Sobota 16 leden 2021
DESET KROKŮ, JAK NÁS ZOTROČIT POD ZÁMINKOU KORONAVIRU   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 16:52:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právě tu panuje epidemie. Ale nemyslím tím virus. Mám na mysli epidemii strachu, paniky a hysterie, která má za cíl omezit naši svobodu a zkusit, co všechno si necháme líbit. Když se ale dost rázně ozveme, můžeme to celé ještě zastavit.

Už mnoho let tu probíhá pomalé omezování svobody. Pomaloučku roste počet kamer v ulicích, salámovou metodou mizí svoboda slova, polehoučku narůstá propaganda, po krůčcích probíhá likvidace drobných podnikatelů a menších českých firem (zejména papírováním a také zvýhodňováním velkých korporací jakožto jejich konkurence) apod. Tím, že se jedná o slabé manévry, mnoho lidí ani nepozoruje, že se s nimi něco děje. Něco jako žába, kterou hodíte do studené vody a pomalu přidáváte teplo, čehož si chudák žába vůbec nevšimne a pokojně se nechá uvařit.

To vše, co šlo po dlouhé roky pomalu, se však v minulém roce převrátilo do podoby silného manévru. Začala se dít omezení v takovém rozsahu, jaký by byl ještě pár měsíců předtím nemyslitelný. Stačilo vystrašit masy lidí hrozbou viru, kterému média dodala dostatečné „píár“.

A toto omezování svobody se dá zjednodušeně rozložit do deseti kroků:

1. Počkat si, až se objeví nový virus způsobující choroby dýchacího ústrojí.

(Popř. tento virus přímo vytvořit – ani tato možnost není zcela vyloučena, jak popisuje např. dr. Peková.)

2. Dát tomuto viru lepší „marketing“ oproti chřipce a dalším srovnatelným virům a tím vzbudit dojem, že je výrazně horší než tyto viry, ačkoliv tomu tak není. (K tomu se výborně hodilo i informační pozadí z katastrofických filmů o smrtících epidemiích, což běželo v televizi každou chvíli.)

3. Protlačovat tento virus do médií a tím v lidech vyvolávat stále větší a větší strach. Jakmile se virus dostane do Evropy a pak přímo do ČR, udělat z toho hlavní zprávu dne a hlavní téma k veřejné diskuzi.

4. Nadsazovat čísla o nakažených (např. započítávat i bezpříznakové jedince) a především o obětech viru (počítat každého, kdo byl v době smrti pozitivní na kovid) a dát tato čísla lidem přímo před oči. Podle potřeby manipulovat s čísly, jako jsme to viděli v minulých týdnech (např. započítávat jen některé negativní testy, aby se zvýšilo procento pozitivních).

5. Medializovat jednotlivé těžké případy nakažení virem a tím udržovat lidi ve strachu. Zejména starším lidem vnucovat myšlenku „tohle se mi může stát taky…“ a nedovolit jim přemýšlet o tom, že těžké případy se objevovaly i u chřipky a nikdo to nikdy nebral za vážný problém, protože takové případy téměř neprosakovaly do médií.

6. Postupně lidem dávkovat jednotlivá omezení a nazývat je jako „opatření proti šíření viru“. Ať už je to omezování mezilidských kontaktů, šmírování pohybu lidí (eufemicky nazývané jako trasování), zavírání českých podniků či cokoliv dalšího. Nastavit informační pole tak, aby lidé brali utužení jako normu a občasné rozvolnění jako „odměnu za to, jak se chovali zodpovědně“.

7. Šířit informační pole, podle něhož jsou všichni, kdo nesouhlasí s opatřeními, „hazardéři se životy všech ostatních“. Snažit se takové lidi vyčlenit ze společnosti a poštvat proti nim ty ostatní, kdo médiím věří.

8. Postupně cenzurovat v médiích a na internetu všechny příspěvky, v nichž se objeví jiný než oficiální názor na virus (to už se rozjíždí např. na HnůjTube, kde bylo smazáno video z demonstrace v Táboře – protože tam prý „zazněly informace v rozporu s názory WHO“). Ty příspěvky, které smazat hned nejdou, aspoň onálepkovat jako „dezinformace“. Tím omezit přísun alternativních informací k lidem.

9. Nabídnout (a za naše peníze masově propagovat) očkování a prohlásit jej za „zázrak, který nás zbaví viru“, ačkoliv je to vakcína nedostatečně otestovaná, která má potenciál vytvořit v populaci větší zdravotní problémy než sám virus. Otevřít Overtonovo okno k tomu, aby si lidé nechali píchat další a další dávky vakcín a ztráceli informace (i vůli to vědět), co se jim dostává do těla.

10. Udělat z neočkovaných lidí „občany druhé kategorie“, soustavně omezovat jejich svobody (zakázat vstup do určitých míst či jej povolit jen s negativním testem) a vyvinout sociální tlak, který je buď donutí se očkovat, nebo je odsune na okraj společnosti.

Nuže, zde v hrubém náčrtu vidíte, jak je snadné vyvolat změny ve společnosti. Stačí obyvatele dostatečně vystrašit a oni si nechají dobrovolně omezit svobodu.

Nicméně – abych tady jen nepopisoval chmurné scénáře, je potřeba dodat, že ani tento manévr zcela nevyšel a lidé se nenechali vystrašit až do takové míry, jak by si to elity přály. To nám dává určitou naději. A samozřejmě se nabízí otázka – jak se proti tomu všemu můžeme postavit? Abychom získali odpověď, rozebereme si to postupně podle bodů:

Body 1-3 se týkaly především začátku první vlny a již je nemůžeme ovlivnit.

