Sobota 28 listopad 2020
Maďarsku a Polsku nezbývá nic jiného, ​​než držet spolu   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 16:54:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Budapešti se setkali 26. listopadu premiéři Polska a Maďarska a vydali historické prohlášení směrem k vedení Evropské unie.

V Evropě stěží existují dva další národy, které byly v posledních stoletích podobně v historii zkoušeny. Polsko a Maďarsko viděly, že jejich války za nezávislost byly rozdrceny a uškrceny, ztratily části svých zemí, utrpěly zmrzačenou a rozdělenou vlast, ztratily mnoho, mnoho tisíc zdánlivě marných obětí, a to bylo vše ještě před tím, než 20. století vůbec začalo.

Na konci 19. století oba národy toužily po svobodě a nezávislosti, a to zůstává společným osudem maďarského a polského lidu. Možná právě odtud vzniká vzájemná láska a úcta mezi těmito dvěma národy.

Před třiceti lety, kdy jsme se konečně zbavili represivních spárů komunismu, si ani Poláci, ani Maďaři nemysleli, že mohou přijít znovu tak hrozné časy, když budeme muset společně stát a bránit zase svou svobodu. Před šestnácti lety, kdy obě země vstoupily do Evropské unie, si ani jeden z nás nemyslel, že se tato aliance jednoho dne otočí takovým směrem, kde se bude čím dál více podobat tomu, o kterém jsme si mysleli, že jsme unikli. Evropská unie se nyní stále více podobá Sovětskému svazu.

Pánové v Bruselu jsou samozřejmě „skvělí kultivovaní pánové“ a není nutné, aby armáda nebo tanky vnucovaly své vůli druhým zemím.

„V ústavním státě jsou peníze zbraň,“ a samotný právní stát se dnes stal zbraní. Boj Varšavy a Budapešti s Bruselem není jen o penězích, ale rozhodně neubližuje „skromným“ státům, které mimochodem nikdy nechtěly podporovat země EU v nesnázích společnou půjčkou. Není pochyb o tom, že jsou rádi, že mohou ukázat prstem, a veto Polska a Maďarska za odložení záchranného balíčku, zatímco se skrývá za mechanismem právního státu.

Byrokraty v Bruselu a frakci George Sorose v Evropském parlamentu však peníze nezajímají. Chtějí srazit Maďarsko a Polsko na kolena, protože tyto dva národy mohou vytvořit v Unii nebezpečný precedent, který ukázal, že je možné vybudovat evropskou zemi při zachování výhod naší suverenity, našeho národního sebeurčení, našich tradic a naší křesťanské kultuře. To je pro Brusel a západní státy, které jsou nyní zcela pod palcem všeho, co stojí proti těmto hodnotám, nepřijatelné.

Polská a maďarská veta jsou také jakousi válkou za nezávislost, protože nechceme evropské Spojené státy, nechceme přistěhovaleckou zemi a nechceme být úplně ponořeni do vyčerpané, ​​globalistické bažiny. Protože my muži chceme zůstat muži a cituji slavnou báseň maďarského básníka Attily Józsefa:

„A ženy jsou ženy
svobodné, milé.
A všechny jsou lidské,
protože jich je čím dál méně.“


Bez ohledu na konec tohoto boje (určitě vyhrajeme!), Skutečnost, že polští a maďarští premiéři včera společně oznámili, že ani jedna z nich nenechá druhou zemi na holičkách, je fantastickým okamžikem v historii těchto dvou národů. Jedná se o dlouhotrvající záblesk společného osudu, který může dodat odvahu i dalším lidem a vládám. Ukazuje to, že ani Brusel, ani Soros nejsou všemocní, a stejně jako Poláci a Maďaři přežili ruskou, pruskou, nacistickou a další okupaci, nebude ani Brusel trvat věčně. Jak poznamenal Mateusz Morawiecki, EU je na nejlepší cestě k rozpadu, jako další unie před desítkami let.

