Čtvrtek 19 listopad 2020
Na lovu bobříků blbosti a buzerace   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 19:04:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nedávno mi volal kamarád z Plzně. Ptal se, co to v té Praze děláme, že jsme dovolili odvolat Prymulu. Podobných bylo ostatně víc, někteří dělali dojem, že Prymula je svatý zachránce naší země a bez něj všichni zahyneme. Radostně se blblo se strachem, což ostatně pokračuje a někteří spoluobčané již evidentně ztratili zdravý rozum. Tak jsem se kamaráda zeptal, co udělal slavný Prymula tak nového a geniálního ve srovnání se svým předchůdcem. K tomu jsem se poptal, zda si pamatuje ministra zdravotnictví před Vojtěchem. A bylo ticho.

Vnímavější si určitě všimli, že miliardářský oligarcha a nadnárodními finančními korporacemi ustanovený guvernér, či místodržící v německé kolonii Česko, dříve nomenklaturní a protekční soudruh Babiš, používá méně důležité ministry a jiné poskoky jako toaletní papír. Použije a odhodí. Hýkající Ken, zelený kašpar, geniální ministryně obrany s pudlem, či komediant ministrem tamtéž, neméně komická pražská primátorka, figurky z ČSSD, kdokoli. Následně vytáhne nového poskoka z klobouku, jako kdysi opice, či papoušek takzvaná štěstíčka na pouti a uvede je jako spasitele. Musíme si samozřejmě uvědomit, že miliardářští oligarchové jako Babiš na nákup nechodí a nepoužívají hromadnou dopravu. Totéž platí o většině našich politiků pražské havlérky, kteří jsou už dávno mimo realitu občanské většiny. Proto jsou schopni vymyslet a nařizovat i naprosté blbosti.

Je v zásadě lhostejné, zda byl COVID vyroben v Číně na základě objednávky amerického ministra zdravotnictví v laboratoři vybavené z EU, a zda unikl náhodou, či záměrně, případně se šíří náhodou, či záměrně, nebo bylo a je vše jinak. Působení viru je více, než podivné ve srovnání s jinými chorobami a šíření rovněž. Průběh je z nejasných důvodů velmi rozdílný, a to i v případě srovnatelných jedinců z hlediska věku a kondice. Prevence je potřebná, šaškárna nikoli. Z hlediska politického zisku je důležitá nikoli doprovodná komedie, ale ovládání stáda mediálně šířeným strachem a byrokratickým terorem. Ostatně, dodnes nikdo jasně neřekl, kolik zemřelo lidí pouze na COVID. Podle známého, který pracuje v nemocnici, byl nedávno dovezen pacient s infarktem, zemřel a do úmrtního listu „dostal“ COVID. Většina nakažených svůj COVID ani nezaregistruje, jiní jsou na pokraji kolapsu a nedostanou vhodné léky, protože jsou příliš levné a jsou na předpis, zatímco v zahraničí je lze volně koupit. Nikdo neví proč, ale za vším hledej peníze. Testování na Slovensku byla ukázková šaškárna ve stylu svazácké kampaňovitosti, prosazují se nevalné invazivní testy do nosu, zatímco levnější ze slin se zamítají.

Bez ohledu na povyk v médiích je účinnost roušek evidentně omezená, nicméně je nelze vždy a všude jednoznačně odmítnout. V Asii se používaly v případě respiračních chorob už dávno a zodpovědně. Zachytí především vydechované kapénky s viry, takže nakažený ohrožuje méně okolí, samostatné viry nikoli. V převážné většině případů jde značná část vzduchu kolem roušky, protože jinak by se většina lidí začala brzy dusit. Pokud by byly roušky tak účinné, jak nám neustále vtloukají do hlav, bylo by dávno po epidemii. Roušky-neroušky, desinfekce, rukavice, buzerace, COVID radostně bují a pravděpodobně postihne všechny, které postihnout dokáže. Především se jedná o výborný důvod a prostředek kontroly a manipulace s voliči a neméně výborný kšeft. Ohrožení rukou se řeší minimálně, ohrožení očí nijak. Následně se objeví, jako na objednávku další mutace.

Babišova vláda se každopádně snaží vytvářet dojem, že zuřivě bojuje s COVIDem. Díky tomu jako o závod vymýšlí evidentní, místy kontraproduktivní blbosti, aby dokázala svoji akčnost a mohla se vyhlašovat za spasitele občanů, v čele se s místodržitelem. Jak jinak lze hodnotit poslední ukázky byrokratické buzerace, která je ostatně jedním z pilířů německé EU, ne-li přímo evropských sorosovských euromarxistických hodnot. Babišovci se chovají jako uvědomělý sovětský zajac soupeřící s vlkem, či rychlé šípy lovící bobříky, bohužel v tomto případě spíš bobříky byrokratické tuposti a buzerace. Nelze vyloučit ani možnost, že Babišova parta testuje, co si občan ještě nechá líbit, než se z něj stane úplný bezprávný dobytek, který odkýve i zničení českých maloobchodníků a živnostníků a bude vítat afroislámské migranty a třetí světovou válku. Za posledních třicet let je už testování stáda v kolonii zavedený evergreen.

