Úterý 17 listopad 2020
17. listopad? Nenávist opilce Havla vůči Čubovi (příteli Donalda Trumpa), čachry s miliardami a Lucernou   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 16:54:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
17.listopad 1989 disidentů a podvodníků ráj

Sedmnáctý listopad 1989 prezentují dvě těžko uvěřitelné historky: Václav Havel zobchodoval s komunisty přes Václava Junka, někdejšího agenta STB a Chemapol handl, aby získal Lucernu a ateliéry Barrandov a současně sejmul Františka Čubu, který měl možnost propojit byznys přes nynějšího prezidenta USA Donalda Trumpa.

V roce 1989 byl František Čuba v USA a pozval podnikatele Donalda Trumpa a dnešního prezidenta do České republiky.

Na přelomu 80. a 90. let minulého století jednal nynější prezident Spojených států Donald Trump ve Slušovicích s vedením tamního JZD o spolupráci. První kontakt s Trumpovou rodinou navázali představitelé proslulého JZD ještě před listopadem 1989. O Donaldu Trumpovi sdělil, že co říká, to také dělá, nemá rád diplomatickou mluvu, jedná jako byznysmen "napřímo". „František Čuba se setkal s Ivanou Trumpovou v Trump Tower v New Yorku v září 1989, kde jí referoval o slušovických strategických projektech a seznámil s expanzí družstva na zahraniční trhy,“ píše se v knize. V tu dobu nikoho nenapadlo, že za rok se objeví Trump, už milionář, ve Zlíně a setká se s šéfem družstva ve Slušovicích a ve Všemině.

Po projevu opilce Havla František Čuba odstoupil

Z funkce předsedy agrokombinátu odstoupil den po projevu prezidenta Václava Havla k výročí okupace v roce 1968, proneseném na Václavském náměstí v Praze 21. srpna 1990, kde Havel mj. řekl: „Za vším se skrývají chapadla neviditelných mafií, které se snaží kšeftovat s majetkem, který jim nepatří, ustavují podezřelé akciové společnosti a hledají cesty, jak bezpečně ulít nelegálně získaný kapitál. Krajně temné slušovické žilky nenápadně prorůstají celým naším potravinářstvím.

V roce 1990 se měl Čuba s dalšími spolupracovníky údajně dopustit protiprávního jednání tím, že bez souhlasu Státní banky československé umožnili ve vnitropodnikové bance družstva vznik soukromých kont i pro klienty, kteří nebyli členy družstva. V roce 1998 mu za to byl uložen trest odnětí svobody na jeden rok s tříletou podmínkou, Čuba se odvolal a v roce 2000 byl obžaloby zproštěn. Protizákonná činnost mu nebyla nikdy prokázána.

Za špínu a sprosté, nenávistné a účelové osočení však nikdy Havel nebyl potrestán! Temné žilky Havlovy jely na 200%!
A další čachry Václava Havla se musely umlčet!

Dceřiná společnost Chemapolu tehdy za 200 milionů korun koupila polovinu pražského paláce Lucerna od prezidenta Václava Havla. Ten tehdy transakci obhajoval se slovy, že „Chemapol je pilířem české ekonomiky“. Ten pilíř Václava Havla... Ukázalo se, že dluh společnosti dosahuje astronomických 17 miliard korun. Ale Havel peníze vrátit nemusel. Byl Bůh. Na Havla exekuce nebyla.

Jaroslav Plesl

Důvěryhodnost novinářů z České televize je možné zpochybňovat hlavně proto, že podezřelým jednáním některých politiků se veřejnoprávní reportéři nikdy nezabývají. Například obchody Václava Havla s Chemapolem "investigativcům" z České televize asi vůbec nepřipadají zajímavé. Česká televize nedokázala veřejnosti nikdy předat informaci o tom, že prezident prodal svou polovinu paláce Lucerna za 200 milionů korun, zatímco správce konkursní podstaty dnes už zkrachovalého Chemapolu při prodeji poloviny paláce Lucerna utržil sumu o čtvrtinu nižší. Nikdo z redaktorů České televize se na to prezidenta nikdy nezeptal. Možná proto, že se bojí. Takoví lidé však nemají právo zaštiťovat se svobodou slova.

Týdeník EURO při té příležitosti vyslovil hypotézu, že svůj podíl na zmizelých miliardách nese zřejmě i Václav Havel tím, že se pustil do obchodní transakce s nechvalně proslulým Chemapolem (EURO 14/2000). Právě Chemapol totiž od prezidenta počátkem roku 1997 odkoupil polovinu pražského paláce Lucerna, kterou Václav Havel z neznámých důvodů a zcela sveřepě odmítal prodat majitelce druhé poloviny luxusní nemovitosti, své švagrové Dagmar Havlové.

Ještě horší je fakt, že Václav Havel dodnes odmítá o věci veřejně hovořit. Týdeník EURO položil prezidentovi letos v květnu dvě otázky. “Hodlá si Václav Havel ponechat částku 55 milionů korun, která činí rozdíl mezi sumami, ze něž Chemapol Lucernu koupil a následně prodal? A cítí se Václav Havel spoluodpovědný za dluh, který v bankách za Chemapolem zůstal?" zněly dotazy zaslané tiskovému oddělení prezidentské kanceláře. Mluvčí prezidenta Ladislav Špaček zaslal týdeníku EURO oficiální odpověď 26. května. “Dal jsem prezidentu republiky přečíst Vaše otázky a mohu Vás ujistit, že prezident považuje téma prodeje Lucerny za důležité, a to zejména s ohledem na různé okolnosti, které hrály při prodeji roli. Tak vážné téma nelze, podle prezidenta, odbýt odpověďmi na dva Vaše dotazy. Prezident by mohl v budoucnu podrobněji vysvětlit svou motivaci a okolnosti, které prodej Lucerny provázely, ale Vaše otázky ho k tomu neinspirovaly", tlumočil Špaček Havlovo stanovisko.