My Maďaři a Poláci dnes nemáme jinou cestu, než se postavit sami za sebe. Ne na úkor Evropské unie nebo jiných členských států, ale pro naše vlastní země. Jak řekl Viktor Orbán: "To je naše vlastenecká povinnost. Jděte do Polska, jděte do Maďarů!"

Maďarsko a Polsko v zásadě zopakovaly své postoje, že ani jedna ze zemí není ochotna akceptovat vázání rozdělování fondů Evropské unie na kritéria právního státu poté, co se jejich dva premiéři Mateusz Morawieckzi a Viktor Orbán setkali 26. listopadu v Budapešti.

V jednostránkovém společném prohlášení, které podepsali, uvedli obě hlavy vlád v šesti bodech svůj společný postoj k současné debatě, následovaný návrhem na zavedení dvoustupňového procesu, v němž by rozpočtové diskuse měly „omezit rozsah jakékoli další rozpočtové podmíněnosti“, přičemž možnost propojení právního státu a finančních zájmů by měla být projednána samostatně na zasedání Evropské rady.

Poslední věta prohlášení vysvětluje, že v této otázce zůstanou obě země jednotné.

"Rozhodli jsme se sjednotit své postoje k těmto otázkám. Ani Polsko, ani Maďarsko nepřijmou žádné návrhy, které budou považovány za nepřijatelné," uvádí se v prohlášení.

No a kde je náš slovenský tuneldědek Babiš se svojí suitou!!! Zaprodává naši vlast a náš národ!!! Děkujeme hrdým Polákům a Maďarům, že ukázali cestu, jak se vzepřít zločincům z EU!!!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNeuvěřitelné usnesení parlamentu EU o potratovém zákonu v Polsku   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 16:30:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úsvit nové totality! Evropský parlament přijal rezoluci, která „rozhodně odsoudila“ verdikt polského Ústavního soudu týkající se potratů v Polsku.

Dokument připravila Evropská lidová strana, socialisté a demokraté, Obnova Evropy, Evropská strana zelených a GUE. Pro usnesení hlasovalo 455 poslanců, 145 bylo proti a 71 se zdrželo hlasování.

Dokument dodává, že verdikt polského soudu „ohrožuje zdraví a život žen“. Usnesení zdůrazňuje, že „nepodložené porušení omezení přístupu k potratům kvůli výše uvedenému výroku ústavního soudu nechrání vrozenou a nezcizitelnou důstojnost žen, protože porušuje Listinu základních práv Evropské unie, judikaturu Evropského tribunálu pro lidská práva, několik mezinárodních úmluv, které Polsko podepsalo, a polskou ústavu.“

To je samozřejmě nesmysl. Polský ústavní soud je jediným orgánem, který má právo hodnotit slučitelnost zákonů s ústavou. Instituce EU nemají žádné právo zabývat se potratovými zákony v členských státech.

Dokonce i Evropská komise připustila, že EU nemá právo v této věci zasahovat.

"Podle těchto smluv EU nemá právní kompetence týkající se potratů." Legislativa v této oblasti patří členským státům,“ uvedl nedávno mluvčí Evropské komise Christian Wigand.

V případě jiných států, které se zabývaly potratovými zákony, k podobným zásahům nedošlo.

V roce 2018 se v Irsku konalo referendum o povolení potratů z jakéhokoli důvodu až do 12. týdne těhotenství. V té době si EU zachovala neutralitu.

Instituce EU kupodivu nikdy neodhlasovaly takové usnesení proti Maltě, která má nejpřísnější zákony proti potratům v EU. Ve skutečnosti je na Maltě úplný zákaz potratů a za jeho provedení hrozí lékaři až tři roky vězení. Na těhotnou ženu se vztahuje stejný přísný trest.

Předsedkyně polského ústavního soudu Julia Przyłębska vydala prohlášení k usnesení Evropského parlamentu.