Noční zákaz vycházení po 21. hodině snad není třeba komentovat. V době zavřených restaurací, hospod, kin a dalších míst soustředění lze asi podle Babišovců očekávat na ulici husté davy bez roušek. Skvěle ulovený bobřík akční byrokratické blbosti.

Zavřené obchody v neděli. Výsledkem je nahuštění kupujících v pátek a v sobotu, což logicky zvyšuje pravděpodobnost nákazy. Další lehce ulovený akční bobřík.

Samostatnou kapitolou jsou hypermarkety se stavebním materiálem. Tam lze nakupovat pouze se živnostenským listem, zato jakýmkoli. Takže bez velké nadsázky, se „živnosťákem“ na sexuální služby si můžete koupit maltu, dveře, nebo hřebíky, bez něj nikoli. Pokud bychom tuto genialitu Babišova týmu převedli na potravinové hypermarkety, mohli by tam pravděpodobně nekupovat jen držitelé „živnosťáku“, případně jen prokazatelní kuchaři a číšníci. Opět jeden pořádně chlupatý bobr.

Nejnovější bobřík je pořádný bobr, téměř erotického charakteru. Patnáct metrů čtverečných v obchodě. Je to necelých 4x4 metry, tedy prakticky už dávno vyhlašovaný a nesplnitelný rozestup dvou metrů, jen vyhlášený v jiné podobě. Z kruhu se stal čtverec. Lidé by se pravděpodobně museli pohybovat s metrem v ruce, nebo obručí hula hula o průměru čtyř metrů kolem pasu. Nedůstojné fronty před obchody, jako za komunistů na maso, či mandarinky. Jak chtějí Babišovi geniální toaletní ministři zajistit 15 m² například v tramvaji, autobuse, vlaku a na řadě pracovišť, kde jsou lidé mnohdy déle, než v obchodě?

Závěrem posílám Babišovi a jeho poskokům návrh na pořádně huňatého duhového bobra. Jak známo, může se COVID šířit i plyny vypouštěnými z análního otvoru. Takže, kdo něco takového provede a bude přistižen větrnou speciální jednotkou, dostane rovnou pět let „na tvrdo“ za teroristický útok COVIDEM. Z důvodu prevence si občané nakoupí nanoroušky na zadek, případně povinně vyfasují rektální píšťalky, aby varovali okolí a Hamáčkova policie mohla rázně zasáhnout. Samozřejmě se zakáže anální sex. Zlatou rektální píšťalu dostane místodržící spasitel Babiš, aby mohl varovat před novými geniálními nápady svého posledního dočasného toaletního ministra. Na závěr se zjistí, že za vše může zlý travič Putin. Všem povoluji článek bez úprav volně šířit dál.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLetecké údery a personál speciálních sil: Turecko se zmocnilo části jiného státu   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 12:31:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecký „sultán“ Erdogan pokračuje v systematické vojenské expanzi v regionech hraničících s Tureckem v arabských zemích.

Zatímco celý svět sledoval vývoj událostí v Karabachu, Turecko pokračovalo v operaci Tiger Claw proti Kurdské dělnické straně v severním Iráku.

Místní zdroje tvrdí, že kurdská pohraniční oblast Bradost se zcela dostala pod kontrolu turecké armády:

"Oblast Bradost na severu Erbilu (hlavní město iráckého Kurdistánu) je téměř zcela pod kontrolou turecké armády - turecké ozbrojené síly tam již kromě malých základen mají i tucet velkých vojenských základen." Kurdská PKK používá taktiku „hit-and-run“, ale nemůže v této oblasti zůstat, “napsal vojenský pozorovatel Abdullah Hawez.

Připomeneme, že dříve Erdogan již oznámil možnost zahájit novou operaci v severní Sýrii proti „teroristickým skupinám“ v příhraničních oblastech, pokud se „militanti“ PKK a SDF nepohybují u tureckých hranic. Je možné, že Ankara, inspirovaná vítězstvími v Karabachu a Iráku, bude chtít „vytlačit“ možné odpůrce ze zbývající pohraniční území v severní Sýrii a vytvořit „bezpečnostní pás“ podél tureckých hranic.

Ve středu 18. listopadu turecké ministerstvo národní obrany oznámilo, že několik tureckých vojáků bylo zabito a další zraněni v oblasti operace Talon v severním Iráku.