Samozřejmě podivné miliardové ztráty a prapodivné stamiliónové čachry s Lucernou do konce svého života opilec Havel nevysvětlil.

I podvody o miliardy jeho kámošky Chadimové se Havlovou milostí musely umlčet!

To se to po roce 1989 kradlo, ale svádělo na jiné

V jedné z nejznámějších restitučních kauzách padl po letech sporů pravomocný rozsudek. Podle něj musí Marta Chadimová definitivně vrátit státu dům a pozemky na Loretánském náměstí v Praze, které zrestituovala na základě padělaných dokumentů.

Chadimová získala podvodem majetek za desítky miliónů

Spor o majetek v hodnotě přes 40 miliónů korun v historickém centru Prahy vypukl o rok později, kdy policie obvinila Chadimovou z podvodu, padělání a pozměňování veřejných listin a maření výkonu úředního rozhodnutí.

18. srpna 1995 – Havel nařídil zastavit trestní stíhání vedené proti Martě Chadimové, obžalované v kauze týkající se majetku kláštera na Strahově.

Lapidárně zhodnotil Václava Havla Cibulka

v roce 1993 zažaloval Václava Havla za to, že odsoudil zveřejnění seznamu agentů StB v jeho listu a při soudním jednání pak prezidenta slovně napadl, když na jeho adresu pronesl slova „Vašku, jsi prase, jsi hovado“.

To je příspěvek k sedmnáctému listopadu. Je jasné, že mnoho lidí nadzvedne ze židle jako fake news. Máte všude podrobnosti. vyhledejte si vše v oficiálních dokumentech. A pak si přečtěte, jak reáguje temná propaganda.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3624-17-listopad-nenavist-opilce-havla-vuci-cubovi-priteli-donalda-trumpa-cachry-s-miliardami-a-lucernouSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýročí 17. listopadu v době corona totality. Chtěli jsme v roce 1989 zákony o “popírání holocaustu”, “nenávisti ras a menšin”? Chtěli jsme teror vyvolených menšin, likvidaci školství, přísun imigrantů   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 05:42:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes si připomínáme výročí převratu z roku 1989. Tehdy se socialistický režim přetransformoval na demokracii, kdy se řízení zmocnily nám Čechům nepřátelské zahraniční síly. Sice trvalo pár let, než zcela uchvátily moci v zemi, ale povedlo se jim to. Prostřednictví nastrčených loutek tzv. “disidentů” (ale jen těch správných) se země převedla do vlastnictví ciziny včetně většiny klíčové ekonomiky, přijala řadu zákonů, které staví většinové bílé Čechy do pozice druhořadých občanů, zahájila masovou indoktrinaci dětí a mládeže, rozeštvala uměle společnost zástupnými tématy.

Dočasně uvolněné svobody slova začaly být postupně opět omezovány (stejnými lidmi jako v roce 1948). Nebo snad v roce 1989 chtěli Češi zákony zakazující svobodnou diskuzi na některá historická témata? Chtěli snad Češi zákony zakazující kritiku a satiru na adresu vyvolených menšin? Určitě nechtěli! Stejně jako nechtěli ničení vzdělání pro své děti. Nechtěli ani přísun stovek tisíc nebílých imigrantů, kteří v republice páchají většinou trestnou činnost a pouze zatěžují sociální a zdravotní systém! Stejně tak si Češi nepřáli ztrátu národní suverenity a přesun i oficiálního rozhodování do ciziny.

Proto si položme otázku co potřebuje nezávislá země?

1. Kvalitní vzdělání pro široké masy a otevřené sociální výtahy, které umožní uspět nadaným jedincům z jakékoliv sociální vrstvy!
2. Vlastní vědecko-výzkumnou základnu. Nelze spoléhat v základních oblastech na dovoz cizích technologií!
3. Armádu, která tohle všechno dokáže ubránit!
4. Vládnoucí elity s jasným pozitivním vztahem ke své zemi a národu.
5. Státní správu a národní ekonomiku budovanou na etnickém principu!


Cíl je jasný, Naši protivníci rovněž. Co s tím jako Češi budeme dělat?

Jindřich Z.
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecké ministerstvo zahraničí vyvěsilo vlajku LGBT a láká do diplomacie “barevné Němce”. Ministr zahraničí je sociální demokrat…   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 05:38:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Budova německého ministerstva zahraničí (Das Auswärtige Amt) se nachází v Berlíně mezi Reichstagem (spolkový parlament) a úřadem kancléře (Kanzleramt). Německé ministerstvo zahraničí bylo zřízeno již před 150 lety.

Ale i tady jdou v liberálně demokratickém Německu s dobou. Ministr zahraničí Heiko Maas (SPD – sociální demokracie) nechal na budovu vyvěsit vlajku LGBT, která má prý podpořit hnutí za “odvahu k pestrosti” (Mut zur Vielfalt).

Není to ale jediná pokroková aktivita současného vedení německé diplomacie. V minulém časopise (říjen 2020) pro zaměstnance ministerstva vedení úřadu podpořilo hnutí Black lives matter a jeho “německá” zaměstnankyně na ambasádě ve Vietnamu Tiaji Sio zase obšírně podpořila iniciativu „Diplomats of Color“. Cílem je nalákat do německých diplomatických služeb více “barevných Němců”, pro která je německá diplomacie prý atraktivní zaměstnavatel. Více černých, nebo muslimských diplomatů jistě bude lépe v zahraničí zastupovat “německé zájmy”. Ideální budoucí německý diplomat asi tedy bude černý transsexuál, nebo muslim.

