Pátek 20 listopad 2020
Uprchlík znásilnil německou cyklistku. Zavede město Regensburg cyklostezky jen pro ženy?   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:46:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ženy v západní Evropě by neměly samotné pobývat venku a na odlehlých místech. Přesvědčila se o tom mladá žena (27) v Regensburgu, kterou večer ve 21 00 hodin znásilnil v Danube Park černý uprchlík. Prý na ní dokonce vytáhl pistoli. Policie nyní hledá muže tohoto popisu:

- muž
- černé vlasy (možná dredy)
- tmavá pleť
- tmavé oblečení
- Věk: 20-30 let
- 165-175 cm [5’5”-5’9”] výška
- štíhlý
- mluvil německy s přízvukem
- tmavé kolo
- ozbrojený střelnou zbrani


V normální češtině to znamená: černoch, který nemluví německy ani slovo.

Po uprchlíkovi se zatím bezúspěšně pátrá.

Bude zajímavé sledovat, jak na to zareaguje místní politická “elity”. před časem navrhovaly zřízení zvláštních sekcí “jen pro ženy” v místní MHD, aby je neobtěžovali uprchlíci. Co třeba zvláštní cyklostezky jen pro ženy?!

Milan v Německu
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Dánsku museli zrušit zákon o povinném očkování na koronavirus. Lidé se masově vzbouřili. Odpor proti korona totalitě má smysl!   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:43:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V březnu 2020 přijal dánský parlament zvláštní zákon, podle kterého mohla vláda nařídit povinné očkování proti koronaviru . Dani ale začali demonstrovat a rebelovat a protesty neustávaly, proto musela vláda a parlament zákon zase zrušit.

Za to je asi globalističtí páni nepochválí, ale ukazuje to, že s masovým lidovým odporem si ani globální vláda a její domácí pátá kolona nakonec nedokáže poradit. Nyní vidíme masové protesty proti korona totalitě po celé Evropě. Německo, Španělsko, ČR, Slovensko.

Místní úřady zkoušejí všechno od brutální represe (Slovensko), až po policejní provokace (ČR), ale odpor neustává. Odpor proti korona totalitě má smysl. Nebo si někdo myslí, že pan Rothschild a pan Soros přijedou sami do mé rodné Jihlavy a budou lidem na náměstí násilím píchat do paže vakcínu? Jejich domácí loutky se nakonec budou vždy bát svých vlastních lidí víc, než svých globálních pánů. Ti jim možná umožňují krást, ale chránit je nebudou. Pro ně je nějaký “červený svetr” jen spotřební materiál. Tohle si musí národy uvědomit, pak mohou opět začít získávat zpět svojí svobodu a prosperitu. Nyní jde o holou existenci, nevěřte pohádkám ” o neškodné geneticky upravené vakcíně”. Ať si jí Babiš a jeho družina píchnou sami a nás nechají na pokoji!

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodezření na software falšující hlasování už i v České republice...   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:29:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podezření na software falšující hlasování už i v České republice, během hlasování o prodloužení Nouzového stavu v poslanecké sněmovně došlo k překlopení hlasů odpůrců prodloužení, takže na sjetině měli výsledek, že hlasovali pro prodloužení! Na nesrovnalost upozornili hned dva poslanci! Miloš Zeman ztratil poslední zbytky integrity a vyzval Donalda Trumpa k uznání porážky, ten přitom v USA míří k volebnímu vítězství poté, co advokátní tým republikánů odpálil bombu, že firmu stojící za výrobou volebního softwaru v USA řídí člověk, který byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose!

Celými USA v současných dnech otřásá skandál zfalšovaných voleb amerického prezidenta, který pomalu směřuje k americkým soudům a v konečné instanci k Nejvyššímu soudu a k americkému kongresu, který bude možná volit prezidenta sám poté, co sbor volitelů nedosáhne 14. prosince 2020 potřebných 270 hlasů pro zvolení konkrétního kandidáta. Všechno to totiž směřuje k tomu, že se nestihne certifikace výsledků voleb z jednotlivých států, což dnes začalo v Michiganu, kde dva republikánští certifikátoři oznámili, že jejich včerejší souhlas s certifikací volebních výsledků ve volebním okrese Wayne byl vynucen pod hrozbou násilí ze strany Demokratické strany, Antify, BLM a progresivních médií.

Bylo vyhrožováno jim i jejich rodinám, že když necertifikují zfalšované hlasy, budou jejich rodiny a děti označeny za rasisty a ulice se potom s nimi “vypořádá”. Monica Palmer a William C. Hartmann podepsali místopřísežné prohlášení, že svůj včerejší souhlas s certifikací výsledků ruší a berou zpět z důvodu, že souhlas byl vynucen pod výhrůžkami a pod nátlakem. A kvůli čemu nechtějí dva republikánští certifikátoři potvrdit volby ve Wayne County? Důvod je jednoduchý, zjistili totiž, že celých 70% odevzdaných hlasů nesouhlasí se seznamy voličů v daném okrese. Jinými slovy, z každých 10 hlasů v okrese jich je 7 nelegálních a není jasné, kdo hlasy do systému vložil. Česká i slovenská lamestream média, včetně evropských a amerických o skandálu mlčí, ale to je pouze špička ledovce.