Ankara jako obvykle ospravedlňuje svou drzou vojenskou invazi na svrchované území cizí země bojem proti terorismu, zveřejnila agentura Anadolu o den dříve následující propagandistické prohlášení:

„Operace Tiger Claw and Eagle Claw“ byly zahájeny v červnu s cílem zabezpečit turecké hranice neutralizací hrozeb ze strany PKK a dalších teroristických skupin, které často využívají severní Irák k plánování přeshraničních útoků.

Během svých více než 30 let teroristické kampaně proti Turecku je PKK, kterou Turecko, USA a EU označily za teroristickou organizaci, odpovědná za smrt 40 000 lidí, včetně žen, dětí a kojenců. YPG je syrská odnož PKK.“


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolský premiér Morawiecki: „Mechanismus právního státu by mohl vést k rozpadu EU“   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 12:13:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polsko a Maďarsko vedou vzpouru proti tomu, co mnozí považují za zjevnou moc Evropské unie

Polský premiér Mateusz Morawiecki ve středu v polskému parlamentu řekl, že proti kterémukoli jinému členskému státu, by mohl být v budoucnu použit nový mechanismus vázající vládu zákonem na evropské fondy, který je zaměřen na Polsko a Maďarsko.

Morawiecki řekl poslancům, že EU by se nakonec mohla „rozpadnout“, pokud přijme mechanismus, který by umožňoval byrokratům v Bruselu trestat na základě jejich vlastní interpretace nových pravidel, uvádí polský zpravodaj Tysol .

V tvrdém projevu Morawiecki řekl: „Pokud naši partneři nerozumí tomu, že nesouhlasíme s nerovným zacházením se státy, s holí, která bude vždy použita proti nám, jen proto, že někdo nemá rád naši vládu, pak budeme nakonec toto veto skutečně použito.“

Dodal: „Nejedná se o rozdělení mezi praváky a levice, jedná se o rozdělení mezi ty, kteří chtějí, aby polský národ rozhodoval sám, a těmi, kteří chtějí, aby o naší budoucnosti rozhodovalo několik úředníků v Bruselu.“

Morawieckiho poznámky přicházejí poté, co se Maďarsko a Polsko rozhodli vetovat víceletý rozpočet Evropské unie a fond EU pro obnovu poté, co Evropská rada a Evropský parlament schválily nový potenciální sankční mechanismus, který je obecně považován za nástroj, který by mohl být použit k vynucení změn v Maďarsku a Polsku v jejich konzervativním postoji k migraci, křesťanským hodnotám, reformě soudnictví, multikulturalismus a řada dalších otázek.

Mateusz Morawiecki, polský premiér:Právní stát v EU se stal propagandistickou holí, s níž lze porazit ostatní.

Polský premiér tvrdil, že veto není „atomovou zbraní“, ale zásadní součástí udržování Evropy pohromadě, jako unie suverénních států, v níž nikdo nemůže proti své vůli vnucovat dalším své názory. Bez kompromisů a veta by byla EU ztracena, řekl.

Morawiecki pokračoval slovy, že „právní stát v EU se stal propagandistickou holí, kterou lze porazit ostatní“ a zdroj pokryteckého používání dvojích standardů, kdy v jednom státě nikdo nezpochybňoval, že ministr spravedlnosti může rozhodnout, kdo se stane soudce a v jiném to bylo považováno za porušení právního státu.

Polský premiér uvedl, že Polsko nepřistoupilo k EU, která by byla postavena jako oligarchie, v níž silnější členové šikanují slabší státy. Rovněž prohlásil, že za účelem ochrany právního státu musí EU dodržovat své vlastní smlouvy.

Premiér dospěl k závěru, že Polsko se nenechá vydírat. Připomněl ekonomické úspěchy a to, jak rozzlobily některé západní partnery. Polsko bylo za vstup do EU, ale proti tomu, aby mu bylo nadáváno jako dítěti.

Maďarsko a Slovinsko rovněž podporují veto, přičemž maďarský premiér Viktor Orbán v pondělí v dopise uvedl, proč Maďarsko vetuje rozpočet EU.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo asi nevíte o nové korona vakcíně od firmy Pfizer a BioNtech. Je určena jen pro bělochy, když zbytek světa včetně Izraele kupuje ruskou vakcínu Sputnik?!   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 07:13:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdo trochu chápe souvislosti, tak se určitě podiví na náhodami spojenými s načasováním prohlášení o úspěšných klinických zkouškách nové vakcíny proti koronaviru od konsorcia farmaceutických firem BionTech a Pfizer.

Nejprve vypukne v celém bílém světě (Evropa, Austrálie, USA) “druhá vlna” koronaviru, která ale nějakým zázrakem nezasáhne zbytek světa! A náhle se objeví zázračná vakcína, která prý má v klinických zkouškách 90% účinnost v prevenci koronaviru.