“České” ministerstvo zahraničí vyvíjí podobné aktivity jako podpora LGBT (jen zatím tu není dost imigrantů a tak nemá koho lákat do služeb) a také ho vede sociální demokrat T. Petříček. Sociálně demokratické strany se zcela přeměnily v neomarxistické bojůvky, které jsou plně ve službách svého globalistického pána proti svým původním voličům. Osudy běžného bílého Němce, nebo Čecha je dnes ani trochu nezajímají. Jen předáci nové sociální demokracie nechápou, že až zničí svoje země, tak už je globalistický pán nebude potřebovat a nechá je zahynout také.

Milan v Německu
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAuditní bezpečnostní firma z Dallasu potvrdila, že hlasy amerických voličů končily na serveru ve Frankfurtu v Německu!   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 05:21:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Auditní bezpečnostní firma z Dallasu potvrdila, že hlasy amerických voličů končily na serveru ve Frankfurtu v Německu! Analytici z texaské firmy zjistili, že ve zdrojovém kódu volebního softwaru společnosti Dominion, pro kterou firma SCYTL zajišťovala evropský server, se nachází malware QSNATCH pro dálkový přístup, který umožňuje měnit hlasy voličů, přepisovat a vytvářet nové databáze, překlápět hlasy, přičítat a odečítat hlasy kandidátům, a to všechno v reálném čase přímo z cloudu z ciziny, odkud jsou potom změny nahrávány zpátky do serverů a volebních mašin na úrovni volebních okresů a jednotlivých amerických států!

Americká televize Newsmax přinesla před několika dny zásadní reportáž o volebním elektronickém systému společnosti Dominion, který je používaný ve většině amerických států. Reportáž je natolik zásadní a výbušná, že jsem připravil titulkovaný překlad té nejdůležitější části pořadu, abyste viděli, že americké volby jsou ve skutečnosti největším podvodem v historii všech tzv. demokratických zemí. Po zhlédnutí videa se už nikdy nebudete dívat na volby stejným pohledem a mnoho z vás začne volby bojkotovat.

Protože prostě zjistíte, že bez ohledu na to, jak hojná je volební účast, kolik lidí přijde, tak ve skutečnosti úzká skupina světových elit a jejich organizací to za pomoci podvodů a dálkových přístupů na sčítací servery pokaždé zařídí tak, aby vyhrál jejich kandidát, případně jejich vybraná politická strana. Pokud si někdo myslel, že USA jsou kolébkou demokracie, tak dnes už to rozhodně neplatí. A můžeme se jenom dohadovat, jaký volební software je používán v ČR, na Slovensku a v dalších evropských zemích, kolik zadních vrátek a přepisování hlasů probíhá na dálku při volbách v Evropě.
Bezpečnostní analytik texaské auditní společnosti Allied Security Operations Group z Dallasu Russ Ramsland poskytl rozhovor v podcastu “America, can we talk?” a odkryl informace o auditu volebního softwaru firmy Dominion na objednávku vlády státu Kentucky poté, co po volbách guvernéra v roce 2019 došlo k podání žalob na základě podivností s mizením hlasů během voleb. Auditní firma provedla rozbor softwaru a zdrojového kódu volebního softwaru firmy Dominion a výsledek byl naprosto šokující a otřesný.

Ve zdrojovém kódu byl totiž objeven malware QSNATCH, který umožňuje hackerům dálkový přístup k celé volební infrastruktuře softwaru, ke všem databázím a volebním mašinám, a to v reálném čase, naživo, a to dálkově, z opačného konce planety, kdy celé úpravy a změny voleb probíhají v cloudu a po provedení změn se upravené záznamy nahrají z cloudu zpátky do databází a serverů v USA, do jednotlivých serverů ve volebních okresech a do státních serverů. Systém umožňuje dokonce i zapisovat a měnit výsledky v koncových volebních mašinách ve volebních místnostech.

V americkém volebním softwaru je hackerský malware, zjistila auditní firma z Texasu

Jenže, co je daleko horší, tento software firmy Dominion je tak mizerný a špatný, že systém podle Russa Rumslanda umožňuje dokonce i zachytávat přihlašovací údaje volebních komisařů v jednotlivých volebních místnostech a hackeři se potom s těmito přihlašovacími údaji přihlašují k volebním serverům a do hlasovacích mašin a tam jménem těchto osob provádí změny. A to pořád není to nejhorší. Analytická firma z Texasu zjistila, že nástroj QSNATCH umožňuje plný a nejvyšší privilegovaný přístup do systému, takže hacker může naprosto nepochopitelně a bez námahy mazat i auditní přístupové logy a zametat tak za sebou stopy.

Tyto auditní logy slouží jako klasické logy na běžném webovém serveru, uchovávají záznamy o všech požadavcích na server, a to i několik let zpětně, podle toho, jak je nastavené pravidlo pro management logu serveru. V tomto případě tedy hacker logy smaže a v tom okamžiku ani forenzní expert již nemůže říct, které hlasy byly uměle přidány, které byly smazány kandidátovi, které byly překlopeny od jednoho kandidáta ke druhému, prostě vůbec nic. A přesně toto se dá očekávat, že se zjistí, až se začnou volební servery a mašiny prověřovat. Logy budou vymazané, případně trunkované, tedy oseknuté a zkrácené. Nyní si povíme, jak software firmy Dominion funguje a z čeho se skládá.