Body 4-8 jsou obecnější a platí i nyní. Právě tady můžeme zasáhnout, a to reakcí na konkrétní kroky systému:

– šířit informace o nadsazenosti čísel

– upozorňovat na to, že sezónní virózy tu byly vždy a nikdo se nad tím nepozastavoval


(Ostatně – kdyby se v minulých letech testovalo na chřipku tak, jako teď na kovid, byla by čísla nakažených i úmrtí na chřipku pravděpodobně mnohem větší, protože do statistik epidemie se nezapočítávali bezpříznakoví jedinci a do statistik úmrtí se počítali jen ti, kdo skutečně zemřeli na chřipku a ne jen s chřipkou.)

– poukazovat na nesmyslnost vládních opatření

– tlumit hysterii ve společnosti

– snažit se používat jiné komunikační kanály, než jsou FB či YT (mně se osvědčilo hlavně vk.com).


Body 9-10 se teprve rozjíždějí, a jak bude virus mutovat, budou se obnovovat a točit dokola (s tím, jak se systém bude pokoušet do nás vecpat další a další dávky vakcín). Sem bychom měli naši pozornost věnovat v první řadě. Především poukazovat na problematičnost vakcíny a upozorňovat na hrozby, které jsou s ní spojeny.

A tady ještě rozhodně není dobojováno. Zejména bod 10 (tedy de facto segregace neočkovaných) se uskuteční jen tehdy, pokud se společnost i nadále nechá ovládat strachem. Pokud se podaří tento strach zlomit a statisticky významnější podíl lidí bude přemýšlet vlastní hlavou, ztratí systém sílu pro tento manévr a my máme naději svoji svobodu získat zpět.

A jestli se to povede, to je na každém z nás.

MGR. JAN SEDLÁČEK
autor je místopředseda Národní demokracie a předseda Národní mládeže


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAfgánský uprchlík bezdůvodně napadl v alpském městečku rodinu na procházce, pak si to ještě chtěl rozdat s policií   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:43:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Multikulturní obohacení neuniknou dnes již ani obyvatelé dříve poklidných alpských městeček v Rakousku. Ve Feldkirchu se šel projí rakouský otec se dvěma malými syny (2,5 a 5 let). Najednou ho zcela bezdůvodně napadl afgánský uprchlík (25) a začal ho bít. Rakušan bránil syny vlastním tělem a volal o pomoc. Za chvíli se dal uprchlík na útěk, byl ale policií brzy dopaden. Jenže uprchlík neměl rvaní pro ten den dost a vrhl se i na policisty a musel být zpacifikován za použití pepřového spreje.

Podle policie se jedná o známou firmu a uprchlík má již v záznamech pár zápisů. V Rakousku pobývá na základě “dočasného pobytu”, který je ale opakovaně prodlužován. Místní Rakušané se ale diví, že již dávno nebyl poslán zpět do Afganistanu.

Hans von Graz
Česká věc


P.S.: redakce vyzývá J. Cempera a jeho server manipulátoři, aby vyrazil na místo činu a tam prokázal, že vše bylo naopak a bílý Rakušan s dvěma malými dětmi zákeřně napadl plně integrovaného uprchlíka a že policejní report je fake news.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŽena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19!   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:38:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19! Záběry z nemocničního pokoje jsou děsivým důkazem toho, jak nebezpečné může být plošné nasazení experimentální vakcíny, která nemá ukončené klinické studie a celá škála neznámých vedlejších účinků programovací mRNA vakcíny bude teprve odhalena v následujících měsících a letech! V Norsku už zemřelo 23 starších osob po očkování na Covid-19! Politickou zodpovědnost v ČR a v SR za těžká poškození vakcinovaných lidí a případná úmrtí převezmou premiéři obou zemí!

Americkým internetem od rána otřásá svědectví muže z Louisiany, jehož maminka byla převezena do nemocnice poté, co byla očkována vakcínou proti nemoci Covid-19. Brant Griner natočil několik krátkých videí své matky, které jsem sestavil do jednoho videa a zhlédnout jej můžete níže. Grinerova maminka po očkování na Covid-19 byla hospitalizována s obrovskými třesy a křečemi celého těla. Nemůže spát, trpí akutní nespavostí, protože tremory a křeče ji budí ze spánku, lékaři jí proto dávají léky na spaní, jenže křeče v noci jsou tak silné, že ji vzbudí i přesto, že má léky na spaní.

A co je nejhorší, její stav a křeče se zhoršují, jak na Facebooku uvádí její syn. Lékaři v nemocnici podle Grinera se již obrátily na výrobce vakcíny, jehož jméno nebylo uvedeno, ale možnosti jsou jen prakticky dvě, buď Pfizer anebo Moderna. Lékaři nechápou, proč se křeče zhoršují, protože logicky by měly ustupovat s tím, jak od vakcinace postupně ubíhá čas. Grener se na sociálních sítích obrací na lékaře, kteří mu neumí pomoci, protože nic takového v životě neviděli.

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vcusa7-dsiv-kee-eny-z-louisiany-po-okovn-na-covid-19.html

Podle jednoho lékaře existuje pravděpodobnost, že buňky jeho maminky, namísto antigenů Covidu-19, začaly produkovat podle mRNA šablon jiné antigeny, které napadají nervovou soustavu, což se projevuje křečemi a stahováním svalů a šlach bez zjevné příčiny, ale na základě vyvolaného podnětu nervové soustavy, která je podněcována některými látkami a antigeny v těle. Lékaři neví, co vlastně Grinerově matce je, protože se podle lékařů jedná o “neznámý klinický projev”, který by byl určitě popsán a prozkoumán, pokud by vakcíny proti Covid-19 prošly důslednými klinickými studiemi. Na videu vidíte, že Grinerova matka nemůže ani odejít z koupelny, každý její krok je doprovázen neovladatelným tremorem a křečemi, musí se přidržovat madel přimontovaných na zdech nemocničního pokoje. Celé to přitom začalo úplně nenápadně a zdálo se, že hospitalizace nebude nutná.