Americké volby sčítá software, který si nechal vyrobit Hugo Chávez firmou, kterou nyní řídí člověk, jenž je i členem představenstva Open Society Foundations George Sorose

Právnický tým republikánů měl dnes výživnou tiskovou konferenci, na které hovořil Rudy Giuliani a Sidney Powell a chystáme k tomu extra článek a video. Jenže už dopředu musíme odhalit informaci, která opět je naprostým šokem a bombou, kterou v cemperizačních českých a slovenských médiích neuslyšíte. Sidney Powell s pomocí zdrojů z okruhu FBI zjistila, že americký volební systém poskytovaný a obchodovaný firmou Dominion Voting Systems je po softwarové a programátorské stránce zajišťován subdodavatelskou firmou SmartMatic, která vyrobila zmíněný volební software na objednávku venezuelské vlády Hugo Cháveze.

Ten potřeboval software, jenž dokáže měnit hlasy a výsledky v reálném čase. Republikáni mají svědky přímo z Venezuely a vysoké důstojníky, kteří jsou připraveni svědčit i před Nejvyšším soudem. Jenže, ta největší pecka a bomba je v tom, že předsedou správní rady SGO Corporation Limited, holdingu ovládajícího zmíněnou firmu SmartMatic, je Lord Mark Malloch-Brown, bývalý vice-prezident George Soros Management Fund a rovněž současný člen představenstva Open Society Foundations George Sorose. A je to venku! Níže krátké shrnutí, kdo je to Mark Malloch-Brown.

Mark Malloch ‐ Brown se během své kariéry hojně angažoval v (britské) vládě, v mezinárodních organizacích, podnikání a občanské společnosti. Kromě své role ve skupině Eurasia v současné době působí v několika komerčních veřejných radách a v poradních radách dvou fondů soukromého kapitálu. Působí v externích poradních výborech generálního ředitele MMF a výkonného ředitele UNICEF. Působil jako zástupce generálního tajemníka a dřívější náčelník štábu OSN pod vedením Kofiho Annana. Později byl ministrem zahraničí na ministerstvu zahraničí pro Afriku a Asii a seděl v kabinetu předsedy vlády Gordona Browna.

Mezi další pozice patřila pozice místopředsedy investičních fondů George Sorose a jeho Open Society Institute, kde nadále zůstává ve správní radě, byl viceprezidentem Světové banky a působil jako přední mezinárodní partner v politické poradenské společnosti. Působil také jako místopředseda Světového ekonomického fóra. Svou kariéru zahájil jako novinář v The Economist a následně řídil programy pomoci uprchlíkům po celém světě.

V současné době také předsedá nebo je členem představenstva řady neziskových rad, včetně International Crisis Group, UN Foundation a BRAC. Předtím předsedal Obchodní komisi pro udržitelný rozvoj a Královské africké společnosti a byl členem správní rady Save the Children International. Je autorem knihy The Unfinished Global Revolution: The Limits of National and Pursuit of a New Politics.


Miloš Zeman ztratil poslední zbytky politické integrity, zaútočit na Trumpa je politická sebevražda

Americké volby prezidenta 2020 tak zfalšoval software, který vyrábí firma v majetku holdingu, který řídí britský lord, jenž pracoval a dosud pracuje jako viceprezident ve společnostech George Sorose! Proto se nemůžete divit, že hlasy amerických voličů proudily do Evropy na server ve Frankfurtu nad Mohanem, když americké volby a jejich volební systém řídí firma britského lorda napojeného na Dům Rothschild. O tomto obrovském odhalení, které odpálila Sidney Powell, advokátka Donalda Trumpa, přineseme v pátek extra reportáž.

O to hrozivější je však čtvrteční výrok českého prezidenta Miloše Zemana, který ztratil poslední zbytky důstojnosti a politické integrity a vyzval Donalda Trumpa, aby přiznal svoji porážku. Miloš Zeman se tímto asi mstí Donaldu Trumpovi za to, že ho nepozval za celé 4 roky do Bílého domu, zatímco Andrej Babiš pozvání dostal. Neexistuje jiné vysvětlení pro tento Zemanův výrok, který je bezprecedentním vměšováním do vnitřních záležitostí USA a existují jasné důkazy, že americké volby byly zfalšovány, a nyní už víme kým, firmou napojenou na George Sorose.