Celý americký volební systém se zrcadlí a přenáší na servery soukromých firem v USA a odtamtud na server podivné firmy SCYTL ve Frankfurtu

Základním bodem je volební terminál ve volební místnosti. Tento terminál je napojen na volební infrastrukturu, která je rozmístěna na úrovni okresů a slučuje se ve státním sčítacím centru, tedy na úrovni daného amerického státu. Toto centrum je technicky řešeno jako softwarový “vault” obsahující nástroje a programy pro práci s volebními daty. Nacházejí se v něm následující aplikace:

- Volební knihy se seznamy voličů a oprávněných osob k administraci voleb
- Samotné volební databáze s hlasy voličů, s registracemi atd.
- Tabulační software, který se stará o evidenci hlasů, voličů a kandidátů v dané volbě
- Reportační software, který šíří do světa průběžné výsledky z tabulačního softwaru
- Neoficiální databáze pro interní účely
- Oficiální databáze Státního sekretáře, obsahuje evidenci obyvatelstva daného státu

A teď přijde ta hlavní pecka, která prostě v demokracii nemá obdoby. Analytici texaské auditní firmy zmapovali, co se děje s obsahem tohoto bezpečnostního vaultu. Veškerý obsah vaultu se tzv. zrcadlí a synchronizuje nejprve na server společnosti Clarity Elections v Tampě na Floridě. To je firma, kterou vlastní právě zmíněná španělská firma SCYTL se sídlem v Barceloně. Tento volební systém, kromě USA, přitom používá dalších 28 států na světě.

Data jsou zrcadlena ještě u třech dalších firem, Arikkan, VR Systems a GCR a od těchto 4 společností v USA se potom data přesunují na detašovaný server společnosti SCYTL umístěný v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem. A z tohoto serveru ve Frankfurtu je potom možné skrze cloud nahrávat upravené hlasy a celé databáze zpátky dovnitř volebního vaultu v USA. Tím je de facto porušen americký volební zákon a především bezpečnostní zákony o národní bezpečnosti USA.

Dominion je jenom nastrčená firma, volební software programuje Smartmatic

Kromě toho, k vaultu mají přímo zevnitř z USA přístup ještě další firmy, mezi nimi i společnost SGO Smartmatic. O této společnosti chystáme extra článek, protože právě tato společnost je skutečným dodavatelem amerického volebního softwaru pro firmu Dominion, ta totiž slouží pouze jako bílý americký kůň, stará se o marketing a prodeje volebních systémů, ale sama volební software neprogramuje, o to se stará subdodavatel, SGO Smartmatic. Analytická firma z Texasu tak zjistila, že volební data amerických voličů končí v Německu a je to tak definitivně potvrzené texaskou auditní firmou. Samotná firma SCYTL to na svém webu popírá, že jde o hoax, ale její dementi jsou na webu naprosto liché a zřejmě uveřejněné na radu jejich právníka.

Firma nemůže zpochybnit stanovisko nezávislé auditní firmy, která vypracovala posudek pro vládu amerického státu Kentucky. Tyto posudky jsou předloženy pod přísahou a jakákoliv nepravda v odborném posudku pod přísahou by měla pro auditní firmu a její majitele fatální důsledky v americkém právním systému. Naší redakci se dnes podařilo získat podrobnější informace o zásahu americké armády zde ve Frankfurtu.

Pátrali jsme po podrobnostech a zjistili jsme, že zásah podle všeho neproběhl na německém území, ale na pozemku amerického velvyslanectví ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se nachází velké datové centrum, které na pozemku Generálního konzulátu a velvyslanectví pro americkou vládu provozuje americká společnost AMAZON. Na tento drobný ale zásadní detail nás upozornil zdroj z německé alternativy, který se dostal k našemu včerejšímu článku. A to najednou dává daleko větší a lepší smysl.

Americká armáda zasahovala podle našich informací ve Frankfurtu na výsostném území USA, na půdě Generálního konzulátu na Gießener Straße ve Frankfurtu

Americká armáda může na americkém výsostném území, tedy na pozemcích konzulátu a velvyslanectví USA, zasahovat zcela bez omezení, aniž by došlo k narušení svrchovanosti hostitelské země. Tato informace ovšem znamená, že společnost SCYTL ze Španělska tak ve skutečnosti nemá nic společného se Španělskem, ale je to maskovací firma pro operace americké CIA. A právě CIA si prý zřídila na Generálním konzulátu USA ve Frankfurtu mamutí hackerské centrum s vlastním datacentrem, právě s tím, které tam provozuje AMAZON. Investigativní článek o hackerském doupěti CIA na americkém konzulátu ve Frankfurtu přinesl již v roce 2017 německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Najednou to do sebe dokonale zapadá. Americký konzulát ve Frankfurtu totiž střeží brigáda americké námořní pěchoty, která na příkaz amerického prezidenta může na pozemku obrovského konzulátu, největšího v Evropě, provést razii v datacentru CIA na těchto pozemcích. AMAZON je totiž provozovatelem cloudové a páteřní infrastruktury americké armády a rovněž ministerstva zahraničí, takže najednou ani nepřekvapí, že auditní firma z Texasu zjistila, že server firmy SCYTL ve Frankfurtu patří do sítě Amazon Cloud Services, jenže podle našich informací nejde o jedno z datacenter Equinix, ale o vlastní datacentrum na půdě amerického okupačního (nově generálního) konzulátu.

Donald Trump má za sebou obrovskou ochranu, jinak by už skončil jako JFK

Informace o razii unikla od civilních německých zaměstnanců konzulátu, zásah musel proběhnout přímo na rozkaz prezidenta Trumpa jako vrchního velitele ozbrojených sil, nikdo jiný k tomu rozkaz dát nemohl, k provedení operace na výsostné půdě USA nemůže dát velící důstojník nebo člen generálního štábu, ale pouze americký prezident. Tím se mnohé vysvětluje. Toto zdaleka není konec hluboké králičí nory. Naše redakce přinese v dalším článku ještě podrobnější informace o zfalšovaných amerických volbách, které potvrdí, že v USA došlo k pokusu o státní převrat, a že tento převrat byl řízen z okruhu CIA a zahraničních tajných služeb a mocností.