Po očkování na Covid-19 se život ženě proměnil v nepřetržitý třes a křeče

Krátce po očkování začaly Grinerově matce záškuby nohou. Obvodní lékař to považoval za typický projev nedostatku hořčíku ve svalech a šlachách, takže předepsal ženě magnéziové přípravky. Jenže, ty nepomohly. Záškuby pokračovaly a 6. den po očkování už bylo zle. Matka se třásla v noci nad ránem na posteli, tremor byl tak silný, že si její syn myslel, že má záchvat padoucnice, protože jeho matka měla podobné projevy, vleže se třásla, ale pěna od úst jí nešla. Byla okamžitě převezena do nemocnice a lékaři ihned indikovali, že podezřelým č. 1 je očkovací vakcína nové generace na bázi mRNA, kterou jeho matka dostala před 6 dny.

Lékaři vyloučili padoucnici a určili, že se jedná o celotělové křeče, tzv. spasmus s projevy tremoru, tedy třesu. Spasmy jsou způsobeny buď akutním nedostatkem hořčíku, anebo poškozením nervové soustavy, kdy receptory nervů reagují bez zjevné příčiny a vysílají povely šlachám a svalům k cyklickým stahům a povolením. V případě matky nejde o nízkou hladinu hořčíku v těle, jedná se projevy otravy v těle, která stimuluje nervovou soustavu k vyvolávání silných a prudkých stahů šlach a svalů, které jeho matka nemůže nijak kognitivně ovládat.

Vakcíny nové generace mRNA slibují sice revoluci v očkování, ale existují dosud neověřené a neprozkoumané hrozby, které vyžadují mnohaleté klinické studie. Jednou z teoretizovaných hrozeb je situace, kdy šablona mRNA uvnitř lidské buňky v důsledku poruchy transportu mRNA při očkování, začne pomocí programovacího mechanismu buňky vytvářet jiné než původně zamýšlené antigeny, případně antigeny jinak strukturované, poškozené, pozměněné, přičemž nebude existovat způsob, jak tuto manufakturu chybných antigenů zastavit.

Jakmile je vakcína v lidském těle a dostane se do buněk, v tom okamžiku buňky podle mRNA šablony začnou vyrábět antigeny, které mají vyprovokovat imunitní systém k odezvě a k vyvolání tréninku imunitního systému, aby se naučil na tyto antigeny reagovat. Jenže, pokud buňka začne vyrábět antigeny podle chybné šablony, mohou vznikat úplně jiné látky, které namísto vyprovokování imunitního systému začnou provokovat endokrinní systém a tělo začne vypouštět hormony, které by nemělo, mohou vyprovokovat nervovou soustavu a člověku se začnou třást ruce, nohy, dojde ke spuštění křečí atd.

Technologie vakcín mRNA skrývá rizika, o kterých lidstvo dosud nevědělo

Vakcíny mRNA jsou totiž programovací vakcíny, které pomocí šablon nechávají lidské buňky vyrábět antigeny vybraných virů. Oproti běžným vakcínám tzv. sovětského typu je rozdíl v tom, že klasické vakcíny vpravují do těla člověka skutečný a agresivní virus, který aktivně napadne buňky jako při skutečném onemocnění, ovšem virus je laboratorně upraven tak, že se nemůže množit více, než ve 2 nebo 3 generacích za sebou, případně se nemůže množit ani jednou, záleží na typu vakcíny a použití. Výhodou této staré metody je, že do těla se dostává pouze známý virus, který vyvolá známou, ale lehčí formu nemoci.

Tělo je tedy napadeno, napadené buňky vyrábí viry a imunitní systém na ně reaguje. Nevýhodou těchto vakcín je průběh mírné nemoci, který vyvolává prostě klasické příznaky onemocnění. Naproti tomu mRNA vakcíny obsahují pouze modifikovanou RNA viru, jeho upravenou šablonu a buňky tak nevytváří viry, ale rovnou antigeny viru, na které potom má imunitní systém reagovat. Obchází se tím fáze mírné nemoci.

Jenže na straně druhé se otevírá neprozkoumaná oblast hrozeb, protože není otestována bezpečnost transportu šablon a ani jejich integrita, která může být narušena skladováním při nesprávných teplotách. Tyto mRNA vakcíny se musí uchovávat v hlubokém mrazu kvůli tomu, aby nedošlo ke změnám mRNA šablon. A je velice reálné, že nesprávným skladováním se může stát, že mRNA šablony jsou poškozené a buňky v lidském těle tak začnou vyrábět v lepším případě zmetkové antigeny, na které imunitní systém naprosto nereaguje a jsou k ničemu, anebo se začnou vyrábět látky, které reagují s jinými receptory, např. s receptory nervové soustavy.

A tato výroba potom má ten charakter, že čím více času uplyne od očkování, tím více se příznaky vedlejšího zdravotního účinku projeví, protože tím více antigenů je v těle vyrobeno za jednotku času, a proto se zdravotní stav Grenerovy matky zhoršuje s časem. Buňky totiž v těle jeho matky dost pravděpodobně vyrábějí další a další porouchané antigeny, které shodou náhod aktivují nervovou soustavu ovládající svalstvo.

V Norsku zemřelo po očkování vakcínou Comirnaty od Pfizeru již 23 lidí

Tyto otřesné případy pouze ukazují, že plošné očkování těmito neotestovanými vakcínami, je doslovný hazard se zdravím občanů a obyvatel. Společnost Pfizer bude mít 3. fázi klinické studie své vakcíny Comirnaty hotovou až koncem roku 2023 a politici přesto propagují očkování a ženou své občany do očkování, probíhají dokonce reklamní kampaně v médiích a v televizích. Šokující zpráva přišla z Norska.