„Usnesení Evropského parlamentu o potratech je bezprecedentním pokusem o zásah do vnitřních záležitostí Polska, na který se nevztahují smlouvy EU. Europoslanci svými činy zasáhli do oblasti nezávislosti ústavního soudu, což je porušení dělby moci,“ uvedla ve čtvrtek večer Przyłębska.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe francouzském Nantes lidé vyšli na protest proti globální bezpečnosti   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 16:14:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tisíce demonstrantů vyšly s protesty v Nantes proti zákonu schválenému francouzským parlamentem, který zakázal uveřejňování fotografií policistů a vojáků, aby je chránil před pronásledováním.

Protestující nesli signální rakety a plakáty, policie proti nim použila slzný plyn. Ti, kteří se budou podílet na zveřejňování a šíření fotografií, hrozí rok odnětí svobody nebo pokuta 45 tisíc eur.

Dříve úřady amerického města Filadelfie (stát Pensylvánie) zveřejnily video pořízené na kameru, kterou na sobě mají tamní policisté, na němž byl zaznamenán konflikt a následná střelba na Afroameričana Waltera Wallaceho. Na videu jsou rovněž zachyceny záznamy hovorů na nouzovou linku 911.

Na konci října vypukly protesty ve Filadelfii. Stalo se tak poté, co došlo k vraždě muže tmavé pleti vinou policie. Jak bylo uvedeno, Afroameričana Waltera Wallaceho policisté zastřelili 26. října. Nehledě na opakované výzvy policistů, aby odhodil zbraň a zastavil se, se Wallace i nadále pohyboval směrem k nim. Policisté proto na muže několikrát vystřelili a on zemřel. Rodina zesnulého tvrdila, že Wallace trpěl duševní poruchou a užíval léky.


Zdroj: https://sptnkne.ws/E4fn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV německém Ulm Münsteru nebudou mít jesličky 3 krále, jeden z nich je totiž černoch a církev nechce ranit city uprchlíků   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 06:23:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Církevní sdružení v Ulm Münsteru vydalo rozhodnutí, že letos o Vánocích nebudou v tradičních jesličkách 3 králové. Důvodem je, že jeden z nich Melchior je černé barvy pleti.

Církev se tak prý chce vyhnout možné debatě o rasismu. Co na k tomu dodat? Křesťanské církve pracují neúnavně na svém zničení. Tu podporou LGBT agendy, tu dovozem uprchlíků a nyní i bouráním vlastních tradic.

Proč by je potom měli místní věřící následovat a živit?

Česká věc

Zdroj: https://jungefreiheit.de/kultur/gesellschaft/2020/ulmer-muenster-schwarzen-koenig/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMladá muslimka pobodala ve švýcarském nákupním centru 2 náhodné nakupující   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 06:17:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ani tento týden se neobešel v Evropě bez muslimských útoků na náhodné kolemjdoucí kafíry (nevěřící). Mladá muslimka (28) v nákupním centru v Luganu (Švýcarsko) popadla nůž a napadla jím a vážně zranila dvě náhodné kolemjdoucí nakupující. Policie jí následně zadržela a incident vyšetřuje. Podle policie se jedná o konvertovanou bělošku, která chtěla údajně odjet do Sýrie bojovat za Islámský stát.

Kdy dojde k podobnému útoku i u nás doma? Počet imigrantů prudce roste a je to tedy jen otázkou času.

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZa případnou smrt či poškození po vakcíně AstraZeneca si zodpovědnost nesu sám, a nikoliv výrobce? To snad ne!   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 06:12:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiére Babiši, vládo, jak to skutečně je? Ututlán a v tichosti odezněl jeden šílený vzkaz občanům: pokud se naočkujete vakcínou covid AstraZeneca a dostanete třeba rakovinu, epileptické záchvaty, poškození mozku či cokoliv jiného, máte holt smůlu, protože výrobce se právně dohodl, že nenese zodpovědnost a je to na debilitě lidí, že se nechali očkovat.