Za Donaldem Trumpem stojí obrovská ochrana, tak mocná síla, proti které si nikdo neodváží vztáhnout ruku. Kdyby Trump tuto ochranu neměl, už by dávno skončil jako JFK. Mohli se pokusit Trumpa odstranit fyzicky, ale neudělali to, připravili obrovské spiknutí, aby prohrál volby a byl odstraněn jako politicky a jako demokraticky. To samo o sobě potvrzuje, jak moc se neoconi bojí, ale nikoliv Trumpa, ale té obrovské okultní moci, která za ním stojí, a která ho dostala v roce 2016 do funkce s cílem, aby pomohl vybudovat 3. Šalamounův chrám v Jeruzalémě. Trump totiž v roce 2016 po nástupu do funkce obnovil boj o Jeruzalém. Jenže nemá za úkol bojovat jako Křižáci, ale má za úkol budovat Velký Izrael, pomocí smluv, dohod, donucení arabských zemích k poklonu před 3. Chrámem.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 05:10:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle "oficiálních" statistik už počet nemocných klesá, ale vláda opět bezdůvodně zpřísnila podmínky nákupu potravin. Přitom ještě minulý týden se psalo o rozvolňování zbytečně tvrdých opatření. Dále zakázala prodej v neděli a nařídila obchodům zavřít ve 20:00.

Jediným výsledkem bude, že se bude daleko více lidí potkávat ve frontě, kde budou stát klidně i desítky minut.

Tohle je úmysl šikanovat bez omezení více a více.

A teď pozor!

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient!

19 miliónů z našich společných peněz bylo odkloněno za naprosto nepotřebnou polní nemocnici. Ty už teď chybí na léčení jiných chorob.

Takto neefektivně dopadají všechna nesmyslná opatření jakoby vynaložená na boj s čínskou chřipkou, ale ve skutečnosti jde v první řadě o teror obyvatelstva a v té druhé o osobní obohacení. Lidé prosím všímejte si toho!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZákladny na Měsíci   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 05:04:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je to jistě nesporná pravda, že na Měsíci jsou základny. Aspoň to tvrdí zastánci konspiračních teorií. Pouze se přou o to, zda jsou to základny ruské, americké, čínské, mimozemské nebo jiné, včetně všech kombinací, které uvedené možnosti nabízejí.

Zatímco se zastánci konspiračních teorií přou a perou, až z nich lítá peří, tak zastánci konspiračních praxí se jim nepokrytě posmívají, a podstrkují jim další a další informace, desinformace a konspirační teorie. Živí tak jejich spory a boje, neboť tyto produkují živočišnou sílu a tím vnášejí do ekonomiky ekonomický zisk.

Konspirační teorie jsou dvojího druhu. Především jsou to ty vědecké a potom ty pavědecké, přičemž obojí se dost často prolínají. Kritéria k jejich rozlišení nebo nerozlišení poskytuje momentální politická vůle (násilí). Pokud se ve vědě trochu vyznáte, jistě víte, že jejím posledním argumentem je vždy a pouze duševní nebo i tělesné násilí.

A tak například věda jednou tvrdí, že Země je placatá, že svět vznikl za deset tisíc let, že bůh sídlí v oblacích na nebesích a tak dále a podobně, a přesvědčivě to dokazuje pomocí citátů z Bible. A jindy věda zase například tvrdí, že Země se otáčí kolem Slunce, že Američané byli na Měsíci nebo že je demokracie, a dokazuje to naprosto stejný přesvědčivým způsobem, například citacemi z renomovaných vědeckých časopisů.

Pravdivost informací, respektive víru v informace, zásadně dokazujme informacemi a tyto zase informacemi atd., dokud se nevěřící Tomášové neunaví, vědecké diskuse se nevzdají a tím veřejně nepotvrdí naše vítězství. Vědecké diskuse si v ničem nezadají s přestřelkami podlých pistolníků. Pouze jejich střelivo zasahuje duši.

Podstatné při tom všem je, aby lidé vší té propagandě věřili, neboť je to víra, která hory přenáší a zisky přináší. Víra je totiž tou nejlepší formou využitelné energie. Je to víra, kterou jako otroci nesmíte ovládat, a která smí být svým zaujetím pouze podprahová a nejlépe vášnivá. Přičemž vůbec nezáleží na tom, jestli věříte nebo nevěříte například v boha, vědu, pokrok, svobodu, demokracii, nebo jestli byli Rusové na Měsíci.

Pokud bychom živelně nevěřili, všechny ekonomické procesy by se zpomalovaly a zastavovaly. Pokud bychom byli primitivní, tak bychom věřili pouze svým očím a ostatním smyslům, hladu, pohlavnímu pudu a jiným živočišným tlakům, nad kterými téměř úplná většina civilizovaného lidstva již dávno ztratila svoji kontrolu.

Občas se ovšem vyskytnou jedinci, kteří nevěří svým smyslům a pudům, a kteří nevěří ničemu, nebo dokonce nevěří vůbec. A s takovými extravagantními jedinci je ovšem právě ta největší potíž. Aby byl zachován společenský a ekonomický řád všech věcí, zmínění nevhodní výstředníci se musí nějakým způsobem umlčet, potlačit, vyloučit nebo popřípadě i zlikvidovat. Avšak po čase, když vlna vášní opadne, nic nebrání tomu, abychom s jejich památkou a odkazy výhodně neobchodovali.

Ohledně základen na Měsíci, jedna z teorií tvrdí, že je lze vidět pouhým okem. Možná také budete patřit k těm, které toto tvrzení jako úplný nesmysl zvedne ze židle a nepříčetně rozčílí, neboť na Měsíci žádné základny ani při nejlepší vůli nevidíte.