Je proto na místě se trochu podívat na firmu BioNtech. Firmu BioNtech v roce 2008 zakládají 2 “Němci tureckého původu” Uğur Şahin a jeho manželka Özlem Türeci. Oba jsou jako náhodou z muslimského Turecka a to v době, kdy v Evropě eskaluje multikulturní násilí ze strany muslimů a masová imigrace muslimů jede opět naplno. Firma se primárně zaměřuje na vývoj farmaceutických léků na bázi nosičů RNA (mRNA) pro individuální léčbu nádorových onemocnění. Jedná se tedy o léčku, která mění DNA buněk léčeného člověka.

V roce 2018 navazuje BionTech spolupráci s globální farmaceutickou firmou Pfizer, kdy má za cíl vyvinout vakcínu na podobné fázi pro léčbu chřipky. Vývoj této vakcíny zatím úspěšný nebyl a jeho výsledky a stav nejsou známy. Na podzim roku 2019 (tedy pár měsíců před vypuknutím korona krize) BioNtech navazuje spolupráci s nadací B. Gatese (známého propagátora vakcinace a redukce populace) o vývoji vakcíny pro HIV/AIDS a TBC. Od února 2020 BioNtech pracuje na vakcíně proti koronaviru a ta je hotová za pár měsíců! BioNtech i Pfizer prý dělají všechnu práci zdarma a vakcínu budou prodávat pouze za náklady.

Takže si to shrňme. Vakcína muslimských imigrantů, která má měnit DNA očkovaného -tedy i zcela zdravého člověka, bude určena pouze pro bílého gojima. Vyrábět jí bude americká farmaceutická firma “údajně zcela zdarma”. Bílému člověku jí pro jistotu píchnou hned nejméně dvakrát. To aby rychleji evaporoval z povrchu zemského? Bělochovi je již léta vnucován jeho fyzický zánik, jako jeho nejlepší možné řešení.

Zbytek světa (včetně Izraele) plánuje naopak nakoupit vakcínu ruskou (Sputnik), která se dokonce bude vyrábět i v J. Koreji a pravděpodobně v Číně.

Půjdou Češi na porážku jako ovce? Slováci jsou již jednou nohou v oprátce, když souhlasili s “dobrovolným” testováním. Tady začíná jít o holý život a tak všechny ohledy na možné viníky této plandemie, která má za cíl naší likvidaci, a jejich případný původ, musí jít stranou. Jinam si budeme zasluhovat mít na hrobě nápis “Hic sunt homini gojimi stupidi”.

Vědátor
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrský uprchlík na berlínském pracovním úřadě upřímně, “chci jít bojovat za islamisty do Sýrie”   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 07:08:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nebývalou upřímnost projevil syrský uprchlík (prý uprchl do Německa před válkou) na pracovním úřadě pří žádosti o dávky. Šokovaným úředníkům sdělil, že by nejraději šel bojovat do Sýrie v řadách islamistů! Ti ho nahlásili policii a uprchlík je nyní stíhán pro členství v teroristické organizaci Ahrar al-Sham‘. Uprchlík je vůbec pěkné kvítko.

V roce 2013 totiž podle všeho bojoval v řadách islamistů v Sýrii a podílel se na vraždění civilistů. Pak v klidu odešel do Německa, kde se prohlásil za nezletilého (nyní je mu údajně 21 let) a zde žil řadu let na dávkách. Nyní ho asi zahálčivý život na účet německého daňového poplatníka omrzel, tak chtěl vyrazit zase válčit do Sýrie. Proč to pracovníkům pracovního úřadu vůbec sdělil není jasné, ale v Německu se alternativa na půl vážně směje, že asi chtěl příspěvek na letenku a ošacení. Mě by nepřekvapilo, kdyby ho dostal.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSlovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy...   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:54:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy, svědecké video zachycuje okamžik zásahu projektilu do temene hlavy! Chlapci se začala řinout krev z hlavy doslova proudem, podle lékaře došlo k zásahu cévy! Ministr obrany označil na Facebooku občany na demonstraci za opice, rváče, extrémisty a psychopaty! Policie střílela z bezprostřední blízkosti do davu lidí gumové či plastové projektily, sonické granáty a demonstranti křičeli, co si to dovolují, vždyť tu jsou lidé! Připomínka 31. výročí 17. listopadu připomínala spíše definitivní pohřeb demokracie na Slovensku!