Tak alespoň zní vzkaz AstraZeneca (a bůhví, jak je to s dalšími podvody)

„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

„Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,” řekl Dobber.

Takže je, či není vakcína bezpečná, když má výrobce strach a vyvázal se?

Zástupci Evropské unie uvedli, že právě odpovědnost za vady výrobku patří mezi sporné body v dohodách mezi EU a společnostmi Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson, které vyvíjejí vlastní verze vakcíny.

České ministerstvo to neřeší

„Česká republika se zavázala, že jako členský stát EU nebude s firmami vyjednávat o ceně a smluvních podmínkách samostatně, ale v rámci koordinované iniciativy pod vedením Evropské komise, které se účastní všechny členské státy,“ uvedlo ministerstvo zdravotnictví ČR na dotaz redakce Echo24, zda se společností AstraZeneca uzavřelo dohodu o vyplacení škod v případě škodlivých vedlejších účinků vakcíny.

Očkovat se nenechám

Pokud je vakcína bezpečná a firmy získají miliardy dolarů, není divné, že se vyvázaly z případných důsledků, bude li třeba hromadný úhyn některých druhů občanů například se specifickou formou nemoci, nebo když se zjistí, že vakcína po roce působí jinak, než se předpokládalo? Případně když výrobce vyrobí nebezpečnou šarži? Výrobce tvrdí, že je vakcína bezpečná, ale právní důsledky nechce nést. Prý nemá jistotu. Takže právní zodpovědnost za případné moje úmrtí, nebo doživotní následky nesu já, nikoliv výrobce. Prý proto, že jsme jim nenechali čas vakcínu řádně otestovat. Takže ještě jednou: vakcína je naprosto bezpečná, ale výrobce se vyvlékl z důsledků, pokud by nebyla. Hlava XXII? A to máme riskovat?

Pro podvodníky bojující s údajnými dezinformacemi, kteří stále lžou

Nejsem odmítač vakcín a priori, byť je jasné, že vakcíny zdravé nejsou. Ale ty prověřené jsou "natolik prověřené", že umírá, či je trvale z nich poškozeno pouze minimum obětí, což je v poměru v případného neočkování jasné pozitivum. Ale pokud se preventivně firmy vyvléknou ze zodpovědnosti a vůdci z Bruselu, potažmo z naší vlády jim podepíší preventivní bianco šek na nepotrestání v případě katastrofy, nemohu své nejbližší vystavit této smrtelné hrozbě. Žádám záruku, že tato hrozba neexistuje, jinak nic. Představa, že třeba zemře deset tisíc lidí a výrobce bude beztrestný, je pro mě nepředstavitelná. Netvrdím, že skutečně zemřou, že vakcína je nebezpečná, ale ukazuji na záhadnou (ne)vyváženost právní zodpovědnosti, když výrobce záruku odmítá dát! Proč, když je bezpečná!

Česko má ve společné dohodě států Evropské unie objednanou vakcínu proti covidu-19 od tří výrobců pro 5,5 milionu obyvatel. Zaplatí za ně 1,8 miliardy korun. O dalších milionech dávek jedná s dalšími výrobci.

"Vakcíny pro dalších až 10,6 milionu obyvatel jsou v záloze od dalších výrobců. Měli bychom jí tak mít až pro 16 milionů lidí, což je více než je obyvatel ČR. Je to přístup, ke kterému přistoupily i další země," řekl na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Podle něj bude do dvou týdnů vládě předložena vakcinační strategie, která stanoví postup pro pořadí různých skupin obyvatelstva při očkování.