Tamní média oznámila, že již 23 lidí zemřelo na vakcínu Comirnaty od společnosti Pfizer, z toho již 13 obětí bylo prokazatelně spojeno s vakcínou, že byla příčinou úmrtí. Farmaceutická společnost to odmítá a tvrdí, že šlo veskrze o starší pacienty, kteří měli další indikace na jiné nemoci. Každopádně platí, že Andrej Babiš obrovsky riskuje v České republice. Jakmile zemřou po očkování první staří lidé, kteří podle informací začnou být v ČR očkováni od 1. února, okamžitě za to ponese politickou odpovědnost Andrej Babiš, namísto farmaceutické společnosti.

Nevyzkoušené vakcíny, které neprošly 3. kolem klinických studií, se nemohou v žádné civilizované zemi používat pro plošná očkování, bez ohledu na to, jaký virus kde poletuje. To samé platí na Slovensku, kde Igor Matovič propaguje očkování obyvatelstva, ale neuvědomuje si, do čeho se namočil. Jakmile zemře první Slovák po vakcíně, bude to on, komu to budou přičítat za vinu.

A nebude žádné obrany, ani argumentu na obranu Andreje, ani Igora. Protože nikde na světě nelze sejmout politickou zodpovědnost z politika, který vyzýval své obyvatelstvo v médiích k očkování experimentální látkou, která nemá dokončené klinické studie a každý den se objevují nové a děsivé případy obětí s vedlejšími příznaky, které mohou nejen ukazovat na nežádoucí účinky, ale i na hlubší hrozby skrývající se v technologii programovatelných mRNA šablon v lidském organismu.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPříliš mnoho otázek o covidu   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:29:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Chtěl bych odpovědi od plukovníka Šmouly, Šlégra, Kubka, Blatného, Bureše a dalších politiků, kteří plní rozkazy globalistů zničit ekonomiku za každou cenu a zničit veškeré tradice a celý stát zotročit, na tyto otázky:

Proč se mají očkovat zcela zdraví lidé bez sebemenších příznaků? Proč se mají očkovat všichni lidé, když drtivá většina je už dávno promořená? Proč je nutné testování, když dnes je pacient negativní a zítra může být pozitivní? Proč je nutné testování, když s největší pravděpodobností většina lidí byla dávno "nakažena" a díky své imunitě jsou zcela zdraví? Proč se nosí náhubky, když vůbec nebrání nákaze? Proč si lidé musí na rozkaz vlády a prý "odborníků" celoživotně ničit imunitní systém nošením náhubku? Proč "doktoři" pracující v politice zcela vědomě mrzačí všechny školáky, když ví, že nedostatek kyslíku ničí mozek? Proč politici trvají na nošení náhubku, když WHO to nedoporučila? Proč politici žádají lock-down, když WHO to nedoporučuje? Proč politici-doktoři /!/ trvají na nošení náhubku, když velmi dobře musí vědět, že vdechování kysličníku uhličitého je škodlivé? Proč politici trvají na nošení náhubku, když velmi dobře vědí, že vlhko a teplo podporuje viry a že lidé s náhubkem vdechují vlastní viry? Jsou to skutečně lékaři? Opravdu neporušují hipokratovu přísahu? Proč neočkovaný nesmí navštěvovat sportovní a kulturní události? Skutečně nejde o diskriminaci, soudruhu Rychetský, předsedo protiústavního soudu? Jak je možné, že ani jeden politik na něj nepodal žalobu nebo nevrhl jeho okamžité odvolání?

Jaký význam má testování, když nelze zjistit, není-li testovaný dávno promořen či nebyl-li už dávno "nakažený" či nemocný? Proč jsou za rizikové skupiny považováni všichni nad osmdesát let, přesto, že je známo, že i v tomto věku někteří navštěvují posilovny a plavou v ledové Vltavě? Proč nejsou preferováni skutečně rizikoví lidé, kteří už v mladém věku mají velkou nadváhu s diabetes a hypertenzí? Skutečně nejsou víc ohroženi? To jste lékaři, když tohle nevíte? Proč se za nejohroženější skupiny považují lidé nad osmdesát či dokonce nad devadesát let? Odkdy jsou lidé nesmrtelní?

Stovky let mnoho lid umírá na nejhorší nemoc- rakovinu. Proč dodnes neexistuje lék a na prachobyčejnou chřipku se nesmyslně vymýšlí předražený a zcela nevyzkoušený lék? Proč ministr zdravotnictví nedoporučuje zcela běžný pohyb na čerstvém vzduchu a zakazuje sport na horském vzduchu? Proč ministr, který je prý doktorem /?/, nedoporučuje kromě pohybu na čerstvém vzduchu ještě nejzákladnější životní vitamin-hormon D3, který příznivě ovlivňuje statisíce buněk v těle a posiluje imunitu /kromě krále bylin-česneku/? Jak je možné, že studie která má trvat tři roky ,je aplikována po půl roce studijního výzkumu, kdy ještě vůbec neznají vedlejší příznaky a dobu působení vakcíny? Jak je možné, že SUKL- soudruh Kubek dovolí aplikovat tuto vakcínu deseti milionům lidem? Odkdy SUKL neodpovídá za bezpečnost vakcín a léků? Může mi ministr vysvětlit, kam se poděla chřipka? Skutečně neví, že i chřipka někdo probíhá s vysokými teplotami a nepříjemnými vedlejšími příznaky a že je také smrtelná? Existuje v celém světě aspoň jeden jediný člověk, který skutečně zemřel na covid? Může ministr Blatný vysvětlit proč se virus probudí někdy v devět nebo až v jedenáct hodin večer? Soudruhu Havlíčku, jak se může jeden či dva lidé v malém krámku nakazit? Jak je možné, že nestačí pohřbívat a přesto jsou supermarkety stále plné lidí? Jak je možné, že kolem pokladní přejde každodenně tisíce lidí a ony jsou stále zdravé? Jak je možné, že v MHD jsme blízko sebe každý den x lidí na metru čtverečním a stále jsou tam ti stejní lidé? Kde jsou ty tisíce lidé, které nestačí pohřbívat? Kde se ti lidé v obchodech a MHD stále berou?