Software na sčítání hlasů překlápí hlasy poslanců už i v české sněmovně

Jenže, falšování voleb a potažmo hlasování se již objevuje i v České republice, a to zcela prokazatelně a doložitelně. Děsivá událost se stala právě dnes ve čtvrtek, kdy v poslanecké sněmovně se hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince tohoto roku, kde chyběla i nepochopitelně velká část poslanců SPD a KSČM. Nebyli přihlášeni k hlasování. Co to mělo znamenat? Strach odhalit barvu? Strach zdržet se hlasování, když voliči očekávají hlasování proti? Omluvou není ani to, že i Hnutí ANO mělo spoustu nepřihlášených poslanců, podívejte se zde: https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=74382&l=cz Ale o to teď nejde. Jde o to, co se stalo po hlasování. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Juránek (KDU-ČSL), že hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, ale sčítací softwarový program sněmovny označil jeho hlas jako pro, že hlasoval pro prodloužení Nouzového stavu. A tím pádem hlasování zpochybnil. Jenže, to nebylo všechno.

Vzápětí reagoval i Miroslav Kalousek z TOP09, že on také hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, a počítačový systém rovněž nepochopitelně jeho hlas převrátil a označil za hlas pro prodloužení Nouzového stavu. Nejedná se o chybu nebo překlepnutí, že by poslanci něco zmáčkli a nevěděli, co to je, protože Nouzový stav a jeho prodloužení je ostře sledované politické téma mezi voliči a nikdo z politiků si to s nimi nechce rozházet. Asi těžko si představíte, že by odpůrci lockdownů a Nouzových stavů hlasovali pro jejich prodlužování. Jenže, přesně k tomu došlo, že software ve sněmovně hlasy překlopil, zřejmě v domnění, že poslanci tomu nebudou věnovat pozornost.

Česká republika musí provést audit volebních a sčítacích softwarů, zveřejnit jejich zdrojové kódy jako Open Source a postoupit je nezávislým auditním firmám v USA předtím, než proběhnou v ČR parlamentní volby 2021

Naše redakce se snaží získat bližší informace o výrobci a o zdrojovém kódu softwarového vybavení v českém parlamentu, stejně tak prošetřujeme i původ volebního sčítacího softwaru Českého statistického úřadu, kde bychom rádi iniciovali odborný audit softwaru a jeho převedení do režimu Open Source, což by umožnilo podrobit volební software v ČR hloubkovému auditu specialisty v USA, kteří by byli schopni najít zranitelnosti v systému stejně, jako se to povedlo v případě volebního softwaru firem Dominion/Smartmatic. Naše redakce má kontakt na auditorskou firmu v Texasu, která provedla audit Dominion softwaru pro stát Kentucky.

Pokud totiž poslanci českého parlamentu prokazatelně jako svědci potvrzují, že hlasovací software ve sněmovně ČR překlápí hlasy odpůrců Nouzového stavu a mění je na souhlasné hlasy pro prodloužení Nouzového stavu, potom se jedná o zfalšovaná hlasování a manipulace s hlasy poslanců parlamentu České republiky, což by mělo vést k okamžitému vyšetřování, k okamžitému zveřejnění zdrojových kódů softwaru, podrobení systému odbornému auditu nezávislými specialisty v cizině, především v USA u soukromých renomovaných firem, protože je vysoce pravděpodobné, že když software překlápí hlasy poslancům přímo ve sněmovně, že překlápí hlasy i voličům po odvolení, při sčítání a vyhodnocování hlasů.

V ČR nesmí dojít k zavedení poštovního hlasování, jinak republiku čekají mamutí podvody a elektronické manipulace s hlasy jako v USA

Falšování voleb při hlasování u voleb nebo ve sněmovně, překlápění hlasů, manipulace voleb pomocí poštovních hlasů od mrtvých nebo dokonce nikdy neexistujících duší, to jsou všechno známě způsoby korupce a likvidování občanské společnosti, která spoléhá na demokracii a demokratické principy, ale místo toho se fixluje, podvádí a manipuluje při sčítání a vyhodnocování hlasů. Iluze spravedlivých voleb je budována mediálně tak, že u voleb sedí komise, která vše jako kontroluje. Realita je taková, že volby nerozhodují vaše hlasy, ani komise, ale softwarové programy, které provádí aproximace hlasů, překlápí hlasy, výsledky, posunují tzv. hranice hlasovacího offsetu při vyhodnocování na serverech.