Kdo dá tedy osobní trestně právní záruku, že vakcína je méně nebezpečná, než samotný Covid-19, pokud nám ji vláda vnutí?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3642-za-pripadnou-smrt-ci-poskozeni-po-vakcine-astrazeneca-si-zodpovednost-nesu-sam-a-nikoliv-vyrobce-to-snad-ne

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 06:04:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Reinkarnace Prymuly, Blatný se chystá rozjet kampaň, která by přesvědčila některé nedostatečně uvědomělé soudruhy občany, že očkování proti covidu je nejen účinné, ale i neškodné. Za tím účelem budou na náklady daňových poplatníků natočeny televizní spoty, vytvořena internetová reklama a další formy nátlaku se chystají. Zatím to stálo jen 50 milionů, ale ještě to ani nezačalo. Reklama bude také "vyvracet desinformace" a vůbec ukazovat správnou cestu a správný směr myšlení.

Poradím první hesla. Co třeba tohle:

BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. VĚŘ NÁM. DĚLÁME TO PRO TVÉ DOBRO. BIGPHARMA TĚ MILUJE.

Za smutné pousmání také stojí fakt, že vláda už nakoupila neexistující vakcínu od několika dobráckých firem. Od Astra Zeneca 3 miliony neexistujících vakcín, od BioNTech, Pfizer a Johnson & Johnson a Sanofi blíže nespecifikované množství neexistujících, neověřených a neschválených vakcín. A nikdo za to nejde sedět.

A aby bylo všem jasno:

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce

Tento týden vyšla na světlo podivnost ohledně covidových lůžek na JIP. Zatímco za "běžného" pacienta na JIP zdravotní pojišťovny platí 166 400 Kč týdně, u pacienta s covidem vyjde týden na JIP na 579 848 Kč.

Chytrému napověz, hloupého kopni!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOficiální vyjádření Evropské unie: Potřebujeme více imigrantů   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 05:34:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pobavil mě komentář Hamáčkova Ministerstva vnitra, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace. Zaprvé sami vidíme, že například Angela Merkelová pozvala imigranty do Evropy, zadruhé Evropská unie prosazovala a prosazuje přijímání a přerozdělování migrantů, zatřetí EU se hlásí k podpoře migrace i ve svých oficiálních materiálech, začtvrté existuje x důkazů, že neziskovky podporují migraci a některé z nich de facto pašují imigranty do Evropy. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.

Tady máme jasný důkaz, že Evropská unie už naprosto otevřeně podporuje masovou imigraci a že říká, že EU potřebuje více imigrantů. Uvedla to eurokomisařka Ylva Johansson, která má na starosti otázky migrace. „Neměli bychom mít méně migrantů, neměli bychom brát odpovědnost za přijímání méně uprchlíků. Ale měli bychom usilovat o to, abychom měli legální cesty pro více migrantů a pro více uprchlíků…Migrace je normální,“ řekla Ylva Johansson. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní vystoupit, aby nás nezničila masovou imigrací.

„Migrace tu vždy byla a vždy tu bude. Migrace je součástí toho, co učinilo to, že náš kontinent prosperuje. Minulý rok jsme měli více než tři miliony migrantů, kteří dostali povolení k pobytu v Evropské unii. Více než milion sem přišlo pracovat. Vloni se téměř 700 tisíc imigrantů stalo občany Evropské unie. Do Evropské unie máme velkou imigraci a potřebujeme ji…Potřebujeme migranty,“ dodala Ylva Johansson.

„Konspirativní, avšak ničím nepodložené tvrzení o organizované snaze nadnárodních „elit“, Evropské unie, OSN, nevládních organizací či českých politických představitelů importovat do Evropy, potažmo České republiky (muslimské) migranty je na kvazi-mediální scéně přítomné již několik let. Aktuálně bylo rozšířeno v kontextu situace na řecko-makedonské hranice a situace kolem pandemie způsobené koronavirem,“ uvedlo ministerstvo vnitra na svých stránkách jako jeden z příkladů dezinformací.