Sám však výše zmíněné teorii skálopevně věřím a jsem schopen ji velice snadno dokázat. A můžete se o to pokusit vlastně i vy sami. Někteří z vás však budou vzhledem k slabozrakosti potřebovat brýle na čtení.

Podívejte se, prosím, pořádně na nadpis mého vědeckého pojednání. Možná zjistíte, že jste základnám na Měsíci věřili již od samého počátku čtení mého článku.

Děkuji vám za vaši laskavou pozornost. Sejdeme se třeba zase někdy na chvilku na Měsíci nebo na Marsu. Určitě to bude mnohem reálnější a důvěryhodnější setkání, než nějakého 17. listopadu v demokracii.

Wenzel Lischka

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8505-zakladny-na-mesici.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU si hraje s ohněm… Uhne Maďarsko s Polskem?   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 04:58:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarsko a Polsko dnes zablokovali klíčový krok k založení fondu obnovy v hodnotě 750 miliard EUR, protože nesouhlasili s propojováním fondů EU s dodržováním zásad tzv. právního státu.

Velvyslanci tak nemohli dosáhnout potřebné jednomyslnosti k zahájení písemného postupu kvůli výhradám ze dvou členských států, uvedl „diplomaticky“ mluvčí německého předsednictví v Radě EU. Samo o sobě dnešní hlasování ještě nic neznamená protože pro hlasování tohoto orgánu neplatí jednomyslnost a postačuje většinový souhlas.

Ovšem jiná věc je hlasování o vlastním rozpočtu a plánu obnovy. Pokud by tyto dokumenty Maďarsko a Polsko neodsouhlasilo, dokumenty padnou pod stůl a celá EU se ponoří do ještě větší krize, než ve které se už díky prohlubující pandemii koronaviru a hospodářskému poklesu nachází.

Zásadní chyba spočívá na politicích a úřednících EU, kteří opakovaně dávají najevo, že zcela určitě Polsko i Maďarsko bude za domnělé porušování principů právního státu postiženi krácením finančních příjmů.

Pojem právního státu je kaučuková formulace a uplatňuje se zjevně výběrově proti těm, kteří se eurounijní věrchušce nelíbí.

Jak to ovšem dopadne není jasné. Úředníci EU tvrdí, že oba státy určené k potrestání nakonec cuknou, protože je lepší dostat něco nežli nic.

Když jsme vstupovali do EU, takové brutální vztahy rozhodně neexistovaly. Představa, že někdo bude trestán pro účelové porušování jakýchsi hodnot byla nemyslitelná. Navíc představa, že by EU tak ponižovalo nějaký členský stát, například proto, že odmítá migranty, či se neroztéká radostí nad právy sexuálních menšin, a to nejen reálných, ale dokonce i fiktivních, byla z říše zla.

A jsou i jiné věci. I Česku hrozí, že nás vyzvou k odvolání premiéra kvůli pomyslnému střetu zájmu. Andrej Babiš by neměl hrát mrtvého brouka… Možná bude potřebovat, aby se za nás Polsko i Maďarsko postavilo.

Uhnou či neuhnou? Uvidíme…

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNacionalismus, národovectví a vlastenectví není nacismus. Položili život za naši vlast a za odpor proti nacismu a Němcům   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 04:54:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kvůli 17. listopadu 1989 se bohužel zapomíná na 17. listopad 1939, kdy byli za protinacistické postoje popraveni čeští vlastenci. Osm z devíti popravených představitelů studentských organizacích byli silní vlastenci a národovci. Nacionalismus, národovectví a vlastenectví není nacismus. Položili život za naši vlast a za odpor proti nacismu a Němcům. Rozhodně máme být na co hrdi a máme na co navazovat. Nejsme nějaký malý národ, který má zůstat stát v koutě a poslouchat příkazy. Pojďme znovu bránit svou vlast a nechme českého lva, kterému znovu nasazují řetězy a okovy, pořádně zařvat a zbavit ho pout.

Připomeňme si, kdo byli muži popravení 17. listopadu.

1) Václav Šafránek (11. prosince 1920 Praha - 17. listopadu 1939 Praha) se již během svých středoškolských studií angažoval ve studentských organizacích a byl předsedou Sociální studentské akce ve Velké Praze. Byl výrazně katolicky orientován. Jeho mottem bylo „Vlast, národ, práce“. V době Mnichovské krize se dobrovolně přihlásil do armády, od léta 1939 byl spojkou odbojové organizace Obrana národa. Na podzim 1939 začal studovat inženýrské stavitelství na ČVÚT.

2) Jan Černý (20. listopadu 1914 Žamberk – 17. listopad 1939 Praha) se již od studentských let se politicky angažoval – nejprve v řadách agrárníků, poté byl členem prvorepublikové Vlajky (Prvorepubliková Vlajka nebyla kolaborantská, spolupracoval s ní i Viktor Dyk). V letech 1937 až 1939 byl předsedou Spolku československých mediků. Den po Opletalově pohřbu důrazně intervenoval za propuštění českých studentů, kteří byli během nepokojů po pohřbu zadrženi německou policií. V noci z 16. listopadu na 17. listopadu 1939 byl zatčen gestapem a 17. listopadu bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách. In memoriam mu byl udělen titul MUDr.

3) Jan Weinert (18. prosince 1914, Praha-Karlín – 17. listopad 1939 Praha) mezi lety 1936 a 1937 působil jako jednatel Svazu československého studentstva v Praze a v letech 1937-38 byl jeho předsedou. V září 1939 se stal předsedou Svazu českého studentstva v Čechách. V politice byl nacionalisticky orientován a v době 1. republiky byl členem Národního sjednocení. V roce 1938 byl funkcionářem Mladé generace Národního sjednocení, později působil i v mládežnických organizacích Mladá Národní jednota a Mladé Národní souručenství. 26. října 1939 přednesl odvážný projev o 28. říjnu, ve kterém mimo jiné prohlásil německou okupaci a Protektorát Čechy a Morava za dočasnou záležitost. 15. listopadu intervenoval na policejním ředitelství ve prospěch studentů zadržených po pohřbu Jana Opletala. Ve večerních hodinách 16. listopadu 1939 byl zatčen gestapem během schůze Svazu českého studentstva v Čechách. Následujícího dne byl bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách.