Těsné i větší rozdíly lze uměle vygenerovat tak, že počítačový systém a software napumpuje do systému voliče, kteří nikdy k volbám nechodí, stačí pár procent pro změnu výsledku voleb pomoci poštovních hlasů, zaslaných ze zahraničí, nebo zjevených se z ničeho nic ze zahraničních zastupitelských úřadů z celého světa, kdy najednou dané straně přijde 10 nebo 15 tisíc hlasů, což zajistí např. překročení 5% hranice při vstupu do parlamentu. Nechtějte ani vědět, jak mohutně se podvádí při vyhodnocování voleb, když vidíme, co se děje v USA, a co se děje při hlasování poslanců v české sněmovně, kde za bílého dne software překlopí dvěma poslancům hlasy z PROTI na hlasy PRO prodloužení Nouzového stavu! Takový bordel! Demokracie není, neexistuje, je to pouze už jenom iluze demokracie!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChrobáci a ti ostatní   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:16:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Co mne nejvíce na tomto světě překvapuje,“ řekl mi kdysi John Kenneth Galbreith, jeden z největších amerických ekonomů obrazně i doslova, neboť měřil téměř dva metry, „je trpělivost chudých.“

Jeho slova se mi vybavila, když jsem včera četl zprávu, že tucet amerických oligarchů navzdory (díky?) pandemie paniky z koronaviru nesmírně zbohatlo. Maně mi připomněli chrobáky v Čapkově hře ze Života hmyzu, kteří tlačí před sebou kuličku svého majetku. Ti chlápci, o nichž je řeč, se nadřou, protože jejich kulička činí 1.015 bilionů dolarů, což je číslo s dvanácti nulami, které se vymyká našemu chápání. Oxfam spočítal, že byste museli vydělávat deset tisíc dolarů denně a nic neutrácet od doby, co byly postaveny v Egyptě pyramidy, abyste dnes měli na kontě slabou pětinu této astronomické částky.

Zvěst o novém světovém rekordu v chamtivosti vydali pracovníci Institutu pro politiku (IPS) ve Washingtonu. Podle nich nejúspěšnějším chrobákem v pandemii paniky je Eleon Musk, generální ředitel koncernu Tesla, který během ní vydělal 45.8 miliard dolarů. IPS zveřejnil tuto tabulku chrobáků:

Jeff Bezos — $189.5 miliard
Bill Gates — $114.1 miliard
Mark Zuckerberg — $95.5 miliard
Warren Buffett — $80.6 miliard
Elon Musk — $73.1 miliard
Steve Ballmer — $71.5 miliard
Larry Ellison — $70.9 miliard
Larry Page — $67.4 miliard
Sergey Brin — $65.6 miliard
Alice Walton — $62.6 miliard
Jim Walton — $62.3 miliard
Rob Walton — $62.03 miliard


„To je příliš mnoho hospodářské a politické moci v rukách dvanácti lidí,“ řekl Chuck Morris, ředitel IPS. Svatá pravda! Neboť proč by někdo hamonil miliardy dolarů, které si s sebou do hrobu nevezme. Chrobáka nežene mamon, ale touha po moci. Moc je droga. Kdo ji pozná, nemůže bez ní žít a musí brát stále větší dávky.

Moc a privileje chrobáků způsobují, že vládnoucí řád je pokřivený ve prospěch bohatých na úkor chudých a že propast příjmů se neustále rozšiřuje a prohlubuje. Nejbohatší jedno procento má dvakrát tolik majetku nežli 6.9 miliard lidí. Průměrný roční příjem dolních deseti procent pozemšťanů v posledních dvaceti pěti letech narostl pouze o 3 dolary a denní příjem o necelý 1 cent za rok. Bezmála polovina lidstva živoří na pěti dolarech denně. Víc jak 735 milionů lidí žije v naprosté chudobě. Desetina lidstva hladoví, každých patnáct vteřin někde na světě umírá jedno dítě hladem. Bída a hlad není osudem jen lidí v chudých zemích. Miliony Američanů přežívají díky kuponům na levné potraviny. V bohaté Ženevě stáli chuďasové čtyřhodinovou frontu na balíček potravin v hodnotě dvaceti franků.

Historie učí, že trpělivost chudých není bezbřehá. Dokonce i a naši nejvyšší mocipáni si uvědomují, že současný stav není udržitelný a že s přicházející krizí se bude dramaticky zhoršovat. Proto nám hodlají podsunout kukaččí vejce s názvem The Great Reset (+). Lze to přeložit jako velké vynulování nebo velká přeměna , ale tak daleko mocipáni jít nechtějí. Jde jim spíše o přeladění stávajícího řádu na jinou tóninu. Leitmotivem má být umírněnost a zdrženlivost, lidstvo musí míň konsumovat a míň se množit, jinak zahyne. To samo o sobě nejsou špatné, i když ne objevné, cíle, kdyby se za nimi neskrýval záměr zachovat staré struktury a chrobákům jejich kuličky. Ale to je jiné vyprávění na jiný den.