Eurokomisařka Ylva Johansson (bývalá komunistka) před časem řekla, že by Evropa byla bez masové imigrace daleko, „daleko chudší“, a vyzvala k otevření několika nových legálně průchodných cest, aby se počty migrantů ze třetího světa ještě zvýšily.

„Vždy existují pravicoví extremisté nebo rasisté a xenofobové, kteří by migranty rádi označovali za něco abnormálního, a ti by rádi migranty označovali jako ‚oni‘, to ale není pravda. Migrace je normální. Migranti jsou tu,“ řekla Johansson.

„Evropa dnes představuje v očích žen a mužů na Blízkém východě a Africe paprsek naděje a přístav stability. Na to bychom měli být hrdí, a ne mít z toho obavy... Evropa je rakouský policista, který vítá vyčerpané uprchlíky při překročení hranice. To je Evropa, ve které chci žít,“ řekl například tehdejší šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Název dokumentu Evropské komise z dubna 2016 hovoří sám za sebe – "Směrem k reformě společného evropského azylového systému a posilování legálních cest do Evropy". EU podporuje imigraci. Ať už legální či nelegální tím, že ji ex post legalizuje.

Připomeňme též například Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP))“, ve kterém se v článku 23 říká: „Evropský parlament… žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“

Podle Evropské unie ani covid-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azyl. Gatestone Institute informoval, že podle dokumentu Evropské komise z 30. března 2020 nazvaného „Praktické pokyny k uplatňování dočasného omezení cest do EU, jež nejsou nezbytně nutné“ vydaného k usnadnění tranzitních režimů pro repatriované občany EU a k řešení jejich dopadů na vízovou politiku se však na „lidi, kteří potřebují mezinárodní ochranu a lidi, kteří ji potřebují z humanitárních důvodů,“ tato omezení zbytných cest z třetích zemí nevztahují. To znamená, že lidé, kteří žádají o mezinárodní ochranu, nemohou být vráceni zpět a že právo migrantů a uprchlíků žádat o azyl nemůže být pozastaveno ani v době pandemie koronaviru.

16. dubna Evropská komise navíc vydala doporučení, ve kterém varovala členské státy Evropské unie, že registrace a zpracování žádostí o azyl musí pokračovat a že členské státy se musí i nadále řídit azylovým zákonem.

Johansson dodala, že EU povede vyšetřování členských států, které si dovolí migranty na svých hranicích odmítat. Komisařka řekla: „Nemůžeme chránit hranice EU porušováním lidských práv. Podle mého názoru nastal čas zvážit možnost zřídit nový mechanismus monitorování odmítání na hranicích. Musíme totiž zajistit, že členské státy budou zákony EU respektovat.“

Když turecký prezident Recep Tayyip Erdogan použil migranty jako nástroj politického vydírání a vyhrožoval, že v Evropě rozpoutá novou migrační krizi, tak v té době Řecko oznámilo, že pozastavuje veškeré žádosti o azyl. Evropská komise však s tímto opatřením nesouhlasila. Komisařka pro vnitřní záležitosti Ylva Johansson nařídila Řecku, aby umožnilo migrantům, které Erdogan dopravil na hranici, požádat o azyl.

Ylva Johansson řekla: „Jednotlivé osoby mají právo požádat v Evropské unii o azyl. Je to ve smlouvě, je to v mezinárodním právu. To nemůžeme ani dočasně omezit.“ Řecko poté omezení zrušilo, což Ylva Johansson uvítala slovy: „Nyní je důležité hájit naše hodnoty a základní práva.“

Je tedy podle mě naprosto zřejmé, že Evropská unie podporuje imigraci a via facti i islamizaci svou podporou multikulturalismu. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to podle mého názoru ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.

Radim Fiala / SPD
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJižní státy chtějí zas přerozdělovat imigranty   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 05:32:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Středomořské státy EU – Španělsko, Itálie, Řecko a Malta - zaslaly dopis Merkelové, Leyenové a Michelovi, v němž vyjadřují nespokojenost s novou koncepcí imigrační politiky, kdy zemím, které imigranty nechtějí je umožněno se vykoupit sponzorováním návratu imigrantů.