Proč měl soudruh Havlíček při rozhovoru na Nově za sebou knihu Velký reset? Proč mnoho živnostníků, kteří jsou v insolvenci, nemají nárok na kompenzace a musí přemýšlet na sebevraždu kvůli vám? Proč "sociální" agent Bureš, který tak myslí na lidi, odmítá zavést zákon proti exekutorům, kteří už si mnou ruce, jak oloupí statisíce živnostníků? Proč se uvádí nezaměstnanost pod pět procent, když jsou poloprázdné MHD a ulice? Kde jsou ti lidé? Proč se musí zbytečně flákat doma, když mohou a chtějí vytvářet hodnoty? Uvědomujete si, že až přestanete firmy dotovat, nezaměstnanost vzroste až na třicet procent a budete muset kvůli nízkému výběru daní tyto radikálně zvýšit? Neboli všechno zdražit a snížit platy a důchody? Nevidíte, že VZP začíná krachovat a ohrožujete tím nejen zdraví ale i životy deseti milionu lidí? Ukažte jediný stát, kde lock-down skutečně pomohl? Proč děláte opatření, která nepomáhají, ale naopak škodí? Proč stále děláte stejné chyby? To jste tak neschopní politici? Proč jsou u pošty fronty a v obchodě nedostanu třeba obyčejné pravítko jako za minulého režimu? Proč se dnes opět zavádí totalita a cenzura jako za minulého režimu? Proč je v mediích jeden jediný názor? Proč soudružce Kubišové a Loupežníkům nevadí cenzura? Jak je možné, že se uzdravilo půl milionu lidí a nikde se o tom nemluví? Jak je možné, že půl milionu lidí se vyléčilo, aniž by existoval lék na covid?

Proč kupuje vláda vakcínu Pficeru za 315 kč, a ignoruje Astra Zenecu za 47 kč? Opravdu někdo ve vládě netuneluje? Proč vláda, když má nedostatek vakcíny, nekupuje ověřené a všem známé léky? Proč v některých státech je zcela běžný život a covid tam neexistuje? Proč byly od lonska navždy /!/ zrušeny všechny tradice,farmářské trhy, akce, tancovačky, koncerty, na kterých se scházelo mnoho lidí?

Proč nemocný či pozitivní nemůže být očkovaný? Vakcína tedy logicky neléčí? Proč musí být očkovaný dva týdny v karanténě? Očkování tedy nebrání nákaze dalších lidí? Proč musí mít očkovaný při vstupu do hospody či na fotbal osvědčení o očkování? Soudruhu Rychetský, proč neočkovaný je diskriminovaný a nesmí na tyto akce? Jak je možné, že ve vakcíně se našel HIV? Proč tvrdíte, že vakcíny jsou bezpečné, když studie na aplikaci léku trvá tři roky a neuplynulo víc než půl roku, není známa doba působení vakcíny a hlavně vůbec nejsou známy vedlejší účinky? Proč se i po očkování musí nosit rouška, když očkování by mělo zabránit další nákaze? Proč se očkovaný musí prokázat při vstupu do hospody či na fotbal osvědčením o vakcinaci?

Rozumíte tomu? Jaký význam vlastně má vakcinace?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo je hrůza! “23 mrtvých po podání vakcíny proti COVID!”   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:26:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To je hrůza! “23 mrtvých po podání vakcíny proti COVID!”, hlásí Norsko jako první země Evropské unie. Stejnou vakcínou se očkuje i v České republice… Kolik mrtvých již u nás – a na co umírají?

Po podání vakcíny Pfizer / BioNTech proti COVID-19 zemřelo v Norsku za několik dní nejméně 23 lidí. Ve všech případech jde o osoby starší 80 let. Norsko je jednou z prvních zemí, které začaly očkovat občany (před koncem loňského roku), počínaje domovy pro seniory.

Mezi norskými občany, kteří se nechali očkovat vakcínou firmy Pfizer, 23 zemřelo. 13 úmrtí je zatím jednoznačně spojeno s vážnými vedlejšími účinky vakcinace.

Vakcinace osob důchodového věku již začala také v České republice, a to přibližně před týdnem. Zatím ji provázejí obrovské organizační problémy a nezájem. Očkovaných prý bylo podle odhadů za cca pět dní necelý 100 tisíc, ale je to jen odhad, protože ne všechny centrální registry fungují.

Vláda a úřady tají, kolik starších lidí po podání vakcíny v České republice zemřelo. Vzhledem k tomu, že v České republice zemře denně takřka 300 lidí 65+, lze s vysokou mírou pravděpodobnosti předpokládat, že došlo za několik dní k nejméně jednomu úmrtí občana PO očkování.

Česká masmédia se o tom však nezmiňují. Soustřeďují se na propagaci vakcín, které jsou nevyzkoušené, předražené a mohou být i nebezpečné.

Česká masmédia se především snaží propagovat nepravdivý fakt, že k žádnému dramatickému nárůstu počtu zemřelých nedošlo. Za posledních 75 let (od války) jde o hluboký průměr.