Redakce Aeronetu s velkým znepokojením sleduje situaci na Slovensku, která opravdu velmi značně eskaluje a země pod Tatrami se propadá do stavu totalitní diktatury, která nemá problém používat na zvládání občanského odporu i ty nejtvrdší prostředky jako je střelba z automatických zbraní do davu lidí, ve kterém jsou nezletilí, důchodci, maminky s kočárky a celé rodiny, které přišly vyjádřit svůj občanský nesouhlas s politikou současné slovenské vlády. Při včerejší demonstraci v Bratislavě došlo k události, na kterou jsme byli okamžitě upozorněni a začali jsme shánět bližší informace.

Na veřejnost totiž uniklo video, na kterém neznámá dívka ošetřuje podle informací 15-letému chlapci obrovskou krvácející ránu na temenu hlavy, kdy krev se doslova řine po hlavě a po krku chlapce způsobem, až to vyvolává děs. Video je opravdu děsivé, a to až do takové míry, že se objevily i názory, že nejde o krev ale o kečup, že to bylo zinscenované, a že není jasné, co tomu předcházelo.

Při důkladném zkoumání videa jsme okamžitě vyloučili, že by šlo o kečup, protože video ve vysokém rozlišení jasné ukazuje na krku chlapce typické krevní stopy a malé pramínky tekoucí krve po krku, což se nedá nasimulovat žádným kečupem. Je to skutečná krev. Ovšem dnes se nám podařilo získat další svědecké video, které zachytilo počátek samotného incidentu.

Chlapec stál v davu před Úřadem vlády SR, natáčel mobilním telefonem demonstraci a díval se nahoru na nebe, kde něco pozoroval, pravděpodobně policejní helikoptéru, ale to není podstatné. Video zachycuje, jak policejní útvar chránící zavařenou bránu do Úřadu vlády najednou zahajuje palbu a dav lidí se prudce rozestupuje a uhýbá před střelbou. Chlapec je v tom okamžiku otočený k policejnímu kordonu zády, když v tom okamžiku ho zezadu do hlavy zasáhne policejní projektil s takovou razancí, až chlapci od hlavy odletí chomáč vlasů po zásahu projektilu. Chlapec se okamžitě poté rukou chytá za hlavu.

VIDEO ZDE:
https://www.facebook.com/magdalena.urbanova.1/posts/2052932181508807


VIDEO: Chlapec s krvácející hlavou byl podle lékaře v šoku

Zásadní je video, které zachycuje ošetřování. Podle lékaře, kterému jsme video předložili, došlo k zásahu temenní cévy, která zásobuje krví celou pokožku hlavy a vlasů, to je ta příčina řinoucí se krve z hlavy. Lékař, na kterého jsme se obrátili, ovšem na videu identifikoval, že chlapec se nachází v šoku, projevuje známky traumatu, nevěří tomu, co se stalo, rukou si čichá ke krvi na prstech a nevěří, že je to krev, opakuje, že nic se mu nestalo, zatímco z díry v hlavě mu crčí krev. To je typická šoková reakce člověka po střelném zranění, které vyžaduje lékařské ošetření a dozor další osoby.

Razance projektilu musela být opravdu značná, protože gumové projektily by takováto zranění způsobovat neměly. Podle všeho se tak nejednalo o gumové projektily, ale o známé americké plastové projektily z PVC, které jsou tvrdší než klasické gumové projektily a mají při dopadu i řezný účinek, protože plast se rozlomí a ostré hrany zdeformovaného plastového projektilu mohou proříznout kůži, zejména potom na temeni hlavy. Podle studie americké univerzity Berkeley v Kalifornii z roku 2017 jsou gumové a plastové projektily příliš nebezpečné, protože mohou způsobovat vážná zranění, nebo dokonce těžká zranění a smrt.

Nasazení střelných zbraní proti demonstrantům v demokratické zemi je znamením selhání státní moci a vlády v politickém řízení země. Pokud by se jednalo o demonstraci plnou násilí, kdy by docházelo k házení zápalných lahví na policisty, nebo by skupina osob s pálkami na baseball hrozila policistům fyzickým útokem, potom by gumové projektily měly opodstatnění. Jenže demonstrace v Bratislavě byla pokojná, klidná, nikdo na policisty neútočil a fyzicky je nenapadal a nemlátil, ale přesto policie zahájila do demonstrantů palbu.

Ministr obrany označil desítky tisíc občanů na demonstraci k památce 17. listopadu za “opice” a “psychopaty”

Když se jeden slovenský občan na Facebooku zeptal ministra obrany, proč nepřišel na demonstraci, aby lidi uklidnil, tak Jaroslav Naď mu odpověděl, že na demonstraci žádné normální lidí nevidí, že tam vidí jenom opice, rváče, extrémisty a psychopaty. Taková reakce ministra obrany je na okamžitou rezignaci, v každé vyspělé demokracii by takový ministr okamžitě skončil, protože označit nespokojené občany za opice a psychopaty, to je opravdu daleko přes únosnou čáru. A když do občanů začne policie ještě navíc střílet, je to na rezignaci celé vlády.