Jan Vítek
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLůza v radiovkách pana advokáta Sokola   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:11:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozhodně si nedovolím snižovat advokátské schopnosti a úspěchy pana JUDr. Tomáše Sokola, na druhé straně rozhodně nemohu souhlasit s jeho vyjádřením, které učinil v rámci rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k výročí 17. listopadu. Na otázku, zda v atmosféře 17. listopadu si někdo uvědomuje cenu svobody, kterou už přes třicet let vnímáme jako samozřejmost, pan advokát odpověděl:

Svobodu bychom nikdy neměli brát jako úplnou samozřejmost a její cenu bychom si pořád měli připomínat. Dokonce bychom si svobodu měli hlídat. Vzpomeňme těch, co si v únoru 1948 (naivně) mysleli, že hrají jen takovou parlamentní hru, takové škatule, hýbejte se, protože demokracii, tj. základní rámec svobod, jim přece nikdo nemůže vzít. A najednou jim po ulicích dupala lůza v rádiovkách s puškami a na 40 let bylo po svobodě.

V této souvislosti se nemohu si odpustit k osobě pana advokáta JUDr. Sokola připomenout jeden zajímavý fakt, že v jeho životopise (Wikipedie) se velmi stručně praví, že v r. 1978 absolvoval Právnickou fakultu UK v Praze a od té doby pracuje až do r. 1990 pracoval v advokacii. V r. 1990 se stal městským prokurátorem v Praze a téhož roku se stal (v rámci federace) ministrem vnitra ČSFR. Otázka zní, kde působil pan advokát Sokol v době od roku 1978 do roku 1989? Nebyl snad jako advokát zaměstnán v nějaké státní organizaci, například jako advokátní koncipient Advokátní poradny č. 2 v Praze, které nepochybně předsedal nějaký zarytý komunista? Proč tuto skutečnost pan advokát tají? Je v tom snad něco, co by neměla veřejnost znát? Buď jak buď, pan advokát Sokol má zřejmě své důvody, proč není jeho činnost v období od roku 1980 do r. 1989 blíže popsána.

Jak už to v životě bývá a letité zkušenosti nám to potvrzují, mnozí z řad předlistopadových angažovaných komunistů se po roce 1989 překabátili a na své bývalé kariérní působení v KSČ, resp. na celou KSČ začli chrlit množství různých pomluv, lží, resp. účelových nepravd, aby se pak mohli zařadit do řady těch, kteří očekávali vstup do své nové polistopadového kariéry politika, podnikatele, bankéře, soudce, advokáta atd. Nabízí se otázka (opravdu jen nabízí), zda mezi takovými nebyl i pan advokát Sokol? Dokonce nemusel být ani v KSČ, ale jistě byl v AP přičinlivým koncipientem, když se pak později zařadil mezi nejlepší a úspěšné advokáty v ČR.

Nicméně, jeho vyjádření o dělnících, ale i jiných zaměstnancích, prostých pracujících lidí, věřících v lepší budoucnost jako o lůze v radiovkách, kteří v Lidových milicích byli odhodláni bránit svou vlast, je nejen hrubě urážející, ale svědčící o jeho morální pokleslosti, když lidé, vyčerpání událostmi a následky II. Světové války se rozhodli bránit své budovatelské úsilí, kterým ve svých důsledcích de facto postavili republiku na nohy a vybudovali to všechno, co převlečení soudruzi a jiná polistopadová verbež, křiváci a havloidi rozkradli, rozprodali, zdefraudovali a jinak znehodnotili.

Jestli si pan advokát Sokol myslí, nebo se třeba jen domnívá, že jak říká, rozhodně nezaregistroval klienta anebo prostě vůbec někoho, kdo by tvrdil, že za bolševika to bylo lepší, případně spravedlivější a že nejspíš tací budou, ale moc jich zřetelně není, pak mu v žádném případě nechci brát iluze (pokud o iluze vůbec jde a nejde o přesvědčení), ale rozhodně se v tomto úsudku značně mýlí, i když v to doufá, že tomu tak je.

To, že tato skutečnost není výrazněji veřejně prezentována neznamená, že by si lidé nemysleli, že to bylo za minulého režimu lepší. Pan advokát by se měl pozeptat na názor třeba jen těch, kteří přišli o práci, o střechu nad hlavou, exekučně byli zruinováni, nedostalo se jim spravedlivého soudu, lidé, kteří byli okradeni, podvedeni, přepadeni, ženy znásilněny a podobně. Bude-li ochoten tyto životní tragedie vyslechnout a lidsky pochopit zjistí, že tito lidé budou mít zcela jistě názor, že za komunistů by se jim to nestalo a že to bylo za bolševika (řečeno slovy pana advokáta) lepší! A těchto lidí je tisíce!

Tímto jsem se chtěl vyjádřit k nehoráznému vyjádření pana Sokola, které učinil na vrub poválečného pracujícího lidu v době, kdy on sám ještě nebyl ani světě. K ostatnímu obsahu jeho rozhovoru pro PL se nechci vyjadřovat, neboť konstatování pana advokáta Sokola má všeobecnou platnost a ve skutečnosti neříká nic nového, čím by mohl občany mimořádně zaujat.

Jiří B a ť a
17. listopadu 2020


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětový virolog tvrdí, že koronavirus je „největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:07:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Špičkový odborník na virologii a patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v USA na veřejném slyšení, že současná krize s koronavirem je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.