4) František Skorkovský (1. března 1909 Terst - 17. listopadu 1939 Praha) byl od roku 1937 předsedou tělovýchovné jednoty Ústředního svazu československého studentstva. Angažoval se i v mezinárodních studentské organizaci Confederatión Internationale des Étudians. V roce 1939 působil jako předseda zahraničního odboru Národního svazu českého studentstva v Čechách a na Moravě. Do roku 1937 působil v studentském odboru Národního sjednocení. Po té se stal členem Klubu národně socialistických akademiků. V listopadu 1939 se podílel na přípravě Opletalova pohřbu, 17. listopadu 1939 byl v časných ranních hodinách zatčen gestapem a téhož dne bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách.

5) doc. PhDr. Josef Matoušek (13. ledna 1906 Hořice – 17. listopad 1939 Praha) byl synem někdejšího národně demokratického ministra průmyslu Josefa Matouška. Politicky se angažoval v Československé národní demokracii a poté v Národním sjednocení. Během Mnichovské krize jednoznačně podporoval obranu země a byl i spoluautorem manifestu českých historiků, který byl adresován historikům francouzským. V listopadu 1939 se podílel na přípravě Opletalova pohřbu, 16. listopadu vymohl studentům audienci u prezidenta Háchy, ke které však vzhledem k následujícím událostem již nedošlo. 17. listopadu 1939 byl okolo čtvrté ráno zatčen gestapem v bytě svých rodičů a téhož dne bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách.

6) Bedřich Koula (1. března 1913 Praha – 17. listopadu 1939 Praha) byl před Mnichovským diktátem mluvčím studentského oboru Národního sjednocení. Působil též jako funkcionář Všehrdu. V roce 1939 byl zvolen jednatelem Svazu českého studentstva v Čechách. Ve večerních hodinách 16. listopadu 1939 byl zatčen gestapem během schůze v ústředí Národního studentského svazu v Hopenštokově ulici a následujícího dne bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách. In memoriam mu byl udělen titul JUDr.

7) Jaroslav Klíma (18. května 1913 Praha – 17. listopad u 1939 Praha) se již ve svých studentských letech se začal politicky angažovat v řadách české nacionalistické mládeže. Byl aktivním členem Mladé generace Československé národní demokracie a posléze mládeže Národního sjednocení. Po ukončení vysokoškolských studií nastoupil vojenskou službu. Jako důstojník se v roce 1938 zúčastnil obou dvou mobilizací. Od podzimu 1939 byl předsedou Národního svazu českého studentstva v Čechách a na Moravě.

8) Josef Adamec (18. prosince 1909 Praha – 17. listopadu 1939 Praha) byl v letech 1935 až 1936 místopředsedou Ústředního svazu československého studentstva, 1937-1939 působil v jeho dozorčí radě. Působil nejprve v mládeži Národního sjednocení, později se stal členem Klubu národně socialistických akademiků. Od září 1939 byl jednatelem Národního svazu českého studentstva v Čechách a na Moravě. 17. listopadu 1939 byl v časných ranních hodinách zatčen gestapem a téhož dne bez soudu popraven v ruzyňských kasárnách. In memoriam mu byl udělen titul JUDr.

9) Marek Frauwirth (8. listopadu 1911 Zakopané – 17. listopadu 1939 Praha) jako jediný z popravených nenáležel k českým nacionalistům v prvorepublikovém a druhorepublikovém studentském hnutí. Naopak byl členem Jednoty nemajetných a pokrokových studentů a Společnosti přátel demokratického Španělska. Byl též nediplomatickým pracovníkem slovenského konzulátu v Praze, kde vydával falešné pasy Židům, aby mohli odcestovat přes Bělehrad ze země.

17. listopadu si připomínáme i tyto popravené. Osm z devíti byli čeští nacionalisté, nikoli nacisté. Nacionalismus není nacismus. Čest jejich památce! Máme na co navazovat. Naši republiku nedáme!

Radim Fiala, SPD

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon17. listopad je primárně svátek českých nacionalistů, který zamlčují dnešní eurohujeři   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 04:42:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnešní svátek je hlavně svátkem českých nacionalistů, protože to byli právě mladí čeští nacionalisté, kteří organizovali studentský odpor a byli součásti celonárodního odporu, který se vyvrcholil 28. října 1939, kdy byli německými okupanty zastřelen dělník Václav Sedláček a student Jan Opletal byl postřelen (na následky zemřel 17. listopadu), a v reakci na něj nechala německá okupační moc zavřít vysoké školy a popravit 9 vůdců českých studentů. Těch devět studentu bylo hrdými českými nacionalisty.

Seznam německými okupanty popravených studentů

Jan Černý – člen československé nacionalistické skupiny Vlajka.
Josef Adamec – člen československého nacionalistického hnutí Národní sjednocení.
Bedřich Koula - člen československého nacionalistického hnutí Národní sjednocení.
Josef Matoušek - člen československého nacionalistického hnutí Národní sjednocení.
Václav Šaffranek – bez politické příslušnosti, výrazně nacionalistický a katolický zaměřený publicista.
Jan Weinert - člen československého nacionalistického hnutí Národní sjednocení.
František Skorkovský - člen československého nacionalistického hnutí Klubu národně socialistických akademiků.
Marek Frauwirth – levicový aktivista.
Jaroslav Klíma - člen československého nacionalistického hnutí Národní sjednocení.