Další video zachycuje, jak policisté zahajují palbu z automatických zbraní do demonstrantů, zbraň pracuje podle všeho v automatickém režimu a střílí gumové nebo spíš zmíněné plastové projektily. Lidé policistům nadávají, že jim asi je*e, když střílí do lidí, ale policista do megafonu opakuje, aby vyklidili prostor. Taktika je taková, že policejní střelec s automatickou puškou nejprve spustí dávku do demonstrantů, a kolega s vrhačem granátů poté do davu vystřelí sonický granát.
Na Slovensku se opozice zalekla předčasných voleb, Pellegrini se bojí rozhodnout, a proto spustil anketu na internetu, až co prý řeknou lidé

Je poněkud děsivé, že ani komunisté v roce 1989 si nedovolili do demonstrantů střílet gumovými a plastovými projektily, nedovolili si ani střílet sonické granáty. Zato “demokratická” vláda Igora Matoviče s tím zjevně problémy nemá po 31 letech, občané jsou méně než odpad. Kdo má jiný názor na lockdowny, roušky a epidemiologická omezení lidských práv a svobod, to je opice, extrémista a psychopat. Daleko horší je však reakce opozice. Strana Hlas-SD pana Pellegriniho spustila jakousi anketu na internetu o tom, jestli by lidé chtěli předčasné volby. Co to má proboha znamenat?

To je snaha o výrobu politických alibi? Ve chvíli, kdy policie střílí do občanů Slovenska na demonstraci, musí opozice splnit svoji povinnost a musí vládu povalit, jinak ztrácí důvěru lidí, jinak nemá právo se ani nazývat opozicí. Když politik uspořádá anketu, tak tím přiznává, že se bojí rozhodnout a nést zodpovědnost za politické rozhodnutí. Kdyby to neklaplo po volbách, aby potom mohl říct, že to ne já, nechtěl jsem předčasné volby, to voliči v anketě rozhodli, ne já! Takový alibismus předváděly svého času v ČR Věci Veřejné. Ty také všechno řešily anketami na webu. A jak skončily, myšleno ty ankety, a vlastně i ty Věci Veřejné. V propadlišti dějin!

Demokracie na Slovensku skončila po 31 letech pod palbou gumových a plastových projektilů do lidí, kteří přišli protestovat proti vládě

Použití střelných zbraní s gumovými a plastovými projektily je znamením konce demokracie. Když policie na příkaz vlády spustí palbu hlava nehlava do davu občanů, a to takovým způsobem, že 15-letému chlapci střelí do hlavy a potom mu teče krev proudem, tak to znamená, že vláda už nepovažuje občany za své konstituenty, ale za své nepřátele, čímž vzniká na Slovensku třídní boj v ulicích, přesně jak ho popisoval Karel Marx ve své knize Kapitál. Když vládnoucí třída nemá argumenty před občany, nahradí argumenty střelbou do občanů, napsal Marx svého času.

Karel Marx sice popisoval reálie 19. století, ale najednou se ukazuje, že se to opakuje a vrací v rámci procesů neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví v rámci procesu Velkého Resetu. Pokud se lidé vzepřou novodobé šlechtě, elitám, farmaceutickým baronům a baronkám, potom do nich tato elita začne střílet. A je úplně jedno, jestli plastovými, gumovými, nebo ostrými náboji. Výsledek je prostě stejný, že lid je třeba umlčet, potlačit, zotročit, aby se nevzpíral. A když se vzpírá, zahájíme do těch lidí palbu, vždyť to ani nejsou lidé, jsou to opice, rváči, extrémisté a psychopati, ne? To je prostě konec demokracie na Slovensku 31 let po sametovém kabátu.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVolební podvody jsou po celé Americe   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:44:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Volební podvody jsou po celé Americe, prudce narůstají do obrovských rozměrů, ale deník New York Times to pochopitelně popírá. Podvody jsou ohromné, jsou masivní až k zalknutí.

Zde jsou odkazy na oznámení o zadržení šéfa Bidenovy volební kampaně Dallase Jonese a dvou demokratů z Texasu kvůli „zorganizování schématu shromažďování hlasovacích lístků“.

Podívejte se na ně zde:

https://thepointnews.uk/2020/11/15/biden-campaign-director-arrested-for-electoral-fraud/

zde:

https://thetexan.news/biden-campaign-operative-texas-state-senator-accused-of-mail-in-ballot-fraud/

Nemohu potvrdit, zda jsou demokraté z Texasu zatčeni nebo obviněni.