Hodkinsonovy komentáře byly učiněny během diskuse Výboru pro komunitu a veřejné služby. Hovořil i jako generální ředitel biotechnologické společnosti, která vyrábí testy COVID.


"Existuje naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky, je to pobuřující, jedná se o největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti," řekl Hodkinson.

Dále řekl, že sociální distancování je naprosto zbytečné a vyzval k okamžitému opětovnému otevření společnosti, aby se zabránilo ohromujícím škodám.

"Papírové a látkové masky jsou k ničemu a jsou směšné. Neexistuje žádný důkazní základ pro jejich účinnost. Vidět ty nešťastné, nevzdělané lidi - neříkám to v pejorativním smyslu - vidět tyto lidi chodit jako lumíky, kteří poslouchají jako hodinky bez jakékoli znalostní základny, je strašné. Kromě ochrany starších zranitelnějších osob nelze nic udělat pro zastavení šíření viru.“

Lékař také kritizoval nespolehlivost testů PCR a poznamenal, že všechny testy by se měly zastavit, protože falešná čísla „vyvolávají veřejnou hysterii“.

Hodkinson uvedl, že riziko úmrtí pro lidi ve věku do 65 let bylo „jedno ze tří set tisíc“, a že je prostě „pobuřující“ uzavřít společnost kvůli obyčejné chřipce. "Jsem naprosto pobouřen, že to dosáhlo této úrovně, zítra by se to mělo zastavit," uzavřel doktor Hodkinson.

Dr. Roger Hodkinson získal lékařské vzdělání a mnoho titulů na univerzitě ve Velké Británii v Cambridge (MA, MB, B. Chir.), Kde působil jako vědecký pracovník na Corpus Christi College. Po pobytu na univerzitě v Britské Kolumbii se stal certifikovaným všeobecným patologem na Royal College (FRCPC) a také členem College of American Pathologists (FCAP). “

ZDROJ ZDE:

https://summit.news/2020/11/18/top-pathologist-claims-coronavirus-is-the-greatest-hoax-ever-perpetrated-on-an-unsuspecting-public/?fbclid=IwAR1pBw4NOq43kTKQ1Ceth6F1mQgMuBE5b7cuF1HOT_wQsZRiFjb76pTkFLg

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponByly prezidentské volby v USA ukradeny?   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:06:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Pracujeme na zvrácení výsledků voleb ve více státech. Prezident Trump nezvítězil o stovky tisíc hlasů, ale o miliony hlasů, které byly pozměněny tímto softwarem, který byl výslovně pro tento účel navržen. Získali jsme svědectví vysvětlující, proč byl software navržen – byl navržen ke zmanipulování voleb." — Sidney Powell, bývalá federální prokurátorka a členka právního týmu prezidenta Donalda Trumpa.

"Největším problémem je ten software. Dokonce i v jejich vlastním manuálu je vysvětleno, jak lze hlasy (např. Trumpovy) přetáhnout a pustit (drag and drop) do samostatné složky a tu poté smazat." — Sidney Powell.

"Mohou do zařízení vložit flash disk nebo do něj nahrát software, dokonce i po internetu, mohou to udělat dokonce z Německa nebo Venezuely. Mohou vzdáleně přistupovat ke všemu, mohou sledovat hlasy v reálném čase, mohou přesunovat hlasy v reálném čase. Matematicky jsme identifikovali přesný algoritmus, který použili a od začátku jej plánovali použít k úpravě hlasů – v tomto případě, aby měli jistotu, že Biden vyhraje. Proto Joe Biden řekl, že teď nepotřebuje vaše hlasy, ale že vás bude potřebovat později." — Sidney Powell.

Software, který používají, vyvinula společnost Smartmatic. Tuto společnost založil Hugo Chávez a jeho dva kumpáni, kteří ji stále vlastní. Byla použita k podvádění při volbách v Jižní Americe. Ve Spojených státech byla zakázána asi před deseti lety. Nyní se do USA vrátila zpět jako subdodavatel jiných společností, kde na ni není tak vidět." — Rudy Giuliani, osobní právník prezidenta Donalda Trumpa.

Pokud se chcete dozvědět podrobnosti o průběhu hlasování, pojďme probrat Pensylvánii. V Pensylvánii jsme identifikovali 632 000 nezákonných hlasů. To je dost na to, aby prezident v tomto státě vyhrál o 300 000 hlasů, což je vlastně počet hlasů, o který tam vyhrál, pokud vyloučíme ovlivnění voleb softwarem společnosti Smartmatic. — Rudy Giuliani.