Loni však došlo k nárůstu úmrtí kvůli hysterii údajné pandemii covid v důsledku zanedbaných operací rakoviny, srdce a dalších chorob… I tak jde o dlouhodobý průměr.

“Pro osoby s nejzávažnější křehkostí (vetchost) mohou mít i relativně mírné vedlejší účinky vakcíny vážné následky. Pro ty, kteří mají stejně krátkou zbývající dobu života, může být přínos vakcíny okrajový nebo irelevantní,” uvedl ředitel Norské agentura pro léčivé přípravky Dr. Steinar Madsen a dodal:

„Na těchto číslech nevidíme nic alarmujícího. Všechna úmrtí jsou u starších a křehkých lidí se základními chorobami.“

U dalších 29 lidí, kteří nechali očkovat, se vyvinuly významné vedlejší účinky. Devět z těchto případů jsou kritické.

Zdroj: https://www.arfa.cz/to-je-hruza-23-mrtvych-po-podani-vakciny-proti-covid-hlasi-norsko-jako-prvni-zeme-evropske-unie-stejnou-vakcinou-se-ockuje-i-v-ceske-republice-kolik-mrtvych-jiz-u-nas-a-na-co-umiraji/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=arfa-cz-nejnovejsi-prispevky_1#.YAILJOhKg2x

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinimálně 13 obětí v Norsku zemřelo kvůli vedlejším účinkům po vakcinaci   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:18:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Norská léková agentura informovala o tom, že 13 z 23 zemřelých pacientů, kteří byli dříve naočkováni vakcínou Pfizer, zemřeli na následky vedlejších účinků po vakcinaci. Ve všech případech se jednalo o seniory se špatným zdravím. Vedení norské agentury odpovědné za schvalování léčiv však nepovažuje tyto incidenty za alarmující.

Včera jsme informovali o tom, že v Norsku bylo zaregistrováno 23 smrtelných případů spojených s očkováním vakcínou Pfizer. Představitelé Norské agentury pro léčivé přípravky tehdy připustili, že vedlejší účinky očkování mohou přispět k závažnějšímu průběhu onemocnění, konkrétně v případě seniorů.

Norští zdravotníci prozkoumali všechny případy a dospěli k závěru, že minimálně 13 naočkovaných osob zemřelo v důsledku vedlejších účinků způsobených vakcínou. Nehledě na tuto skutečnost je ředitel Norské lékové agentury pro zdravotnictví Steinar Madsen přesvědčen, že by to nemělo zásadně měnit postoj vůči vakcinaci. Ještě před tím přitom Madsen připouštěl, že někteří starší lidé mohou mít nepříznivou odezvu na očkovací látku.

„My na těchto číslech (zemřelých, pozn. red.) nevidíme nic alarmujícího. Všichni zemřelí byli v pokročilém věku a navíc měli doprovodné choroby,“ prohlásil norský lékař.

Kromě výše uvedených smrtelných případů bylo rovněž zaznamenáno ještě dalších 23 případů, kdy měli naočkovaní lidé výrazné vedlejší účinky po vakcinaci, přičemž devět z těchto pacientů mělo závažný průběh těchto účinků. Dodává se, že všechny vakcíny proti koronaviru mohou občas způsobit řadu nežádoucích účinků, jako je například horečka nebo nevolnost.

Pfizer dočasně omezil dodávky své vakcíny

Dnes Norský ústav veřejného zdraví oznámil, že farmaceutická společnost Pfizer dočasně omezí dodávky očkovacích látek do Evropy.

„Výrobce vakcíny, společnost Pfizer, omezuje dodávky očkovacích látek do Norska a dalších evropských států, a to již od příštího týdne,“ uvádí se ve zprávě Norského ústavu veřejného zdraví.

V případě Norska to bude znamenat, že během třetího týdne letošního roku země dostane o 7,8 tisíc dávek méně, než se původně předpokládalo. Omezení dodávek je odůvodněno tím, že firma potřebuje modernizovat své výrobní kapacity. Zatím není známo, kolik času Pfizer potřebuje k tomu, aby znovu dosáhl maximální produktivity.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EZct
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKLDR během přehlídky ukázala „nejsilnější zbraň na světě“   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:15:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Severní Korea ukázala novou balistickou raketu pro ponorky Pukguksong-5, modely taktických raket a dělostřelecká zařízení. Uvádí se, že vojenská přehlídka proběhla v Pchjongjangu, a to ve čtvrtek 14. ledna.

Korejská centrální zpravodajská agentura označila tuto raketu za „nejsilnější zbraň na světě“. Severní Korea rozvinula zpracování balistických raket, které jsou určeny ke startu z ponorek a z jiné vojenské techniky.

Dříve Edward Howell, odborník na KLDR z Oxfordské univerzity, v rozhovoru pro portál Express promluvil o možných provokacích ze strany Severní Koreje proti USA.

„Již běžnou záležitostí se stalo to, že v roce voleb prezidenta Spojených států vláda KLDR pořádá provokace, následně čeká na výsledky voleb a opětovně celému světu ukazuje svůj vojenský potenciál,“ vysvětlil.

Podle názoru odborníka není nic divného na tom, že Pchjongjang v roce 2021 provede jaderné zkoušky raket středního doletu. Howell je však přesvědčen, že úřady KLDR počkají na konkrétnější politické kroky administrativy prezidenta USA.


Zdroj: https://sptnkne.ws/EZcq
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVakcína proti koronaviru od firmy Pfizer má zřejmě další oběť: Po očkování touto látkou zemřel Belgičan   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 08:03:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obyvatel Belgie, kterému bylo 82 let, zemřel pět dní poté, co byl naočkován proti koronaviru. Jednalo se přitom o vakcínu od společnosti Pfizer. V pátek 15. ledna o tom informovaly noviny Le Libre s odvoláním na údaje Federální agentury pro léčivé přípravky a zdravotnické výrobky (FAMHP).

