se k situaci nechce vyjadřovat, jelikož pro to nemá vhodnou lékařskou specializaci.

„Myslím si ale, že se to nedá zvládnout ke všeobecné spokojenosti,“ uvedl na účet opatření europoslanec.

Vystoupení z EU

„Spojence (pro vystoupení z EU – red.) bychom měli hledat především doma, protože jsem přesvědčen o tom, a přesvědčil jsem se o tom studiem dokumentů, že pro nás by nebylo vystoupení z Evropské unie tragédií. Tím nechci říci, že by se neobjevily problémy, ale ty pozitivní důsledky by byly významnější,“ myslí si europoslanec.

„Je potřeba si uvědomit, že řada zemí má výhodné postavení v řadě oblastí právě pro svoji účast v EU, a že vystoupení z EU by v řadě zemí znamenalo pro významnou část lidí újmu, což se netýká České republiky, kde by se ta újma týkala například unijních úředníků, ale nikoli široké veřejnosti,“ prohlásil na adresu možných ztrát při vystoupení z Evropské unie.

„Je potřeba si uvědomit, že řada lidí tvrdí, že bychom se okamžitě dostali do situace, kdy by naše malá exportní ekonomika nemohla vyvážet. To naprosto neodpovídá skutečnosti, protože tady existuje evropský hospodářský prostor. Není žádný problém získat postavení těch zemí, kde v Evropě fungují, a které mohou vyvážet za stejných, nebo velmi podobných podmínek, jako je tomu u Švýcarska, Norska, teď Velké Británie, a tak dále,“ uzavřel Ivan David své vystoupení k možnému vystoupení Česka z EU.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EuFr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2612 sec,0.0923 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,725kB