Dozvídáme se, že bylo jednoduše smazáno až 2,7 milionu hlasů, které byly pro prezidenta Trumpa. Jejich hlasovací systém měl uživatele, kteří se do něj přihlásili a pozorovali hlasy, jak přicházejí. Pokud se jednalo o hlasy pro Trumpa, mohli jej sami přímo změnit na hlasy pro Bidena. Takoví uživatelé mohli třeba i duplikovat hlasy, pokud by šlo o hlasy pro Bidena, a způsobit třeba to, že jedna osoba odevzdala pro Bidena ne jeden, ale třeba až šest hlasů. Veškerá tato softwarová technologie opravdu potřebuje forenzní audit." — Jenna Ellis, právnička a členka Trumpova volebního týmu.

"Před deseti lety jsem byl součástí prvního akademického týmu, který provedl komplexní bezpečnostní analýzu hlasovacího zařízení DRE [direct-recording electronic]. Zkoumali jsme v té době nejpoužívanější DRE s dotykovou obrazovkou v zemi, a strávili jsme několik měsíců zkoumáním jeho zranitelnosti. To, co jsme zjistili, je znepokojující: Mohli jsme stroj přeprogramovat tak, aby nepozorovaně způsobil vítězství kteréhokoliv kandidáta. Vytvořili jsme také škodlivý software (malware) – kód krádeže hlasů – který se mohl šířit ze stroje na stroj jako počítačový virus a nepozorovaně změnit výsledek voleb." — Alex Halderman, profesor počítačové vědy na Michiganské univerzitě.

"Obavy z možných vazeb mezi vlastníky společnosti Smartmatic a členy Chávezovy vlády jsou americkým zahraničněpolitickým činitelům dobře známy již od roku 2004, kdy Hugo Chávez – věrný spojenec kubánského prezidenta Fidela Castra – vyhrál v referendu o jeho odvolání s náskokem téměř 20 procent..." — Deník New York Times, 29. října 2006.

SOEREN KERN

Pavel Kříž z Kalifornie: O soudní tahanice už nejde, republikáni prý mají důkazy, chystají zatýkání
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBalení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 06:02:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přepis: Vysíláme živě na We Are Vaxxed na Instagramu. Takže lidi, máme tu pár informací, které si pečlivě vyslechněte. Toto jsou fakta. Chci, abyste to všude šířili, kopírovali. Cokoliv bude nutné, protože se to bude cenzurovat. Toto jsou fakta, sdílejte je se všemi svými skupinami, s kýmkoliv, kdo si do sebe nechce dávat fragmenty tkání z potracených lidských plodů nebo nechat měnit svou DNA. Toto jsou fakta, toto je balení vakcíny COVID-19 od firmy AstraZeneca. Přímo před vámi, podívejte se na to. Podívejme se na to – teď se nezabývejme složením.

Chci, abyste se zaměřili na tohle. Tohle je vakcína na COVID-19. Claire vám to zvětší. Toto číslo, které tu vidíme, je ChAdOx1-S. COVID-19 vakcína. Můžeme jít na další.. Malý moment. Pak si otevřete researchsquare.com. Je to velmi důležíté. Tato videa děláme, abyste si udělali svůj vlastním průzkum. Nespoléhejte na nás, udělejte si to sami. Takže si vyhledejme tento ChAdOx1 nCoV-19. Než se na to podíváme, podívejme se tady… co je rekombinantní? Co to znamená? Ptám se Anua a on říká, že neví.

VIDEO ZDE:

https://rumble.com/vb5x4j-balen-vakcny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca.html


Musíte si vygooglovat všechna jednotlivá slova. Nevynechávejte nic, jen protože vědeckému textu nerozumíte. Vyhledejme si tento výraz na Wikipedii a hned to vidíte. Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytvářejí sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. Najděte si to sami, jde mi o to, že je to opět přímo před vaším obličejem. Že tohle je v této vakcíně. Můžou nás nazývat blázny a hroznými výrazy. Ale tato věc je přímo před vámi. Ale vraťme se. To, co po vás chci, je udělat si vlastní průzkum. Tady jsme začali, zpět k tomuto číslu. Toto je balení této vakcíny od firmy AstraZeneca, A jak píšou tady, znovu využíváme přímé RNA sekvencování k analýze exprese transkriptu z genomu ChAd0x1 v lidské buněčné linii MRC-5.

Regulační úřad pro léky a zdravotníctví (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával očekávané vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid-19.

Oni vědí, že tyto vakcíny budou lidi těžce poškozovat nebo zabíjet. Lidi, je to přímo před vašima očima. Najděte si to sami, sdílejte to, stáhněte si to, a zkuste si z toho udělat své vlastní video. Nevím, jak to uděláte, nejsem technický typ. Protože oni to vymažou. Milujeme vás. Jste naprosto zcela milováni. Modlete se, proste. Vymodlete to a sdílejte.