Jmenované jižní země požadují znovu se vrátit k povinné solidaritě, tj. povinnému přerozdělování imigrantů. (Poviná solidarita je ovšem protimluv, protože solidarita předpokládá dobrovolnost, a nemůže být tudíž povinná. Něco jako volitelný zákaz. Kdo vymýšlí takové hovadiny? A kolik za to bere..?)

Navíc EU dnes už sama přiznává, že 2/3 ilegálů jsou ekonomičtí imigrati a nemají tudíž na azyl právo.

Inu, logikou jihoevropských představitelů – udržujte bordel, aby byl zachován (dosavadní) řád. Genialita Járy Cimrmana má dnes ve Středomoří silnou konkurenci.

Zdroj: https://wpolityce.pl/swiat/528460-kraje-poludnia-chca-przymusowej-relokacji-migrantow

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMezi opozičními politiky to vře. ODS zveřejnila posměšnou karikaturu na Piráty, Peksa ale s odpovědí nezaváhal   
Pridal tk Sobota 28 listopad 2020 - 05:29:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozpory uvnitř opozičního tábora jsou čím dál větší. Tentokrát představitelé ODS zkritizovali daňové návrhy České pirátské strany, což dali najevo pomocí grafiky na sociální síti. Mikuláš Peksa to však nenechal bez povšimnutí a představil výčet svých výtek na adresu občanských demokratů, a to včetně společného hlasování o rozpočtu s hnutím ANO.

Parlamentní volby se v České republice mají konat až za rok, nicméně napětí mezi jednotlivými stranami roste již nyní. Terčem útoků ze strany opozice se přitom stává nejen hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem či jejich koaliční partneři, ale jsou vidět značné rozpory i mezi samotnými opozičními stranami. ODS, která se rozhodla jít do příštích voleb v rámci koalice s TOP 09 a KDU-ČSL, si nenechala ujít možnost zkritizovat Piráty, a to formou karikatury na sociální síti Facebook. Právě jejím prostřednictvím dává najevo svůj kritický postoj vůči daňovým návrhům Pirátů. Na zveřejněné karikatuře totiž dotyční přirovnali členy České pirátské strany k somálským pirátům.

Europoslanec a člen Pirátů Mikuláš Peksa však tento posměch nenechal bez odvety a zesměšnil současný postup občanských demokratů na politické scéně.

Hlavním důvodem kritiky ze strany Peksy na adresu ODS se stala jejich podpora návrhu ANO, týkajícího se změn v daňovém systému. Další výtkou je třeba nátlak na pražského starostu Pavla Novotného, jenž v poslední době musel čelit určité kritice ze strany svých stranických kolegů.

V komentářích pod tímto příspěvkem se následně objevila kritika i na adresu samotných Pirátů. Uživatel Jan Lánik je například zkritizoval za vstup do frakce Zelených v Evropském parlamentu, která je podle jeho názoru extremistická. Dotyčný podrobil kritice i výkon pražského primátora Hřiba, stejně jako příznivý postoj Pirátů vůči přijetí uprchlíků.

Kontroverzní reakce Pavla Novotného

Starosta Řeporyjí a člen ODS Pavel Novotný ostře okomentoval přijetí změn v daňovém systému Sněmovnou. Konkrétně se obul právě do ministryně financí a netajil své pobouření i vůči postupu členů jeho vlastní strany, kteří podpořili návrh Andreje Babiše na zrušení superhrubé mzdy.

V reakci na dopady na obce tak Novotný Schillerové vzkázal: „Poslouchej, ty ubohá ku*vičko estébákova, OKAMŽITĚ po volbách zvedneme DPH a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok.“

Zdroj: https://sptnkne.ws/E3QU

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1971 sec,0.0457 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,741kB