Noviny uvádí, že v současné chvíli údajně probíhá vyšetřování, aby se zjistilo, zda existuje souvislost mezi očkováním a úmrtím dané osoby.

„Bude provedena pitva. Již nyní však můžeme říci, že tato osoba trpěla vážnými chronickými onemocněními,“ uvádí se ve zprávě.

V Belgii v současné době podle belgického epidemiologa Pierra Van Damme probíhá očkování obyvatel domovů pro důchodce. Senioři jsou totiž nejzranitelnější kategorií občanů, z nichž většina trpí kvůli svému vysokému věku mnohými doprovodnými chorobami.

„Lze předpokládat, že někteří naočkovaní obyvatelé domovů pro důchodce během očkovacího období zemřou, a to z důvodů, které s vakcínou nesouvisí. Pokud bude taková smrt vyšetřována, pak se tak bude dít proto, aby bylo zjištěno, že daná vakcína nevedla k úmrtí,“ uvedl odborník.

Dotyčný tak dodává, že podle předběžných informací smrt dvaaosmdesátiletého muže také nesouvisí s očkováním.

„Není důvod k panice kolem vakcíny,“ dodal Van Damme.

Podle belgického federálního centra zabývajícího se otázkami kolem koronaviru již bylo v zemi od 28. prosince 2020 do 12. ledna 2021 částečně naočkováno vakcínou Pfizer/BioNTech již 34 979 lidí.

Problémy po očkování

Zmiňme, že problémy po očkování se projevily i u jiných lidí a mnoho z nich bylo fatálních. Včera jsme informovali, že specialisté v Norsku vyšetřují příčinu úmrtí 23 lidí, kteří zemřeli po očkování proti koronaviru. Informovala o tom norská agentura pro léčivé přípravky, která zdůrazňuje, že každý takový případ je pečlivě prozkoumán. Jak uvedla rozhlasová a televizní společnost NRK TV s odvoláním na danou agenturu, všechna úmrtí byla zaznamenána u lidí starších osmdesáti let, jejichž zdravotní stav byl špatný.

To ale není vše. Také v USA zemřel jeden lékař po očkování touto látkou. Stalo se tak něco málo přes dva týdny poté, co byl naočkován vakcínou proti koronaviru od společnosti Pfizer. Informovaly o tom noviny Daily Mail s odvoláním na jeho manželku.
Již dříve pacient v pečovatelském domě ve švýcarském městě Lucern zemřel po očkování vakcínou Pfizer. Nicméně, dozorčí úřad pro švýcarský trh s léky tehdy vysvětlil, že jednadevadesátiletý muž trpěl několika závažnými nemocemi, které mohly vést k jeho smrti.

Také jednačtyřicetiletá portugalská lékařka Sonia Acevedová zemřela po očkování vakcínou Pfizer. Žena zemřela 48 hodin poté, co dostala injekci. Otec zesnulé řekl, že jeho dcera neměla žádné zdravotní problémy. Acevedová si navíc po očkování nestěžovala na žádné vedlejší účinky. V brzké době bude provedena pitva, aby se zjistily příčiny jejího úmrtí.

Nedávno jsme také psali o tom, že v Řecku se jeden lékař dostal na jednotku intenzivní péče po očkování vakcínou Pfizer. V minulosti byl na jednotku intenzivní péče přijat s křečemi, dýchacími potížemi a možným zánětem mozku také mexický lékař, který byl naočkován danou vakcínou.

Zmiňme, že léčivý přípravek BNT162b2 od americké společnosti Pfizer a jejího německého partnera BioNTech se stal první vakcínou proti covidu-19 schválenou Evropskou unií.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EZbV
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa světě se za měsíc objevilo nejméně 7 mutovaných kmenů nového koronaviru   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 07:59:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polovina prvního měsíce roku 2021 uplynula. V poslední polovině měsíce se globální epidemická situace nadále zhoršovala a čísla jsou šokující. Nejnovější údaje zveřejněné Světovou zdravotnickou organizací dne 14. ledna ukázaly, že celkový kumulativní počet potvrzených případů nového koronavitu dosáhl 91.061.072. Od 14. prosince 2020 se na světě objevilo nejméně sedm nových mutovaných kmenů koronaviru, z toho dva ve Velké Británii, jeden v Jižní Africe, jeden v Nigérii, jeden v Japonsku a Brazílii a dva ve Spojených státech. V současné době byly mutantní viry nalezeny ve více než 70 zemích po celém světě.

14. prosince 2020 britská vláda oznámila WHO, že v zemi byl nalezen mutovaný nový virus. Tento virus byl později pojmenován jako varianta viru B.1.1.7 a poprvé se objevil v Kentu v jihovýchodní Anglii 20. září 2020. Podle výpočtů je přenosová kapacita tohoto viru asi o 70 % vyšší než u původního kmene.

Další mutantní nový koronavirus byl objeven ve Velké Británii 23. prosince a jeho šíření je silnější než toho předchozího! Světová zdravotnická organizace uvedla 13. ledna 2021, že nový mutantní koronavirus objevený ve Velké Británii se objevil v 50 zemích a oblastech po celém světě.

18. prosince 2020 Jižní Afrika detekovala virovou variantu s mutací N501Y a Jižní Afrika ji označila jako variantu „501Y.V2“. Rychlost a infekčnost tohoto viru se významně zvýšila a mladí lidé budou náchylnější! Světová zdravotnická organizace uvedla 13. ledna 2021, že tento nový mutantní koronavirus se objevil ve 20 zemích a oblastech po celém světě.