Zde uvádím částečný popis volebního podvodu ve státě Texas, který, i když byl rozsáhlý, nestačil k tomu, aby v tomto státě zvítězil Biden:

Dokonce ani demokratické státy, které jsou řízeny republikány, nebyly imunní vůči podvodům demokratů. Například v Texasu je okres Harris, domov levicově orientovaného Houstonu, zřejmě epicentrem většiny podvodů. Raymond Stewart, pozorovatel průzkumu veřejného mínění a policista ve výslužbě, předal okresnímu státnímu zástupci přísežné prohlášení o soudci v Houstonu - který je ve zprávách v médiích označován za demokrata - a volební komisi, která nezákonným způsobem použila „velkou hromadu řidičských průkazů, vydaných v Texasu“, a umožnili tak lidem, aby nelegálně hlasovali u „průjezdního volebního okna“.

„Členové komise se od tohoto průjezdního volebního hlasovacího boxu vrátili dovnitř, naskenovali řidičský průkaz od někoho venku, vzali lístek a vrátili se ven,“ řekl Stewart. „Ale někdy se jeden z členů komise prohraboval hromadou řidičských průkazů na stole, pak jeden naskenoval, obdržel lístek a také šel ven do průjezdní volební kabiny.“ Jako policistovi mi to rychle začalo být podezřelé, uvědomil jsem si, že páchají trestnou činnost tím, že nechávají řidičské průkazy jen tak bez dozoru na stole, a že zřejmě došlo ke spáchání trestných činů tím, že byly použity tyto formy identifikačních údajů.“

Zdá se, že problémy v Texasu jsou ještě hlubší. Dallas Jones, šéf Bidenovy volební kampaně, byl obviněn na základě přísežných prohlášení, podaných u Nejvyššího soudu v Texasu, z organizování masivního nezákonného schématu shromažďování až 700 000 hlasovacích lístků. Přísežná prohlášení, která podali bývalý agent FBI a policista ve výslužbě, a na jejichž základě byla vznesena obvinění, tvrdí, že Jones také nařizoval, aby byly tyto lístky vyplněny jmény různých bezdomovců, nebožtíků a postarších osob. Web National File zveřejnil tuto mimořádnou zprávu.

„Toto schéma zahrnuje volební podvody v masivním měřítku,“ uvedl Mark Aguirre, penzionovaný kapitán z policejního oddělení v Houstonu v přísežném prohlášení. Za pomoci rozhovorů, dokumentů a dalších informací Aguirre veřejně označil Jonese, senátora za stát Texas Borrise Milese, politického konzultanta Geralda Womacka a Rodneyho Ellise, komisaře za okres Harris. „Celá tato operace je řízena elitními politiky z Demokratické strany v Houstonu (okres Harris),“ objasnil penzionovaný muž zákona a dodal, že má také důkazy ve formě videozáznamů.

Skupina Projekt Veritas také zveřejnila videozáznam ze San Antonia, odhalující volební podvod, kdy někdo „pomohl“ postarší občance změnit svůj hlas pro republikány ve prospěch demokratů. „To, co je zachyceno na videu, je šokující a mělo by to znepokojit všechny Texasany, kterým záleží na volební poctivosti,“ uvedl ve svém prohlášení texaský generální prokurátor Paxton. „Směle vyšetřujeme závažná obvinění a potenciální trestné činy, na něž vrhají světlo dokumentární zvukové a obrazové záznamy skupiny Project Veritas.“ Podívejte se zde:

https://panatimes.com/massive-vote-fraud-across-u-s-as-trump-decries-attempted-coup-the-new-american

Sidney Powellová v rozhovoru pro Fox News uvedla, že důkazy o podvodech jsou ohromné a tak rozsáhlé, že to zvrátí celé volby. Řekla, že podepsala přísežná prohlášení od jednoho návrháře softwaru, který potvrdil, že software byl navržen tak, aby ukradl volby. Powellová uvedla, že tento software byl použit k tomu, aby změnil miliony hlasů.

Paul Craig Roberts

Voter Fraud Is All Over America. Voter Fraud in Texas vyšel 16.11.2020 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8507-volebni-podvody-jsou-po-cele-americe.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská unie s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází s další totalitní šíleností   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:40:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská komise s eurokomisařkou Věrou Jourovou z hnutí ANO přichází dle mého názoru s další totalitní genderovou šíleností, která porušuje suverenitu členských států EU, prosazuje zvrácenou gender ideologii do praxe a omezuje a kriminalizuje svobodu slova. Komise představila vůbec první unijní plán boje proti „diskriminaci LGBTIQ komunity“, tedy leseb, gayů, bisexuálů, transsexuálů, intersexuálů a queer. EU vyhrožuje těm státům, které se nepodrobí, že jim sebere dotace. EU chce povinně prosadit gender ideologii a ideologii homosexualismu do všech členských zemí EU a fakticky trestně stíhat ty, kteří se proti tomu staví (tzv. "boj proti nenávisti"). Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z EU dostaneme, tím lépe.