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/baleni-vakciny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVraždit Kurdy a křesťany je (opět) v Turecku povoleno ...   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 05:54:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kde je to možné – inu, kde jinde než v Turecku. Tento týden padl v tureckém městě Diyarbarkir - kurdsky Amed - osvobozující rozsudek v procesu s policistou, který zjevně úmyslně zabil mladého Kurda Kemala Kurkuta při oslavách Newrozu, kurdského Nového roku, v roce 2017 ve městě Diyarbarkir. Důvod osvobozujícího rozsudku – nedostatek důkazů.

Jak vypadal onen nedostatek důkazů, můžete vidět na obrázcích přiložených pod článkem. Policisté pronásledují zjevně neozbrojeného, do poloviny těla svlečeného mladíka a střílejí. Je tedy zjevné, že nebyl ani ozbrojen, ani neměl v úmyslu odpálit se coby „živá bomba“, jak zněl jeden z důvodů, které přednesl obhájce obviněného policisty.

Prokurátor chtěl trest 6-9 let za úmyslné zabití. Rozhodnuto bylo jinak. Soud rozhodl o zproštění viny většinovým hlasováním, protože prý neexistovaly žádné jisté a přesvědčivé důkazy, které by stačily k potrestání.
Mimosoudní popravy a vraždy Kurdů jsou v Turecku až příliš běžnou věcí, o znásilněních kurdských žen a dívek nemluvě. Pachatelé nejsou téměř nikdy odsouzeni, a pokud ano, jsou rychle propuštěni, jakmile případ zmizí ze stránek novin – pokud se tam tedy v přísně cenzurovaných tureckých médiích vůbec dostane. Oficiálně trest smrti v Turecku není – koná se tedy „neoficiálně“. Nepohodlný jedinec je buďto zabit, nebo „zmizí“.

28. prosince 2011 bylo takto popraveno, konkrétně postříleno z letadel turecké armády 40 kurdských teenagerů, pašujících cigarety a další zboží na mulách na hranici mezi Sýrií a Tureckem u města Sirnak. Incident vešel do povědomí světa jako masakr v Roboskí. Nikdo nebyl potrestán. Po delších tahanicích a masových protestech se dne 7. ledna 2014 vojenští prokurátoři (Generální štáb Vojenské prokuratury) rozhodli, že nebudou proti vojenskému personálu vznášet obvinění ( nolle prosequi ) s odvoláním na to, že u podezřelého vojenského personálu není nutné žádné vyšetřování. Zodpovědní důstojníci „se dopustili velké chyby, ale plnili své povinnosti v rámci daných příkazů“.

Turecko je zemí dvojích standardů. Zatímco turecký policista, voják či důstojník je osvobozen i v případě zjevné vraždy, Kurdovi, který se odváží byť jen zkritizovat prezidenta Erdogana, o politické činnosti v opoziční straně HDP nemluvě, hrozí trest 15 let za „podporu terorismu“. Tresty samozřejmě hrozí i tureckým občanům jakéhokoli původu za „urážky prezidenta“ či podporu hnutí Fetulláha Gülena, jehož Erdogan obviňuje ze zorganizování puče v roce 2016. Kurdové jsou ale podezřelí už jen tím, že se hlásí ke své národnosti.

Dávám tento otřesný příklad policejní vraždy do přímého kontrastu s případem kurdského režiséra Kazima Öze, kterému hrozí 15 let vězení za „členství v ozbrojené teroristické organizaci“, aniž kdy v životě držel v ruce zbraň.

A znovu zdůrazňuji, že Turecko je země, které Evropa platí miliardové výpalné a která je stále vedena jako kandidátská země EU. Nedělám si jakékoli iluze, že další veřejné popravy Kurdů a dalších nepohodlných odpůrců režimu prezidenta Erdogana na tom mohou cokoli změnit.

Ivan David


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistryně spravedlnosti: Brusel chce narvat do Maďarska muslimské imigranty!   
Pridal tk Pátek 20 listopad 2020 - 05:50:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Deadlock v EU. Koronavirový budžet je zablokován vetem Polska a Maďarska. A o co tedy EU jde v její sveřeposti který stát je právní a který ne?

Kápla na to maďarská ministryně spravedlnosti Judit Varga. EU prý chce narvat do Maďarska muslimské imigranty a proto se uchýlila k politickému vydírání. „To nemá nic společného s právem a právní jistotou. Zde je řeč o politickém a ideologickém nátlaku. Kdybychom se tomu poddali, pak bychom se podepsali pod ujednání, na základě kterého by v budoucnu bylo možné vydírat kterýkoli stát za to, že nesouhlasí s přijetím imigrační politiky a ideologie EU. To se příčí právnímu pořádku a evropským hodnotám"!, prohlásila Judit (Varga), ministryně spravedlnosti Maďarska.

No to teda fuj tajxl! Do čeho jsme to zas šlápli...

Zdroj: https://wpolityce.pl/polityka/527308-minister-varga-dzialania-brukseli-to-szantaz-polityczny

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2813 sec,0.1133 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,704kB