Africké centrum pro kontrolu a prevenci nemocí uvedlo 24. prosince 2020 místního času, že v Nigérii se objevil nový mutovaný kmen koronaviru, který nesouvisí s mutovanými viry dříve nalezenými ve Velké Británii a Jižní Africe.

10. ledna 2021 japonská vláda uvedla, že zjistila novou variantu nového koronaviru, která se liší od těch, které se objevily ve Velké Británii a Jižní Africe, od čtyř cestujících vstupujících do Japonska. Tito 4 cestující jsou z Brazílie. Brzy poté brazilští vědci objevili v Brazílii také další podobný mutantní nový koronavirus. Takashi Wakita, ředitel japonského Národního institutu infekčních nemocí, uvedl, že o infekčnosti viru a závažnosti infekce po infekci stále není jasné, a proto se provádí další výzkum.

Dne 13. ledna 2021 místního času vydali vědci na Lékařské fakultě Ohio State University zprávu, že objevili dvě varianty nového koronaviru, které mohou pocházet ze Spojených států. Podle zprávy se jeden z virů rychle stal, asi za tři týdny od konce prosince 2020 do začátku ledna 2021, hlavním kmenem nového koronaviru v hlavním městě tohoto státu Columbusu. V současné době výzkumný tým provádí nepřetržitý výzkum těchto dvou mutantních virů.

Odborníci říkají: Z mutace viru není třeba dělat paniku, ale je třeba vyvinout úsilí ke snížení jeho šíření

V současné době vědci v mnoha zemích po celém světě sledují genetické změny viru. Jak se epidemie vyvíjí, může se objevit stále více mutantních virů. Vědci tvrdí, že mutace není překvapující.

Již 21. prosince 2020 řekl generální tajemník WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus, když hovořil o mutovaném viru, který se objevil ve Velké Británii, „Virus bude mutovat v průběhu času, což je přirozené a očekávané.“ WHO zároveň vyzvala lidi ze všech zemí, aby nepropadali panice.

Hlavní vědkyně WHO Soumya Swaminathan zdůraznila, že lidé by se měli zaměřit na snížení rychlosti šíření viru. Protože čím více se virus šíří, tím větší je šance na mutaci. Nelze dopustit, aby se virus šířil mimo kontrolu mezi populací, jinak nelze snížit výskyt genetických mutací.

Poté, co Spojené království, Jižní Afrika, Nigérie a další země postupně oznámily objev nového mutantního koronaviru, mnoho zemí rychle přijalo opatření na reakci, včetně zákazu vstupu letů ze Spojeného království a Jihoafrické republiky.

Odborníci dále vyzvali lidi ze všech zemí, aby trvali na základních preventivních opatřeních proti epidemii, jako je nošení roušek, dodržování hygieny rukou a udržování sociální vzdálenosti.

Od vzniku mutovaných virů se pro země stala velkým problémem „otázka, zda budou vakcíny stále užitečné“.

Podle posledního stanoviska odborníků ze Smíšeného výboru pro očkování ve Velké Británii je mutantní virus nalezený ve Velké Británii vysoce infekční, údaje ukazují, že inhibiční účinek stávajících vakcín na něj nebude oslaben.

Pokud jde o mutantní virus nalezený v Jižní Africe, jihoafričtí lékaři dříve uvedli, že stávající vakcíny, jako jsou Pfizer a Oxford, mohou být proti němu neúčinné. Dosud však neexistuje žádný oficiální závěr, relevantní výzkum stále probíhá a analytická data mohou být zpracována během několika týdnů.

13. ledna místního času Michael Ryan, vedoucí projektu zdravotní pohotovosti WHO, připomněl, že na severní polokouli, zejména v Evropě a Severní Americe, lidé vstupují do vnitřních prostor kvůli chladu a sociální shromáždění se zvýšila. Existuje také řada faktorů, které v mnoha zemích zesílí šíření viru. „Budoucí epidemická situace může být vážnější,“ řekl Michael Ryan.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuž, který se zmocnil počítače předsedkyně kongresu, byl zastřelen   
Pridal tk Sobota 16 leden 2021 - 07:58:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britské noviny The Sun přinesly 12.1. zprávu, že Trumpův stoupencec Christopher Stanton Georgia (53), který 6.ledna spolu s ostatními vnikl do budovy Kapitolu, kde odcizil notebook předsedkyně kongresu Nancy Pelosiové byl nalezen mrtvý.

Jeho manželka zavolala policii, že leží na zemi v kaluži krve. Pravděpodobně byl zastřelen sovětskou armádní puškou Simonov z druhé světové války, kterou nalezli na místě. Kdo ho zastřelil se zatím neví. Georgia byl vyšetřován policií, za krádež notebooku a vniknutí do Kapitolu mu hrozil trest vězení do 180 dní a pokuta 1000 USD.

Dodávám že vyšetřování téměř jistě ukáže, že to byla sebevražda, a kdyby se to nepovedlo odložit jako sebevraždu, tak z toho obviní Rusy (proto použitá zbraň). Ve skutečnosti je evidentní že za vraždou stojí americký deep state a příčinou jeho smrti budou tajné dokumenty, které zřejmě byly v notebooku.

Právě v tomto počítači byly nalezeny usvědčující materiály Nancy Pelosiové o její spolupráci s čínskou tajnou službu na uskutečněném převratu a falšování voleb v USA.

Proč o tom neslyšíme v médiích každý den, tak jako o Navalném a jemu podobných?

Zdroj: https://www.thesun.co.uk/news/13720543/christopher-stanton-georgia-dead-basement-capitol-riot-arrest/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1647 sec,0.0350 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,334kB