„V příštích letech se zaměří na potírání diskriminace a nenávistných projevů a posílení rodinných práv homosexuálů,“ píše se na serveru Euractiv. Podle Evropské komise prý Polsko a Maďarsko diskriminují homosexuály.

Maďarská vláda letos schválila novelu zákona, která znemožňuje transgender a intersex osobám úřední změnu pohlaví. Tento týden navíc ministryně spravedlnosti Judit Vargová (Fidesz) předložila ústavní dodatek, který definuje matku jako ženu a otce jako muže a ochranu práv dětí na identitu spojuje s pohlavím při jejich narození. Tyto věci prosazované Maďarskem hnutí SPD jednoznačně prosazuje a staví se proti diktátu Bruselu.

Členské státy, které nebudou respektovat "práva LGBTIQ osob" v pojetí EU, by mohly o prostředky z evropské kasy přijít. Tento nástroj proti neposlušným státům EU je v současné době nejčastěji skloňován s dodržováním tzv. právního státu, podle eurokomisařky pro rovnost Heleny Dalliové by se však měl vztahovat k také respektu LGBTIQ práv. Uvedla to pro server Politico.

„LGBTIQ lidé jsou občany Evropské unie, kterým musí být garantována svoboda, plná práva a rovné příležitosti. Není to o ideologii, ale o identitě. Komise bude vždy chránit práva LGBTIQ před těmi, kteří mají v současné době stále větší apetit se proti této komunitě vymezovat na základě ideologie,“ prohlásila výhrůžně místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová. „Každý by měl mít možnost být tím, kým chce být, aniž by se musel bát perzekuce,“ dodala.

EK plánuje předložit normu, která by zavedla vzájemné uznávání rodičovských práv homosexuálních rodin po celé Unii. Tím se EU nalomuje do národní zákonné úpravy a národní suverenity.

„V rámci posílení bezpečnosti sexuálních menšin Komise příští rok navrhne legislativu rozšiřující seznam trestných činů Unie o nenávistné projevy vůči LGBTIQ lidem, která má umožnit trestání nenávistných projevů vůči menšinám, a to včetně nenávistných projevů na internetu,“ píše se též v článku. Takže tu bude fakticky perzekuce za to, pokud se stavíte proti gender agendě!

Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby snad kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKonec EU: Slovinsko se postavilo za polské a maďarské veto   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:29:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poté, co EU nedocílila, aby jí byly Maďarsko a Polsko mravně a politicky po vůli, jala se podmínit čerpání unijních peněz poslušností svým befélům. To Maďarsko a Polsko v pondělí definitivně odmítly vetováním rozpočtu EU na další pětiletku. Maďarsko své veto navíc opodstatnilo odkazem na nepřijatelnou imigrační politiku EU.

Nyní tedy chce EU o řádnosti či neřádnosti právního pořádku členských zemí rozhodovat v Radě EU prostou většinou. „To ovšem znamená konec EU“, prohlásil slovinský premiér Janez Janša. Leyenové a Michelovi zaslal dopis, že by EU měla ctít na červencovém summitu dosažený kompromis. Na svém twitteru se k věci vyjadřuje pod titulkem „Vláda práva nebo těch politicky „pravých“?

Vytočená EU supí skrze své činovníky na Maďarsko a Polsko, jak si to mohli ti Východňáři dovolit! Ještě bude veselo... "Demokracie" se vskutku pěkně předvádějí před celým světem. Nejdřív USA a teď EU... Totalitní despoti a diktátoři se mohou jen s uspokojením dívat a točit si palci mlýnek.

Zdroj: https://twitter.com/JJansaSDS/status/1329104013422432257 https://wpolityce.pl/swiat/527035-premier-slowenii-staje-po-stronie-polski-i-wegier
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlíci v Rakousku se fotí se zbraněmi a vlajkou Islámského státu   
Pridal tk Čtvrtek 19 listopad 2020 - 06:26:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zhrzený člen rakouské kontrarozvědky v úmyslném úniku informací vyjevil, jak se na webu navzájem uprchlíci v Salcburku počastovávají svými fotkami se zbraněmi před praporem Islámského státu, a rakouské orgány nic nekonají.

Mladí radikální islamisté pózují pro tyto obrázky mobilních telefonů v rakouských bytech před vlajkami Islámského státu (IS) a vlajkami se slogany.

A naopak tady se zas opačně zhrzený člen kontrášů nejapně vzteká.

Zdroj: https://www.oe24.at/oesterreich/politik/leak-zeigt-so-protzen-die-islamisten-in-oesterreich-mit-ihren-waffen/454498984

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2266 sec,0.0681 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,705kB