Všimli jste si? Až na jednoho člověka byli všichni vůdcové studentského odporu proti německé okupaci výslovně československými nacionalisty! Možná i to vysvětluje, proč si dnes nechtějí převážně neomarxisticky orientovaní čeští vysokoškolští studenti připomínat rok 1939, ale snaží se stavět svou mediální prezentaci na roku 1989, kdy reformní socialisté, a budoucí poskoci neomarxistu z EU, provedli s podporou StB nenásilné předání moci od starých komunistů pro eurohujerské socialisty ...

euRabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko zřídí stálé vojenské základny v Ázerbájdžánu – NATO postoupilo na jižní hranici Ruska   
Pridal tk Úterý 17 listopad 2020 - 04:34:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký prezident Recep Erdogan předložil Parlamentu ke schválení návrh na zřízení stálých vojenských základen v Azerbajdžánu. Návrh obsahuje rozhodnutí o vyslání armádní sil k obsazení těchto základen. Podle tureckého deníku Daily Sabah má turecký parlament během několika dní rozhodnout o ročním pobytu tureckých vojáků v Azerbajdžánu.

Podle turecké ústavy musí pobyt tureckých vojáků delší než 60 dnů schválit parlament. V návrhu rozhodnutí by poslanci měli zmocnit prezidenta Erdogana, aby sám určil počet vojáků i množství techniky, která by měla být do Ázerbajdžánu vyslána.

Podle Daily Sabah mají poslanci během několika dní odhlasovat vyslání armády na dobu jednoho roku. Deník připouští, že mandát může být kdykoli prodloužen. V parlamentu má islamistická vládní strana Spravedlnosti a pokroku (AKP) společně s koaličním partnerem Stranou národního pokroku (MHP) velkou většinu. Strana MHP je považována za civilní křídlo organizace Šedí vlci, která byla v řadě zemí Evropy zakázána jako teroristická organizace po spáchání mnoha vražd a násilných útoků.

Podle dokumentu předloženého do tureckého parlamentu požádala o zřízení tureckých stálých vojenských základen ázerbajdžánská vláda. Expediční sbor turecké armády se účastnil po bohu ázerbajdžánské armády agrese proti Arcachu, který je u nás znám též pod názvem Náhorní Karabach. Plán útoku měli podle arménské agentury ANI vypracovat turečtí generálové, kteří také řídili vojenské operace v poli.

Turecko dodalo ázerbajdžánské armádě k útoku na Acrach množství moderní vojenské techniky nejen z vlastní produkce, ale i přeprodané ze Západu a z Izraele. Po celou dobu války o Arcach turecká armáda zajišťovala dodávky munice.

Ázerbajdžán nyní slaví. Na základě mírové dohody z Moskvy Azeři obsadí 80% území, které před válkou patřilo Arcachu. Včetně oblasti na hranicích s Arménií, které azerská armáda během bojů nedobyla. Současně se však z Azerbajdžánu jako nezávislé republiky nenápadně stane něco jako „osmanský emirát“. Tímto slovem byl v minulosti v islámském světě označován územní útvar, který měl jisté prvky autonomie, ale byl podřízen ústřednímu vládci muslimů. Západ má pro tento vztah označení „kolonie“.

Zřízením tureckých vojenských základen v Ázerbajdžánu vznikne na Kavkazu extrémně výbušná situace. Fakticky se tak NATO, jehož je Turecko součástí, dostalo až na jižní hranici Ruska. A ještě k tomu ve velmi nestabilní oblasti. S Ázerbajdžánem na severu sousedí Dagestán. Vedle nějž je Čečensko, kde léta probíhaly boje mezi islamisty financovanými z muslimských zemí a ruskou armádou.

Dagestán je autonomní republika, která je součástí Ruské federace. Právě zde začínala vrcholná politická kariéra současného ruského prezidenta Vladimíra Putina. Celoruskou politikou hvězdou se stal, když jako novopečený premiér dokázal zorganizovat likvidaci čečenských islamistických komad, která terorizovala civilisty v Dagestánu. A následně dohodnout mírové uspořádání regionu. Tento úspěch jej poté vynesl do funkce ruského prezidenta.

Tureckému prezidentu Recepu Erdoganovi se bohužel daří plnit jeho plán obnovy osmanské říše, který vyhlásil na srazu Šedých vlků v roce 2017. Přestože agentura Reuters citovala jeho slova o plánu na Turecko od Vídně po Čínu a od Kavkazu po Saharu nikdo z vedoucích politiků světových mocností jeho plán nebral vážně. Ale hlavně nepodnikl nic proti tomu, aby nebyl realizován.

Řecký web greekcitytimes přinesl informaci o tom, jak si Erdogan představuje expanzi Nové osmanské říše na sever a na východ. Vládní turecká média během války v Arachu propagovala myšlenku „turanské armády“ nebo „turkického NATO“. Projekt zahrnuje územní expanzi Turecka do arabsko-kurdských oblastí severní Sýrie a do arménské většiny Arcachu. Expanze je podle zdrojů infoBRICS, které cituje řecký web, následně naplánována ruské území, kde žijí turkické národy.

V Ankaře podřízené emiráty by se měly proměnit oblasti Baškortostánu, Tatarstánu, Čuvašska, Khakassie , Tuva, Jakutsko, Altajské republika, Kabardino-Balkaria, Karachajevo a Čerkesije. Erdogan má v úmyslu tímto způsobem obsadit ruské oblasti v nichž se těží „prakticky celá Měndělejevova tabulka prvků“. Hrozivý plán expanze Nové osmanské říše znázorňuje mapa, kterou zveřejnil řecký web.

Obrázek: turecká expanze.Ivan David
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2457 sec,0.0701 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,743kB